Golf Keiser University College

Keiser Üniversitesi Golf Koleji ve nerede “Öğrenciler İlk” bir tutum ve bir çekirdek inanç hem 16 ay içinde Associates derecesi kazanın. Size hayallerini gerçekleştirmek yardımcı olmak için buradayız.
Bu tropikal değil, sizin atamaları dünyanın en prestijli golf sahaları bazı ve PGA öğretmenler, araçlar ve teknolojiler emrinde olan en elit golf bazı yürütülmektedir güneşli, hedef Florida.

Tıklayın Çal bizim Video Tour görüntülemek için

Oynat VideoGolf İş ve Kariyer Golf gol var! Dünya genelinde büyüyen bir $ 76000000000 sanayi – Size burada golf bir kariyer keşfetmek çünkü yaşam ile ne yapmak istediğinizi biliyor zaten söyleyebilirim. Ve, Golf Eğitimi … sadece 16 ay Golf Yönetimi Bilim Derecesi bir Associates kazanabilirsiniz bir üniversite golf üniversitede en heyecan verici yeni bir gelişme parçası olmak bakıyoruz.

Biz tipik bir golf akademisi değil! Golf College biz burada size kariyer amaçlarını ve hedeflerini karşılamak sağlayacak profesyonel ve akademik temel sağlayarak başarılı yardımcı olur. Golf sektöründe kariyer konusunda ciddi iseniz, bu başlamak için bir yerdir. Golf Keiser University College Hoşgeldiniz!