Yurt dışı üniversiteler

Bu siyasal iletişim metinde, Richard M. Perloff mesajları nihai alıcılar-insanlara kitlesel medya aracılığıyla kamu görevlileri ve siyasilerin inşa ve tebliğ edildiği çeşitli yolları inceler. Siyasi iletişim tarihine odaklanan, o siyaset ve medya çalışmada en önemli konulardan bir bakış sağlar.

Buna ek olarak siyasal iletişim etkilerinin anlaşılması için yapılan bilimsel katkıları gerçekleri ve teorileri sentezleyerek, ve vurgulama için, Siyasal İletişim Amerikan başkanlarının retorik başarıları gibi adresleri gibi faktörler, basın ve cumhurbaşkanlığı ve siyasetin tarihsel kökleri arasında devam eden yumaklar bugün uygulanan ve incelenmiştir gibi. Ayrıca, basın önyargı ve ulusal hedeflere ulaşmak için politikacılar tarafından medya kullanımı ve manipülasyon soru olarak basın ve sürekli su yüzüne siyaset hakkında önemli sorunlarını giderir.

çağdaş siyasal iletişim için kapsamlı ve ilgi çekici tanıtım, bu hacim tüm okuyucuların sağlar gibi Amerikalı siyaset ve basın üzerine tarihsel bir bakış açısı ile güçlü ve Amerika’da siyasal iletişimin erdemleri benzersiz bir takdir sunuyor.