Bilim ve Teknoloji Ulusal Tayvan Üniversitesi

Bilim ve Teknoloji Ulusal Tayvan Üniversitesi Teknoloji Ulusal Tayvan Enstitüsü (ettiğine dikkat ediniz) gibi, 1 Ağustos 1974 tarihinde kuruldu. Bu bizim milletimizin teknoloji eğitim sistemi içinde kendi türünün ilk yüksek öğretim kurumu oldu. Olarak da bilinen “, Bilim ve Teknoloji Ulusal Tayvan Üniversitesi” 1 Ağustos 1997 tarihinde, ettiğine dikkat ediniz üniversite statüsüne yükseltildi ve adını değiştirdi “Tayvan Tech.” O zaman, okul mühendisliği beş kolej kendisini yeniden , elektrik ve bilgisayar mühendisliği, yönetim, tasarım ve liberal sanat ve sosyal bilimler.

Tu-Cheng, Keelung, Gong-Guan ve Chupei ana Taipei kampüs ve şube kampüsleri, 29.44 hektarlık bir kombine toplam alana sahip: Tayvan Tech beş kampüsü vardır. rahat ulaşım ve güzel çevresi ile Taipei bir semtinde ana kampüs, yaklaşık 10 hektarlık bir alanı kaplamaktadır.

Vizyonumuz, böylece milletimizin ve toplumun gelecekteki büyümeyi destekleyen, küresel düzeyde rekabet yeteneğine sahip, yüksek teknoloji ve yönetim personeli üreten uluslararası bir uygulamalı araştırma üniversitesi haline Tayvan Tech inşa etmektir.

Bizim genel hedefleri uluslararası ünlü profesör işe ederken bizim öğretim tüm yönleriyle üstün atılımlar ulaşmanıza yardımcı olmak için, çok yönlü mükemmellik, yenilikçi uzmanlık, teknoloji entegrasyonu ve akıllı yeşil bina teknolojisi ve yaratıcı tasarım platformlarında bütünsel eğitim istihdam vardır ve araştırma.

Bu küresel sahnede rekabet bizim ulusal yetenek yükseltme akademisyeni ve araştırma kurumları, yerel sanayi komşu, tüm üniversitenin gelişimini ilham kaynağı olacak.