Western Sydney Üniversitesi

2014 yılında 25. yılını kutlayan, Western Sydney Üniversitesi (UWS) Greater Western Sydney birden öğretim kampüsleri üzerinde çalışan bir araştırma liderliğindeki büyükşehir üniversitesidir.

UWS dünyanın en biri olarak sıralanır 50 yaş altındaki en iyi 100 üniversitesi etkili olarak Times Higher Education sıralamasında. Genç üniversite olmasına rağmen, UWS bizim selefi kurumları aracılığıyla 200 yıldır yüksek eğitim veren köklü bir geleneğe sahiptir. Bugün, UWS 42.000 öğrenci ile Avustralya’daki en büyük üniversitelerinden biridir.

UWS anda, biz onlar seçtiği alan kişisel ve mesleki başarı için öğrencileri hazırlamak, heyecan verici ve zenginleştirici bir çalışma deneyimi sunuyor.

Öğrenciler kimin çığır açan çalışmaları ulusal ve dünya çapında, ve kimin tutku öğretim ve mükemmellik öğrenme öğretim den tanınan araştırmacılar öğrenirler.

Başarı dereceleri

UWS sunulan Dereceler başarı için tasarlanmıştır. Öğrenciler kariyer hazır mezunlar olmak için Onlar esneklik, pratik beceri geliştirme ve teorik bilgiler sunuyoruz. Biz de öğrencilerin başarı daha yüksek seviyelere ulaşmak yardımcı olmak için, gelişmiş ve kombine derece bir yelpazesi sunuyoruz.

Öğretim mükemmellik

Western Sydney Üniversitesi öğretim ve mükemmellik öğrenmek için bir üne sahiptir.

UWS akademisyenler Prof. Roy Tasker ve Profesör James Arvanitakis sırasıyla 2011 ve 2012 yılında ödülü alma ile, iki yıl üst üste Yılın Avustralya Üniversitesi Öğretmeni için prestijli Başbakanlık Ödülü dışarı almış.

2013 yılında, Tıp Okulu’ndan Dr. Joanne Lind, öğretim onu ​​sürekli bağlılık ve katkılarından dolayı Öğretimi Mükemmellik (NSW) için prestijli Avustralya Hükümeti ödülü layık görüldü.

Öğrenci merkezli öğrenme

UWS anda, eğitim, sadece öğretmek ne değildir bunu öğretmek nasıl da olduğunu farkındayız. Öğrenci eğitim deneyimi kalitesini önemli ölçüde öğrenme çıktılarını etkileyebilir kritik bir faktördür.

Biz yenilik değer ve öğrenci merkezli öğrenme stratejisi, podcast dersler, bir çevrimiçi öğrenme portalı ve interaktif sınıflar erişim gibi kurslarımız içine esnek ve yenilikçi öğrenme teknikleri, dahil etmek bizim öğretmenleri teşvik eder. Bu öğrencilerin bizimle geçirmek zaman yeni dijital dünyada iş için onları hazırlar sağlar.

Pratik deneyim kazanmak mezuniyet sonrası işyerinde başarı için bir başka önemli madde olduğunu, ve çoğu lisans programlarının bir parçasını oluşturmaktadır.

Uluslararası araştırma

Öğrencilerimiz dünya çapında çağdaş yaşamın bir fark yaratacak, yüksek darbe araştırma taahhütname olanlardan öğrenirler. Bizim uluslararası araştırma programları katkıda bulunmak ve bizim bölgenin kültürel, ekonomik, çevresel ve eğitsel gelişimini arttırmak, bizim topluluklar odaklanmak.

Ulusal, araştırma mükemmellik için itibar Avusturalya (ERA) ulusal rapor için Araştırma Mükemmellik Üniversitesi araştırma kalitesi ve derinliği fazla kanıt sunmuştur Avustralya Araştırma Konseyi (ARC) finansman üst 20. bizi altına aldı.

Bu son ulusal karnesinde, üniversitenin değerlendirilen araştırma üzerinde 70 yüzde araştırma üniversitelerinin ilk 20 (18) içine Uws koyarak, dünya standardında veya daha iyi sıralanır olmuştur. UWS araştırma gücü, araştırma tesisleri ve yüksek kaliteli araştırma eğitim alanlarında yatırımı akan, şimdi Avustralya’da bir teyit araştırma lideridir.

Uzmanlık alanlarımızda (bitki biyolojisi, ormancılık bilimleri ve tamamlayıcı tıp) Üç ‘de dünya standardı üzerinde üstün performans delil ile karakterize’ olarak değerlendirilmiş ve ‘beş’ mümkün olan en yüksek rütbeli aldık. UWS tamamlayıcı tıp alanında yeterli kalitede araştırma değerlendirilmelidir zorunda sadece Avustralya üniversite oldu.

UWS ayrıca uygulamalı matematik, makromoleküler ve malzeme kimyası, toprak bilimleri, ekoloji, makine mühendisliği, sahne sanatları ve yaratıcı yazma, kültürel çalışmalar ve edebiyat çalışmaları için ‘dünya üzerindeki standart’ için, beş üzerinden dört bir rütbesi.

Profesyonel akreditasyon Yüksek seviyede

UWS çok dersler sanayi ve meslek kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış profesyonel akreditasyon ve tanıma, güçlü bir vurgu yerleştirir.

Sanayi deneyimi öğrenim görürken

UWS başarıyla staj programı ile Batı Sydney kuruluşlarla öğrencilere bağlar. Her yıl, UWS Kariyer sanayi geniş bir yelpazede öğrencilere 200 yerleşimleri sunmaktadır. Son yıllarda, öğrencilerin web sitesi tasarımı, pazarlama, kimyasal test, yağmur suyu yönetimi, veritabanı geliştirme ve sosyal araştırma dahil olmak üzere, çeşitli alanlarda yerleşimleri üstlendik.

UWSCollege – UWS için yolu

UWSCollege UWS tarafından tamamına sahip olduğu ve İngilizce dil, Üniversiteye Hazırlık Çalışmaları ve Diploma programları Üniversitesi tercih sağlayıcısıdır. Öğrencilerin UWS bir öğrenci olan bir UWSCollege yolu programına kayıt ve eğitim, eğlence ve sosyal etkinlikler Üniversitesi geniş erişimi varsa, bu demektir.

UWSCollege programları, akademik bilgi ve İngilizce dil becerilerini öğrencilere üniversitede çalışmayı taahhüt gerekir sağlar. Kolej ayrıca öğrencilerin odaklı kalmak ve kendi hedeflerine ulaşmak için gereken kişisel, kültürel ve sosyal desteğe sahip olmasını sağlamak için yardımcı olur.