Archie Bunker adlı Amerika

Archie Bunker adlı Amerika televizyon ağları 1970’lerin aracılığıyla Vietnam döneminden Amerika’da kültürel ve siyasi dalgalanmalar karşılamak için çalıştı “Havada” ne discerns. Yolları Josh Ozersky en ruhlu muayene Amerika yoğun sosyal kargaşa, iyileşme bir dönemde televizyon değiştirdi ve parçalanma Amerikan kültür tarihinin bir cesur ve aldatıcı yüzünü ortaya çıkarır. Three Şirket olarak Aile ve sonrası 1960’ların Frolics tüm çatışma-tabanlı komedi taraflı olarak Happy Days gibi apolitik programlar, Ozersky Amerikan yaşamının büyük planları yankılandı aralığı ve televizyon gücünü açıklar.

1968 civarında, kazançlı bebek boomer demografik ikna televizyon ağlarına girmeye endişeli reklamverenler evrensel kitlelere yiyecek ve içecek prime-time programlama terk etmek başlayacak. Pazar splintering ile ağları daha fazla konu temelli ve tartışmalı toprakları içine cesaret. Daha fazla “ilgili” programlama erken ağ girişimleri başarısız olurken, Ozersky CBS 1971 yılında ve nasıl diğer başarılı, çatışma temelli komedileri tipik gösteri dünyasının sözleşmeler uzak döndü Aile siyasi komedi ile tüm altın vurdu inceliyor. 1970’lerde giydiği gibi, önceki yıllarda yenilikler kamu itiraz kaybetmeye başladı. Vietnam ve Watergate, Ozersky savunuyor sonra, Amerikalılar önceki on yılın siyasi türbülans bitkin ve bir televizyon kanallarının hazır edildi “normale dönüş.”

, Kolay ilgi çekici ve liberal gösterilen, Archie Bunker’ın Amerika da, genç Bill Murray ve Mary Tyler Moore, Fonzie eski Ed Sullivan, ve Skipper dışarıdan polis hikayeleri ve başarısız çeşitli gösterileri ile biberli edilir. Kendileri televizyon İçerdekiler, ticari yayınlar ve programlar ile görüşmeler Çizim, Ozersky parçalanmış bir kitle için programlamak için prime-time televizyon devam eden girişimleri Chronicles –