Central Michigan Üniversitesi

Keşfedin CMU!
Central Michigan Üniversitesi (CMU) bir doktora araştırma üniversitesidir ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük 100 kamu üniversiteleri arasında yer almaktadır. Carnegie Mellon Üniversitesi’nin 480 dönümlük kampüs, uzlaşmacı, samimi ve elverişli bir klasik Amerikan üniversite şehrin kalbinde yer olduğunu. Öğrenciler doğal kampüs peyzaj, uygun otobüs durakları takdir ve kullanışlı yürüyüş yolları ve bisiklet paths.Students spor etkinlikleri, konserler, tiyatro ve üretim katılıyor, kampüs çevresinde yürüyüş ve yakındaki alışveriş, yemek, ve dinlenme tesisleri ziyaret zevk.

1892 yılında kurulan, CMU kendi ana kampüsünde 21.000 öğrenci ile dinamik bir üniversite haline geldi Mt. Hoş , Michigan. Üniversite ayrıca online programlar sunmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika genelinde 50’den fazla yerde Öğrenme Merkezleri ağı çalışır.

Kampüste öğrenciler 150’den fazla seçim olabilir lisans programlarına . lisansüstü düzeyinde, CMU 70’den fazla lisans programları, 12 doktora, 2 uzman derece ve üzerinde 20 yüksek lisans sertifikaları sunmaktadır. Tüm lisans programları bireysel akademik başarı sağlamak için güçlü bir bağlılık paylaşan başarılı fakülte rehberlere tarafından verilmektedir.

Central Michigan Üniversitesi, birçok yaygın yayınlanan ve ünlü profesörler ile kaliteli bir üniversite olduğunu ve araştırma olanakları hem lisans ve lisansüstü students.New binalar için kullanılabilir, devlet-of-the-art tesisleri ve öğrenci odaklı öğretim rehberlere kaliteli bir eğitim sağlamaya yardımcı Küçük sınıf boyutları ve bireyselleştirilmiş akademik bir program planları ile.

Kampüs merkezinde ikamet eden, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin olağanüstü Park Kütüphanesi , 1.3 milyon kitap, yeni, açık erişim bilgisayarlar, hem kablolu hem de kablosuz internet hizmeti, rahat çalışma alanları ve öğrenci toplantı odaları ve hatta bir yüzlerce içeren Java Şehir kahve dükkanı. kampüs merkezinde bulunan ve Carnegie Mellon Üniversitesi’nin yanında University Center , Park Kütüphanesi, tüm akademik binalar bir beş dakikalık yürüme mesafesindedir.

Akademik Programlar

Central Michigan Üniversitesi, her öğrenci ve işverenler tarafından talep, geleneksel ve ileri teknoloji programlarının çeşitli sunan, sekiz kolej oluşmaktadır.

İş İdaresi Koleji
İşletme Koleji İşletme Advance Collegiate Schools Derneği – (CBA) profesyonel AACSB International tarafından akredite edilmiştir lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır.

Central Michigan Üniversitesi SAP ile ortak ilk biriydi, ve dahil olmak üzere, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin önde gelen lisansüstü programları, MBA (10 konsantrasyonlarda) ve MSIs , müfredat içine SAP entegre. Ayrıca, CBA dinamik bir girişimci merkezi çalışır ve son derece değerli vermekteyiz büyük şirketler ve küçük işletmeler ile yakından çalışır, fakülte de son derece için saygı gerçek dünya iş partners.CMU danışmanlık hizmeti açtı Ekonomi MA , ve mezunları doğrudan pazar girin ya da Amerika Birleşik Devletleri boyunca prestijli doktora programlarına devam.

Kolej sürekli yeni programlar ve öğrenciler günümüzün hızla değişen ve her zaman zorlu iş ortamında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri ile ayrılmak sağlamak için mevcut olanları değiştirir geliştirir.

