East Anglia Üniversitesi

“Ben düşünmek, soru ve En Ben bir yaşam arttırıcı zaman vardı, bir kişisel veya profesyonel düzeyde olsun., Sırayla umarım başkalarına ilham bana yardımcı oldu UEA en ilham öğrendim.”

Tamara Ingram
Başkan Yardımcısı ve Yönetmen (Gri Küresel), eski Başkanı (Londra ziyaret) ve eski Genel Başkanı Yönetme (Saatchi & Saatchi)

Mükemmel bir gelenek

1963 yılında kurulan, East Anglia Üniversitesi (UEA) konu alan geniş bir yelpazede birinci sınıf kaliteli öğretim ve araştırma için uluslararası bir üne sahip, İngiltere’nin önde gelen üniversitelerinden biridir.

East Anglia Üniversitesi 1.15,000 Ev / AB ve Uluslararası öğrenciler, biz entelektüel uyarıcı bizim geniş mükemmellik gurur duyuyoruz üzerinde ev Lisans , Yüksek Lisans Öğretti ve Araştırma kursları olağanüstü araştırma kaynaklarına ve lider akademik uzmanları ile, destekleyici bir ortam sunmayı hedefliyoruz, ve erişim .

UEA ile Çalışma

Dört Fakülteler, çalışmanın 24 Okulları toplam içeren araştırma liderliğindeki genelinde çeşitli konularda akademik titizlik ile öğretim sağlamak Bilimler , Sanat ve Beşeri Bilimler , Sosyal Bilimler ve Tıp ve Sağlık Bilimleri .

Lisans ve Lisansüstü dereceleri tam zamanlı ve yarı zamanlı seçenekleri olarak sunulan ve aynı zamanda profesyonel gibi öğretim, tıp, hukuk ve işletme gibi çalışmalar yanı sıra, bir dizi içerir olabilir kısa süreli mesleki gelişim fırsatları .

Fen Fakültesi

Öğretti: Beng, (Hons), MChem, MComp, MMath, MSci, Lisans Diploması, MRES, MSc Araştırma: MSc, MPhil, Doktora

Bizim araştırma kalitesi bize İngiltere’de bilim için ilk on araştırma üniversitelerinden biri olarak ün kazanmıştır. Biz Norwich Araştırma Park bizim bağlı enstitü ile işbirliği, yenilikçilik, mükemmellik ve disiplinler arası bir yaklaşım için güçlü bir üne sahiptir. Çalışma alanları şunlardır:

Biyolojik Bilimler Yüksekokulu
Çevre Bilimleri Yüksekokulu
Kimya Okulu
Matematik Okulu
Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Norwich Research Park

Bitki ve Mikrobiyal Bilim John Innes Merkezi
Gıda Araştırmaları Enstitüsü
Sainsbury Laboratuvarı
BBSRC Genom Analiz hizmetleri
David Moore MChem, Biyolojik ve Tıbbi Kimya “Geçenlerde bir büyü bir STK için bir İsviçreli bölge ofisi kurduktan sonra Kaliforniya’ya döndü. Ben tüm dünyada hükümetlerin adına kaynak kıtlığı ve ekonomik ve kalkınma sonuçları arasındaki bağlantıları geliştirme, uygulamalı araştırma yöneten. Tıbbi teknoloji bir ilgi sayesinde Kimya ve Biyoloji Bilimleri okullar arasında benim çalışmaları bölmek için mantıklı. Şimdi evimi – – Kuzey Amerika’da bir yıl geçirmek için bir fırsat ve mükemmel öğretim bağımsız araştırma analitik kimyada tatmin edici bir kariyer için beni açmıştır “.

