Fen Pohang Üniversitesi

Bilim ve mühendislik adanmış Kore’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak, POSTECH 10 bölüm dört yıllık programlar sunmaktadır ve POSTECH en Enstitüsü 11 bölümlerinde programları sunmaktadır. Öğrenciler burada dünyanın en iyi profesör ve bilim adamlarının bazıları tarafından talimat. POSTECH da burada olduğu süre boyunca kullanmak için en iyi araştırma olanakları ve öğrenci ve öğretim için güzel ortaya koydu kampüste mevcuttur öğrenme kaynaklarının bazı sağlar.

POSTECH tüm dünya çapında 50 kardeş üniversiteler ile yerine uluslararası işbirliği anlaşmaları olduğu gibi üniversitenin mükemmelliği, çok kampüs ötesine uzanır. Her yıl, öğrencilerimizin daha çalışmak ve daha fazla uluslararası öğrenci de bizim üniversiteye kabul ederken yurtdışında staj almak için seçilir.

Onun kampüsünde 45 araştırma merkezleri destekler POSTECH aktif Ar-Ge yapan. Bütün bu sayesinde, POSTECH mükemmellik peşinde sürdürmekte ve yetenekli öğrenciler için mümkün olan en iyi eğitimi veren bütünlüğünü korur. POSTECH nihai hedefi sadece Kore iyileştirme olduğunu, ancak tüm küresel ailenin – 21. Yüzyılda ve ötesinde insan uygarlığının.