Belgrad Üniversitesi

Belgrad Üniversitesi 1995 yılından bu yana başarılı adımlarla her öğrencisini mesleğine taşımaya devam ediyor. 1945 yılında Devlet Politeknik olarak kurulmuş, 1995 yılında ise Teknik üniversite olarak isim almıştır. Binlerce öğrenciyi başarılarla tanıştıran, amaca yönelik hizmet veren köklü bir üniversitenin bünyesinde yer almak için vakit kaybetmeden Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Üniversite de Sırpça ve İngilizce ders alacak, bu sayede yabancı dillerinizi oldukça geliştirme şansınız olacaktır. Taban puan şartı aramamakla beraber, sınava girmenize hiç gerek kalmamaktadır. Diğer bölümlere eklenen uçak mühendisliği de İngilizce olarak ders vermektedir. Lise diplomanız ile kayıt yaptırabileceğiniz Üniversite, başarılarını uluslararası taçlandırmaya devam edecektir. Siz değerli öğrenciler öncelikle 2 dönem İngilizce ve Sırpça olmak üzere dil eğitimi alacak, sonrasında alacağınız başarı sertifikası ile kesin yaptırma şansınız olacaktır. Bilinen bir çok bölümü bünyesinde barındıran üniversite hakkında daha geniş bilgi arşivine ulaşmak için, ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır.

Belgrad Üniversitesi ile ilgili merak ettiğiniz her sorunun cevabını danışmanlarımız sizlere sunacaktır. Sırbistan’ ın en köklü ve seçkin üniversitelerinden birinde olmak sizlere ayrıca gurur kaynağı olacaktır. Üstelik son derece makul ücretler dahilin de hem eğitim masraflarınızı karşılayacak; ulaşım, konaklama ve kişisel masraflarınızla ilgili hiçbir mağduriyet yaşamayacaksınız. Sorunsuz ve kusursuz bir eğitim için hemen hiç vakit kaybetmeden Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek, gerekli olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Türkiye’ de aynı seviyelerde eğitim veren üniversitelere girmek için, oldukça yüksek ücretler ödeyecek, zorlu sınavlardan geçip taban puan alma kaygısı yaşayacaksınız. Fakat Sofya sizlere hiç bir zorluk yaşamayacağınızı garanti ederek, geniş ailesine sizleri de dahil ediyor.

Belgrad Üniversitesi dahilin de bulunup tüm öğrenciler gibi sizler de sosyal ve kültürel anlamda yeniliklerle karşılaşacak, yıllardır hayalini kurduğunuz eğitimin içinde olacaksınız. Bu sayede hedeflerinize daha kolay yönelecek, alanında uzman akademisyenler eşliğinde motivasyonunuz yüksek olacaktır. Gelişen son teknoloji materyallerine ayak uydurarak, uygulamalı olan dersleri de gelişmiş laboratuvarlarda öğrenmeniz mümkün olacaktır. Kıymetli vaktinizi internet üzerinde değil, ofislerimize gelerek ve sağlıklı kararlar vererek atabilirsiniz.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.