Tropea İtalyan Dili

Sadece “Venedik Körfezi” nin önünde bulunan büyüleyici, zarif şehir – Le Venezie Trieste yer almaktadır. Edebi bir atmosfer ve çok kültürlü bir ortam – Burada tipik İtalyan Rivierası “yetenek” bulmak. Mimari, tiyatro, tarihi kahvehane, sayısız müzeleri, kaleleri, sarayları ve çeşitli stilleri cephe heybetli Majestic “Palazzi” Bu etkileyici konumu tarihini anlatmak. Venedik sadece 1,5 saat uzaklıkta olan ve okul düzenli geziler “gondol City” keşfetmek için düzenlemektedir. Trieste Programı merkezi tüm yıl boyunca yer alan ve açıktır.

Tropea sık sık “Calabria incisi” olarak anılacaktır, güney İtalya’da olduğunu. Kasaba okul binasının sadece birkaç dakika uzaklıkta ince kumlu plajları ile, berrak denizi ile çevrili yüksek bir kayanın üzerine oturur. Ayrıca güzel kumlu koylar “Costa boyunca rastlanmaktadır Dei degli … Tanrıların Coast. 19. yüzyıllar – Tropea 17. tipik Palazzi tarafından çevrili şirin küçük bir kasabadır. Okul bu tarihi binalarından birinde yer almaktadır. Tropea yakın yerlerde sözde Capo Vaticano çevresinde, birçok kumsalları ve berrak denizi ile, Calabria sahil keşfetmek isteyen ziyaretçiler arasında da popülerdir. Tropea nüfusu sadece yaklaşık 7000 ve iklim, sıcak, çok güneşli ve Akdeniz. Programı tüm yıl boyunca açıktır. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Kurslar – İtalyan Dili ve Kültürü

İtalyan dil kursları – günde 4 saat, MF, haftada 20 saat. Tüm seviyeler sundu. Dil yeterlilik 15 farklı düzeyleri – Yerleştirme teste seviyesini belirlemek için ilk gün verilen. Sınıf başına en az 10 öğrenci Küçük grup sınıfları. Sınıflar sabah ve öğleden sonra erken (09:00-1:00) öğretilir, ya da 4-8 civarı.Kurs 55 dakika her 4 ders birimlerine ayrılmıştır.

Dersin içeriği, çeşitli İtalyan kültürel konularda metin okuma rulo oynama ve farklı iletişim yöntemleri, kelime, deyim genişleyen yapısı ve gramer, pratik cümle oluşumu kurallarına odaklanmıştır. Orta ve ileri aktif gazete okumaları, dilbilgisi 2 saat ve konuşma 2 saat meşgul olan öğrenciler seviyeleri ve çeşitli konularda tartışmalar, 4 alanda öğrenci batırmak için bir çaba, tüm: okuma, anlama, konuşma ve yazma.

Genel hedefler şunlardır:

  • Bir tartışma anlama becerisini geliştirmek.
  • Bir tartışma etkileşim yeteneğini geliştirin.
  • Okuma ve yazma yeterliliğini geliştirmek.

Kültürel Atölyeler – Tropea kullanılabilir. Boyama ve Pişirme. . Varış Check-in sırasında Sormak
ekstra Maliyet – haftada 300 $ USD (sarf içerir). Orada ödeyin.

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Herhangi Pazartesi yıl civarında başlayın. Erken kayıt tavsiye.

Akademik Kredi
  • 2 hafta 40 ders saati =. 4 hafta 80 saat =.
  • 4 hafta başına 4 kredisi – Öğrenciler genellikle 3 kazanmak.

Etkinlikler – Geziler

Kültürel geziler iki yerde (opsiyonel) olarak düzenlenmektedir. Küçük katılım ücreti ulaşım ve herhangi bir giriş ücretleri ödemek için. Katılım isteğe bağlıdır. Varış check-in sırasında Sormak ve ilgi varsa geziler için kaydolun.

Rüzgar Sörfü, Katamaran yelken, tüplü dalış, ve dağ bisikleti: Tropea gibi mevcut spor dersleri de vardır. Bu derslerin her ..inquire varış check-in ilgilenen varsa üzerine … Bir ücret maliyeti. Örneğin, tam bir kurs için Rüzgar Sörfü dersleri yaklaşık 360 $ USD mal olacak. Orada ödeyin.

Konut

Konut paylaşılan dairelerde sağlanır. Tek kişilik oda. CSA bunu kitap.
Check-in sırasında orada öderler. Bu program için geçerli değil aileyi ev sahipliği.
haftada yaklaşık 350 $ dolara mal olacak.

Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut CSA tamam kitap.

 

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu
* İtalyan Dili ve Kültürü: günde 4 saat, MF
* herhangi bir Pazartesi yıl civarında başlayın

2 Hafta (40 saat) 895 $ USD
3 Hafta (80 saat) 1195 $ USD
4 Hafta (120 saat) 1495 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 300 USD ekstra. Konut dahil değildir.

Varış

Havaalanı hem yerler için mevcut transfer hizmeti.
Eğer havaalanı transferi isterseniz bize önceden bildirin.

Gereksinimler

Tüm öğrenci ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16’dır.