La Ceiba İspanyol Dili ve Kültürü

Programı

Özel dersler öğretim ile (1-1), ya da küçük bir grup başına 3 öğrenci kadar. Odak konuşma uygulamada, gramer, kelime bilgisi, okuma ve üzerinde. Haftada 20 saat, günde Pazartesi başına 4 saat – Cuma. Sabah ve öğleden sonra oturumları. Tüm öğretim üniversite mezunu ve ikinci dil olarak İspanyolca öğretmek için sertifikalı, yanı sıra iki dilli. Program her düzeyde açık – başlayanlar, orta, ve çok gelişmiş. Her öğrenci girişte test edilir. Program, kültürel ve ekstra müfredat faaliyetleri içerir. Konut yerel bir ailenin, artı yemek ile. Okul tesis merkezi bir konumda bulunan ve güvenlidir. İnternet okulda mevcuttur. Havaalanı pick-up mevcuttur. Genel olarak, harika bir yoldur Honduras yaşamaya!Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

 

Konum

La Ceiba Honduras 3. büyük şehridir, ama küçük bir kasaba cazibesi vardır. Karayip Denizi, ve dağ yağmur ormanlarının mavi-yeşil ormanlarda sınırındaki kuzey kıyısında yer alır. Genel olarak, onun Latin, Karayip ve Afro-Antil kültürünün ritmine atıyor büyüleyici bir liman kentidir. Honduras “ağ geçidi” olarak bilinen, La Ceiba halkı dostu ve kolay oluyor.Bu plajlar Karayipler iyi bazıları var, ve güzel Körfezi Adaları onun kısa bir feribot yolculuğu. Genel olarak, hayat pahalılığı bol restoranlar, gece kulüpleri ve alışveriş, çok ucuz. Ayrıca San Pedro Sula ile ABD ve Avrupa’ya kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Ders – Özel Ders

Yoğun İspanyolca dil, bire-bir, özel dersler, günde 4 saat, MF, haftada 20 saat. Tüm seviyeler sunulan: acemi, orta ve ileri. Sınıflar sabah ve öğleden sonra okulda yapılır. Tam program check-in ve yerleştirme testi alarak üzerine düzenlenmiş. Sınıf süresi 50 dakika / saat’tir.

Dilbilgisi ders kitabı ve sınıf okuma materyalleri dahildir. Katılım Transkript (sertifika) kursu bitirme üzerine sağlanır.

Akademik Kredi

Haftada 2 kredilik – Öğrenciler 1 kazanabilirsiniz. Günde 4 saat, MF, sağlanan İspanyol eğitim haftada 20 saat.

 

Etkinlikler

Çeşitli kültürel etkinlikler öğrencilerin deneyimlerini genişletmek yardımcı olmak için sponsor.

Ekstra müfredat faaliyetleri küçük bir ücret karşılığında isteğe bağlı are. Bunlar arasında aşağıdakiler vardır:

  • White Water Rafting – Cangrejal Nehri sınıfı 1,2,3, ve 4 rapids sunuyor
  • Yürüyüş – Pico Bonito Cloud Forest / Rio Maria Yürüyüş
  • Garifuna Köyler + Helens Beach Resort Ziyaret
  • Amaras Kuş Koruma Projesi
  • Cayos Cochinos Bay Island – dünyalar 2 büyük Barrier Reef (Şnorkel)
  • Dağ Bisikleti

Konut – Dahil (+ yemek)

Aile yanında konut yerel İspanyolca konuşan aile ile sağlanır. Tek kişilik oda, özel banyo ve 3 öğün günlük sağlanır. Yakınlardaki okul. Evin bir anahtarı kolaylık sağlanır. 2 gün önce başlangıç ​​tarihi ailenin yanında yerleşmiş olsun … tavsiye edilir kadar gelmesi.

 

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu
* sınıfları her pazartesi başlatın
* Havaalanı pick-up dahil
* Aile yanında konut ve invcluded yemekler
* 4 saat günde özel ders, haftada 20 saat

* Ek_kayıtlar hafta haftada fazladan = $ 400 USD. Konut ve yemek içerir.

 

Varış

2 gün önce başlangıç ​​tarihini – 1 varıyoruz.Havaalanı pick-up dahildir. Uçuş varış bilgilerinizi e-posta.

Miami, New Orleans ve Houston: ABD Uçuşlar bulunabilir. Amerikan havayolları deneyin veya Continental ve Avrupa’dan Taca havayolları ya Iberia deneyin.

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Hiçbir vizeler ilk 30 gün için gerekli. 30 gün sonra, kolayca kasabasında göçmenlik ofisinde küçük bir ücret karşılığında konaklama uzatabilirsiniz. Personel size orada yardımcı olacaktır.