Paris Katolik Üniversitesi

Programı

Paris Katolik Üniversitesi’nde Fransızca Eğitim. 1875 yılında kurulan, Üniversite de fakülte çeşitli Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini sunan yüksek öğrenim özel bir kurum olarak Avrupa çapında bilinir.Tamamen Fransa’da Eğitim Bakanlığı, hem de UDESCA üyesi (Katolik Yüksek Öğretim Kurumları Birliği) tarafından akredite. Paris V. Fransız Çalışmaları Üniversitesi ile de Campus France, Louvre Müzesi üyesi ve ortağı Yarıyıl Akademik Yılı ve Yaz Sessions ulaşabilirsiniz. Tüm öğrenci ve yetişkinlere Açık.

Yer

Paris, Fransa.

Kurslar

 • Fransız Dili: Tüm seviyeleri (başlangıç, orta, ileri seviye).
 • Gün MF başına 3 saat, haftada 15 saat. Check-in sırasında tüm öğrencilere verilen yerleştirme testi.
 • Yarıyıl Ders, Akademik Yıl ve Yaz Oturumları.
 • Mayıs ve Haziran aylarında Yoğun Kurslar haftada 21 saat vardır.
 • Üniversite öğretim üyeleri tarafından öğretilen dersler. Üniversite Düzeyi Dersleri.
 • Gerçek öğretim elemanı elde listeleme.
 • Yoğun Seviye (21 saat / hafta) yükseltebilirsiniz. Tarihler ve Ücretler bakın.

Akademik Kredi

12-17 Yarıyıl Kredi. 24-34 Akademik Yıl Dönem Kredi. 2 – Yaz Ayı için 4 Kredi. Tamamen Fransa’da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite. “Bkz Akademik Kredi ” ana menüsünün bölümü. Her öğrenci tamamlanmasından sonra Üniversitesi’nden transkript (sertifika) alır.

 

Etkinlikler

Kampüste Öğrenci yaşamı pek çok aktivite sunuyor.Öğrenciler yerli Fransız Konuşmacılar tarafından barındırılan ücretsiz “Fransız Konuşma” oturumları yer alabilir. multimedya merkezi öğrencilere yazılı ve konuşma Fransızca, onların fonetik uygulama, ya da kültürel konularda çalışmak için “ücretsiz” fırsatı sunuyor. Rehberli turlar Paris ve diğer yerlerde mevcuttur: vb müzeler, konser, Mount St Michel, Chateaux de la Loire, yanı sıra kültürel keşifler … ekstra maliyet (isteğe bağlı). Öğrenciler tarafından oluşturulan öğrenci gazetesi ve blog Fransız tüm düzeyleri için fırsatlar sunuyor.Diğerleri şunlardır: internet erişimi, bilgisayar odaları, yelken kulübü, tiyatro kulübü, kampüs restoranlar, vb Genel olarak, çok ‘yapmak ve görmek için!

Konut

Tüm öğrenciler Paris’te kendi konut düzenlemek. Yapmak kolay. CSA konut bilgileri ve onay dokümanlar ile kullanışlı web-bağlantılar sağlar. Online önceden rezervasyon veya varış check-in kadar bekleyebilir. Öğrenci konut ve yemek için 1500 $ aylık – $ 800 Maliyet aralıkları. Bir odayı paylaşmak durumunda maliyetli konut, konumu türüne bağlı olarak değişir, ve olacaktır. CSA öğrencilerin her zaman uygun konut bulmak, bu yüzden endişelenmeyin. Gerekirse Paris ofisinde personel de yardımcı olacaktır.

Tarihler ve Ücretler

BAHAR DÖNEMİ 2015

16 Şubat – 12 Haziran, 2015
Fransız Dili ve Kültürü (15 saat / hafta)
haftada 21 saat yükseltebilir miyim – 1200 $ eklemek
3595 $ USD

YOĞUN FRANSIZCA – Mayıs 2015

04-27 Mayıs, 2015
Fransız Dili (21 saat / hafta)
1695 $ USD

YOĞUN FRANSIZCA – Haziran 2015

01-26 Haziran, 2015
Fransız Dili (21 saat / hafta)
1695 $ USD

YAZ KURSLARI 2015
* Fransız Dili: Haftada başına 15 saat 21 saate Yükseltme / hafta – / ay 300 $ eklemek

4 hafta 01-29 Temmuz, 2015 1395 $ USD
4 hafta 03-28 Ağustos, 2015 1395 $ USD
8 hafta 1 Temmuz – 28 Ağustos, 2015 2495 $ USD

* Yoğun yükseltebilir miyim -. Ayda ekstra $ 300 21 saat / hafta 2016 yılında * Benzer yaz tarihleri

GÜZ DÖNEMİ 2015

21 Eylül 2015 – 22 Ocak 2016
Fransız Dili ve Kültürü (15 saat / hafta)
haftada 21 saat yükseltebilir miyim – 1200 $ eklemek
3595 $ USD

AKADEMİK YILI 2015 – 2016

21 Eylül 2015 – 10 Haziran 2016
Fransız Dili ve Kültürü (15 saat / hafta)
haftada 21 saat yükseltebilir miyim – 2400 $ eklemek
6595 $ USD

BAHAR DÖNEMİ 2016

15 Şubat – 10 Haziran, 2016
Fransız Dili ve Kültürü (15 saat / hafta)
haftada 21 saat yükseltebilir miyim – 1200 $ eklemek
3695 $ USD

Gereksinimler

Asgari yaş 17. Pasaport. Vize Dönemi ve Yıl programları için gerekli.
“Bkz Visa / Pasaport ” ek bilgi ve web bağlantıları için web sitemizin bölümünde.
CSA Vize başvurusu için onay belgeleri göndereceğiz.

Varış

Havaalanı pick-up mevcut değil. Paris e Merkez havaalanı ulaşım kullanın. Yapmak kolay. Konut almak için Paris METRO (Metro) veya taksi kullanın. Geçerli varış bilgi için seyahat kitabı danışın.

Complutense Madrid Üniversitesi

Programı

Castilla Kralı Sancho IV tarafından 1293 yılında kurulan, Madrid Complutense Üniversitesi dünyanın en eski üniversitelerinden biridir. 100.000 den fazla öğrenci yaklaşık 3400 tanesi uluslararası öğrenciler hangi Üniversitesi, katılmak. İspanya’nın en büyük Üniversiteler biri olarak, çeşitli okullar ve bölümler, yanı sıra kapsamlı üniversite hizmetlerini ev iki büyük kampüsü vardır. CSA öğrenciler Filoloji, Tarih, Felsefe, Coğrafya ve Eğitim Okullarında ders almak ve birçok üniversite tesisleri ve hizmetlere erişim izni verilir. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

(1) İspanyol Dili ve Kültürü, ve (2) Gelişmiş Hispanik Çalışmaları: CSA iki farklı programlar sunmaktadır. – Ileri acemi: “İspanyol Dili ve Kültür” programı her seviyeden öğrenciler içindir. Aylık ve yaz aylarında sunulan. Orta ve İleri seviye öğrencileri kültürel seçmeli derslerini ve ders katılabilir. Öğrenciler düzeyini belirlemek için girişte bir yerleştirme sınavına olacaktır. “İspanyol Çalışmaları” programı İspanyol kültürünün güncel ve geçmiş yönleri daha büyük bir vurgu ile, İspanyol dili ve daha yüksek bir düzeyde Kültür dersleri birleştirir. Ve Akademik Yılı – Quarter (Haziran Eki) tarafından sunulan.

