Danışmanlar ve Clinicians için Pratik Kılavuzu

Bu kitap en sık müşterilerine konuşmak ve onlardan kritik veri ayıklamak nasıl öğrenen öğrenciler ve stajyerler tarafından sorulan sorulara net ve doğrudan cevaplar sunuyor. Onun gelişimi o eski atasözü yansıtır “zorunluluk buluşun annesi olduğunu.” Uzun yıllar boyunca, editörler düzey zihinsel sağlığı klinisyenler başlayan öğretti. Kendilerini üreten dahil edildi sayısı dahil olmak üzere – Onlar ancak hiçbir metin tatmin edici bulundu. Bazıları çok zor; Bazı çok basit idi; Bazı çok doktriner idi;hala diğerleri elemanları eksik vardı.

Bir okuyucu dostu “nasıl yapılır” tarzı, bölümler Yazılı Temel Görüşme referanslar aşağı tartılır değildir. Aksine, her katılımcı. Diğer sorularınız devam etmek isteyen öğrenciler ve eğitmenler için okumaları önerir

ilk bakış bölüm sonra, acemi için özellikle üzücü olabilir tüm klinisyenlerin fındık-ve-cıvata endişeleri ele 12 bölüm vardır. Uyum kurmak ve tedavi için hedefler belirlemek için nasıl gibi – daha genel için – başlangıç ​​ve bitiş görüşmeler nasıl gibi – Onlar en özel gelen çeşitli konularda kapsar. Boyunca, zengin klinik çizimler temel ilkeler pragmatik uygulanmasının kolaylaştırılması. Danışmanlık ve klinik psikoloji, sosyal hizmet ve diğer müttefik ruh sağlığı alanında başlayarak lisansüstü öğrencileri, yanı sıra psikiyatrik kursiyerler, vazgeçilmez bir yol arkadaşı olmak için bu metni bulabilirsiniz.