Eski Orta Televizyon Yeni Kanıt ile destekler Öğretim

Değil sınıfta TV’nin tüm kullanımları eşit yararlıdır. Herhangi bir eğitim ortamı veya program etkinliği içeriğinin kalitesi ve oldukça supplants, yüksek kaliteli eğitim daha tamamlar hangi yollarla bağlıdır. Öğretmenler düşünceli şekilde TV’yi kullandığınızda Ancak, bunlar önemli ölçüde özellikle temel içerik ve becerileri ile mücadele çocuklar için, öğrenmeyi destekleyen bir öğrenme ortamı oluşturabilirsiniz.

ARAŞTIRMA ÖĞRENMEK İÇİN HAZIR

Son dört yılda çoğu için, fon çocuk televizyon etkisini okuyan nispeten az kaynak vermiş. Araştırma çaba mütevazı olsa da, bu gösterileri etkili öğretimin araştırmaya dayalı ilkeler topraklı zaman, onlar çocuklar olumlu sosyal davranışları artırmaya yardımcı olabilir düşündüren, önemli bulguların bir dizi üretti; genel akademik ve entelektüel becerilerini artırmak; okuma becerilerinin güçlendirilmesi; matematik ve problem çözme becerilerini geliştirmek; ve sosyal bilgiler içerik bilgisini artırmak.Televizyon çocuk gelişiminde olumlu bir rol oynayabilir ve kamu televizyon, özellikle yüksek sunmak için etkin ve nispeten ucuz araçları temsil: Genel, son 40 yılda toplanan kanıtlar çocukların medya savunucuları her zaman inandık ne karşılanır etti Evde bir televizyona erişimi (Wainwright & Linebarger, 2006) sahip varlıklı ve yoksul Amerikalı çocuklar,% 99 -kalite eğitim içeriği.

Ayrıca, araştırma çabası, son birkaç yılda büyük bir sıçrama almıştır. Kamu televizyon şovları ve ilgili web siteleri, öğretim materyalleri ve toplum sosyal projelerini desteklemek için beş yılda 72.000.000 $ sağladı – – onun 2005 öğrenin hazır girişiminin bir parçası olarak ABD Eğitim Bakanlığı Kamu Yayıncılığı ve için Corporation, gerekli onun ortağı PBS düşük gelirli çocukların okuma becerileri programlarının yürürlüğe kendi fonlarına bilimsel titiz bir araştırma en az dörtte adamak.

Michigan Üniversitesi’nden araştırmacıların o fon izin ekipleri, Eğitim Geliştirme Merkezi, Araştırma Enstitüleri Amerikan ve Çocuk Medya Laboratuarı’nda benim ekibi de meslektaşları ile birlikte, (son zamanlarda Iowa Üniversitesi Pennsylvania Üniversitesi taşındı) Cincinnati ve Georgetown Üniversitesi, University of medya tabanlı okuryazarlığı öğretim etkinliğini test çalışmaları onlarca yapmak. …