Yer

Madrid 4 milyon gelişen, modern bir şehir. İspanya’da kültür, iş ve hükümet başkenti. Madrid şehir hayatı, boğa güreşlerini, opera, flamenko dans, müzeler, parklar, açık hava pazarları, ve dünyaca ünlü bir gece hayatı sunmaktadır. Madrid dolaşmakta modern bir ulaşım sistemi kolay ve merkezi yakın kasaba kısa hafta sonu gezileri alarak, bulunan varlık ile otobüs veya trenle uygundur.Tarihsel ve aynı zamanda çağdaş, Madrid Avrupa’nın en dinamik ve heyecan verici şehirlerinden biri ve kesinlikle cazip bir yer İspanyolca dilini ve kültürünü öğrenmek için.

Kurslar

1) İspanyol Dili ve Kültürü: (Üç Aylık, Akademik Yıl, Yaz)

Bu program, gelişmiş yoluyla yeni başlayanlardan, her seviyeden öğrencilere sunulmaktadır.Sınıflar, sabah ve öğleden sonra günde 4 saat, haftada (MF) başına 20 saat öğretilir. Kültürel dersler de, günde 2 saat, haftada 5 gün (MF) sunulmaktadır. Tüm öğrenciler girişte test edilmiş ve uygun ders düzeyinde yerleştirilir. Tüm öğrenciler aşağıdaki dersleri almak: Dilbilgisi, Pratik İspanyolca, İspanyolca ve Konuşma. Orta ve ileri seviyedeki öğrenciler İspanyol Metinler bir ders alırken acemi öğrenciler de, Dil Laboratuvarı var. Program Quarterly (akademik yıl), ve bir yaz oturumu sunulmaktadır.

Buna ek olarak, öğrenciler de akşam İspanyol kültürü dersleri katılıyor seçeneği var ve onlar İspanyolca olan bu yüzden ileri düzey öğrenci için öncelikle. Konular şunlardır: İspanya Tarihi, İspanyol Müzik, Folklor, Sanat, Felsefe, Edebiyat, Latin Amerikalı Edebiyat. İleri seviyedeki öğrenciler 4 konferans serisi kadar devam edebilir, ve ek kredi (1-2) kazanmak için sınava alabilir, hem de “İspanyol Dili ve Kültürü” bir Belgesi kazanmak … onlar 3 için 3 sınavları geçmek ..if ders serisi katıldı. Varış ve check-in sırasında temin Detaylar.

 • İspanyolca Dilbilgisi: I, II, III, IV düzeyleri (101, 201, 301, 401)
 • İspanyol Uygulama: I, II, III, IV seviyesi (110, 210, 310, 410)
 • İspanyolca Konuşma I, II, III, IV seviyesi (120, 220, 320, 420)
 • İspanyol Metinler: I, II, III, IV düzeyleri (130, 230, 330, 430)
 • İspanyolca Dil Laboratuvarı: I, II, III, IV düzeyleri (140, 240, 340, 440)

NOT: Dersler mevcut yıl civarında.
NOT:. kursuna başlamadan üzerine öğretim temin Ders içerikleri
NOT: Tüm dersler üniversite düzeyinde ve nitelikli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir vardır.

2) İleri İspanyol Çalışmaları Ders: (Çeyrek, Akademik Yıl)

Bu program, yüksek, orta ve ileri seviyelerde içindir. Güz, Kış, Bahar ve Quarters – Bu Akademik Yılı (Haziran Ekim) sırasında sunulmaktadır. Öğrenciler herhangi Çeyrek ya da üçünü katılabilir.

İspanyol Çalışmaları Programı geçmiş ve şimdiki İspanyol Kültür yönleri ile birlikte İspanyol dilinin bir kombinasyonudur. Öğrenciler 2 karşılayan dönem başına 4 konuları, almak – haftada 3 kez, ve mevcut derslerin herhangi bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Bu program kendi programlarını tasarlarken öğrenci daha fazla esneklik sunuyor.

 • İspanyol Dili: III, IV Düzeyleri (300-400 en)
 • İspanyol Edebiyatı: III, IV Düzeyleri (300-400 en)
 • İspanyol Tarihi: III, IV Düzeyleri (300-400 en)
 • İspanyol Sanatı Tarihi: III, IV Düzeyleri (300-400 en)
 • İspanyol Metinler Şerhi: III, IV Düzeyleri (300-400 en)
 • İspanyolca Coğrafya: III, IV Düzeyleri (300-400 en)
 • Çağdaş İspanyol Düşünce: III, IV Düzeyleri (300-400 en)

NOT: Ders anlatımı detayları girişte eğitmeni mevcuttur ve check-in.

Bu program aynı zamanda “Açık Sınıf (Aula Abierta) adlı bir sınıf vardır. Öğrencilerin ücretsiz dersler, müzeler, filmler, Madrid mimarisi ve birkaç diğer faaliyetlere yönlendirilmesi ziyaretler geniş bir yelpazede sunmaktadır. “Açık Sınıf” İspanya hakkında öğrenciye ek pozlama sağlamak ve kurslar öğretilen daha fazla madde getirmektir. Katılım isteğe bağlıdır, ancak CSA yüksek öğrencilerin katılmak önerir. Küçük bir ücret bazı aktiviteler için gerekli olabilir (inlcuded değil).

Varış öncesinde bir kopyasını CSA değildir.

DÜZEYLERİ (Temel)

Yeni Başlayanlar Seviye: İspanyol dilinin az veya hiç bilgisi ve sipariş temelleri kazanmak isteyen öğrenciler anlamak ve basit düzeyde iletişim kurabilmek için. Öğrenciler okuma ve basit harfler üretmek ve kısa açıklamalar ve metinleri anlamak için öğretilir. Temel günlük konuşmalar.

Orta Düzey: Zaten İspanyol aşina ve temel bilgileri pekiştirmek ve onların konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler Amaçlı. Bu seviye konuşmaları, tartışmalara katılmak, ve günlük yaşam ile ilgili tartışmalara müdahale yeteneği kazanmalarını sağlamaktadır.Öğrenciler daha iyi anlatı anlamak için nasıl öğretilir. Genel olarak, anlama yeteneklerini geliştirmek.

İleri Düzey: Standart İspanyolca kendilerini ifade ve anlama yeteneğine sahip öğrenciler için.Onların bilgi, ifade güven üzerine inşa ve akıcılık yüksek standartlara ulaştı. Öğrenciler daha, halk kendilerini ifade karmaşık komut anlamak ve raporlar ayrıntılı sağlayarak, yazılı ve sözlü İspanyolca fazla stratejiler ve iletişim becerileri öğretilir.

