Roma’da İtalyan Dili

Programı

Program merkezi Roma, yakın “La Sapienza” Roma Üniversitesi, tarihi “Villa Torlonia” park ve ana tren istasyonu “Termini” zarif Art Nouveau semtinde yer almaktadır. Roma bu alanda birçok park ve ağaç kaplı sokakları ve sadece birkaç dakika uzaklıkta olan barlar, kafeler, restoranlar, pizzacılar bir canlı gece hayatı iyi Roma’da bilinmektedir. Popüler öğrenci çeyrek “San Lorenzo”, dan “okul kaplar Zarif, Art Nouveau Villa iki büyük katlı, tamamen eğitim, yanı sıra Roma kenti tadını çıkarmak için ideal, sakin bir ortam sunan, geniş bir bahçe ile çevrili, klimalı. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

Roma onun güzelliği, tarihi ve yaşam tarzı için sonsuz olanaklar sunan bir şehir. Antik çağlardan Roma yan yana ziyaretçilerini memnun etmek manzaraları ve eğlence geniş bir yelpazesi ile modern ve canlı bir metropol. Öğrencilerin şehir aşina yardımcı olmak için, kurslar çeşitli ders dışı etkinlikler tamamlanır.

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

İtalyan Dili: Tüm seviyeler – başlangıç, orta, ileri.Dersler yıl civarında sunulan ve nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir. Sınıflar küçük öğretilir
4 saat, gruplar. Günlük (MF). Elbette başlamadan önce, her öğrenci İtalyanca dil yeteneğinin düzeyini belirlemek için bir yerleştirme testi verilir. Pazar (1 gün önce) gelmesi.

Seviye 1: Temel gramer ve cümle yapısı. Temel kelime.Fonetik. Anlama egzersizleri Dinleme. Konuşma.Dictations. Bu ders, temel durumlarda bağımsızlık giden bir öz-güvence konuşma temelini oluşturur.

Seviye 2: Temel gramer geliştirilmesi. Kelime bina.Fonetik. Dictations. Oral özetleme alıştırmalar. Konuşma. İlköğretim okumalar.

Seviye 3: Temel dilbilgisi ve uygulaması tamamlandı. Kelime bina. Yazılı kompozisyon. Çağdaş yazarlar (örneğin Calvino ve Pratolini) okumalar. Bu derste, öğrenci yeterlilik iyi bir seviyeye ulaşır ve bir İtalyan ortamda normal durumlarla başa çıkma yeteneğine sahiptir.

Seviye 4: Sentaktik yapıları ve bunların kullanımı. Deyimsel ifadeler. Yazılı kompozisyon. Konuşma ve tartışma. Çağdaş yazarlar (örneğin Moravia ve Montale) okumalar. Gazete ve dergilerden okumalar. İfade iyi bir seviyede, bu derste elde edilir.

Seviye 5: Özel sözdizimsel yapılar. Kelimeler ve günlük konuşma deyimsel ifadeler. Dilbilgisi morfolojisi özel konular. Güncel konularda Konuşma ve tartışma. Çağdaş yazarlardan okumalar.Okuma ve gazete ve dergi makaleleri analizi. Bu derste, akıcılık elde edilir.

Seviye 6: Analiz, asimilasyon ve dil daha karmaşık yapıların kullanılması. Sınıfa ilgi konular. Çağdaş okumalar. Bu ders, üst düzey (Superior), ve genel mükemmellik amaçlamaktadır.

Istek üzerine İtalyan Ders içerikleri

İtalyan Yemek Kursları: İtalyan gıda seviyorum ve isteyenler geleneksel yemekleri (meze, makarna, et, balık, sebze, pizza, tatlılar, vb) hazırlamak için öğrenmek için, programın pişirme öğretim evinde bireysel uygulamalı dersler sunar . Bu kurslar dil kursları ile kombine edilebilir. Ağustos hariç Mevcut yıl civarında. (Oturumu pişirme) Her ders sabah ve öğleden sonra sunulan 3 saat içindir, ve maliyet değişir – eğer ilgi CSA isteyin. Her derste tam bir menü … apertif, meze, birinci ve ikinci kursları, sebze ve tatlı (öğle veya akşam yemeği) hazırlanır. ve yemiş. Peşin rezervasyon tavsiye edilir, sadece CSA bilgilendirmek kaç seans (pişirme dersleri) istediğiniz.

Akademik Kredi

Öğrenciler ayda 3-4 kredi kazanmak. Böylece, haftada yaklaşık 1 kredi. Sınıf 4 saat, günlük haftada 20 saat öğretilir. Istek üzerine İtalyan Ders içerikleri.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis bize tamamlamak ve imzalamak için bir “Konsorsiyum Anlaşması” e-posta Lütfen. CSA biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir, herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Etkinlikler

Çeşitli etkinlikler hangi tüm öğrencilerin her ders sırasında ücretsiz katılabilir düzenlenmektedir.Rehberli Roma turları, sanat tarihi, İtalya bölgeleri ve İtalyan şarapları içerir. Mevcut internet erişimi.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel İtalyan ev ikamet sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Hiçbir yemek. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz. Yaklaşık 20 € (yaklaşık 28 $ USD) için bir İtalyan ev yemekleri için ayarlayabilir miyiz. Günde (kahvaltı ve akşam yemeği). Check-in sırasında orada ödeyin.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut

Yine, çevrimiçi kayıt formunda konut türünü seçin.

Tarihler ve Ücretler

* Günde 4 saat haftada / 20 saat
Olmayan mutlak başlayanlar herhangi Pazartesi başlayabilir *

2 hafta 895 $ USD
3 hafta 1395 $ USD
4 hafta 1895 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 500 USD ekstra. Konut dahil değildir.

2014 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

27 Ekim 10 Kasım, 24 9 Ara

2015 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

5 Ocak, 19 2 Şubat, 16 2 Mar, 16 13 Nisan, 27
11 Mayıs 25 8 Haziran, 22, 30 6 Temmuz, 20 3 Ağu 17, 31
14 Eylül, 28 12 Ekim, 26 9 Kasım, 23 7 Aralık

2016 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

4 Ocak, 18 1 Şubat, 15, 29 14 Mar, 28 11 Nisan, 25
9 Mayıs 23 6 Haziran, 13, 20 4 Temmuz, 18 1 Ağustos, 15, 29
5 Eylül, 19, 26 10 Ekim, 24 7 Kasım, 21 5 Aralık

Tatil: Ocak içine Milli Bayramlar ve Aralık ayının son 2 hafta (Noel / yeni yıl).

Gereksinimler

Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Dünya çapında öğrencilere ve yetişkinlere Açık.

Giriş Koşulları

Geçerli pasaport gereklidir. Vize 3 aya kadar kalmak turist için gerekli değildir. Uzun kalır, istihdam veya çalışma için, önceden vize almak.

Varış

Önce (Pazar) check-in konut için başlangıç ​​tarihi 1 gün geliyor. Rome Airport Pick-up maliyeti 85 $ için kullanılabilir hizmet – 100 $ USD (tahmini)