İletişim ve Güzel Sanatlar Fakültesi
İletişim Koleji ve Güzel Sanatlar (CCFA) evler, beş akademik departmanlar ve okullar lisans ve lisansüstü programlarının büyük bir çeşitlilik sunmaktadır.

Central Michigan Üniversitesi büyük faaliyet Kamu Yayıncılığı Ağı Amerika Birleşik Devletleri’nde , hands-iki kursları üniversite için son derece ünlüdür, herhangi bir diğerinden daha geniş bir coğrafi alanı kapsayan ve CCFA yüksek etki için mükemmel fırsatlar sunar televizyon ve radyo istasyonları faaliyet onun yüksek lisans programları Yayıncılık ve İletişim haber, spor, eğlence ve industries.The dahil olmak üzere ABD genelinde önde gelen pozisyonlarda, mezunlar ile Müzik Okulu , çok, kompozisyon içine giden öğrenciler, iletken, müzik eğitimi, ve performans için mükemmel bir seçenektir .
CMU CCFA öğrencileri interaktif bir ortamda öğrenmek, ve en son teknoloji ve öğrenme yöntemleri ile değerli pratik deneyim ve entegre bilgi sahibi.

Eğitim ve İnsan Hizmetleri Koleji
1892 yılında bir öğretmen okulu olarak kökeni itibaren, CMU beri Michigan içinde ve ABD genelinde nitelikli öğretmenler için talep dolum, ülkedeki önde gelen öğretim kurumlarından biri haline gelmiştir Eğitim ve İnsan Hizmetleri College (CEHS) ayrıca yerel, eyalet profesyonel organizasyonlarda birçok öğrenci geniş katılımı ve ulusal düzeyde takdir edilir.

Ek Öğretmen Eğitimi ve Mesleki Gelişim ve Eğitim Liderlik , CEHS kesme kenarı olmak üzere ünlü lisansüstü programlara çeşitli sağlar Giyim Ürün Geliştirme ve Tasarım Mağazacılık , son derece alakalı Beslenme ve Diyetetik , giderek daha popüler İnsan Gelişimi ve Aile Araştırmaları , lisansüstü sertifika Gerontoloji ve klinik odaklı MA Profesyonel Danışmanlık programları.

Bu lisans programları günümüzün hızla değişen dünyasında ihtiyaç duyulan en kaliteli eğitim ve öğretim sağlamak için, özellikle CMU gibi işverenler kombine mesleki beceri ve akademik kimlik bilgileri mezunları.

Lisansüstü Çalışmalar Koleji
Lisansüstü Eğitim Koleji CMU lisansüstü eğitim için savunucusudur. Birçok öğrenci odaklı hizmetleri ile, CMU lisansüstü öğrencileri, özellikle memnuniyetle hissediyorum ve ilk temas mezuniyet yoluyla ve ötesinde tüm yol takdir.

Lisansüstü Çalışmalar Koleji da yöneten İdaresi Bilim Master (MSA) .The MSA iş bir lisans derecesine sahip ama şimdi istemiyorum concentration.It birçok alanda başlangıçta öğrenciler için tasarlanmıştır ile yönetimde disiplinlerarası bir lisans programı yönetiminde yüksek lisans, ve şimdi tüm akademik kökenden gelen öğrencileri kabul etmektedir.

4.000 ‘den fazla öğrenci her year.Most online ya da 50 birinde kayıt dışı kampüs öğrenci kayıtlı olan CMU MSA Olağanüstü başarılı bir programdır CMU Küresel Kampüsü Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika ve genelinde bulunan merkezlerde. Aynı zamanda en büyük kampüs programı ve öğrenciler Sağlık Hizmetleri İdaresi, İnsan Kaynakları, Kamu Yönetimi, Uluslararası İdaresi, artı Liderlik, Spor Yönetimi ve diğer konsantrasyon alanları dahil on yoğunlaştığı alanlara, seçin.

