Nevada, Reno Üniversitesi

1874 yılında kurulan, Nevada, Reno Üniversitesi (UNR) bir orta ölçekli Tier 1 kamu kurumu (18.000 öğrenci vücut) lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde sunulan 145’ten fazla lisans programları ile. Gazetecilik gösterdiği başarı toprak bilimleri uzmanlığından, Nevada olağanüstü fırsatlar dünyasının kapısını açmak derece. Klinik psikoloji, çevre mühendisliği, yer bilimleri, mühendislik ve konuşma patolojisi de Nevada’da programları US News & World Report ilk 100 “en iyi okullar” olarak sıralanır. Tarım, çevre bilimleri, fizik ve biyoloji Nevada’da araştırma programları Ulusal Bilim Vakfı’nın 400 en iyi programlar üst 100 sıralanır. Gazetecilik Reynolds Okulu altı Pulitzer Ödülü kazananlar üretti. İşletme lisans programının Üniversitesi Yüksek Lisans BusinessWeek dergisi tarafından ulusal ilk 25 sırada yer alıyor. Ilk 25 arasında, aynı zamanda en uygun fiyatlı. Üniversitenin en büyük güçlerinden biri olan deprem uzmanlığı olduğunu. Nevada ulusal sismoloji, jeoloji, jeodezi ve inşaat mühendisliği uzmanları bilinen yapar sadece, Üniversite ayrıca ev büyük deprem simülasyon laboratuarları birine değildir. Belirli disiplin, Nevada eğitim bilgi, içgörü ile donatmak olacaktır, ve know-how seçtiğiniz alanda rekabetçi olmak için.

Nevada Üniversitesi, Reno Kolejler ve Üniversiteler, artı 20 profesyonel akredite programlar Kuzeybatı Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Bu Eğitim Geliştirme Carnegie Vakfı tarafından kapsamlı bir Doktora / Araştırma Üniversitesi olarak sıralanır. 66.000.000 $ anda, üniversitenin dışarıdan finanse edilen araştırma portföyü Yükseköğretim kurumlarının Nevada Sistemi arasındaki tüm araştırma neredeyse yarısını oluşturmaktadır.

Nevada uzun anlamlı, eller-araştırma öğrencileri dahil ulusal eğilimin ön planda olmuştur. Bu öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki ilişkileri danışmanlık içerir; 1 ve 8: 1 lisans düzeyinde lisans düzeyinde bildirilen öğrenci-öğretim oranı 26 olduğunu. ortalama sınıf büyüklüğü 32 altında ve laboratuvar ortalama Princeton Review çeşitliliği ve toplantı öğrenci ihtiyaçlarını kendi sıralamasında en 296 okullar arasında Nevada programları dahil 15 olduğunu.

UNR kampüsü civarında 450,000 kişilik bir nüfusa sahip, Reno güzel dağlık kenti yer alır. Sadece 40 Lake Tahoe dakika ve San Francisco dört saatlik mesafededir. Reno ideal zevk ve Batı’yı keşfetmek için yer almaktadır. Üniversite kapsamlı bir yemek planı ile mevcut kampüs gövdeye sahiptir ve öğrenciler zenginleştirme deneyimleri meşgul için birçok fırsat vardır. Ne olursa olsun çalışma alanının, öğrenciler fakülte ile bağlamak mümkün ve kampüs topluluğu, samimi, destekleyici ve sevecen bir atmosfer sunuyor hissediyorum bildirmektedir.

Nevada, Reno Üniversitesi öğrencileri
Nedenleri, uluslararası öğrencilerin okulumuzu seçin:

Güçlü Akademik İtibar. US News & World Report tarafından Amerika’nın En İyi Ulusal Üniversiteler arasında Tier 1 olarak sırada. Hands-Araştırma. Doktora profesörler düzenli lisans öğrencilerine öğretmek ve laboratuvarları veya staj araştırma onları davet ediyoruz. Çeşitlilik. Büyük bir uluslararası öğrenci nüfusu ile, UNR kampüsü öğrencilere zengin bir kültürel deneyim sunuyor. Yıl boyunca etkinlikler tutun birçok kültürel kulüpleri vardır. Rakipsiz Karşılanabilirlik. Birçok öğrenci kalitesi ve uygun fiyatta arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Öğrenciler burada ortalama Tier 1 kurumda daha az yüzde 80 ödeme both- Nevada, sahip olabilir. Şartlı Kabul. Şartlı kabul akademik nitelikli ama kabul için İngilizce gereksinimi karşılamak değil, uluslararası lisans öğrencilerine sunulmaktadır.

Burs Koşulları Maç Özetleri:

Nevada Üniversitesi, Reno finansman fırsatları çeşitli rekabetçi fiyata kaliteli eğitim verilmektedir. Lisans ve lisansüstü burslar asistanlık (öğretim veya araştırma) liyakat dayanmaktadır.

Yeni / F-1 veya J-1 statüsünde tam zamanlı uluslararası lisans öğrencilerine sunulmaktadır Öğrenci Bursları ve Uluslararası Ödüller transfer

Uluslararası Öğrenci Bursları Uluslararası Öğrenci ve Akademisyen Ofisi (edinilebilir www.unr.edu/oiss )

Lisansüstü Asistanlığı üzerinde 33.600 $ değerinde ve 1550 $ aylık maaş, eğitim amaçlı bir kredi hibe-in-yardım, sağlık sigortası başına ve devlet ikamet statüsü içerir

Üstün Uluslararası Yüksek Lisans Öğrencisi Bursu olağanüstü, tam zamanlı uluslararası lisans öğrencilerine verilen

Lisansüstü Öğrenci Derneği (GSA) mesleki konferanslara katılmak üzere öğrenciler için seyahat hibe sunar