Bulgaristan üniversiteler

Akılda tutulması gereken diğer faktörler de okullarda kabul gereksinimleri vardır. Uzun bir bekleme listesi var bile değerlendirmeler ve görüşmeler sonrasında Çocuğunuzun okulda bir yer garanti edilemez. Bu gibi durumlarda, onlar belirli okullarla ilgili herhangi bir tahvil ve bazı yol var olup olmadığını, eğer mali size yardımcı olmak için erken oyunda / sizinle hareket şirketin İnsan Kaynakları eşiniz konuşmak görmek için önemlidir ya da başka okul sürecinde.

Bir ‘Bak-bak’ Do deneyin:  mümkün olduğu ölçüde, aslında taşınmadan önce yeni hedefe bir gezi Çocuklarınızın almaya çalışın. Zaman ve yine, biz geçişi kolaylaştırmak ve bilinmeyen korkusu yatıştırmaya yardımcı olur nasıl veliler duydum. Şirketinizin bir gezi sponsor olmaz bile kendi başına gidip evleri yanı sıra muhtemel okulları ziyaret için yardımcı olacaktır. Bazı okullar Çocuğun ortamında iyi bir fikir edinmesini böylece çocuğunuzun sınıfı aracılığıyla oturmak için izin verecektir. Daha bir şey daha öncesinde büyük hareket bir gezi kümesi beklentilerini yardımcı olabilir ve çocuklar en azından yeni bir ülkede yaşamak gibi olacak ne bir fikir olacaktır.

In Settling:  . Çocuklar ayarlamak ve yerleşmek için kendi zaman çizelgeleri olacak Yaklaşık 6-9 ay sürebilir çocuklar yeni ortamda evde hissediyorum için (yaşlarına göre). Onlar çok genç görürken, yetişkinler kendi ipuçlarını alabilir ve veliler mutlu iseniz, onların ayarı kolaylaştırabilir. Ancak, 5-6 yıl ötesinde, çocuklar kendi kişiliği ve çıkarları var – yani ailenin geri kalanı mutlu çünkü sadece, onlar da hızla yerleşmek olacağını düşünmeyin. Onlara ayarlamak ve onları kendi eski ev ve arkadaşlarımı özledim ok olduğunu bildirmek için zaman verin. Ama bunu yaparken, hareket (o ise) geçici olduğunu çocuğunuzu söylüyorum kaçının. Çocuklar da yeni bir yere yerleşmek için uzlaşma gerekir ve onlar kısa bir süre için sadece olduğunu izlenimini almak eğer dil engelleri aşmak için örneğin çaba, yapmak olası olabilir.