Niigata Üniversitesi

Niigata anda, araştırma eğitimi ile entegre edilmiştir. Biz hem saf yapmak ve uygulamalı araştırma ve sonuçları yurtiçinde ve yurtdışında yayınlandı. Biz üniversitede araştırma ve eğitim daha da gelişmesine önemli olarak lisansüstü çalışmalar görüyoruz. Bu amaçla şu anda araştırma ve eğitim daha enstitüler etrafında merkezli olacak bunun sonucunda, bir reform programı başlattık.

Biz aktif yurtdışı kurumlarla çalışmak ve uluslararası değişim programlarına katılmaya teşvik eder. 350’den fazla uluslararası öğrenci bazı kişiler borsada burada, Niigata eğitim. Japon Denizi yalan, Niigata konumlandırma Kuzey Doğu Asya bölgesinde uluslararası değişim önemli merkezlerinden biri yapar.

Niigata, bazı 1,200 akademisyen 2,000 mezunları katıldığı araştırma ve eğitim yapan. Yıllar geçtikçe, biz araştırma ve eğitim kaynaklarının zenginliği birikmiş ve genel kamuoyuna fikri mülkiyet fuar artırmak için en istekli. Herkesin, çocuklar dahil, bu fırsat sayesinde akademik çıkarlarını derinleştirmek umuyoruz. Kurumsal yatırımcılar için, bu fırsatı gelecekteki kar uyarmak için emin.

Bizim iki kampüsleri, Ikarashi ve Asahimachi, Shinano Nehri ve Japon Denizi yakınında, Echigo düzlüğünde yer almaktadır. Sado Adası, sadece bir tekne gezisi uzaklıktadır. Her iki kampüs güzel doğal ortamda ayarlanır. Biz akademik personel işlerini kendilerini adamak ve öğrenci oyalama olmadan ders çalışabilir bir ortam yarattık.