Sofya Üniversiteleri

En iyi eğitim veren yerlerden biriside Bulgaristan’da bulunan Sofya Üniversiteleridir. Üniversiteler öğrenci merkezli yaklaşımlarından ödün vermeden kaliteli ve ekonomik eğitimlerini yıllardır sürdürmeye devam etmekte ve bir çok dünya ülkesinden öğrencileri ağırlamayı sürdürmektedir. Farklı eğitim tarzı ve öğrenci merkezli olması nedeniyle en çok tercih edilen üniversitelerden biri olan Sofya Üniversiteleri sadece lise diplomanızla başvurabileceğiniz sınavsız şartsız bir eğitim sistemini de sizin kapınıza kadar getirmektedir. Herhangi bir taban puan mecburiyeti de sunmadan katıksız bir şekilde kaliteli eğitimi ilke olarak edinmiş Sofya Üniversiteleri bu yönleriyle en dikkat çekici üniversitelerden biri haline gelmiştir.

Sofya Üniversiteleri fark yaratan eğitim yaklaşımına üniversite kültürü ve öğrenci gelişimini de ekleyerek mesleklerinde özgüven sahibi bireyler yetiştirmek konusunda her türlü aktiviteyi de öğrencileriyle paylaşmakta ve değişik etkinliklerle özgüven gelişimi sürekli olarak öğrenci lehine olacak şekilde geliştirilmektedir.

Sofya Üniversiteleri Facebook

Üniversitemize ait facebook sayfamızda Sofya Üniversiteleri hakkında bir çok paylaşımlar yapılmaktadır. Okul ve bölümlerinin fotoğraf galerinin yanında okullarda çekilmiş öğrencilerle yapılmış röportajlarda dikkat çekici birer öğedir. Öğrencilerin kendi aralarında sohbet edebildikleri Sofya Üniversiteleri facebook sayfamız öğrencilerimizin tüm yorumlarına açık bir şekilde ilerlemekte ve öğrencilerimizin her türlü sorusu uzman eğitim danışmanlarımız tarafından sürekli olarak yanıtlanmaktadır. Alanında fark yaratan Sofya Üniversiteleri facebook sayfamız tüm aday öğrencilerimizin uğrak yerlerinden birisi haline gelmiştir.

Sofya Üniversiteleri Forum

Forum sayfalarımızda bir çok konu başlığı altında Sofya Üniversiteleri hakkında değişik ve farklı bilgilere de yer verilmektedir. Ülkede yaşamdan sosyal imkanlara kadar bir çok paylaşım öğrencilerimiz tarafından yapılmakta öğrencilerimizin iletişim zincirinin başlangıcı olan Sofya Üniversiteleri forum sayfalarımız sayesinde aday öğrencilerimiz de okullarımız ve ülke hakkında tüm bilgilere sahip olabilmektedir.

Sofya Üniversiteleri Puanları

Hazırladığımız facebook forum ve ekşi sayfalarımızda tek gerçek üstüne basa basa sürekli olarak tekrar edilmektedir. Sofya Üniversiteleri hiçbir şekilde puan yada taban puan uygulamasına gitmeden sadece sizi lise diplomanızla kabul etmektedir. Hiçbir ön şart yada gerekçe göstermeden adım atacağınız üniversitede hazırlık eğitiminin ardından dilediğiniz bölümü seçebilmeniz ise tam bir seçenekler ziyafeti olarak karşınıza çıkmaktadır.

Sofya Üniversiteleri ve Bulgaristan Üniversiteleri hakkındaki tüm soru ve sorularınızı en yetkili merci olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetlerine sorabilir cevaplarını hızlıca alabilirsiniz.

Posted from İstanbul, Turkey.