East Anglia Üniversitesi Sanat ve Beşeri BilimlerSanat ve Beşeri Bilimler Fakültesi

Öğretti: BA (Hons), Yüksek Lisans Diploması, MRES, MA Araştırma: MRES, MPhil, Doktora

Bizim erken itibar Sanat ve Beşeri Bilimler bizim gücü ile kurulmuş ve bu dahil çeşitli bölümleri ile geliştirilmiştir:

Amerikan Araştırmaları Okulu
Tarih Okulu
Siyasal, Sosyal ve Uluslararası Çalışmalar Okulu
Felsefe Okulu
Dil ve İletişim Çalışmaları Okulu
Edebiyat, Drama ve Yaratıcı Yazarlık Okulu
Film, Televizyon ve Medya Çalışmaları Okulu
Sanat Tarihi ve Dünya Sanat Araştırmaları Okulu
Jyoti Bhojani, BA Siyaset “bir parlamenter staj fırsatı UEA’deki siyaset çalışma benim karar için anahtar oldu. Benim özel çıkarlarına odaklanmak başardı. Ben şimdi bir üst düzey İngiltere İşçi MP bir Parlamenter Yardımcısı duyuyorum. ”

UEA Sosyal BilimlerSosyal Bilimler Fakültesi

Öğretti: BA (Hons), LLB, PG Cert, PG Diploma, PGCE, Lisans Diploması, MRES, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Araştırma: MRES, kısraklar, Yüksek Lisans, MPhil, Doktora

Fakülte akademik ve mesleki gelişim ön planda çalışır ve özgünlük ve işbirliği için güçlü bir üne sahiptir. Çalışmanın alanları şunlardır:

Ekonomi Okulu
Norwich İş Okulu
Hukuk Fakültesi
Uluslararası Kalkınma Okulu
Eğitim ve Hayat Boyu Öğrenme Okulu
Sosyal Hizmetler Yüksekokulu
Psikoloji Okulu
Neil Coxhead, LLB Hukuk “büyük bir uluslararası yasal uygulama içinde Benim görevim büyük şirketler ve altyapı projelerine bankaların kredi danışmanlık içerir. Ben Doğu Avrupa’da büyük altyapı projelerini finanse üzerinde çalışıyordu nerede Geçenlerde bizim Budapeşte ofisine bu geçici döndü. UEA azından ben avukatların tarafından öğretildi ve yerel uygulamalarla deneyim için fırsat vardı. UEA lisans ders de potansiyel eğitim sözleşmeleri içine benim yol hafifletti hangi saygı. ”

UEA FenTıp ve Sağlık Bilimleri Fakültesi

Öğretti: (Hons), MBBS, PG Cert, PG Diploma, MRES, MCE, MSc Araştırma: MPhil, Doktora

Fakülte araştırma ve eğitim yenilik ve vizyonu güçlü bir geleneği üzerine inşa ve yerel sağlık hizmeti sağlayıcıları ile yakın bir ortaklık vardır. Etkinlikler hastalar, nüfus ve sağlık politika yapıcıları ihtiyaçlarına laboratuvar bilimi bağlayan disiplinlerarası araştırma yoluyla milletin sağlığını iyileştirmek için arzu yansıtmaktadır. Ile yakın işbirliği içinde çalışan Norfolk & Norwich Üniversitesi Hastanesi , Fakültesi bünyesinde Bölümler şunlardır:

Rehabilitasyon Bilimleri Fakültesi
Hemşirelik Bilimleri Yüksekokulu
Norwich Tıp Fakültesi
Niamh Rogers, Tıp öğrencisi . “Ben İngiltere’de en ileri düşünme tıbbi derslerin birinde öğrenim ayrıcalıklı hissediyorum benim ilk hafta tıbbi her şeyi dalmış, derin ucunu düz atıldı – ve ben olmazdı bunu başka bir yol vardı. Benim ikinci basamak yerleştirme yardımcı geçirdim , ameliyatlar danışmanları gölgeleme ve tedavi gören hastaları danışmanlık. ”

Öğrenim Finansman

Için Fon lisans ve lisansüstü eğitim Üniversitesi ve dış şemaları bir dizi hem kullanılabilir. Üniversite tarafından sunulan Burslar, burs ve Studentships normalde akademik liyakat veya gelir yardımı temelinde öğrencilere verilen ve çalışma süresi boyunca genellikle vardır.

Kariyer geliştirme

UEA ile Etki olun . Üniversite aktif girdikleri hangisi istihdam alanı başarılı olmak için gerekli nitelikleri ile donatmaktır için çabalamaktadır. Uzman Kariyer Geliştirme Danışmanları kendilerini ve istihdam piyasasını anlamak ve uygun kariyer ile ilgili bilgi ve becerileri geliştirmek için öğrencilere yardım, tarafsız bilgi, tavsiye ve rehberlik sağlayacaktır.

