Gündüz Talk Show Görüntülenmesi

Davis ve Owen’ın sonuç cevaplanmamış bir soru açmak bırakıyor: Bu gösterileri özellikli konularda talk-show görüntüleme etkisi siyasal görüşler veya duruşları mu?Yazarların bilgisine için, siyasi görüşleri gündüz talk show etkisini inceleyen bir araştırma olmamıştır.

Gündüz Talk Show Biçimi

gündüz talk show biçimi genellikle gayri ev sahibi, misafirler ve seyirci arasındaki konuşma yönlendirilir. 1970 yılından itibaren, Phil Donahue o ilk konuk ya da misafir görüştüğü bu biçimi öncülük etmiştir. Daha sonra soru poz ve görüşülen gelen tepkiler ortaya çıkarıp izleyiciyi yol olacaktır. Onun programın başarısı gibi Ricki Lake, Montel Williams, Sally Jessy Raphael, Geraldo Rivera, ve Oprah Winfrey gibi talk-show host dahil olmak üzere çeşitli rakiplerinden yükselişi, yol açtı.

biçimi bu tür popülerlik gibi haber röportaj gibi bir söylem daha kurumsal yönlendirilmiş formu ile görüşme karıştırmak için, bir kitle iletişim ortamında, eşsiz bir fırsat nedeniyle (Gamson, 1998; Ilie, 2001). Talk show, özel, serbest akan bireysel konuşma ve kurumsal söylem daha katı yapılandırılmış formlar arasında bir orta yol sağlamaktadır. Talk show izin “Çünkü katılım,” onlar konularda büyük bir çeşitliliği konusunda kamuoyunun ifade ve oluşumunu araştırmak için bir altı-tanınan arena olabilir.

Gündüz Konuşma Gösteri İçeriği

11 gündüz konuşmak gelen 200’den fazla bölüm bir içerik analizinde 1994-1995 yılında en yüksek Nielsen puan gösterir, Greenberg ve arkadaşları (Greenberg, Sherry, Busselle, Hnilo, & Smith, 1997), aile sorunları temalar en bulundu yaygın. …