Wilfrid Laurier Üniversitesi

Kanada Yüksek yaşam standardı ve dünyanın en etnik çeşitliliği nüfus biriyle bir dost, güvenli bir ülkedir. Hiç merak 130.000 öğrenci her yıl Kanada’da okumak için gelip seçin.

Kanada’da okumak için karar verdikten sonra, biz sonra katılmak için karar umuyoruz Wilfrid Laurier Üniversitesi , Kanada’nın en iyi ve en hızlı büyüyen orta ölçekli üniversitelerinden biri. Bizim kayıt bizim programlarının birçoğu bizim kabul standartları arasında en yüksek olsa bile, beş yıl içinde neredeyse yüzde 50 büyüdü. Biz fazla 14.000 tam zamanlı lisans ve lisansüstü öğrencileri Waterloo, Kitchener ve Brantford, Ontario kampüslerinde okuyan var, ve liberal sanatlar, İşletme, Eğitim, Bilim, Sosyal çalışma ve Müzik büyük lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz.

Bizim çevre büyüyor olsa da, bizim üniversite kampüslerinde hala tüm onun dostu ve topluluk duygusu için olduğunu belirtti. Laurier öğrencilerine kişisel ilgi sunmak için mükemmel programlar ve seçkin öğretim ve henüz yeterince küçük sunmak için yeterince büyük.

Bizim İtibar

Wilfrid Laurier Üniversitesi Kanada’nın en iyi lisans üniversitelerinden biridir.

Laurier’in% 96.6, altı ay mezuniyet sonrası istihdam güvenli mezunları.

: Globe & Mail’in Üniversitesi Raporunda, öğrencilerimiz Laurier verdi eğitimde Kalite “A” öğretme ve öğrenme “A +” Mükemmellik genel üniversite atmosferi için “A”

Kanada Üniversiteleri 2013 Maclean’ın Oylamaya yılında Laurier genel itibar, yüksek kalitede, en yenilikçi ve yarının liderleri için kendi kategorisinde ilk 4 yerleştirilir.