Araştırma üstlenen tüm öğrenciler de erişmek ve geniş kapsamlı ağa bağlı etkinliklere katılmak mümkün olacak Araştırma Merkezleri ve Enstitüleri East Anglia Üniversitesi ile ilişkili.

Üniversite ayrıca ayrılmaz bir parçasını oluşturan Norwich Araştırma Park John Innes Merkezi, Gıda Araştırmaları, Sainsbury Laboratuvarı, BBSRC Genom Analizi Merkezi’nin Enstitüsü ve Norfolk gibi dünya sırada kurumlarda, çalışan 10.000’in üzerinde kişiye ev Norwich Üniversitesi Hastanesi &.

Edward Johnson, Lisans İşletme Bilgi Sistemleri “Ben BRANDBANK Uluslararası Program Müdürü, büyük uluslararası perakendecilere dijital içerik kaynağı bir şirket duyuyorum. rolü, teknik bilgi ve iş becerileri, üniversite derecesine giren tüm disiplinleri gerektirir. Benim kursu yapılan modüller gerekli beceri seti oluşturmak için iyi bağlantılı. Benim öğretim doğrudan sanayi deneyimi ve Kariyer Merkezi’nin tavsiye potansiyel kariyer yolu seçerek bir proje yönetim danışmanlığı ile benim ilk rolünü almak çok yararlı.

Sir Paul Nurse, Doktora Biyoloji ve 2011 Nobel Ödülü “UEA benim araştırma hayatında önemli bir zamanda benim için çok önemliydi. Ben kariyerinin geri kalanı için iyi yerine beni durdu bir araştırma öğrencisi olarak parlak bir eğitim aldı. Ve, elbette, ben gerçekten kendimi zevk. ”

Kaynakları ve imkanları ÖğrenmeKaynakları ve imkanları Öğrenme

Bizim öğrencilerimiz çalışmalarını yardımcı olmak için kaynakların ve tesislerin geniş bir erişime sahip. Profesyonel ağımız Öğrenci Hizmetleri kendilerine sunulan fırsatlardan tam olarak yararlanmak için, tüm öğrencilerin bilgi, tavsiye, pratik yardım ve uzman kaynaklar sunmaktadır.

Üniversitenin Kütüphane dönem boyunca haftanın 7 günü açıktır. İmkanlar 800.000’den fazla kitap ve dergi hacimleri, büyük bibliyografik ve atıf veri tabanları, geniş bir görsel-işitsel koleksiyon ve arası kredilendirme ve belge temini hizmeti de dahil olmak üzere elektronik kaynakların bir yelpazede yer alıyor. BT tesisleri Kütüphane’de 24 saat erişim alanı, BT kampüste hub, tüm üniversite kampüsü ve dizüstü bilgisayar ve mobil erişim için bir kablosuz ağ bağlayan yüksek hızlı bir ağ.

Bizim Yabancı Dil öğrenme desteği de ileri seviyelere Başlangıçtan sınıfları ile, başka bir dil konuşmayı öğrenmek için fırsat öğrencilere sağlar. Sunulan Diller Japonca, İtalyanca, Rusça ve İspanyolca Almanca Arapça, İngiliz İşaret Dili, Mandarin Çincesi, Fransızca, Yunanca, içerir.

Uzman olanakları da, devlet-of-the-art bilimsel laboratuvarlar, psikoloji araştırma bakla ve gözlem suit, dram ve elektro-akustik müzik stüdyoları, telekomünikasyon suit ve amaç liderliğindeki klinik çalışmalar kolaylaştırmak için kaynaklar, araştırmacı deney, analiz ve amaca dahil modelleme.

