Ailenin sosyal yapısı

Evde kendisi Amerikan konsepti yerli uzay inşaatı ile ailenin sosyal yapısını çöker.Melodram ile ortak olduğu gibi, Ophüls en ve Sirk filmleri aile baskıları evin kendisi yapısında görünür hale nasıl gösterir. Her filmde, “ortalama” Amerikan ev çekici Hollywood’un yerine canlandırmaktadır. yıldız evleri ile savaş sonrası konut tasarım taklit tanıtım yıldızlı promosyon, kalkınan tüketicilere cezbetmek için kullanılan olabilir olağanüstü / sıradan bir karışımı olarak sundu.

İlgili filmlerde temsil evler gerçekte çok ortalama, orta sınıf bir ailenin için ulaşamayacağı olurdu rağmen, Sirk ve Ophüls Amerikan konut için bir model olarak, Hollywood evleri görmek için naif olmazdı. Sonuçta, bu göçmeni direktörleri sektöründe ziyaret arkadaşlar aracılığıyla ama sadece Los Angeles’ta yaşayan sayesinde sadece Amerika’da karşılaşılması muhtemel olurdu evler vardır. Hollywood Ophüls ilk ikamet o klasik güney Kaliforniya yapısı, “İki odalı bahçe bungalov” oldu.Altı ay için kiralama sonra, Ophüls ailesiyle birlikte taşındı tamire, Hollywood Hills (Bacher 30) iki katlı. Onun ilk ödenen yazma atama arkadaşı ve başarılı senarist Howard Koch (Bacher 36) Palm Springs evinde tamamlandı. Sirk Los Angeles onu geri indi, mimari stilleri bir tartışmalı geniş yelpazesi ile tanıdık San Fernando Vadisi’nde bir tavuk çiftliği ve Columbia ile yedi yıllık sözleşme öncesi Pomona bir yonca çiftlik vardı sahip.

Hollywood’da her evin bir ünlü menşei ile birlikte geliyor. Ophüls yönetmen Robert Siodmak onun bungalov kiraladı. Whitley Terrace üzerine evinin kameraman Eugen Schüfftan (Bacher 30) tarafından kiralanan bir daireye bağlıydı. Bir ev sahibi olmak, kendi evlerini vardı hepsi ünlü toplum içinde sıkıca birisi takılı şeylerden biri oldu.Örneğin, Joan Bennett kızı ilgilidir, (Aronson 300) “Bizim komşular Humphrey Bogart, Lana Turner, Judy Garland ve Bing Crosby vardı. James Masonlar akşam yemeği için her Pazar ve tarama odasında bir film geldi”.

Bennett evi Yarın, Fred MacMurray her zaman var içinde Bennett’in co-star oynadığı mimar Wallace Neff (Çifte Tazminat Walter Neff hiçbir ilişkisi tarafından tasarlanmıştır: bir ev, yeni inşa edilmiş ise, bu ünlü müşterilerine bir liste ile geldi mimarı oldu ). …