Üstün Seviye: Bu İspanyolca ileri düzeyde olan öğrenciler için en üst düzeyde ve mükemmel ve becerilerini uzmanlaşmak isteyen. Öğrencilere, akıcı iletişim konuşmalar yapmak ve teknik kelime ve programlarda örtülü mesajı kavramak mümkün kapasitesini verir. Öğrenciler, gizli mesajlar ve çağrışımlar tanımak çağdaş komut anlamak ve sıra yüksek standartta sadece İspanyolca kullanarak akıcı metinler yazma öğretilir.

NOT: Dersler açıklama detayları girişte öğretim mevcuttur ve check-in tüm dersler, üniversite düzeyinde dersler ve nitelikli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir vardır.. Ayrıca, tüm öğrencilerin Üniversitesi’nden bir transkript alırsınız. Varış öncesinde bir kopyasını CSA değildir.

Akademik Kredi

Çeyrek başına 15 kredi ve 3 – – Ayda 4 kredilik (Yaz) 10 kazanın. Öğrenciler “Madrid Üniversitesi Complutense” bir transkript (Sertifika) alırsınız.

Mali Yardım

Evet …… bu program için mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis e-posta tamamlamak için “Konsorsiyum Anlaşması” ve işareti bize gönderebilirsiniz Lütfen. Biz sadece ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir için CSA, doğrudan herhangi bir mali yardım veya burs sunmuyor.

 

Etkinlikler

Otobüsle geziler her Cumartesi planlanmaktadır. Bu geziler isteğe bağlıdır ve derslerin öğretmenleri tarafından yürütülmektedir ve aşağıdaki kasabalar şunlardır: Toledo, Seville, Segovia, La Granja El Escorial ve Madrid’de yerel gezi. Bu geziler, temel ücretine dahil ve küçük bir ücret maliyet değildir. Zamanlama ve kayıt geliş ve check-in üzerine mevcuttur.

Bir öğrenci kimlik kartı varış check-in ve kayıt sırasında öğrencilere verilecektir. Bu kart İspanyol öğrenciler gibi CSA öğrenciler aynı avantajları kampüs kütüphaneler, bilgisayar tesisleri, spor tesisleri, vb erişim için var izin verir

Kültürel etkinlikler konserler, sanat sergileri, film ve canlı performanslar bulunmaktadır. Her öğrenci, bu ayrı öder. İspanya’nın kültür merkezi Madrid …… öğrencilere yapmak ve görmek için çok şey sunuyor. Pick-up Madrid ilgili ayrıntılar için iyi bir seyahat kitabı.

Öğrenciler internet erişimi var. CSA öğrenciler Madrid için ayrılmadan önce Yahoo veya Hotmail ile bir hesap kurmak olduğunu göstermektedir. Cyber-kafe de Madrid mevcuttur ve öğrenciler makul fiyatlara için de orada hesapları kurabilirsiniz.

Konut

Konut öğrenci yurdu salonları ve öğrenci tipi daireler mevcuttur. Ev sahibi aileler düzenlenmiş, ancak konut ofisinde Madrid orada bu konuda bilgi almak için size gerektirir.
Öğrenci yurtları ve öğrenci tipi apartrments (yassı) biz çok tavsiye, hangi önceden rezerve edilebilir.

Tüm öğrenciler bu programda (düzenlenmesi) kendi konut saklı sorumludur. CSA doğrudan temas, yanı sıra yerel konut ofis bilgileri için size teyitleri bazı öğrenci yurtlarına bir listesini gönderir. CSA doğrudan kısa sürede CSA sizin onay almak gibi konut düzenlenmesi başlamak için size önerir.Öğrenci yurtları (Colegios Mayores) Daha önce size daha iyi uygulamak, böylece, özellikle okul yılı katılıyor düzenli İspanyol öğrenciler ile, hızlı bir şekilde doldurmak. Ayrıca, öğrenci tipi daireler (yassı) yakın kullanılabilir ve Madrid boyunca. Bir ailenin yanında kalıyorum mümkün, ancak düzenlemek için daha fazla zaman alır, ve konut ofiste düzenlemek için oraya olmanızı gerektirir.Tam programda teyit edilmesi gerekir için yine, CSA, yalnızca, sizin onayları ile “konut listesi” gönderir.

3 gece – Eğer konut gelmeden önce ayrılmış yoksa, biz yaklaşık 1 hafta erken gelmesi ve 2 için Üniversitesi’ne yakın bir otel, pensione, ya da pansiyon rezerve öneririz. Bu şekilde, çeşitli konut olanakları dışarı arama ve hala yeterli konut bulmak süre kalmak için bir yer olabilir. Personel, öğrenci ofis ve konut olarak size mümkün olduğunca çok şey yardımcı olacaktır.

Tarihler ve Ücretler


KIŞ ÇEYREK 2015

8 Ocak-24 Mart, 2015

İspanyol Dili ve Kültürü Haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık 3395 $ USD
Hispanica Çalışmaları Programı Dil ve Kültür – 4 denek ve orta Açık, sadece gelişmiş 2495 $ USD


BAHAR ÇEYREK 2015

8 Nisan – 19 Haziran, 2015

İspanyol Dili ve Kültürü Haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık 3395 $ USD
Hispanica Çalışmaları Programı Dil ve Kültür – 4 denek ve orta Açık, sadece gelişmiş 2495 $ USD


YOĞUN İSPANYOL BAHAR DERS 2015

21 Nisan – 9 Haziran, 2015 Yoğun İspanyolca Dili
haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık
1795 $ USD


YAZ DERS 2015

* Açık tüm seviyelere
* Minimun yaş 16 yıl olduğunu
* İspanyolca Dil Kursları
günde * 4 saat / 20 saat, haftada

4 hafta 02-30 Temmuz, 2015 1995 $ USD
4 hafta 02-31 Ağustos, 2015 1995 $ USD
4 hafta 02-30 Eylül, 2015 1995 $ USD

* Oturumları birleştirmek ve bir indirim alabilir miyim.

2016 yılında * Benzer yaz tarihleri


GÜZ ÇEYREK 2015

1 Ekim-17 Aralık, 2015

İspanyol Dili ve Kültürü Haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık 3395 $ USD
Hispanica Çalışmaları Programı Dil ve Kültür – 4 denek ve orta Açık, sadece gelişmiş 2495 $ USD


AKADEMİK YILI 2015/2016

1 Ekim 2015 – 17 Haziran 2016

İspanyol Dili ve Kültürü Haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık 7795 $ USD
Hispanica Çalışmaları Programı Dil ve Kültür – 4 denek ve orta Açık, sadece gelişmiş 5995 $ USD


KIŞ ÇEYREK 2016

6 Ocak-18 Mart, 2016

İspanyol Dili ve Kültürü Haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık 3495 $ USD
Hispanica Çalışmaları Programı Dil ve Kültür – 4 denek ve orta Açık, sadece gelişmiş 2595 $ USD


BAHAR ÇEYREK 2016

29 Mart – 17 Haziran, 2016

İspanyol Dili ve Kültürü Haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık 3495 $ USD
Hispanica Çalışmaları Programı Dil ve Kültür – 4 denek ve orta Açık, sadece gelişmiş 2595 $ USD


YOĞUN İSPANYOL BAHAR DERS 2016

19 Nisan – 7 Haziran, 2016. Yoğun İspanyolca Dili
haftada / 20 saat, günde 4 saat her düzeyde açık
1795 $ USD


YAZ DERS 2016

* Benzer tarihleri ​​- 2015 gibi fiyatları

ULUSAL TATİL
1 Ocak, 6/21 Nisan / 1 Mayıs / 12 Ekim / Aralık 6, 8/1 Kas, 25

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Pasaport gerekli. Vize 3 ay (90 gün) kadar konaklamalar için gerekli değildir. 3 aydan fazla konaklamalarda, Vize gerekli olacaktır. Öğrenciler Vize başvurusu için okullulaşma “onay” göstermek gerekecektir. CSA “Onay Mektubu” gönderir. O Visa’nın formu İspanyol Konsolosluklar elde etmek öğrenciler için uzun sürüyor için erken kayıt …… tavsiye edilir.

