Monash Üniversitesi

İlk 1961 yılında öğrenci almaya yana, Monash en yüksek akademik standartları kendi özveri ile Sekiz üniversiteden Avustralya’nın prestijli Grup arasında yerini kazanmıştır.

Bugün, bizim araştırma için her şeyden bizim üstün eğitim, kampüs bizim çeşitlilik ve ünlü Avustralya’nın önde gelen üniversitelerinden biri, vardır. Biz araştırma “mükemmel” olarak kabul edilmesi için sadece içerik değil; biz olumlu değişime yol ve dünyadaki insanların hayatlarında bir fark yaratmak istiyorum.

Nitekim, bizim araştırma yarım yüzyıl için sadece yapıyor. Monash araştırma ve burs güçlü bir uluslararası üne ve kök hücre bilimi, nanoteknoloji, ilaç geliştirme ve keşif, çevre bilimi, tarihsel ve kültürel çalışmalar ve yol güvenliği gibi alanlarda olağanüstü katkılarda bulunmuştur.

Biz 60.000 ‘den fazla bizim altı Avustralyalı kampüsleri, Malezya ve Güney Afrika’da uluslararası kampüslerinde yaklaşık 170 ülkeden gelen öğrenciler, yanı sıra Prato, İtalya bizim araştırma ve eğitim merkezi kayıt.Öğrencilerimiz ve araştırmacılar da Teknoloji Bombay Indian Institute (IITB) -Monash Araştırma Akademisi de dahil olmak üzere dünya çapında eğitim ve araştırma ortaklıkları, yarar.

Olan seçkin başarıları, hukuk, tıp, ticaret, hükümet, mühendislik, sanat ve bilimler gibi alanları kapsıyor yüksek sanayi tarafından aranır mezunları ve – Dünya çapında Monash topluluk arasında 250.000’den fazla mezunla