Viyana’da Yoğun Alman Dili

Programı

 

Program modern öğretim ekipmanları ile yüksek kalitede bir öğrenme ortamı sağlayarak dünya çapında bir üne sahiptir.Ders ikinci dil olarak Almanca öğretmek için eğitilmiş üniversite vardır, ve Avusturya bulunmaktadır. Avusturya’da konuşulan dil Almancadır – saf, doğru Almanca. Birçok uzman, en iyi, en melodik Alman Avusturya’da konuşulmaktadır inanıyoruz. Yoğun sınıflar sınıf başına 8-12 küçük gruplar halinde, yıl civarında sunulmaktadır. Konut dahil. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

Viyana veya Wien (eski Vindobona), kuzeydoğu Avusturya, sermaye ve ülkenin en büyük kenti kent, Viyana (Wien) İl ile ortak olan. Viyana
batıda Doğu Alplerin eteklerinde ve doğusundaki Tuna havzası ovaları ile, Tuna Nehri’nin her iki yakasında yer almaktadır.Viyana asırlar Habsburg ailesi altında Avusturya İmparatorluğu’nun siyasi ve ekonomik merkezi oldu. Bugün şehir Avusturya ekonomik ve kültürel hayatı hakim ve ülke nüfusunun yaklaşık beşte birini içeriyor.

Daha önemli yapılar arasında burada belediye binası (Rathaus, 1872-1883) vardır, Burgtheater (1874-1888), Üniversite (1873-1883), TBMM (1883), ve Devlet Opera (1861-1869), hangi 1945 yılında yanmış ve yeniden 1955 yılında da burada Hofburg, eski imparatorluk sarayı, eski parçası olan
13. yüzyılda inşa edilmiş olan. Inner City merkezinde Gotik Aziz Stephen Katedrali (yeniden 13. 15. yüzyıl) Viyana her yerinden görülebilen bir 113-m (370 ft) çan kulesi vardır.Dalları güneyinde Tuna Nehri, 1880’lerde tamamlanan Tuna Kanalı,. Innere Stadt güneyde kanalı sınırları ve Viyana’nın en önemli ikinci bölge kanal ve Tuna arasında yer almaktadır. Tuna genelinde yeni ilçeleri; yeni uluslararası bir merkez inşa edildiğini burada.

Kurslar

Günde 4 saat, MF, haftada 20 saat. Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Herhangi Pazartesi başlayabilir miyim.

Alman Dili 7 seviyeleri: Gelişmiş aracılığıyla Acemi. Günde 4 saat. Sınıf başına 8-12 küçük gruplar.Tüm öğrenciler bir yerleştirme sınavına ve uygun seviye kursu yerleştirilir. Herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir. Mutlak başlayanlar ayda bir kez … tarihlerini görmek başlar. Tüm seviyeler yıl civarında, öğretti.

Ana vurgu iletişim becerilerini geliştirmeye yerleştirilir. Dilbilgisi ve konuşma dersleri sözdizimi ve kelime binası ile size yardımcı. Sen resmi ve gayri resmi mektup yazma pratiği ve dinlediğini ve okuduğunu anlama üzerinde çalışmak. Bir kültür programı ayrıca her hafta dahildir.

