Eğitim kaynağı

“Zoom” ve “Electric ya da ilham kaynağı olmuştur ki diğer birçok gösteriler, – PBS”, Susam Sokağı “adlı bir tuhaf yeni bir gösteri bir şans aldı fazla dört yıl beri Amerikalıların çoğu bir çocukluk onsuz hayal bile edemiyorum Şirket Martha “ve” Aslanlar Arasında Konuşuyor “için”. ” Hatta dijital çağda, tüm elektronik oyunlar ve oyuncaklar ile artık her gün bir veya daha fazla eğitim televizyon programlarına için, onların dikkatini çekmek için çocuklar geçimsiz milyonlarca yaygara.

Son anket verilerine göre, en çok anne onları çok (Grünwald, 2010) yapalım mutluluk duyuyoruz. Ezici bir çoğunlukla, Martha gibi Amerikan kamu ortaklıkları karakterler köpek, Aslan aslan ve yaşlanmayan Big Bird, sadece çocukları eğlendirmek için değil, aynı zamanda onlara önemli okuma, matematik ve sosyal becerileri öğretmek için.

Kamu televizyon, özellikle – – çocukların televizyon süre Ama geldi ev için büyük bir eğitim kaynağı olarak görülen, o kadar yaygın sınıfta kucakladı olmamıştır. Olursa olsun sınıfta TV gösteren ve pedagojik programlar olabilir ses ne kadar iyi tasarlanmış uygunsuz görünüyor – Öğretmen sınıfı için hazırlıksız ya da öğrencilerin ilgisini nasıl başka bilmiyordum sanki. O Dahası, çocuklar çok fazla ekran zaman alıyorsanız.Neden onlara okul sırasında daha fazla verir?

Son, geniş çaplı araştırma projeleri bir dizi sayesinde, biz geri kalanı için bu endişeleri koyabilirsiniz. Sadece eğitim televizyon okulda güçlü bir öğrenme kaynağı olabilir nasıl evde çocukların öğrenme üzerindeki etkisi güçlüdür, ancak son kanıtlar belgeler var.