Konut başlamak için 1 gün önce başlama tarihinden gelmesi emin olun.

Veritas Üniversitesi

Programı

Veritas Üniversitesi Kosta Rika Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tamamen akredite bir üniversitedir.Program toplam “daldırma” kavramını sunar ve Kosta Rika sunduğu tüm zevk için akademik mükemmellik yanı sıra sağlayan öğrencilerin vurguluyor. 1975 yılında kurulan, üniversite ilk özel okulu oldu, ama şimdi 1500 öğrenci yüksek öğrenim bağımsız bir kurumdur. İngilizce seçmeli dersler de mevcuttur!

Bu kurslar ve derece dünyadaki diğer üniversitelere devredilmiştir var, ve genel Latin Amerika akademik topluluk içinde mükemmel bir üne sahiptir. Yabancı öğrenciler Programı tamamlayan ve kendi transkript ev okula gönderilen sahip üzerine üniversite kredi kazanmak. Kampüs Zapote, San Jose Cumhurbaşkanlığı evden 1 kilometre Batı bulunur.

Yer

San José ülkenin merkezi plato üzerinde yer almaktadır Kosta Rika ve San José eyaletinin başkentidir. Yaklaşık 1170 m (yaklaşık 3840 ft) yükseklikte yer alan, bu ülkenin en büyük kenti ve ticari, üretim, ulaşım ve kahve, şekerkamışı, hayvancılık ve yükseltilmiş hangi çevredeki tarım bölgesi kültürel merkezidir. Hükümet faaliyetleri ve turizm de kentin ekonomik tabanına önemlidir.Sömürge İspanyol tarzı yapılar ve modern mimarinin bir karışımı içeren, San José, Tropikal Araştırmalar Örgütü ve Latin Amerika Demografik Merkezi’ni içeren Kosta Rika Üniversitesi (1843), sitedir; Milli Kütüphane; ve Ulusal Arşivler.

Ilgi noktaları sanat ve doğa tarihi malzemelerin görüntüler içeren, Ulusal Müzesi arasında; dini sanat ve eserler sergi ile bir müze; 18. yüzyıldan kalma bir katedral; ve Ulusal Tiyatro. Kosta Rika, Latin Amerika’da birkaç istikrarlı, demokratik cumhuriyetlerin biridir ve Orta Amerika’da yaşayan en yüksek standartta vardır. San Jose neredeyse 1.000.000 nüfusa sahip başkenti ve yıl etrafında bir yay gibi iklim sahiptir. Yağmur ormanları, bozulmamış plajları, mercan resifleri, beyaz su nehirler ve volkanlar araba ile bir kaç saat içinde ulaşılabilir.

Kurslar

İspanyolca dilbilgisi, kompozisyon, ve konuşma Tüm seviyeler sunulmaktadır. İspanyolca ve İngilizce dersleri verilmektedir.

Sınıf haftada 4 saat 20 saat, aylık yoğun programda sağlanan, günde teklif etti. 12 hafta Aylık süreli İngilizce veya İspanyolca öğretilen 3 İspanyolca dil kursları, ve bir (1) İspanyol Seçmeli dersi sunuyor. Acemi, orta ve ileri seviyeler bir “toplam daldırma” konsepti ile tüm mevcuttur. Öğrenciler girişte bir yazılı ve sözlü yerleştirme sınavına ve daha sonra uygun seviye kursu yerleştirilir.İspanyolca dil kursları İspanyolca dilbilgisi ve konuşma (dil bilimi uygulamalı) 11 farklı derslerden oluşmaktadır. Tüm seviyeler, dinleme, okuma, yazma ve atamaları, sözlü değerlendirmek.

12 haftalık üç aylık oturumlarda kayıtlı olan öğrenciler, bu tür Sanat ve Beşeri Bilimler, Latin Amerika Mimarlık, Kosta Rika Kültür Sorunları Tarihi ve Fotoğrafçılık gibi İngilizce öğretilen bir (1) giriş kursu, onların dil kursları tamamlıyor. Yine, bu ekstra dersler İngilizce olarak öğretilir ve program ücretine dahildir. Böylece, öğrenciler 3 İspanyol ders ve 1 Seçmeli ders almak.Varış check-in sırasında temin seçmeli ders listesi.

Çok İspanyolca bir (1) seçmeli dersi alabilir onların İspanyolca yeterlilik ileri öğrenciler.Daha gelişmiş Kültürel Seçmeli dersler gibi Edebiyat, Felsefe, İşletme ve İktisat, Çevre ve çalışmalarda olduğu gibi, İspanyolca öğretilir. Bir ders listesi girişte mevcut ve check-in edecektir.

Sen seviyesini belirlemek için ilk yerleştirme sınavına gerekir, ve bu İspanyol diğer seçmeli almak için “Gelişmiş” olarak kabul.

İspanyolca 101 – Temel 1
İspanyolca 102 – Temel 2
İspanyolca 100 – Temel Konuşma
İspanyolca 201 – Intermediate 1
İspanyolca 202 – Orta 2
İspanyolca 240 – Orta Konuşma
İspanyolca 301 – İleri 1
İspanyolca 302 – Gelişmiş 2
İspanyolca 340 – İfade Sözlü y Escrita 1
İspanyolca 341 – İfade Sözlü y Escrita 2
İspanyolca 304 – İş İspanyolca

İngilizce Seçmeli
MİM 311 – Latin Amerika Sanat ve Mimarlık Tarihi HUM 350 – Latin Amerika Kültür & Sanat Ethn 310 – Afro-Karayip Çalışmaları Seçilmiş Konular ECON 340 LA Uluslararası İktisat giriş – 335 GEB – Uluslararası İş için içine ENV 300 – Çevre Darbe ve Sosyal Gelişim ENV 304 – Tropikal Ekoloji ENV 319 – Tropikal Deniz Biyolojisi HIS 230 – Çağdaş Latin Amerikan Tarihi HIS 329 – Kosta Rika Ekonomik Kalkınma HİS 323 – Kosta Rika Sağlık Sistemi POL 250 – Latin Amerika İnsan Hakları / Avrupa Tarihi POL 345 – Latin Amerika Uluslararası İlişkiler POL 356 Ortadoğu’da Uluslararası Siyaset –

* Istek üzerine İspanyol ve Seçmeli ders açıklamaları.
* 12 hafta boyunca sadece Seçmeli dersler – Aylık terimler.

