Floransa İtalyan Dili

Programı

“Firenze” sanayi ve zanaat, ticaret ve kültür, sanat ve bilim ile bustles bir şehir. Bu elverişli program çevredeki alanları keşfetmek ve kentin kültürünü absorbe, İtalyan yaşam yaşamak için fırsat verir. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

“Rönesans Beşiği” olarak bilinen Floransa Şehir, yaklaşık 500.000 nüfusu vardır ve tren veya araba ile ulaşmak kolaydır. Bu sanatsal ve kültürel etkinlikler yıl civarında ziyaretçi sunuyor. merkezi İtalya’da kentin konumu öğrencileri Venedik, Roma, ya da denize gezilere katılmak için izin verir. Program Duomo ve Uffizi Galerisi arasında, Floransa’nın kalbinde yer almaktadır.

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

İtalyan Dili: 6 düzeyleri – orta başlangıç, ileri. Dersler yıl civarında sunulan ve nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir. Tüm dersler küçük gruplar halinde öğretilir. Dersler Ocak tutulur – Kasım. Dört saat, günlük, MF. 2-hafta Minimum. herhangi bir Pazartesi. başlayacak Mayıs yaşı alt sınırı 16 yıl olduğunu.

Diğer Kurslar: Sanat Tarihi, İtalyan Edebiyatı, Opera, İş İtalyan şarap ve yemek. Bu kurslara Kabul İtalyanca bir orta seviye gerektirir. Oryantasyon sırasında kullanılabilir ders çizelgesi. (Ekstra maliyet).

Herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir miyim. Mutlak başlayanlar (hiçbir önceki ders) adayı tarihleri ​​(tarihleri ​​bölümüne bakınız) başlamalıdır.

Seviye 1: Temel gramer ve cümle yapısı. Temel kelime. Fonetik. Anlama egzersizleri Dinleme.Konuşma. Dictations. Bu ders, temel durumlarda bağımsızlık giden bir öz-güvence konuşma temelini oluşturur.

Seviye 2: Temel gramer geliştirilmesi. Kelime bina. Fonetik. Dictations. Oral özetleme alıştırmalar.Konuşma. İlköğretim okumalar.

Seviye 3: Temel dilbilgisi ve uygulaması tamamlandı. Kelime bina. Yazılı kompozisyon. Çağdaş yazarlar (örneğin Calvino ve Pratolini) okumalar. Bu derste, öğrenci yeterlilik iyi bir seviyeye ulaşır ve bir İtalyan ortamda normal durumlarla başa çıkma yeteneğine sahiptir.

Seviye 4: Sentaktik yapıları ve bunların kullanımı. Deyimsel ifadeler.
Yazılı kompozisyon. Konuşma ve tartışma. Çağdaş yazarlar (örneğin Moravia ve Montale) okumalar. Gazete ve dergilerden okumalar. İfade iyi bir seviyede, bu derste elde edilir.

Seviye 5: Özel sözdizimsel yapılar. Kelimeler ve everydayspeech de deyimsel ifadeler. Dilbilgisi morfolojisi özel konular. Güncel konularda Konuşma ve tartışma.Çağdaş yazarlardan okumalar. Okuma ve gazete ve dergi makaleleri analizi. Bu derste, akıcılık elde edilir.

Seviye 6: Analiz, asimilasyon ve dil daha karmaşık yapıların kullanılması. Sınıfa ilgi konular. Çağdaş okumalar. Bu ders, üst düzey (Superior), ve genel mükemmellik amaçlamaktadır.

Akademik Kredi

Öğrenciler, her 4 haftada 3-4 kredi kazanmak. Böylece, haftada yaklaşık 1 kredi. Sınıf 4 saat, günlük haftada 20 saat öğretilir.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis Lütfen tamamlamak için bize “Konsorsiyum Anlaşması” e-posta ve sign.CSA herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor, biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Etkinlikler

Çeşitli etkinlikler düzenlenir: turlar ve geziler. İsteğe bağlı ve ekstra maliyet (en az). Ayrıntılar girişte sağladı.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel bir İtalyan aile sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Ev sahibi aile ile kahvaltı. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz.İsterseniz aile akşam yemeği için ayarlayabilir miyiz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut CSA tamam kitap.

Yine, çevrimiçi kayıt formunda konut türünü seçin.

Tarihler ve Ücretler

* Günde 4 saat haftada / 20 saat
Olmayan mutlak başlayanlar herhangi Pazartesi başlayabilir *

2014 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

27 Ekim 24 Kasım

2015 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

5 Ocak 2 Şubat 2 Mart 30
27 Nisan 25 Mayıs 8 Haziran, 22
6 Temmuz, 20 3 Ağustos, 17, 31 14 Eylül, 28
12 Ekim, 26 24 Kasım

2016 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

4 Ocak 1 Şubat, 29 28 Mart
25 Nisan 23 Mayıs 6 Haziran, 27
11 Temmuz, 25 8 Ağustos, 22 5 Eylül, 19
24 Ekim 21 Kasım

Kapalı: Milli Bayramlar, ve son 2 hafta Aralık info Ocak (X-Mas / yeni yıl).

2 hafta 795 $ USD
4 hafta 1395 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 250 USD ekstra. Konut dahil değildir.

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Varış

Önce konut başlatmak için tarih (Pazar) başlayan 1 gün geliyor.