Maltada Dil Eğitimi

Akdeniz’de bulunan Malta Adası, iklimi, doğa güzellikleri, tarihi eserleri, kültürel güzellikleri, denizi, kumsalı ve sosyal aktiviteleri ile cıvıl cıvıl bir tatil beldesidir Malta. Her sene dünyanın pek çok ülkesinden, pek çok turistin tatil ya da eğitim amacı ile akımına uğrayan Maltada dil eğitimi, yurt dışından İngilizce eğitimi almak isteyenler için oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Malta Dil Okulları, İngiltere dil okulları şubesi olarak, İngiltere dil okullarına bağlı olarak hizmet vermektedir. Pek çok Avrupa’da bulunan dil okulları içinde en ekonomik ve hesaplı olan Maltada Dil eğitimi, öğrencilerine birçok avantajlar da sunmaktadır.

Malta Dil Okulları Kayıt

Maltada dil eğitimi almak için; yaş, eğitim durumu ya da İngilizce seviyesine önem vermeden, eğitim almak isteyen her öğrencisine kapılarını açmaktadır. Avrupa Birliğine üye olan ülkeler arasında yer almakta bulunan Maltada dil eğitimi; Avrupa standartlarında, modern sınıflarda, çağdaş bir eğitim hizmeti vermektedir. Konusunda uzman olan eğitim görevlileri ise İngiltere’den gelmektedir. Eğitiminiz sırasında; aynı zamanda dünyanın pek çok ülkesinden gelen turistler ile arkadaşlıklar kurup Pratik yapma imkânı da elde edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Malta Dil Okulları Hakkında

Malta Dil Okulları hakkında İnternet üzerinden bilgi alabileceğiniz çeşitli kaynaklar bulunmaktadır. Bu kaynaklara örnek olarak şunları verebiliriz:

Malta Dil Okulları ve Malta dil eğitimi hakkında güncel bilgiler edinebileceğiniz en büyük ve en önemli kaynağınız, ülkemizde yurt dışı eğitimi ve yurt dışında bulunan dil okulları konusunda temsilci olarak bulunan; Anadolu Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ile kontak kurmanız yeterli olacaktır. Anadolu Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sizlere Malta Dil eğitimi hakkında bilgi vermekle kalmayıp, Malta Dil eğitimi süreciniz içinde; başvuru kayıt vize konaklama gibi konularda en büyük yardımcı ve destekçiniz olacaktır.

http://www.maltadilokul.com

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.

Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık

Temel amacı iyi eczacılar yetiştirmek olan Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık Fakültesi ve bölümleri en kapsamlı ve iyi eğitimlerle öğrencilerimize hak ettikleri istedikleri güzel eğitimi sunmaktadır. Dünyaca ünlü eğitimciler tarafından eğitimci kaprisi olmadan güzel bir eğitim şansı bölgenin en iyi eczacılık fakültesi olan Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık Fakültesi tarafından öğrencilerimize sunulmaktadır.

Lise diplomasıyla öğrenci kabul eden Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık Fakültesi Bulgarca ve İngilizce sunmuş olduğu kaliteli eğitimle de göz doldurmaya devam etmektedir. En iyi eğitim sistemi ve kalitesi içinde tüm imkânları öğrenci lehine kullanan okullarımız en iyi ve uygun fiyatlarıyla da Türk öğrencilerimizin gözdesi durumundadır.

Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık Bölümleri

Öğrencilerimizin en iyi eğitim şansı ve hakkından faydalanmasını temel amaç edinmiş olan Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık Fakültesi ve bölümleri çağdaş ve modern eczacılık tekniklerini pratik ve teorik olarak tüm öğrencilerimizle paylaşmaya da devam etmektedir. Modern çağın gereklerine uygun olarak hazırlanan çalışma alanları ile iyi bir eğitim alabilmek mümkündür.

Gereksinim duyulan tüm teçhizat ve ekipmanı öğrencisiyle buluşturan Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık eğitimleri öğrencilerimizin geleceğe umutla ve inançla bakması konusunda da tüm desteği ve yardımlar tam bir eşitlik ilkesinde tüm öğrencilerimize vermektedir. Bulgaristan Üniversiteleri Eczacılık Fakültesi ve daha fazla detay için danışmanlık ofislerimiz tüm sorularınızı cevaplamaya ve okullarımız hakkında bilgi vermeye de devam edecektir.

http://www.bulgaristanuniversiteleri.org

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.