Akademik Kredi

Ders tamamlamak için 15 kredilik – Öğrenciler 4 kazanmak. Tamamlandığında, transkript (Sertifika) ders, alınan saat sayısı ve notu verilir ..stating … Veritas Üniversitesi edinilebilir. Aylık dil kursları günde 4 saat, haftada 20 saattir. Ayrıca haftada 20 saat – üç aylık dönem İspanyol ve 1 seçmeli ders 3 saattir. Istek üzerine Kurs açıklamaları.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis bize tamamlamak ve imzalamak için bir “Konsorsiyum Anlaşması”CSA biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir, herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Etkinlikler

İki hafta sonu gezileri, ve 2 gün gezi $ 500 USD ekstra maliyet. Diğer faaliyetler içerebilir:

* Ücretsiz tropikal dans dersleri haftalık.
* Yakın fitness merkezi.
* Futbol takım turnuvaları.
Konuşma Partneri Kosta Rika öğrencilerle bir program. *
* Tipik Latin Amerika gıda pişirme dersleri.
* Müze Esnaf Market ve diğer geziler ekstra. maliyet
için * Haftasonu gezileri Ulusal Parkı gibi plajlar ve dağlık alanlar,

Konut

Yerel bir ailenin konut, artı 2 yemek günde fazladan haftada $ 200 USD mal olacak. Özel oda, haftalık çamaşır servisi, ve yatak çarşafları sağladı.

Tarihler ve Ücretler

* İspanyol Dili ve Seçmeli Dersler: günde wk başına / 20 saat başına 4 saat

KIŞ 4 HAFTA 2015
Yoğun İspanyolca Kursları

05-30 Ocak 2015 1595 $

KIŞ ÇEYREK 2015
İspanyol Dili ve Seçmeli

5 Ocak – 27 Mart, 2015 2695 $

BAHAR ÇEYREK 2015
İspanyol Dili ve Seçmeli

30 Mart – 26 Haziran, 2015 2695 $

YAZ KURSLARI 2015
Yoğun İspanyolca Dili

4 hafta 01-26 Haziran, 2015 1595 $
4 hafta 06-31 Temmuz, 2015 1595 $
4 hafta 03-28 Ağustos, 2015 1595 $
8 hafta 1 Haziran – 31 Temmuz, 2015 2995 $
8 hafta 6 Temmuz-28 Ağustos, 2015 2995 $

* Yaz Tatili (kapalı): June 29th – 5 Temmuz 2015
2016 yılında * Benzer yaz tarihleri

GÜZ ÇEYREK 2015
İspanyol Dili ve Seçmeli

28 Eylül-18 Aralık, 2015 2695 $

KIŞ 4 HAFTA 2016
Yoğun İspanyolca Kursları

04-29 Ocak, 2016 1695 $

KIŞ ÇEYREK 2016
İspanyol Dili ve Seçmeli

4 Ocak – 25 Mart, 2016 2795 $

BAHAR ÇEYREK 2016
İspanyol Dili ve Seçmeli

28 Mart – 24 Haziran, 2016 2795 $

YAZ KURSLARI 2016
* Benzer tarihleri ​​ve fiyatları 2015 olarak

Bayram

2015 Paskalya tatili: 13-19 Nisan
2015 Yaz Tatili: 29 Haziran – 5 Temmuz
2015 Noel – Yeni Yıl: December 19th – 3 Ocak 2016

2016 Paskalya tatili: 11-17 Nisan

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Minimum yaş 17’dir.

Giriş

Geçerli pasaport gereklidir. Turist kart havaalanına varışta yayınladı. ABD vatandaşları bilet iade / ileriye olmalıdır. 90 günden uzun süreli konaklamalarda, ziyaret ilk hafta içinde bir uzantısı için başvurmalıdır.

Varış

2 gün önce başlangıç ​​tarihini – 1 varıyoruz. Havaalanı pick-up mevcuttur. Bize uçuş detaylarınızı e-posta.

Barcelona Üniversitesi

Programı

Barcelona Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Kültürü, dünya çapında İspanyol üniversite puan bir üst çalışma. Geçtiğimiz 50 yılda, dünyanın her yerinden gelen binlerce öğrenci bu prestijli üniversitede okudum. Barselona’nın merkezinde yer alan, sınıflar yakın Barselona’nın en önemli kütüphaneler yanı sıra en tanınmış müzeler, sanat galerileri ve üniversite fakültelere, kampüs güzel tarihi binalar alınır. İspanyol Dili ve Kültür Kursları tüm “düzeyleri” mevcuttur (acemi, ilköğretim, orta üst ve gelişmiş, orta). Hispanica Çalışmaları, Güz ve Bahar Dönemi oturumları yanı sıra Yaz terimler ve kısa yoğun sınıflar Akademik Yılı hepsi mevcuttur. Tüm eğitmenler, üniversite mezunu nitelikli ve birçoğu üniversite bölümlerinde doktora veya yüksek lisans derecesi ve işi almış. Bize Katıldı! Günde 4 saat, haftada 20 saat. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

İspanya Büyükelçiliği (Konsolosluk), genellikle Mahallesi ve Yıl boyu programları için derslerin haftada en az 20 saat gerektirir. Böylece, Vize almak için, 20 saat genellikle gereklidir.

Yer

Barselona, ​​İspanya çalışmak için mükemmel bir yerdir. Birçok İspanya’nın en modern ve sanatsal kent olarak Barcelona düşünün. Bu İspanyolca eşsiz bir karışımı var ve Katalan kültürü İspanya’da diğer yerlerden ayıran.

La Sagrada Familia, yanı sıra Katalan Modernizm – kentin mimarisi antik Roma kalıntıları, eski Gotik şehir merkezi, ünlü katedral içeren uzun bir geçmişi vardır. O “Las Ramblas” gibi ünlü yaya alışveriş sokakları geniş caddeleri ve sahil yürüyüş yolları, bu bilinen, Barcelona o turizm için İspanya’nın en çok ziyaret edilen merkezlerinden biri yapma … ziyaretçilere güleryüzlü kabul olduğunu ortaya çeşitli tarih ve sanatsal ruhu sunuyor. Barcelona öğrenciler için birinci sınıf bir yer.

Kurslar

İspanyol Dili: Tüm seviyeleri (başlangıç, ileri, orta, temel orta üst). Yerleştirme testi düzeyini belirlemek için check-in sırasında verilen.Dersler sabah ve öğleden sonraları erken çoğunlukla öğretti. Her ders almak alınan dil seviyesini, elde notu ve elde edilen AKTS kredisi akredite sınav geçirilir sonra, elde edilecek bir sertifika (transkript), sağlar.Avrupa Kredi Transfer Sistemi – AKTS duruyor. Sınavı geçemiyor öğrenciler seviyesini ve süresini tabii ve elde edilen performans gösteren bir sertifika verilecektir.Güz, Bahar ve Yaz Şartlar sunulan Kurslar.Akademik Yıl Kursları (Tarihler bölümüne bakınız) da mevcuttur.

