Ese Malta

Paceville ve St.Julians cazibe merkezlerine yakınlığıyla bilinen Ese Malta Dil Okulları 1996 yılında kurulmuştur.Toplamda 4 binası olan Ese Malta’nın ana binası St.Julians da dır.Buradaki sınıflarda ders verilirken ayrıca kafeterya ve terasları da mevcuttur.Bir yabancı dilin öğrenilmesindeki en büyük faktörlerden biride pratik yapmaktır.Ese Malta da ki öğrenciler bu kafeterya ve teraslarda birbirleriyle arkadaş ortamları kurup öğrendiklerini pratiğe dökmektedirler.

Ese malta dil eğitimi bakımından kendini kanıtlamış bir okuldur.Malta Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Ese ayrıca bir çok ulusal kuruluşa da üyedir.Alanında uzman ve güler yüzlü eğitmenleriyle yabancı dil eğitimi veren Ese Malta asla kaliteden ödün vermemektedir.

Ese Malta yabancı dil öğrenmek isteyenlere 4 mevsim aralıksız kapı açmaktadır.Öğrencilerinin her türlü eğitim isteğine karşılık veren Ese Malta yabancı dil öğrenmek isteyenlerin seviyelerine göre eğitim vermektedir.Genel İngilizce,yoğun İngilizce,iş için İngilizce,sınav hazırlık için İngilizce,çocuklar için İngilizce,birebir İngilizce ve 50 yaş üstü İngilizce gibi gruplar halinde Ese Malta dil eğitimi vermektedir.

Genel İngilizce kursu

Haftanın 5 günü ,günde 4 saat olan dersler öğrenciye gramer,konuşma,yazma,telaffuz,dinleme,anlama gibi her alanda dersler verilir.

Yoğun İngilizce kursu

Bu kurslar genel İngilizce kurslarına göre daha verimli olabilir.haftanın 5 günü günde 6 saat ders alırsınız.Eğitimin sonunda iyi ki yoğun İngilizce kursu diyebilirsiniz.

Miniclass 20 Miniclass 30

Sınıflarının daha az öğrencilerden oluştuğu bu grupta,haftada 20 veya 30 saat ders görürsünüz.6 kişilik sınıflarda verilen bu kursalar az zamanda çok bilgi hedefler.

Uzun Dönem İngilizce kursu

En az 8 hafta üzerinden kayıt olacağınız bu sistem haftada 20 ders saati uygular.yoğun ve genel İngilizce derslerinin verildiği bu kurs uzun vadeli ve fiyat olarakta uygundur.

Akademik İngilizce kursları

Kariyer hedefleyen öğrenciler için yapılan uzun dönemli bir kurs seçeneğidir.haftalık 30 saat olup dönemler 6 haftadan oluşur.iki dönem sonunda öğrenciler üçüncü dönem alacakları eğitime kandileri karar verirler.

İş İngilizcesi Kursu

A2 seviyesindeki öğrencilere verilen kurs 6 kişilik sınıflarda haftada 20 saat olarak planlanmıştır.

50 yaş üstü İngilizce kursu

Gündelik İngilizcenin öğretildiği bu kurslar diğer programlara göre daha kolaydır.

Sizlerde Ese Malta ya gitmek isterseniz Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık bürolarından birini ziyaret edebilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.