  • Seviye 1 – Başlangıç: tam bir acemi veya Almanca çok az bilgiye sahip. Bu düzeyde size günlük yaşamda karşısında basit mesajlar almanıza yardımcı temel cümle yapılarını ve kelime öğrenirler.
  • Seviye 2 – İlköğretim 1: Sen Almanca küçük bir bilgiye sahip. Sen konuşma ve yazma basit soruşturma yapmak için, ve talimatları vermek öğrenirler. Eğer temel dilbilgisi becerileri üzerine inşa ve kelime bilginizi artırmak.
  • Seviye 3 – İlköğretim 2: Almanca bilgisine sahip. Siz, tanıdık yeterince kendinizi ifade everday durumlar ve basit metinleri okuyup anlamak için nasıl öğrenirler.
  • Seviye 4 – 3 İlköğretim: Sizin temel Almanca bilgisi eksik. Sen pekiştirmek ve temel dilbilgisi yapılarını gözden ve ilginç konular üzerine tartışmalar yol öğrenirler.
  • Seviye 5 – Orta 1: Almanca temel bir komut var. Sen, okuma, yazma, ve daha karmaşık durumlarda zor konuları tartışırken pratik.
  • Seviye 6 – Orta 2: Almanca iyi bir komut var. Sen konuşma ve konularda çok sayıda yazılı ve hemen hemen tüm metinleri anlamak için hem açıkça kendinizi ifade etmeyi öğrenirler.
  • Seviye 7 – Advanced: Almanca akıcı kendinizi ifade edebilirsiniz. Sen, edebi sosyopolitik, kültürel ve bilimsel konularda çalışmak.

Not: Öğrenciler Seviye 3 (2 İlköğretim) tamamladıktan sonra “Zertifikat Deutsch” için sınava alabilir. Goethe Enstitüsü, WBT ve Fribourg Üniversitesi – Bu OSA (Avusturya devleti tarafından savunulan, Osterreichisches Sprachdiplom Deutsch) ortak belgedir.

Akademik Kredi

Bir aylık program (4 hafta) için 4 kontör – Öğrenciler 3 kazanmak.

Etkinlikler

Öğleden sonra aktiviteleri ve geziler program ücretine dahildir. Faaliyetleri ve gezi bir program geliş ve yönlendirme üzerine temin edilecektir.Avusturyalı müzik, sanat, tarih, mutfak özel dersler içerir. Şehir Viyana’nın turistik vurgulamaktadır yürür. Salzburg Organize geziler. Ünlü kahvehane ziyaretleri. Ve daha fazlası …

Not: Internet erişimi mevcuttur. Alma ve e-posta gönderebilirsiniz.

Konut – Dahil (+ yemek)

Konut öğrenci tipi konutunda, ya da yerel bir aile olarak. Hem okula yakın.

* Öğrenci Yurdu – tek kişilik oda (veya ikiz), tamamen mobilyalı, artı 2 yemek günlük, telefon, TV, WiFi, ve küçük bir mutfak. Yakınlarda bulunan.

* Aile – tek kişilik oda (veya çift), hisse banyo ve mutfak, artı 2 yemek günde (kahvaltı / akşam yemeği).

 

İsterseniz sadece bize bildirin, kendi konut sağlayabilir.

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu
dahil * Konut ve yemekler
* Herhangi Pazartesi (non-yeni başlayanlar) başlayabilir miyim
* Mutlak başlayanlar (hiçbir önceki ders) önerilen tarihlerde başlamak gerekir

Başlat Kalan 2014 Tarihleri ​​Mutlak başlayanlar

3 Kasım 1 Aralık

2015 Mutlak Acemi Başlangıç ​​Tarihleri

5 Ocak 2 Şubat 2 Mart 6 Nisan
4 Mayıs / td> 1 Haziran, 29 27 Temmuz 24 Ağustos
28 Eylül 2 Kasım, 30

2016 Mutlak Acemi Başlangıç ​​Tarihleri

4 Ocak 1 Şubat, 29 28 Mart 25 Nisan
2 Mayıs, 30 6 Haziran, 27 25 Temmuz 22 Ağustos
26 Eylül 31 Ekim 28 Kasım

* Sigara başlayanlar herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir
* Pazar varıyoruz. Cumartesi kalkıyor.

2 hafta 2295 $ USD
3 hafta 3095 $
4 hafta 3895 $

* Ek_kayıtlar hafta ekstra haftada = $ 800 USD – konut ve yemek içerir.

 

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Varış

Sınıflar gün önce gelmeden Planı …… senin yuvaya check-check-in Pazar günü başlayacak. Daha önce gelirseniz, resmi check-in tarihine kadar kendi konut düzenlenmesi planlıyoruz. Eğer check-içine edebilirsiniz konut tarihinde gelmeden planlayın.