avrupada üniversite okumak

“Hiçbir şekilde ürpertici ya da garip bir şey bu ile,” Suzette söyledi Billboard bir telefon röportajda Çarşamba (8 Nisan) sırasında. “Biz inanılmaz bir şey olduğunu düşünüyorum. Selena umarım dışarı geliyor gidiyor bu yeni teknoloji ile onu bir anlamda almak mümkün olacak hakkında ne yaşamaya alamadım yeni hayranları bir sürü. ”

Suzette Acrovirt bir Selena Sayısallaştırılmış İnsan Essence olasılığını görüşmek üzere geçen yıl avrupada üniversite okumak Quintanilla ailesi yaklaştı söyledi, ve onların önerisi onların ilgi kırılmak – kendi türünün ilk projesi olacak çünkü özellikle.

Birden toplantılardan sonra, aile yeşil ışık ona verdiler. Projenin resmi sitesi,SelenaTheOne.com , 16 Nisan başında bir IndieGoGo kampanya tamamlanmaya doğru yarım milyon dolara yükseltmek etmeye belirtiyor.

20 yaşında Onun ölümünden sonra Selena Quintanilla Hatırlamak

“Ben o şimdiye kadarki ilk ve o Latina yapar olduğunu gerçeği olacağı gerçeğini heyecanlıyım daha da müthiş,” Suzette teknoloji “çok ilginç ve zihin-üfleme biz sadece hissettim olduğunu ekliyor Bir aile bu şey kesinlikle biz onları Selena ile yapmak isterdim. ”

Suzette herhangi bir şekil, bir şekilde ya da formda Selena değiştirme hakkında değil “diye uyardı; büyüyen devam ona mirasını yardım etmek bir şey. “