İspanyolca Kültür: İspanyol Kültür Kursları çok çeşitli de mevcuttur. Her ders haftada bir kez öğretti, ve bir final sınavı ile sonuçlandırmak olduğunu. Sınavı geçen öğrenciler kazanılan notlarını gösteren bir sertifika elde edecektir. Final sınavı geçemiyor olanlar, sadece tabii süresini belirtilen bir sertifika alırlar. Bu Kültür Dersleri önceki birçok İspanyol çalışmaları (orta ve ileri düzey) gerektirir, ancak yeni başlayanlar için bazı kültürel kurslar vardır – temel seviyelerde.

Kültür Dersleri: (tüm seviyeler: ileri acemi)
– Modern ve Çağdaş İspanya Tarihi
İspanyol Antik ve Ortaçağ Sanat Tarihi –
– İspanyol Modern Tarih ve Çağdaş Sanat
– Latin Amerika Resim, Sinema, Edebiyat ve Müzik
– İspanya ve Avrupa: Klasik Modern Dünya Antik
– İspanyol Sinema
– Kadın Yazarlar
– İspanya Coğrafya
– İspanya Bugün: Toplum ve Kurumlar
– İspanyol Ekonomi Bugün
– Katalanca Dili ve Kültürü

* Talep üzerine Kurs açıklamaları. Tüm dersler uzman öğretim üyeleri tarafından öğretti. Haftada 20 saat.

İspanyol Çalışmaları Diploma: Bu İspanyolca Dil & 445 tamamlanmış saat toplam İspanyolca Kültürel Kurslar hem birleştiren bir yıl süren bir programdır – Akademik Yıl (53 AKTS toplam – dil için 33 ve kültür için 20). kurslar iki Çeyrek / Yarıyıl cinsinden düzenlenen ve birinci dönem sonunda bir sınav vardır. “Diploma” elde etmek için, öğrenciler İspanyolca dil sınavı geçmesi gerekir ve ara ara üst, veya ileri düzeyde yanı sıra İspanyol Kültür 20 ECTS düşünülebilir. Öğrenciler yerleştirme testine dayalı 3 seviyeleri halinde gruplandırılmış.

“İlköğretim Seviye” duyan öğrenciler, bu seviye için uyarlanmış İspanyolca kültür kursları vardır.İspanyol ve kültürde 445 saat (53 AKTS) için kayıt başlayanlar ya da ilköğretim düzeyindeki öğrencilerin, elde edilen notu ve AKTS alınan dil seviyesine kredi veren bir sertifika elde edebiliyoruz.

NOT: AKTS = Avrupa Kredi Transfer Sistemi. AKTS kredisi sistemi öğrencinin öğrenme sürecine dayanmaktadır. Her kredi ders saatleri ve bireysel çalışma zaman açısından hem de yapılan çalışmaları yansıtmaktadır. 30 saat çalışma – Bir AKTS kredisi 25 arasında temsil eder.

Akademik Kredi

Bir Çeyrek tamamlamak için 20 akademik kredi – Öğrenciler 15 kazanabilirsiniz. Sınıflar haftada 20 saat vardır. Haftada 2 kredilik – Yoğun Oturum öğrencileri 1 kazanabilirsiniz. 6 kredi – 4 hafta, genellikle 3 kazanır. ECTS kredisi (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) elde edilir gibi dersleri tamamlayarak, ve son sınava üzerine, bir sertifika (transkript) yanı sıra, Üniversite tarafından ödüllendirildi.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Mali yardım ofisi bize Konsorsiyum Anlaşması (CSA göndermeden önce bunu doldurmak için emin olun) e-posta var. CSA bursları ne de herhangi bir mali yardım sunmuyor. CSA sadece bu programda okul yardımı ile size kolaylaştırmak yardımcı olur.

 

Etkinlikler

, Sanatsal, tarihsel, sosyal ve ekonomik yerlere Yerel geziler. Sergiler ve müzeler gibi tiyatroya gidiyor Gezileri, sohbetler, dersler ve metin okuma seanslarına katılan, filmler oynuyor. Tüm geziler optiona (Eğer katılmak istiyorsanız kayıt), ve giriş ve ulaşım ücretleri ödemek vardır. Maliyetler ekstra, ve temel program ücretine dahil değildir.

Konut

Öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ve gençlik pansiyonlar bulunmaktadır. Konut ve gıda için ayda $ 1300 USD – 900 $ harcama bekliyoruz. Konut maliyetleri türüne bağlı olarak değişecektir. Bir oda paylaşımı tasarruf yardımcı olacaktır. CSA onay belgeleri (giriş dokümanlar) ile konut ayrıntıları ve web sitesi rezervasyon bağlantıları sağlayacak.Erken kayıt ..especially Yaz oturumları için … tavsiye.

Tarihler ve Ücretler


BAHAR ÇEYREK 2015

İspanyol Dili ve Kültürü
Hispanica Çalışmaları: 16-21 saat / hafta

28 Ocak-13 Mayıs, 2015 Seviye Belirleme Sınavı: 28 Ocak
Haftada 16 saat
3595 $ USD
Haftada 21 saat 4995 $ USD
* Paskalya Tatil: 28 Mart – 7 Nisan

YOĞUN İSPANYOL – YAZ DERS 2015
günde * 4 saat haftada / 20 saat / 80 saat toplam

4 hafta 03-30 Temmuz, 2015 1895 $ USD

İSPANYOL DİLİ & KÜLTÜR – YAZ 2015
kültür dili + 20 saatlik * 60 saat = 80 saat toplam

3 hafta 03-23 ​​Temmuz, 2015 1995 $ USD


GÜZ ÇEYREK 2015

İspanyol Dili ve Kültürü
Hispanica Çalışmaları: 16-21 saat / hafta

9 Eylül – 17 Aralık, 2015 Seviye Belirleme Sınavı: 9 Eylül
Haftada 16 saat
3595 $ USD
Haftada 21 saat 4995 $ USD
* Noel Tatili: 20 Aralık-6 Ocak


AKADEMİK YILI 2015 – 2016

* Hispanica Çalışmaları Diploma
İspanyol Dili ve Kültürü

9 Eylül 2015 – 11 Mayıs 2016 Seviye Belirleme Sınavı: 9 Eylül
Haftada 16 saat
6295 $ USD
Haftada 21 saat 9395 $ USD


BAHAR ÇEYREK 2016

İspanyol Dili ve Kültürü
Hispanica Çalışmaları: 16-21 saat / hafta

27 Ocak-11 Mayıs, 2016 Seviye Belirleme Sınavı: 27 Ocak
Haftada 16 saat
3695 $ USD
Haftada 21 saat 5095 $ USD


YAZ OTURUMU 2016

2015 olarak * Benzer tarihleri ​​ve fiyatları

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

İspanya Büyükelçiliği (Konsolosluk), genellikle Yarıyıl ve Yıl uzun dönem haftada sınıfların en az 20 saat gerektirir. Böylece, vize almak için, haftada 20 saat, genellikle gereklidir.

