İtalyada Üniversite Türkçe

İtalya üniversiteleri hakkında bilgi vermek amaçlı kurulmuş bir çok internet sitesi vardır. Türk öğrencilerin verilen bilgileri daha iyi kavrayabilmeleri açısından Türkçe bilgilendirme siteleri de kurulmuştur. İtalya üniversiteleri hakkında tüm ön bilgilere kurulmuş olan Türkçe bilgilendirme sitelerinden ulaşabilirler. Açılmış Türkçe bilgilendirme siteleri İtalya üniversitelerine katılmak isteyen eğitim görmek isteyen tüm öğrenciler için fayda sağlar. İtalyada Üniversite Türkçe web sayfalarından yararlanarak üniversiteler bölümler kayıt ücretler denklik gibi tüm konuların içeriklerine ulaşabilirler. İtalya üniversitelerini Türkçe web siteleri sayesinden tanıyabilirler. İtalya üniversiteleri hakkında açılmış Türkçe siteler öğrenciler bilgi boşluklarını doldurup yeterli ön bilgi alması için kurulmuştur.

İtalyada Üniversite Türkçe yayınlanan web sayfalarında İtalya üniversitelerinin öğrencilerine kaliteli bir eğitim sergilediğini anlayabiliriz. İtalya üniversitelerinin tüm öğrencilerinin eğitim bünyesinde olan tüm kişiler tarafından değerli ve önemli olduğu Türkçe web sitelerine yansıtılmaktadır. İtalya üniversiteleri öğrencilerini gelecekte hizmet verecekleri mesleklerin de önce kendilerini daha sonrasında yaşadıkları çevreye fayda sağlayacak şekilde en iyi eğitim yöntemleri ile yetiştirmektedir. İtalyanın ulusal dili İtalyanca olmasına rağmen bir çok üniversitelerde İngilizce eğitim de verilmektedir. İtalya üniversitelerinin öğrencilerine eğitim için kullandıkları diller hakkındaki bilgilere Türkçe bilgilendirme sitelerinden ulaşabilirsiniz. İtalya üniversiteleri tüm imkanlarını öğrencilerin fayda sağlamaları mesleklerinde zirveyi yaşamaları için sunmaktadır. Zorlu sınavlardan geçmeden taban puan şartına uyma gereksinimi duymadan İtalya üniversitelerine katılım gösterebilirsiniz. İtalya üniversitelerinde eğitim almanın ayrıcalıkları Türkçe bilgilendirme web sitelerinden küçük bir araştırma yapıp bir kısmını öğrenebilirsiniz. İtalya üniversiteleri hakkında yazılmış olan Türkçe bilgi edinme siteleri sayesinde türk öğrencilerinin de dikkatini çekmiş olup İtalya üniversitelerine yoğun ilgi göstermişlerdir. İtalya üniversitelerinin fiyatları açısından da uygunluk gösteriyor olması en çok tercih edilen üniversiteler arasına girmesinin sebeplerinden biridir.

İtalyada Üniversite Türkçe web sayfalarında edindiğiniz bilgiler doğrultusunda karar alma sürecine girdiyseniz vakit kaybetmeden Anadolu yurt dışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelerek gereken tüm bilgileri uzman eğitim uzmanlarından en doğru kesin ve güvenilir bilgileri alabilirsiniz. Verdiğiniz karar aşamasında izleyecek olduğunuz işlemlerde sizlere her konuda yardımları ile ışık tutacaklardır.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.

Sofya Üniversiteleri

En iyi eğitim veren yerlerden biriside Bulgaristan’da bulunan Sofya Üniversiteleridir. Üniversiteler öğrenci merkezli yaklaşımlarından ödün vermeden kaliteli ve ekonomik eğitimlerini yıllardır sürdürmeye devam etmekte ve bir çok dünya ülkesinden öğrencileri ağırlamayı sürdürmektedir. Farklı eğitim tarzı ve öğrenci merkezli olması nedeniyle en çok tercih edilen üniversitelerden biri olan Sofya Üniversiteleri sadece lise diplomanızla başvurabileceğiniz sınavsız şartsız bir eğitim sistemini de sizin kapınıza kadar getirmektedir. Herhangi bir taban puan mecburiyeti de sunmadan katıksız bir şekilde kaliteli eğitimi ilke olarak edinmiş Sofya Üniversiteleri bu yönleriyle en dikkat çekici üniversitelerden biri haline gelmiştir.

