Tomsk Politeknik Üniversitesi

Ulusal Araştırma Tomsk Politeknik Üniversitesi Rusya, Batı Sibirya, Tomsk şehir

Sıralaması:
Tüm Rus teknik üniversitelerin dışında ikinci bir yer
QS Dünya Üniversite Oylamaya 600 en iyi üniversiteleri arasında
Dünya Üniversiteleri Sıralaması Web 1,000 iyi üniversiteleri arasında

Uluslararası işbirliği:
EUA, CESAER, KÜMELENMESİNDE, SEFI, WFEO ve diğer uluslararası derneklerin Üyesi
Kalite Yönetim Sistemi Ulusal Kalite Güvence Ltd. tarafından onaylı (NQA, İngiltere, www.nqa.com )
Dünyada 40’tan fazla üniversite ve eğitim kurumlarının ortağı

Tesisler:
Daha fazla 220 lisans, lisansüstü, Rusça ve İngilizce mühendislik, ekonomi, beşeri, dilbilim doktora lisans programları. Kısa süreli dil kursları, çift diploma programları, akademik değişim programları
Uluslararası Eğitim ve Dil İletişim Enstitüsü – 40 ülkeden 2100’den fazla uluslararası öğrenciler için eğitim ve müfredat dışı hizmetler sunmayı amaçlayan bir özel bölüm
Modern tesisleri ile onbeş rahat öğrenci yurtları
Güzel Tomsk çok kültürlü ortamda Zengin öğrenci yaşamı
Tomsk Politeknik Üniversitesi’nde kütüphanede öğrenciler
Prospektif eğitim için Rusya Federasyonu! Gelmek

Rusya, zengin doğal kaynaklara ve tarihinin köklü renkli gelenekleri ile dünyanın en büyük ülke. Rusya 100 farklı milletten bir vatan olduğunu ve yüzyıllardır diğer kültürler ve milletler için saygı ve hoşgörü geliştirdi. yüzyıllar yüksek zeka, sanat ve bilimlerin bir ülke olarak bilinmektedir Rusya sahiptir. Çok uluslu şirketlerin (Microsoft, Hewlett-Packard, Samsung Electronics, Vietsopetro, Intel, General Electric, British Petroleum, Shell vb) tarafından istihdam edilmektedir, Rusya’da eğitim almak çok yetenekli mühendisler ve uzmanlar, bir yıl binlerce. Neden Tomsk seçin Politeknik Üniversitesi Tomsk Politeknik Üniversitesi haline gelmiştir bir Ulusal Araştırma Üniversitesi kategorisini ulaşmak için Rusya’da ilk teknik üniversiteler . üniversitede kurulan asırlık gelenekleri yüksek öğrenim elit bir kurum haline döndü ve tüm dünyada çalışan üniversite mezunu elit bir mühendislik topluluk oluşturmuşlardır. . Üniversite, uluslararası öğrencilere eğitim ve başarılı eğitim için altyapı sağlayarak büyük bir tecrübeye sahiptir için TPU seçin Yardım ve Rehberlik Uluslararası Eğitim Enstitüsü ve Dil iletişim farklı hizmetler ile uluslararası öğrencilere sunmayı amaçlayan TPU özel bir bölümdür:

Konaklama
Akademik danışmanlık
Kabul ve vize desteği
Tıbbi sigortası ve tıbbi bakım
Oryantasyon programı
Ekstra curricul ar faaliyetleri
Pick-up hizmeti

Yaklaşık 40 ülke üniversitede temsil edilmektedir: İtalya, İspanya, Fransa, Kanada, Gana, Kore, Hindistan, Mısır, Vietnam, Kolombiya, Çin, Nijerya, İran, Almanya, Avustralya, Tayland, Türkiye, Brezilya, Moğolistan, Irak, Ekvador vb Kongo, Endonezya, için TPU seçin Yenilikçi Programlar sizin için en iyi bulmak için gelişmiş akademik programların geniş bilgi kaynakları:

