Malta dil okulları öğrenci yorumları

1877 YILINDA Osmanlı egemenliğinden kurtulan Gabrovo Bulgaristan’dadır ve en uzun şehri olarak bilinir. Uluslar arası mizah kentlerinden biri olan Gabrovo tam bir öğrenci merkezidir çünkü üniversiteler şehridir. Bulgaristan’ın orta ve kuzey bölümüne düşer, nehir kenarında ve Balkan dağları eteklerinde kurulmuştur. Ünlü akıncı beyi Malkoçoğlu’nun türbesi bu şehirdedir. Mizah bakımından tanınan Gabrovo halkı bizim Karadeniz insanımız gibi muziptir ve her yıl Mayıs ayında mizah şenlikleri hazırlanır ve kutlanır. Malta dil okulları deri ürünleri üretimi ile dünyaca tanınmaktadır. Çok modern ve şık bir şehirdir Gabrovo, ekonomik oluşu nedeni ile orada yaşam kolaydır. Üniversite binaları, tesisleri ile göz kamaştırmaktadır, Gabrovo Teknik üniversitesinde bulunan kütüphane ise tüm dünyanın ilgi odağıdır.

İlk bahar aylarında muhteşem olan doğası nedeni ile Gabrovo tam gezilecek yerlerdendir, iklim sizi rahatsız etmeyecektir. Osmanlı zamanından kalan bazı tarihi eserlere rastlamak mümkündür. Malta dil okulları sizi tarihin derinliklerine götürecek bir anda kendinizi geçmiş yüzyıllarda hissedeceksiniz, et ürünleri ile tanınan bu coğrafyada kuzu çevirmeyi illa ki denemelisiniz. Gezilecek çok güzel turistik, tarihi yerleri olan Gabrovo sizi şaşırtacaktır. Bulgaristan aslında tüm şehirleri ve kayak merkezleri ile Avrupa’nın göz bebeği ülkeler arasındadır, tertemiz havası ile Gabrovo’da sizi mutlu edecek her şeyi bulacaksınız. Ayrıca Türkiye’ye en yakın 2. Bulgar kenti olması nedeni ile ulaşımı çok kolay ve çabuktur, uçak, kara yolu ve tren ile gidilebilecek konumdadır.

Turistik amaçla gidilebilecek çok güzel yerler arasındadır Malta dil okulları ve turistlere hitap eden kaliteli pek çok oteli bulunmaktadır. Bu otellerde konaklarken kendinizi evinizde gibi hissedeceğinizden eminiz. Giderek gelişen son derece hoş ve modern bir şehir olan Gabrovo son zamanlarda Türk öğrencilerin üniversite olarak buradaki okulları tercih etmeleri ile Türkiye’de daha çok tanınmaya başlandı ve merak edilir oldu. Zarif Osmanlı mimarisinin esintileri ile süslü oteller, sizi geçmişe götürmek için hazırlanmış gibi duruyorlar, eskiye duyulan özlemi bir nebze olsun gidermek istiyorsanız bu şekilde korunmuş eski bir otele yerleşebilirsiniz.