Film Tiyatro Koridor Ücretleri

Thunderbuns, “büyük ve kötü matron,” Toni Cade Bambara hikayesi film tiyatro koridor ücretleri zaman “Gorilla, My Love,” çocuklar nihayet (Gorilla 15) “kapa çeneni ve basit eşek görüntüyü izlemek”. O, “renkli” matron, kurulması dışarı sağlar biridir “acil durumda,” patates cipsi torbaları patlayan başlatmak ve çocuklar yerde dönerken. Thunderbuns yandaşlaştırılmıştır siyah gücün rakam. Gibi, o “Miss Muffin” Bambara en alıngan, militan çeşitli vesilesiyle bağlı, adlı, hiç akıllıca genç kadın anlatıcı / hikayenin kahramanı, “Scout”, “Badbird,” ölü tersi olarak duruyor “Hazel” (onun “gerçek ismi”), “Değerli” ve “Şeftali.”

Thunderbuns, arkadaşları onu aramak gibi, Hazel anlatıyor ek hikaye “Gorilla, My Love” yetişkin çocukları ihanet nasıl göstermek için görünür. Thunderbuns aslında burada ihanet ajan değil, ırkçı ücret kapitalist ihanet dayatıcısı değildir. Hazel ve kardeşleri, büyük damızlık ve Bebek Jason, Gorilla adlı bir filmi, My Love görmek için paralarını ödemiş, sadece İsa filmin raggedy eski kahverengi baskı gösterilecek: “Ve ben öldürmeye hazırım, I neden Bir goril görüntüyü izlemek için sabit zaman Pazar Okulu şeyler “(15) etrafında berbat istemiyorum Sadece bu. İsa aykırı bir şey var.

Hazel an Thunderbuns en türetilmiş gücünün ağırlığı ile susturulur. Ama uzun süre.Savaşçı gibi güç ile – yöneticinin ofisi she fırtınalar ve geri ona para talep – erkek kardeşleri çağrıyı reddederek. Onun mantı tenli tenezzülü görür. Ve, komik anlatılanlar içinde, o onun güç ve otorite ile ilgili yanlış olduğunu, bize, onun okuyucu / intimates bilgilendirir. O onun arkasında ailesinin ırkçı haberdar komünal yürürlüğe, muhalif öz-oynama tam ölçü vardır. Annesi (17) “renkli millet arkasında onlarca playin start” cesaret PS 186 öğretmenleri terörize edecek bile, Hazel onu tehditler üzerine teslim edecek. Yani hiç kimse hiçbirşey kadarıyla ortadan alamadım “Ben filmlerde bile gangsterler Benim kelime benim bağ olduğunu söylemek demek:. Para iade edilmez ise, o bir hafta boyunca aşağı tiyatro kapatır şeker sayacı altında bir yangın başlar Ben (18) “endişeleniyorum.