Doktora Programları ( Lisans , Yüksek Lisans , Doktora programları)
Rusça ve İngilizce mühendislik, ekonomi, beşeri, dilbilim fazla 220 program.
Bir tek yıllık üniversite öncesi, Ön Lisans, Ön-Doktora dersleri
Hedef: derece kurs için Rus dili. Alanlar: Mühendislik, Tıp / Biyoloji, Edebiyat, Ekonomi. Başarılı Üniversite öncesi elbette tamamladıktan Rusya’nın herhangi Üniversitesi girmek için ilk adımdır.
Tüm yıl boyunca kapsamlı Rusça dil kursları
dil düzeyleri ilköğretim itibaren. Yabancı Dil olarak Rusça Devlet Testi için eğitim kursu (TORFL 1- 3)
Yaz Okulu , Kış Okulu , Kısa süreli kurslar
Üniversite İngilizce Rusça dil kursları ve kısa süreli kurslar grup veya ayrı ayrı tüm yuvarlak-yıl sunuyor.
Akademik değişim
, akademik değişim programlarına yer alarak, uluslararası araştırma ekipleri iş deneyimi ve iletişim becerileri kazanmaları için mükemmel bir şans. Bizim hakkında bilgi edinin ortak üniversiteler .

Için TPU seçin Rahat Konaklama

Üniversite rahat bir konaklama uluslararası öğrencilere sağlar ve up-to-date pansiyon. Ortak / paylaşılmamış banyo ile tek ve çift kişilik odalar yatak, masa, dolap, komidin-tablolar ve merkezi ısıtma ile donatılmıştır. Her katta ortak iyi donanımlı bir mutfak, çamaşır ve salon bulunmaktadır. Bir TV seti, buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı, en konforlu odalarda sağlanmaktadır. pansiyon destek personeli hayatınızı keyifli hale, ve güvenlik personeli günün her saati güvenliğinizi tutar. için TPU seçin Fun ve Unutulmaz Anılar öğrencilerimiz burada sıkılmış hale izin vermez yabancı gelenekleri ve kültürleri ile spor etkinlikleri, geziler, festivaller, tanıdık. Uluslararası yurtta kalan, size uzun zaman arkadaşlıklar kurmak ve çok kültürlü ortamın keyfini parlak bir şans verecektir. Incelenmesi ile birlikte yaşayan gelen öğrenciler 30 ülkede kesinlikle sizin için eşsiz bir öğrenme deneyimi yaratacak. için TPU seç “Öğrenci şehir” Life sahip Tomsk her zaman bir öğrenci şehri olmuştur. Altı üniversite, 15 araştırma enstitüleri ve altı iş kuluçka şehir Rusya’nın eğitim yenilikçi merkezlerinden biri haline. Gerçek yaşına rağmen, Tomsk ruhu çok genç bir şehir. Her altıncı oturan bir öğrenci. Şehir çok liberal ve hoşgörülü bir yerdir. Daha fazla insan Rus öğrenmek ve Rusya’nın eğitim merkezinde bir derece kazanmak için Batı ve Doğu hem Tomsk geliyor. Tomsk çok kültürlü ve çok dinli kent yabancı kültürlere ve geleneklere karşı toleranslı ediliyor. Avrasya kıtasının merkezinde bir yararlı bir yer, gelişmiş ulaşım durumu, gelişmiş otel hizmeti ve yüksek sınıf hizmet sektörleri Tomsk bir yer için yapmak büyük ölçekli uluslararası etkinlikler -. Batı ve Doğu arasında bir köprü için TPU seçin . gerçekten şaşırtıcı Sibirya deneyimi orada hiç olanlar, şehirler için, Sibirya tayga, nehirler, göller, bataklıklar ve geleneksel kalıplaşmış içine birleştirme . Kar, don, vahşi, ve muazzam mesafeler Sibirya açık ve samimi insanlarla sıcak güneşin altında nefes kesen manzaralar, bir yerdir -. Rus gelenek ve Sibirya misafirperverliği taşıyıcıları (kışın ortalama sıcaklık ne yapmak -15 ° C )

Tomsk Geleneksel hediyeler

En Rusça öğrenin TPU kış dil okulu
Isıtmalı modern bir üniversite hostel Rus klasik edebiyatı Oku
Kayak ve snowboard
Bir Banya git (sauna)
Sledging deneyin
Kış yüzme gitmek

Yaz (ortalama sıcaklık 19 ne yapmak ° C):
En Rusça öğrenin TPU yaz dil okulu
Ülkeye çık
Futbol, ​​tenis ya da kum hokey oynamak

Burada harcamak zaman., bilgilendirici TPU okuyan unutulmaz, her şeyden önce, büyüleyici ve yapacak bir gerçek macera olabilir