Sofya Üniversiteleri fark yaratan eğitim yaklaşımına üniversite kültürü ve öğrenci gelişimini de ekleyerek mesleklerinde özgüven sahibi bireyler yetiştirmek konusunda her türlü aktiviteyi de öğrencileriyle paylaşmakta ve değişik etkinliklerle özgüven gelişimi sürekli olarak öğrenci lehine olacak şekilde geliştirilmektedir.

Sofya Üniversiteleri Facebook

Üniversitemize ait facebook sayfamızda Sofya Üniversiteleri hakkında bir çok paylaşımlar yapılmaktadır. Okul ve bölümlerinin fotoğraf galerinin yanında okullarda çekilmiş öğrencilerle yapılmış röportajlarda dikkat çekici birer öğedir. Öğrencilerin kendi aralarında sohbet edebildikleri Sofya Üniversiteleri facebook sayfamız öğrencilerimizin tüm yorumlarına açık bir şekilde ilerlemekte ve öğrencilerimizin her türlü sorusu uzman eğitim danışmanlarımız tarafından sürekli olarak yanıtlanmaktadır. Alanında fark yaratan Sofya Üniversiteleri facebook sayfamız tüm aday öğrencilerimizin uğrak yerlerinden birisi haline gelmiştir.

Sofya Üniversiteleri Forum

Forum sayfalarımızda bir çok konu başlığı altında Sofya Üniversiteleri hakkında değişik ve farklı bilgilere de yer verilmektedir. Ülkede yaşamdan sosyal imkanlara kadar bir çok paylaşım öğrencilerimiz tarafından yapılmakta öğrencilerimizin iletişim zincirinin başlangıcı olan Sofya Üniversiteleri forum sayfalarımız sayesinde aday öğrencilerimiz de okullarımız ve ülke hakkında tüm bilgilere sahip olabilmektedir.

Sofya Üniversiteleri Puanları

Hazırladığımız facebook forum ve ekşi sayfalarımızda tek gerçek üstüne basa basa sürekli olarak tekrar edilmektedir. Sofya Üniversiteleri hiçbir şekilde puan yada taban puan uygulamasına gitmeden sadece sizi lise diplomanızla kabul etmektedir. Hiçbir ön şart yada gerekçe göstermeden adım atacağınız üniversitede hazırlık eğitiminin ardından dilediğiniz bölümü seçebilmeniz ise tam bir seçenekler ziyafeti olarak karşınıza çıkmaktadır.

Sofya Üniversiteleri ve Bulgaristan Üniversiteleri hakkındaki tüm soru ve sorularınızı en yetkili merci olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetlerine sorabilir cevaplarını hızlıca alabilirsiniz.

Posted from İstanbul, Turkey.

Malta’da Dil Eğitimi

İyi bir kariyer planlayan her birey yabancı dilini geliştirmelidir. Dil eğitimi size istediğiniz okulun kapısını açar,istediğiniz alanda başarılı bir iş hayatı sunar. Malta’da dil eğitimini aldığınız yerin önemi oldukça fazladır.Sonuçta dil hata kabul etmez.Başarılı bir dil eğitimi için kaliteli bir ülke ve okul seçmek zorundasınız.Şüphesiz ki dil eğitimi denince bir çok öğrencinin aklına Malta geliyor.Malta’nın resmi dillerinden birinin İngilizce olması bu ilginin en büyük sebebidir.Dil en güzel konuşulduğu ülkede öğrenilir.Eğer ki dil eğitimi için Malta’yı tercih ederseniz bolca pratik yapma şansınız olur.Yılın her dönemi turist ağırlayan malta da hayat 24 saat aralıksız devam eder.Bu da sizin her an yabancı dille iç içe olacağınız anlamına gelir.

