Malta dil okulları

SLSAeu Uluslararası, ABD Merkezli kardeş organizasyonu Olan Edebiyat, Fen ve Sanat Derneği A.Ş.. Bu beşeri meslektaşları, Sosyal Bilimler, sanat, bilim, tıp,  malta dil okulları mühendislik Tüm Alanları, bilgisayar bilimleri Yanı Sıra Bağımsız bilim Adamlarini, sanatçıları bilim Adamlarini ağırlıyor ettik.

Teknobilim, Sanat, Edebiyat, Felsefe
Genel editörleri: Sher Doruff, Manuela Rossini
SLSAeu kitabı serisi iki kordon oluşur:
Tek yazarlar ve gerçekten işbirliği hacimleri ile çalışır. Yanı sıra disiplinler arası geniş, tarihi, siyasi ve teorik konular ve deneysel işbirlikleri kitapları gibi, tek bir yazar, sanatçı ya da gerçekten işe konsantre çalışmalarını teşvik eder.
Avrupa konferanslar Seçilen kağıtları. Her yayın belirli bir konu üzerinde merkezli ve konuk editör veya bir kollektif emanet edilir.
Hazırlanırken: Vol. 1: Deney! | Vol. 2: Aktarılması Yaşam
Malta Dil Okulları Edebiyat ve Bilim Routledge Companion (2011/2012)
Editörler: Bruce Clarke, Manuela Rossini
Birinci Bölüm: Edebiyatları ve Fen Giriş 1. AI ve Yapay Yaşam – John Johnston 2. Simya – Mark S. Morrisson 3. Biyoloji – Sabine Sielke 4. Kaos ve Karmaşıklık Teorisi – Ira Livingston 5. Kimya – Jay Labinger 6. İklim Bilimi – Robert Markley 7. Bilişsel Bilimler – Joseph Tabbi 8. Sibernetik – Søren Brier 9. Ekoloji – Stacy Alaimo 10. Evrim – David Amigoni 11. Genetik – Judith Çatı 12. Jeoloji – Stephen A. Norwick 13. Bilgi Kuramı – Philipp Schweighauser 14. Matematik – Beyin Rotman 15. Tıp – George Rousseau 16. Nanoteknoloji – Colin Milburn 17. Fizik – Dirk Vanderbeke 18. Psikanaliz – Arkady Plotnitsky 19. Sistemleri Teorisi – Bruce Clarke 20. Termodinamik – John Bruni Bölüm: Disiplin ve Kuramsal Yaklaşımlar Giriş 21. tarım Çalışmaları – Susan Squier 22. Hayvan Çalışmaları – Richard Nash 23. Sanat Bağlantıları – Robert Pepperell 24. Kültürel Bilim Çalışmaları – Maureen McNeil 25. Bozma – Vicky Kirby 26. E-Edebiyat – Joseph Tabbi 27. Feminist Bilim Çalışmaları – Susan Squier ve Melissa Littlefield 28. Oyun Çalışmaları – Ivan Kallus ve Gordon Calleja Bilim 29. Tarihi – Henning Schmidgen 30. Medya Çalışmaları – Bilim Mark BN Hansen 31. Felsefe – Alfred Nordmann 32. Posthumanism – Neil badmington 33. Bilim Kurgu – Lisa Yaszek 34 . Göstergebilim – Paul Cobley Bölüm Üç: Dönemler ve Kültürleri Giriş 35. Yunanistan ve Roma – Emma Gee 36. Ortaçağ ve Erken Rönesans – Arielle Saiber 37. Bilimsel “Devrim” Ben: Copernicus Boyle – Alvin Snider 38. Bilimsel “Devrim” II: Laplace Newton – Lucinda Cole 39. Romantizm – Noah Heringman 40. Sanayileşme – Virginia Richter 41. Rusya – Kenneth Knoespel 42. Japonya – Thomas Lamarre 43. Modernizm – Hugh Crawford 44. Postmodernizm – Stefan Herbrechter
resim
Yapılandırmaları (1993-)
Edebiyat, Fen ve Sanat yapılandırmaları için Derneği’nin resmi yayın teorileri ve bilim, malta dil okulları teknoloji ve tıp uygulamalarına ilişkin söylemin çalışmaya adamış bir dergidir. 1993 yılında kurulan, dergi bilimleri ve teknoloji edebiyat ilişkileri ve sanat araştırıyor. Dergiye Erişim Johns Hopkins University Press geçer.
resim
Edebiyat ve Bilim Dergisi (2008-)
Edebiyat ve Bilim Dergisi Yaz ve kış yılda iki kez yayınlanan hakemli, açık erişim, akademik dergidir. Bu Edebiyat ve Bilim British Society bağlıdır.