Sağlık Meslek Koleji

Saygın akademik programlar, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin tanımlamak gelen sınıflar, laboratuarlar ve yenilikçi, disiplinlerarası klinikler evler ve devlet-of-the-art, teknoloji-zengin bina yararlanan öğrenciler Sağlık Meslek Koleji (CHP). Uluslararası bilinen fakülte rehberlere bir, enerjik zorlu ve canlı öğrenme community.The öğrenci odaklı bir yaklaşım içine öğrencileri ağırlamaktan sınıf öğrenme, klinik deneyimler, staj, araştırma ve toplum hizmetleri olanaklarının belirgindir.

Lisans düzeyinde, tüm programlar seçici ve en CHP’nin lisansüstü programları için yüksek not ortalaması, tavsiye mükemmel mektupları, ve bol gerçek dünya experience.A temel amacı ile en iyi performans gösteren öğrencileri çekmek orta ve kuzey Michigan içinde sağlık promosyonlar geliştirmek için, ama elit olmayan Michigan öğrencileri kabul verilebilir.

Lisansüstü programları şunlardır Odyoloji Doktor , Sağlık İdaresi Doktor tamamen çevrimiçi / off-kampüs lisans programı), ve Fizik Tedavi ve Doktor dahil .Ayrıca beğenilen olan Dil ve Konuşma Patolojisi Master of Arts , Doktor Bilim Master Yardımcısı , Sanat Beden Eğitimi Yüksek Lisans , yeni revize Egzersiz Bilimi Yüksek Lisans ve ulusal tanınmış spor İdaresi Master of Arts .

Sağlık Meslek Carnegie Mellon Üniversitesi’nin Koleji yüksek teknoloji, interaktif derslikli bir state-of-the-art tesis ve Carnegie Mellon Üniversitesi’nin marka yeni bağlanır Tıp Koleji .

İnsan ve Davranış Bilimleri Koleji
İnsan ve Sosyal ve Davranış Bilimleri Koleji (CHSBS) sekiz akademik bölümler vardır ve Central Michigan Üniversitesi’nde büyük üniversitesidir. Bu ulusal bilinen yazarlar, tarihçiler, filozoflar, psikologlar ve sosyal bilimciler de dahil olmak üzere 250’den fazla öğretim üyesi bulunmaktadır.

Kolej gibi mükemmel fırsatlar ek eğitim ve öğrenim alanlarında değerli deneyim kazanmak için başarılı fakülte rehberlere ile çalışmak, öğrencilere her biri pek çok akademik ve profesyonel odaklı merkezler ve enstitüler, ve birçok mükemmel araştırma tesisleri, ev Uygulamalı Araştırma ve Kırsal Araştırmalar Merkezi , Sürdürülebilir Sistemleri Great Lakes Enstitüsü ve Beyin Araştırmaları ve Bütünleştirici Nörobilim Merkezi .

CHSBS üst düzey öğrenciler için çok sayıda lisans programları ve birçok lisansüstü programı fırsatları sunmaktadır.

Birkaç lisansüstü seçenekleri İngilizce yaygın olarak tanınmış olmak üzere, mevcut TESOL programı, İngiliz Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans ve Çocuk ve Genç Yetişkin Edebiyatı MA , artı Yaratıcı Yazma MA ve Kompozisyon ve İletişim: İngilizce MA .

Ayrıca mevcut ulusal ünlü olan Siyaset Bilimi Yüksek Lisans ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans (MPA), artı İspanyolca MA ve disiplinler arası Beşeri MA . onun lisans sertifikaları, CMU Tarih onun saygın MA için bilinen Tarih ve onun dünyaca ünlü Doktora Tarih içinde de lisans tamamlama için yurtdışında çalışma gerektirir İskoçya, Hollanda, Almanya ve Meksika’da, ortak üniversiteler ile karşılaştırmalı, ulus ötesi tarihinin programı.

