Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji

Burada Kayropraktik elektronik broşür Avrupa Koleji – Anglo Oku
İngiltere’de Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji için 2013/14 prospektüs görüntüle
Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji (AECC) kas-iskelet sağlık ve eğitim alanında bir dünya lideridir. Amerika Birleşik Devletleri dışında Kayropraktik eğitiminin ilk sağlayıcılarından biri, bu özel kurum, eğitim, araştırma ve klinik bakım yoluyla sağlıklı topluma katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bizim İzle Video , ya da okumaya:

Bournemouth Resimleri ve Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji
1965 yılında kurulan yenilikçi öğretim, klinik mükemmellik ve araştırma yoluyla bilginin sınırlarını zorlayan müthiş bir üne sahip. Fakültemiz kendi alanında en iyi öğretmenlerin bazı sahiptir. Öğrencilerimiz kararlı ve aldığınız eğitim ve deneyim hakkında çok olumlu. Bizim personel ve öğrenciler dünyanın her yerinden gelen ve bizim çok isim, Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji, bizim çok uluslu bir bakış açısı vurguluyor.

Eylül 2005 yılından bu yana, bizim kursları tarafından onaylanmıştır Bournemouth University . Bizim yerel Üniversitesi ile işbirliği içinde çalışarak, biz geliştirmek ve küçük bir uzman kurumun yakın üniversite atmosferini korurken, hem bizim öğretim ve araştırma faaliyetlerini zenginleştirmek.

AECC kampüs ormanlık arazi üzerinde ödüllü, yedi kilometre uzunluğunda altın kumlarına birkaç dakika duruyor Bournemouth plaj ve çarpıcı bir mimariye sahip. Büyük tarihi yapılar yüz üzerinde ve yirmi yıl boyunca eğitim koltuk olmuş ve 2009 yılında açılan yeni devlet-of-the-art öğretim kliniğine hoş bir kontrast sağlar var.

hi-tech kliniği – Avrupa’nın en büyüklerinden biri – 34 Kayropraktik tedavi odaları, sofistike bir rezervasyon sistemi, dijital röntgen, floroskopi, ultrason tanı ve fonksiyonel bir rehabilitasyon merkezi oluşur. Öğrenciler Kayropraktik öğretmenler gözetiminde klinikte içinde stajyer olarak çalışma son iki yıl geçirmek. Bu yerel topluluk için değerli bir hizmet, hem de gerçek hastaların tedavisinde eller deneyimi sağlar.

Lisans-Yüksek Lisans Kayropraktik ders AECC sunulan bir 5 yıllık süre içinde çalışan bir tam zamanlı bir programdır. Yenilikçi, entegre ve güçlü mesleki ders tren ve modern toplumda birinci basamak sağlık kuruluşları gibi profesyonel uygulamalar için yüksek lisans chiropractors hazırlamak için tasarlanmıştır. Program uluslararası kabul görmüş bir yeterlilik Kayropraktik Bilim Master bir ödül yol açar. Bir Kayropraktik kariyer büyük memnuniyet insanlar sağlık sorunları aşmak yardımcı dayanmasına rağmen, maddi ödüllendirme olduğunu. Son yıllarda tüm AECC mezunlarının neredeyse% 100 bir masör olarak iş bulmak için gitti ve birçok kendi özel klinikler kurdunuz.