azerbaycan üniversiteleri fiyatları

Country müzik yıldızı Garth Brooks o hasta gençler kendi hastalıklarını unutmak ve sadece eğlenmek için izin veren bir “mucize” olarak renkli, azerbaycan üniversiteleri fiyatları oyun dolu boşluk öven, bir Indianapolis çocuk hastanesinde yeni bir çocuk oyun alanını adanmış gibi teary gözlü Salı oldu.

Brooks IndyCar sürücüsü tarafından yönlendirilen bir yarış arabası Çocuklar için Riley Hastanesinde geldi Charlie Kimball sonra, hastanenin atrium dolu bir kalabalığın içine waded. Kot giymiş ve siyah kovboy şapkası spor, o genç hastalarda uzun bir çizgi karşıladı, bir zamanlar coşkuyla bazıları aileleri ve hastane çalışanları, onlar Brooks yaklaşıyor gördüm.

Garth Brooks ‘Top 25 Billboard Hits 

Hastanenin Çocuk Yaşam Bölgesi için bir kurdele kesme sonra, 53 yaşındaki şarkıcı girdiği Brooks 1999 yılında alan, kurucularından Çocuklar vakıf, için takım arkadaşları aracılığıyla finanse edildi 4.200 metrekarelik alanı, hangi bilardo, langırt, bir video oyunu duvar, bir sanat ve el sanatları alanı ve hatta bir kayıt stüdyosu bulunmaktadır, ülkenin en büyük 11. ve hastane Çocuk Yaşam Zone.

O an yorucu tedaviler ve korkutucu tıbbi prosedürleri unutmak izin vererek çocuklar üzerinde oyun alanları var etkisini açıklandığı gibi Brooks üç çocuk babası, duygusal oldu.