Ayrıca, CMU bir fenomen haline gelen başarılı olan Psikoloji doktora programları ile departmanı, Uygulamalı Deneysel Psikoloji , Klinik Psikoloji , Endüstri ve Örgüt Psikolojisi , ve Okul Psikolojisi. Ayrıca mevcut olan Deneysel Psikoloji Yüksek Lisans , Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans , ve Uzmanı Okul Psikoloji .

Tıp Of Koleji
, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin yeni Tıp Koleji çok ihtiyaç duyulan birincil bakım hekimleri yetiştiren, yanı sıra özellikle Midwest region.For bilgileri görmek etkileyen hastalıklar üzerinde sağlıkla ilgili araştırmaları teşvik www.cmich.edu/cmed .

Bilim ve Teknoloji Koleji
Fen ve Teknoloji Koleji (CST) sekiz akademik bölümler vardır ve 59 lisans ve 12 yüksek lisans programları sunmaktadır. Bu programlar Peru’da bir bulut orman haritalama için nehirlerde midye türlerinin araştırma her şeyi öğrencileri meşgul, ve gelen Öğretimi Koleji Matematik gelişmiş son nüansları Malzeme Bilimi . Öğrencilerin Hangisini seçerseniz seçin programları, onlar gelişmiş ekipman kullanımı ve saygın fakülte ile yakından çalışacak öğrenci merkezli eğitime adamış rehberlere.

Biyoloji , Kimya , Bilgisayar Bilimleri , Matematik , Fizik CST köşe taşları mevcut ileri çalışmalar vardır experience.Also kalır Veri Madenciliği , ve Coğrafi Bilgi Bilimi (CBS), yanı sıra İleri Malzeme Bilimi .

CMU Bilim ve teknoloji öğrencilere çalışmanın heyecan verici seçenekler vermek ve öğrencilerin akademik programlar, yeni ve yükseltilmiş tesisleri ve öğrenci araştırma imkanları hakkında özel bilgiler için bölüm web sitelerine göz atmak için teşvik edilir.

Uluslararası Öğrenci Destek
Uluslararası öğrenciler onları Amerika Birleşik Devletleri’nde ve kampüs yaşamına uyum yardımcı olmak için kullanılabilir kaynakların bir bolluk var. Uluslararası İlişkiler Ofisi CMU (OSB) çok özel hizmetleri sunmaktadır ve Amerikalı öğrencilerle birlikte ve ABD’de hayata alışık koyulmak için etkileşim yardımcı uluslararası öğrenciler için sosyal ve kültürel faaliyetlerini koordine

Dil Becerileri Destek
İngilizce Dil Enstitüsü anadili olan kabul için asgari İngilizce yeterlilik şartları (genellikle 79 IBT TOEFL, IELTS 6.5), uymayan English.Graduate öğrenciler Koşullu Kabul verilir ve olabilir değil öğrencilere dil becerileri ile yardım sunmaktadır tam olarak kabul edilmeden önce ELI ders almalarına izin

Üniversite Rekreasyon ve Etkinlikler
s; Öğrenciler, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin seviyorum Üniversitesi Rekreasyon (ureC) ve Öğrenci Aktivite Merkezi’nde ayrıca kampüs rekreasyon, eğlence büyük bir çeşitlilik keyfini America.Students bulacaksınız iyi üniversite dinlenme tesislerinden biri olan ve, wellness programları, hizmetleri ve facilities.Additionally, CMU 500’den fazla çeşitli ev sahipliği Üniversite Olaylar büyük ölçekli kamu konserler dahil ziyaret ünlüler (için samimi müzikal performanslar itibaren her yıl, CMU Mezunlar .

Neden CMU?
Central Michigan Üniversitesi rahat ve olumlu bir öğrenme ortamında öğrencileri bir araya getirip, sosyal, kültürel ve eğlence faaliyetleri yapan öğrenciler tutan bir öğrenci odaklı, yüksek kalitede akademik bir üniversite.