Malta’da dil eğitimi veren bir çok kaliteli kurum vardır.Yılın her dönemi dil eğitimlerinin devam ettiği bu okullar öğrencilerin taleplerine karşılık verirler.Farklı kurs seçenekleri sunan okullar 7 de 70 e bir çok kesime hitap eder.Malta’da dil eğitiminin ilk günü hemen hemen her dil okulu bir seviye tespit sınavı yapar.Her öğrenci seviyesinde olduğu öğrencilerle ders alır.Bu okullar öğrencilerin taleplerine göre kurslar düzenler.İsteyen öğrenci yoğun İngilizce kursu alırken isteyen öğrenci genel İngilizce dersi alır.Bu iki seçeneğin dışında 50 yaş üstü,sınav hazırlık iş İngilizcesi gibi kurs çeşitleri de vardır.Ayrıca bu dil okulları yaz sezonları da dil eğitimi isteyen öğrenciler için yaz okulları açar.

Bir çok öğrencinin aklına takılan sorulardan bir tanesi de Malta’da dil eğitiminin maliyetidir.Malta’da dil eğitimi veren her okulun farklı fiyat listesi vardır.Seçtiğiniz kurs çeşidine göre bu fiyatlar değişiklikler gösterebilir.Ancak unutulmamalıdır ki Malta’da dil eğitimi veren bir çok okul bu fiyatlara konaklama ücretlerini de dahil eder.Malta’da dil eğitimi bir çok ülkeye göre oldukça uygundur. Bu da Malta’nın dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından tercih sebeplerinden bir tanesidir.Sizde dil eğitimi için Malta diyorsanız 2000 yılından günümüze kadar uzman kadrosuyla hizmet veren Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Firmasını tercih edebilir,geleceğinize ışık tutabilirsiniz.Ayrıca Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firması kapılarını sadece Malta için değil diğer ülkeler içinde açmıştır.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.

Varna Üniversitesi Taban Puanları

Üniversiteye hazırlanan her öğrencinin hayalidir istediği bölümü okumak ve istediği mesleğe sahip olmak. Bu hayaller birçok öğrenci için gerçekleşememektedir. Ülkemiz de yapılan ve üniversiteye giriş için aşılması gereken en büyük engel olan sınavlar ve puanlar bu hayallerin önüne geçebilmektedir. Bu durumda 2. Bir tercih olan yurtdışı eğitim öğrencilerin şansını arttırmaktadır.

İstedikleri bölümü okuyabilecekleri, sınavsız giriş yapabilecekleri yurtdışında eğitim veren üniversiteler bulunmaktadır. Varna üniversitesi de bu üniversitelerden biridir. Giriş koşullarının cazip olması ve aynı zaman da kaliteli eğitim imkânı sunması ile Varna üniversitesi yurtdışı eğitim için en çok tercih edilen üniversitelerden biridir.   Giriş şartların da ülkemizde yapılan üniversiteye giriş sınavın da barajı geçmiş olmak yeterli olmaktadır. Varna üniversitesi taban puanları ve Bölüm sınırlaması yoktur barajı geçen her öğrenci başvuru yapabilmektedir.

Varna üniversitesi Varna’nın ilk üniversitesidir. 1755 yılın da  Çariçe Elizaveta Petrovna’nın emri ile yaptırılmıştır. Kurulduğu gün olan 12 ocak Varna’da öğrenci günü olarak kutlanmaktadır. Kurulduğu yıl 3 fakülte ile eğitim öğretime başlayan Varna üniversitesi şuan 27 fakülte ile eğitim öğretime devam etmektedir. Toplam öğrenci sayısı 40.000 civarındadır. Yabancı öğrencilerin sayısı da her geçen gün hızla artmaktadır. Üniversite de normal şartlar da lisans eğitim süresi 4 ile 6 yıl sürmektedir. İlk 2 yılın da zorunlu beden eğitimi dersi verilmektedir. Bunun amacı da yüksek akademik başarı sağlaması açısından spora çok önem verilmektedir.

Uluslararası eğitim merkezi (üniversite öncesi eğitim )

Uluslar arası eğitim merkezi Varna üniversitesinin önemli bölümlerindendir. Yurtdışından gelen öğrenciler için dil seviyesine bakılmaksızın 1 yıl zorunlu olarak verilen dil eğitimi, hazırlık sınıfıdır. Varna üniversitesi taban puanları olmadığı için sadece bu bölüm de dil öğrenmek için gelen öğrenciler bulunmaktadır.

Yurtdışı eğitim için tercih edeceğiniz Varna üniversitesi taban puanları olmaksızın sunduğu kaliteli eğitim ile eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Varna üniversitesi hakkında Ayrıntılı ve doğru bilgi almak için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığının onlarca şubelerinden birine gelerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.