Makedonya üniversiteleri

Sanz yaklaşan albümünden “la intemperie Un Zombie” küresel yayın prömiyeri.

Alejandro Sanz 2015 Billboard Latin Müzik Ödülleri’nde onun yaklaşan yeni albümünden ilk single yapacak. 30 Nisan ödülleri göstermek, Devlet Üretme Çiftliği tarafından sunulan ve telemundo tarafından yayınlanan üzerine Sanz görünümü, Makedonya üniversiteleri dünya çapında televizyon prömiyerini işareti olacaktır “la intemperie Un Zombie.”

Şarkı pop şarkıcısı-söz yazarı yeni albümünde yer alacak Sirope , Sanz 10. stüdyo seti. Albüm 4 Mayıs çıkacak sanatçı 12 milyondan fazla Twitter takipçilerine duyurdu.

 

Sanz, başka İspanyol sanatçı daha Grammy kazandı Latin müzik yıldızı, aynı zamanda albümün arkasında bir dünya turu olması bekleniyor ne ilk tarihlerini duyurdu. 7 Temmuz’da Cordoba bir konserle başlayan, o 26 Eylül tarihinde Seville bitirme, yaz boyunca İspanyol şehirlerde sahne olacak.

Aktris ve TV ana Gaby Espino ve Meksika müzik şarkıcısı Pedro Fernandez tarafından barındırılan Devlet Çiftliği tarafından sunulan Billboard Latin Müzik Ödülleri, aynı zamanda sahne alacak Wisin , Daddy Yankee , J Balvin , Carlos Vives , Julion Alvarez y Su Norteño Banda kaban Bölgesel Meksika grafik , Ana Gabriel , Lucero , ve özel onurlananları Roberto Carlos ve Carlos Santana .

Bu yılki finalistler listesinde Topping Romeo Santos (21 kayıt), Enrique Iglesias (19), J Balvin (12), Marc Anthony (7), Drake (7), Descemer Bueno (6), Gente de Zona (6) , Julion Alvarez y su Norteño Banda (6), Farruko (6) ve Banda Sinaloense MS de Sergio Lizarraga (6).