Batı Avustralya Üniversitesi

 

Batı Avustralya Üniversitesi (UWA) öğretim, öğrenme ve araştırma mükemmellik için uluslararası bir üne sahip, Avustralya’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Küresel öneme burs hayati bir rol oynamaya devam, 2050 yılında dünyanın en iyi 50 üniversitesi arasında yer almayı hedeflemektedir.

; Mimarlık, Peyzaj ve Görsel Sanatlar – dinamik ve ilerici kurum, UWA sekiz fakültede 26.000 öğrenci ile Sekiz üyesi bir Grup, bir Sanat, Edebiyat ve Sosyal Bilimler; İş; Eğitim; Mühendislik, Bilgisayar ve Matematik; Hukuk;Tıp, Diş Hekimliği ve Sağlık Bilimleri; Bilim – Yerli ve Araştırmalar Okulu.

Mükemmellik ve işletme için bilinen, UWA en güçlü araştırma kültürü araştırma fonu ve seçkin personeli yüksek düzeyde çekiyor. Yüksek kaliteli öğretim, Batı Avustralya’nın en üst okul-ayrılanları çekiyor.

UWA deneyim sadece istihdam için eğitim daha fazladır. Perth merkezine Swan Nehri beş kilometre üzerinde yer alan, UWA onun mirası sayılan sebeplerden için alkışlanan. Kampüs canlı, sosyal, kültürel ve sportif yaşam ve güzelliği için bilinir. UWA öğrencileri üstün bilgi ve becerileri, hem de gelişmekte olan yaşam boyu arkadaşlar, değerli anılar, ve hayatlarının geri kalanı için onları güçlendirir başarı duygusu ile mezun.