Varış

Senin yuvaya yerleşmek önce bir kaç gün Barcelona gelmeden planlayın. Yerleştirme testi genellikle ders (başlangıç ​​tarihi) ilk gün verilir. Yok havaalanı pick-up. Daha sonra, Barselona’nın merkezinde içine almak için konut almak için taksi kullanmak için havalimanı ulaşım sistemini kullanın. Taksi şoförü vermek için sizinle birlikte konut rezervasyon adresine sahip emin olun.Bulunduğu gösteren konut rezervasyonun bir harita, yazdırın. Eğer girişte konut yoksa sen düzenlenmiş diğer konut elde edene kadar, daha sonra ilk birkaç gün için Üniversitesi’ne yakın bir otel odası ya da pansiyon kitap.

Alicante Üniversitesi

Programı

1979 yılında kurulan, Alicante Üniversitesi İspanya’nın en modern üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir. 30.000 den fazla öğrenci katılacak ve 32 derecenin üzerinde sunulmaktadır. kampüs bankalar, restoranlar, sanat galerileri, müzeler, spor ve sağlık tesisleri gibi birçok hizmet sunmaktadır. Alicante Üniversitesi dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor, ve personeli tüm ziyaretçilere tam programı ve İspanyol hayata entegre etmek için gereken tüm desteği vermeye çalışıyoruz. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

Alicante dağlık arazi ile çevrili beyaz kumlu plajları geniş uzanıyor Akdeniz kıyısında yer almaktadır.Bu canlı bir Eyaleti’nin başkenti olan  en gelişen sanayileri turizm, narenciye, bahçe üretmek, üretim, ve balıkçılık dahil.İklim ve sahil çok sayıda su eğlence imkanları sunuyoruz.Alicante eğlence geniş bir yelpazede sunar: tiyatro, sinema, çok sayıda tapas onun yerel fiesta için ünlü barlar. Nedeniyle mükemmel ulusal ve uluslararası iletişim Alicante seyahat etmek kolaydır. yoğun havaalanı El Altet önemli yerlerde İspanya’da ve yurtdışında düzenli uçuşlar vardır. Trenler, otobüsler ekspres ve feribot seferleri tüm iyi ulaşım sağlamaktadır.

Tarih boyunca uzun süre, Alicante İberya, Roma, ve Arap medeniyetlerinin tarafından işgal edildi. kendisi iki antik Roma yerleşim inşa edilen şehir, Akra Leuka ve Lucentum “Işık kenti”, kalıntılar ziyaretçilere bakış vardır.

Kurslar

İspanyolca Dili – Tüm seviyeleri: başlangıç, orta gelişmiş ve üstün. Yarıyıl ve Çeyrek şartları için günde sınıfın dört saat. Yarıyıl dönemde, 320 saat ve Çeyrek dönemde 240 ders saati toplam. Tüm öğrenciler İspanyol yetenek düzeyini belirlemek için girişte bir yerleştirme sınavına. Sınıflar sabah ve öğleden sonra yapılmaktadır. Yaz aylarında günde 4 saat. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.
önce tarih başlamadan bir gün varıyoruz.

İspanyol Kültür ve Medeniyet İsteğe bağlı kurslar da mevcuttur, ancak
ilgilenen öğrenci sayısı ve İspanyolca düzeyine bağlıdır. Ders listesi ve kullanılabilirliği girişte sağlanan ve check-in.

Tüm öğrenciler çalışmalarının tamamlanmasından sonra nihai sınavına. Transkript ve Bitirme Belgesi çalışma sürelerini tamamlayan bu öğrenciler Alicante Üniversitesi tarafından ödüllendirildi.

Yaz dönemlerinde, İspanyol sınıfların 4 saat verilmektedir. İspanyolca Dans / İspanyolca Gitar / Seramik / Rüzgar sörfü / Yelken / Dalış / Voleybol / Yüzmede: ekstra müfredat dersleri de vardır. 3 dil saat, artı ek ders. Ek dersler içerebilir: Konuşma, İspanyol Kültür & Civilisation, İş İspanyolca, Sanat, Edebiyat ile İspanyol Dili, Sinema aracılığıyla İspanyol Dili ile İspanyol Dili.

Yeni Başlayanlar Seviye : İspanyol dilinin az veya hiç bilgisi ve sipariş temelleri kazanmak isteyen öğrenciler anlamak ve basit düzeyde iletişim kurabilmek için. Öğrenciler okuma ve basit metinler, mektuplar üretmek ve kısa açıklamalar ve metinleri anlamak için öğretilir. Temel günlük konuşma İspanyolca.


Orta Düzey Seviye
: Zaten İspanyol aşina ve onların temel bilgi pekiştirmek ve sözlü ve yazılı becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler Amaçlı.Günlük yaşam ile ilgili tartışmalara müdahale, konuşmaları ve tartışmalara katılmak için öğrencilerin etkinleştirin. Öğrenciler gazete ve basın raporlarını ve anlatı metinleri anlamak için nasıl öğretilir. Anlama yeteneğini geliştirmek.

İleri Düzey : Standart İspanyolca kendilerini ifade ve anlama yeteneğine sahip öğrenciler için. , Onların bilgi Bina ifade güven kazanıyor ve akıcılık yüksek standartlara ulaştı. Öğrenciler, yazılı ve sözlü İspanyolca stratejileri ve iletişim becerileri öğretti, halka kendilerini ifade karmaşık komut anlamak ve raporlar ayrıntılı sağlayarak vardır.

Üstün Seviye : Bu ​​İspanyolca ileri düzeyde olan öğrenciler için en üst düzeyde olduğunu ve mükemmel ve becerilerini uzmanlaşmak isteyen. Öğrencilere, akıcı iletişim konuşmalar yapmak ve teknik tartışmalar ve programlarda örtülü mesajı kavramak mümkün kapasitesini verir. Öğrenciler çağdaş komut anlamak için, yanı sıra yüksek standart yaratıcı İspanyolca kullanarak, akıcı metinler yazmak için metinlerde gizli mesajlar ve çağrışımlar tanımak için öğretilir.

İSPANYOLCA 101/102
Yer: Üniversite Alicante (İspanya) ve
gün başına 4 saat: Sınıf Saatleri
Sessions: Güz, Kış, Bahar, Yaz ve

Acemi öğrenciler bu dersi alır. Dilbilgisi, kelime ve fonetik temel kuralları. Odak konuşma becerileri, yazma, ve okuduğunu anlama üzerinde. Öğrenciler günlük yaşam ihtiyaçlarını, hem de ifade duyguları ve nasıl görüşler iletişim ve sosyal ortamlarda doğru dili kullanarak öğrenirler. Dilbilgisi oturumları alfabe, telaffuzu, temel fiil zamanları (gösterge, dilek kipi ve emir kipi), ser, estar ve Haber’in, refleksif ve iyelik zamirleri ve bileşik cümleler arasındaki farkların konjugasyonun kullanımını içerecektir. İspanyol kültürü de siyasi ve toplumsal olmak üzere günlük hayatın konuları kapsayan, tanıtıldı.

İSPANYOL 201/202
Yer: Alicante (İspanya) Üniversitesi
Sınıf Saat; Günde 4 saat.
Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz.

