Yurt disi universiteleri

Süper Pil Dünyayı Değiştirebilir misiniz. Büyük Bilim Fuarı Projesi.
Mort Barish tarafından
Word Count: 721
Süper güç ve uzun ömür Küçük boy pil hemen hemen her şeyi devrim olabilir.
Sahibi ve şarj gerek önce 50.000 mil götürmek için yeterli güce sahip çok küçük bir batarya ile bir araba düşünün.Sen benzin, benzin istasyonları, fosil yakıtlara olan ihtiyacı ortadan kaldıracak ve kirlenme tüm yağ yakarak neden oldu. Sen havada ve denizde kirlilik kurtularak tüm dünyada sağlık potansiyelini ve uzun ömürlü değiştirmek istiyorsunuz. Tüm sınıf seviyeleri için serin ve kazanan bilim fuarı projeleri için ne büyük konu.
Bu aynı batarya büyük tanker ve yolcu gemileri ve eğlence araçlarını güç olabilir. Yurt disi universiteleri Tekneler ve dünya sularında kat gemilerin onbinlerce, temiz ve yağ yakıcı ve o denizleri ve tüm canlıları kirletici ücretsiz yelken olacaktır.
Golf arabaları, her şey benzin ve dizel ücretsiz olacaktır motosiklet ve diğer küçük araçların yığınlarının için, asansör kamyon çatal. Sadece bir eğlence aracı yaşayan aile davayı. Onlar aracın tam zamanlı yaşıyorsanız, muhtemelen 20.000 mil yıl sürücü. Galon 10 mil ortalama benzin tüketimi ile, bu galon başına 3,00 $ bir maliyetle gaz 2000 galon tüketmek olacaktır. Sadece bu bir aile 6000 $ tasarruf sağlayacaktır. Yalnız benzin bir yıl ve çevreye hiçbir kirletici pompa.
Kirliliğinin neden olduğu sağlık sorunları neredeyse ortadan kalkacaktır, çünkü sağlık bakım masrafları ve tıbbi bakım ihtiyacı düşeceği. Tüm dünyadan çocuklar bu konuda bilim fuarı projeleri oluşturarak iyi bir zaman olurdu.
Pillerin böyle bir aile oluşturmak için gerekli teknoloji kadarıyla düşündüğünüz gibi kapalı olmayabilir.
Araştırma son zamanlarda yeni bir malzeme nükleer enerjiye neredeyse karşılaştırılabilir en yoğun enerjiye sahip olduğunu ortaya koymuştur. Bilim adamları çok küçük bir alana çok yüksek basınç yoğunlaşmasına başardık. Bu teknoloji, bir süper pili oluşturmak için söz bir çok gösterir.
Ticari ve eğlence teknelerin Yüzbinlerce yıl süren pil ile donatılmış olabilir.