İş ve Teknoloji

Başbakan Miami konumu ve dünya standartlarında fakülte ile, İşletme ve Teknoloji (TCMB College) College sizin eğitim için mükemmel bir seçimdir.
TCMB College personeli
İş ve Teknoloji College, uluslararası işletme, girişimcilik, veya e-ticaret dahil olmak üzere özel programları seçme seçeneği ile, İşletme Lisans programına kayıt olabilirler. Ayrıca az dört yıl İşletme Lisans programı bitirmek için izin verecek hızlandırılmış program seçebilirsiniz.

TCMB üniversitede bir öğrenciTCMB Koleji da dahil olmak üzere küresel talep diğer kariyerlerinde önlisans programları sunmaktadır:

Grafik Tasarım
Ağ Yönetim
Sağlık Bilgi Yönetimi
Elektrik Teknolojisi
Klima Soğutma ve Isıtma Teknolojileri
ESL (İkinci Dil olarak İngilizce)
Güzel Miami SİZİN LİSANS DERECE GET – Florida
Öğrencilerimizin başarılı bir kariyer kazanıyor doğru okurken TCMB Koleji, öğrencilerimizin, öğretim üyeleri ve personel birlikte bir birleşik uluslararası aile, çünkü onların bütün Koleji eğitim boyunca yönlendirilir.

TCMB Koleji Uluslararası
TCMB Koleji Büyükşehir Miami alanı boyunca beş kampüsleri, Florida en kalabalık kenti olan Miami, Florida merkezli bir ulusal akredite ve uluslararası üne sahip akademik kurumdur. Koleji kampüslerinde Her sadece birkaç dakika uzaklıkta olan güzel kumsalları da dahil olmak üzere bölgenin en ünlü turistik mekanlarından bulunmaktadır.