İliria Kraliyet Üniversitesi Web Sitesi

Modern çağda, hayatın ucundan yakalamak için üniversite eğitimi almak artık kaçınılmaz olmuştur. Yurt dışında özel üniversitelerde okumak öncelikle uygun fiyatları ile tercih edilir hale gelirken, çoğunun kayıtlarda taban puanı aramaması, sınav şartı koymaması ve diploma denkliklerinin bir çok ülkede kabul görmesi ile de üniversite sınavını tercih etmeyen ya da bir nebze de olsa imkânı olup yurt dışında okumayı düşünebilen gençler için, tercih sebebidir. Bu yazımızda sizlere yeni açılan ve eğitim-öğretim vermeye büyük bir şevkle hazır olan bir Kosova Üniversitesinden bahsetmek istiyoruz. İliria Kraliyet Üniversitesi, donanımlı akademisyenleri ve Avrupa müfredatına uygun eğitim anlayışı ile siz gençlere üniversite eğitim dünyasının kapılarını ardına kadar açmıştır. İliria Kraliyet Üniversitesi puanlarının olmayışı da gönül rahatlığı ile gelip burada okumanıza sebep olmaktadır.

Kurulduğu şehirde de Türk nüfusunun ağırlıklı olması, burada okuyan Türk gençlerinin kesinlikle sıkıntı çekmemesini sağlamaktadır, ayrıca bu kurum sadece eğitim amaçlı var olmamakta, öğrencilerinin her anında yanında olarak, onlara bir aile sıcaklığı ve şefkati ile yaklaşmaktadır. Bu vasıflara sahip olan bu kurumda fiyatlar gayet makuldür ve kayıt zamanı sizlere lazım olan sadece lise diplomanızın belgelenmesi, pasaport işlemlerinin ve barınma durumunuzun ayarlanmasıdır. Zira İliria Kraliyet Üniversitesi  uygulamasına bakmaksızın kayıt yaparken, yani diğer deyişle sınavsız kayıt olma hakkınız var iken, siz de sınavsız üniversitede okumanın sınırsız keyfini çıkarın.

Bünyesinde beş fakülte ile eğitim-öğretim vermeye başlayan İliria Kraliyet Üniversitesi, yakın bir gelecekte fakülte sayılarını artırarak ve enstitüler de açarak hem bilgi yelpazesini geliştirmeye hem de öğrenci portföyünü çeşitlendirerek mozaik yapısı ile dünya gençlerine hitap etmeye misyonu olarak hazır durumdadır. Şimdinin üniversitesi, geleceğin dünya üniversitelerini zorlamaya hazır bir halde siz öğrencileri kayıtları için beklerken, uygun fiyatları ile yüzünüzü güldürmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca İliria Kraliyet Üniversitesi  aranmaksızın kayıt imkânı olabileceğini unutmamanızı tavsiye eder, size düşenin sadece okumak istediğiniz bölümü seçmek olduğunu ve kayıt için gerekli belgelerle beraber bu ülkede kalmak için lazım olan prosedürleri tamamlamak olduğunu hatırlatmak isteriz.