Senin Kariyer ve İstihdam ile Yardım
Sosyal Yaşam ve Öğrenci Birliği
Üniversite kampüsü ve NorwichÜniversite kampüsü ve Norwich

Sanal Tur: Campus bir tura çıkın

Norwich eteklerinde güzel park 200 hektarlık alan, üniversite kampüsü tek bir eşsiz konumu ödüllü konaklama, spor, sosyal ve kültürel hizmetleri sunmaktadır. Üniversite sürekli, yeni öğretim alanı ile, kendi tesislerinin geliştirilmesi yatırım destek ve kariyer öğrenme kaynakları genişletilmiş ve son birkaç yıldır gelişmeler arasında genişletilmiş bir kütüphane hizmeti vardır.

Hepimiz merkezi ısıtmalı, tamamen mobilyalı ve ortak mutfak yuvarlak gruplandırılmış., 3.500 öğrenci odaları mevcut olması Konaklama self-catering , ama kendiniz için yemek bir değişiklik gibi hissediyorum, yemek ve içmek için yerler bol kampüs. Tüm 1. yıl lisans öğrencilerine konaklama garantilidir. Üniversiteye yeni uluslararası lisansüstü de, ilk yılında konaklama garantili belirli gereksinimleri karşılamak kaydıyla edilmiştir.

Spor tesisleri multi-milyon-poundluk kapsayacak Sportspark olimpik yüzme havuzu, fitness merkezi, atletizm pisti, jimnastik salonu ve tırmanma duvarı içerir ve sürekli İngiltere’de en iyi öğrenci spor tesisleri sahip olarak sıralanır. Üniversite ayrıca yılda iki kez ev sahipliği yapan Uluslararası Edebiyat Festivali (her ikisi de UEA’nın Yaratıcı Yazarlık elbette Mezunları) gibi Ian McEwan ve Kazuo Ishiguro gibi ünlü isimler yer verdi ve dünyanın ünlü ev Görsel Sanatlar Sainsbury Centre Robert ve Lisa Sainsbury evler, Koleksiyon – Yirminci yüzyılın en büyük sanat koleksiyonlarından biri.

NorwichNorwich – mükemmel konumu

Yaşamak bir kolay olacak, dost ve güvenli bir yer, Norwich kalabalık merkezi Üniversitesi’nden otobüsle sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Tarihi kent İngiltere ve sinemalar, tiyatrolar, barlar ve kulüplerde ilk on alışveriş mekanlarından biri teklif canlı bir sosyal hayat.

Norwich bir ‘üniversite kenti’ tüm özelliklere sahiptir. Bir büyük ticari ve gelişen kültür merkezi, tarihin batmış ve kendine özgü karakterini korur. Şehir oldukça ortaçağ çakıl taşlı yolları ve sokakları bir labirent ortasında yer bağımsız mağazalar, küçük dükkanlar uzman, büyük yüksek sokak zincirleri ve ülkenin en büyük altı gün açık hava pazarı canlı karışımı sahiptir. Ayrıca İngiltere geri kalanı iyi otobüs ve tren bağlantıları vardır ve kendi havaalanı olan dünya çapında 200 şehirlere bağlantıları ile Kıta kolay erişim sağlar.

Üniversite Kampüsü ve Norwich Araştırma Park havadan görünümü

Üniversite Kampüsü ve Norwich Araştırma Park havadan görünümü

Üniversite tarafından en son öğretim kalitesi denetim en yüksek rütbeli alınan Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı ve sürekli öğrenci memnuniyeti için en iyi üniversitelerinden biri olarak sıralanır olmuştur İngiltere Ulusal Öğrenci Anketi . Biz Guardian Üniversite Rehberi 2015 ve Komple Üniversite Rehberi 2015 yılında İngiltere’nin en iyi 15 üniversiteden biri olarak sıralanır.

En son hükümet Araştırma Değerlendirme Egzersiz uluslararası ayakta sayılır ve dünyanın önde gelen uluslararası veya mükemmel olarak yüzde 50 üzerinde Üniversitenin araştırma faaliyetinin neredeyse 90 yüzde ile, İngiltere’de en iyi araştırma üniversiteleri arasında yer UEA.

Ljiljana Harding, Doktora İlaç Malzeme Bilimi “: Bu zorlu olduğunu ödüllendirici ve çok eğlenceli olduğunu Dost insanlar ve Norwich güzel şehir bu herkese tavsiye ederim harika bir deneyim haline UEA bir öğrenci olmak harika.”.