Amerikan Uluslararası Üniversitesi

Richmond, Londra Amerikan Uluslararası Üniversitesi
Amerikan Eğitim, bir İngiliz Ayar, Küresel Gelecek.

İngiliz ve Amerikan derecesini kazanın.
Richmond Üniversitesi hem ABD’de akredite ve İngiltere’de doğrulanan bir diploma programına ï benzersiz bir şey sunuyor. Bu öğrencilerin bir anlamda uluslararası üniversite deneyimi sağlayarak, bir İngiliz bir ortamda Amerikan eğitimden yararlanabilir anlamına gelir.

Zengin ve çeşitli çalışma programı.
Richmond lisans programları Amerikan Liberal Sanatlar Çekirdek Müfredat modeli etrafında dayanır. Bu konularda geniş bir yelpazede geniş bir temel sunmaktadır ve ardından yıllar üç ya da dört uzman olmak onların çalışmaları için sağlam bir temel oluşturmak için öğrencilere olanak sağlar. Richmond aktif sınıfta katılabilir, yani 17 ila 30 öğrenci ortalama ile küçük ve odaklı sınıflar vardır. Bu, kişisel ve esnek bir yaklaşım başarılı bir kariyer başlatmak için hangi mükemmel bir platform Richmond öğrencilere sağlar.

‘Iş günü’ deneyim.
Bir gelişen staj programı işyerinde değerli ‘gerçek-dünya’ deneyim kazanıyor öğrencilerin akademik kredi kazanmak için izin verir. Bu denetimli yerleşimler akademik bilgi, bir çalışma ortamında doğrudan uygulanabilir olduğu anlamına gelir. Londra’da ya da Çin ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere diğer ülkelerde çalışmak için fırsat bugünün global pazarda çok değerli bir farklı kültürel bakış açısı, kazanmak için bir fırsat sunuyoruz.

Uluslararası bir bakış açısı.
Üniversite sloganı “Çeşitlilik içinde Birlik ‘ve enternasyonalizm Üniversitesi kalbinde geçiyor. Richmond öğrencileri 100’den fazla ülkeden gelen, dünyanın her köşesinden gelen. Richmond öğrencilerin çevrelerindeki dünyayı değiştirme ve yaşam boyu küresel ağlar geliştirme hakkında tutkulu kişilerdir.

Londra konumu.
Richmond adlı kampüsleri Londra, Kensington uğultu Londra’nın merkezinde hub biri, Richmond-upon Thames yapraklı parkları arasında güzel bir konumda diğer ikisi de. Öğrenciler çalışmalarını atılmak ve sonra genellikle nihai yıl ve lisansüstü çalışmalarını sürdürmeye Kensington taşınmaya nerede Richmond Hill kampüsü. Yanı sıra fırsat Londra gibi kültürel açıdan zengin ve çeşitli olduğu bir şehirde çalışma gibi, öğrencilerin Richmond en iyi kurulmuş ‘Study Abroad’ İtalya’da (Floransa ve Roma) çalışma fırsatları sunmaktadır programı, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri yararlanabilirsiniz.

Bir Richmond öğrenci neye benzediğini öğrenin burada .

Richmond adlı Lisans programları.

Bölümleri: Çift Akreditasyon (İngiliz ve Amerikan)

Lisans Derecesi Programları:

BA Sanat, Tasarım ve Medya
BA İşletme: Finans
BA İşletme: Uluslararası İşletme
BA İşletme: Pazarlama
BA İletişim
BA Ekonomi
BA Tarihi
BA Uluslararası Gazetecilik ve Medya
BA Uluslararası İlişkiler
BA Siyaset Bilimi
BA Psikoloji
Bölümleri: Sadece ABD Akreditasyon

BA İşletme: Girişimcilik
BA Kalkınma Çalışmaları
BA Finansal Ekonomi
BA Uluslararası ve Kalkınma Ekonomisi