İngiltere’de Japon kültürü

Sonuç olarak, bu o daha az hevesli destek iken iyi okuyucu meydan okuyan bir okul kütüphanesinde bir manga ve çizgi roman koleksiyonu oluşturmak mümkündür. Bu okul ya da kütüphane ortamında ortamın önemli gücüdür. Kitaplar geçerli eğlence okuma malzemesi genişletmek için basitçe elde edilebilir ancak bazı başlıklar müfredat içinde belirli alanlarda desteklemek için kullanılabilir.

[RESİMLEME atlanmıştır]

Içerikleri genellikle yetişkinler için orta ama İngiltere’de ortak kültürel varsayım oluşturulan birçok eser var çizgi roman sadece tasarlanmış yani vardır (tartışmalı olarak görülmüştür gibi Comics ve grafik roman geçmişte hem kütüphaneler ve okullar tarafından dikkatle yaklaştı edilmiştir Çocuklar için, yetişkinler için yapım malzemesi) bir şok gibi. Japon Comics Altmış Yıl: En son bu yanıtı Paul Gravett Manga devletler gibi genç okuyucular için malzeme, pazarın yaklaşık% 57 içerir hangi manga tarafından provoke edildi. Manga yayıncılık yaş ve cinsiyet ayırt belirli pazarlarda odaklanmış, ve aşağıda genç erkek ve kızlar için başlıklar üzerinde dokunmak için gidiyorum.

[RESİMLEME atlanmıştır]

Manga, özellikle kendi yaş grubunda amaçlayan malzemeyi okuma eğiliminde İngiltere’de genç erişkin okuyucular arasında, popülaritesi artıyor. Birçok diğer konular arasında kültürel farklılık ve küreselleşme hakkında konuşmak için sınıfta yararlı bir fırsat sunmaktadır. Japon kültürü, Okuma Ajansı tarafından işletilen ilk olma Manga Mania biri için genç okuyucuların coşku içine dokunarak girişimler vardır. Bu tutku da Neo dergisinde gösterilmiştir, İngiltere’de Japon kültürünün benimsenmesi konusunda temel bilgi kaynağı personel için çok yararlı bir astar.

Manga ve okuyucu farklı bir cinsiyet dengesine sahip olduğu grafik romanlar arasında önemli bir fark vardır. Amerikan başlıklar ağırlıklı erkek readerships sahip olma eğilimi iken, Japon çizgi roman, tipik yaklaşık% 60 kadın her iki cinsten okuyucuları çizmek. …