Bu ara öğrenciler için önemli dil programıdır. Daha gelişmiş dilbilgisi, kelime bilgisi, yazılı kompozisyon, okuma becerileri, ve sözlü anlatım. Öğrenciler daha karmaşık duygularını ifade yanı sıra, hazırlık yapmadan bir konuşma katılmadan, kendi görüşler destek talimatlar vermesi ve soru sormak için öğrenirler. Düzensiz fiiller şimdiki zaman, belirsiz ve hikâyesi gösterge fiiller, geçmiş mükemmel, eksik, edatların çekimi ve ser ve estar devam özellikleri. İspanyolca kültürel yönleri gümrük, SİYASET, ve ekonomik konularda giriş içerecektir.

İSPANYOL 301/302
Yer: Üniversite Alicante (İspanya) ve
Sınıf Saatleri:. Günde 4 saat
Oturumlar: Kış, İlkbahar, Yaz ve Güz.

Bu ders, ileri düzey öğrenciler için temel dil programıdır. Sözlü akıcılık ve yazılı kompozisyon becerilerini geliştirmek ther önemli vurgudur. Öğrenciler, sınıf tartışmalara katılmak metni analiz ve İspanyol dilinin daha karmaşık bir çalışmada meşgul. , Argümanlar sunarak, kelime Artan düzgün usted kullanarak ve tu, tüm gelişmiş öğrenciler için bu dersin kapsamındadır, daha duygularını ifade metinlerden ilgili malzemeleri seçin. Gramer bileşeni, se sık kullanılan eklerini ve önek ve stil Kalkınma Örgütü kullanır, cümle oluşumu, karmaşık fiil formları, edilgen içeren gösterge karşı subjunctive kullanır. İspanyolca kültürel yönü İspanyol ve Latin Amerika tarihinin yanı sıra, İspanyol değerleri ve yaşam biçimini inlcudes.

İSPANYOL 401/402
Yer: Üniversite Alicante (İspanya) ve
Sınıf Saatleri:. Günde 4 saat
Oturumlar: Güz, Kış, Bahar. ve Yaz.

Üstün seviyedeki öğrenciler bu sınıfta yer almaktadır. İspanyolca daha ince yönlerini Mastering, gramer ve fonetik. Sınıf içi tartışmalar, tartışmalar ve yazılı denemeler öğrencilerin daha güvenle karmaşık fikirleri ifade yardımcı olur. Hızlı bir tempoda konuşulan İspanyolca anlama ve daha resmi ortamlarda İspanyolca kullanılarak vurgulanmaktadır. Mükemmel telaffuz, noktalama, fiiller formları, İspanyol komut formları ve sıfat yerleştirme yönlerini ayrımı kaplıdır. Kültürel kısmı İspanyolca tarih, edebiyat, sanat ve sinema bulunmaktadır.

İSPANYOL İŞ 320 (Seçmeli)
Yer: Alicante Üniversitesi (İspanya)
Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz.

Bu dersin odak İspanyol iş terminolojisi ve sık sık iş iletişimde kullanılan diğer kelimeler üzerinde. Iş durumları için sözlü ve yazılı öğrencileri becerilerini geliştirmek. İş İspanya’da nasıl yapılır etkileyen kültürel farklılıklar tanıtılması. Genel olarak, ders İspanyolca açılmışken iş dünyasında etkileşim için gerekli pratik becerileri ile hazırlar.

İSPANYOL KÜLTÜR & UYGARLIK 320
Konum: Alicante Üniversitesi (İspanya)
Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz

Elbette İspanyol tarih ve kültür genel inceleme. Odak İspanyolca tarihi ve kültürel mirası, yanı sıra modern İspanya’nın gelişimi üzerinde. Tarih, siyaset önemli olayları gözden, ve sanat, edebiyat ve mimarlık en temsilcisi eserlerini var, öğrenciler İspanyol medeniyet genel anlayış geliştirecektir.

Akademik Kredi

Öğrenciler ayda 3-4 kredi kazanmak. Böylece, haftada yaklaşık 1 kredi. Sınıf 4 saat, günlük haftada 20 saat öğretilir.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis bize tamamlamak ve imzalamak için bir “Konsorsiyum Anlaşması” e-posta Lütfen. CSA biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir, herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

 

Etkinlikler

Gezi Resim ve isteğe bağlıdır. Hedefe bağlı olarak, $ 20- $ 50 Maliyet. Noktaları Toledo, Madrid, Granada ve Barcelona yer alıyor.

Konut

Konut öğrenci yurtları, paylaşılan daireler (daire), ve İspanyolca ev sahibi aileler sağlanmaktadır.

Konut maliyetleri konut tipine göre değişir, ve check-in sırasında orada ödenen olacaktır. Örneğin:

 • Öğrenci yurdu – oda sadece, yemeksiz: ay (yaklaşık) başına $ 700 USD.
 • Öğrenci yurdu – oda + tam pansiyon (3 günlük yemek) = $ aylık 1400 YTL (yaklaşık)
 • Tek kişilik oda + tam pansiyon (günde 3 öğün) = $ aylık 1400 USD (yaklaşık) – aile ev sahipliği
  ailesi ile (günde 2 öğün) = ay (yaklaşık) başına 1200 $ USD 1/2 kurulu.
 • Not: ikamet veya düz Konut hesabınıza eklenir veya orada ödenebilir.
  aile konut var ödenir barındırın. Gerçek maliyet döviz kurları nedeniyle değişebilir.
  son belgeler ile sağlanan ek bilgi.

* Öğrenci Yurdu: kafeteryada tek kişilik oda döşenmiş + tam pansiyon (3 öğün). Oda oda yanındaki kapı paylaşılan özel banyo ve mutfak bulunmaktadır.
Ücretsiz Wi-Fi. 24 saat resepsiyon. Residencia doluysa, o zaman öğrenciler yakındaki paylaşılan daireler (yassı) yerleştirilir – benzer tesisler ve tam pansiyon bulunmaktadır.

* Ana aile konut – Yakın İspanyolca evde tek kişilik oda. Tam pansiyon (3 öğün günlük).

Kayıt formunda konut tercihinizi seçin.

Erken kayıt tercih konut güvence altına almak için, tavsiye edilir.

Oradayken, herhangi bir sorun ortaya çıkması durumunda, personel size orada yardımcı olacaktır.

Tercih, sadece bize bildirin eğer Ayrıca, kendi konut sağlayabilir.

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu

KIŞ ÇEYREK 2015
4 saat gün / 20 saat wk başına

12 Ocak – 2 Nisan, 2015 3495 $ USD


BAHAR ÇEYREK 2015

4 saat gün / 20 saat wk başına

9 Şubat – 8 Mayıs, 2015 3495 $ USD
9 Mart – 5 Haziran, 2015 3495 $ USD


BAHAR DÖNEMİ 2015

gün / 20 saat wk başına 4 saat

9 Şubat – 5 Haziran, 2015 4495 $ USD

* Paskalya tatili – hayır sınıflar: 03-17 Nisan, 2015

2015 YAZ OTURUMU

gün / 20 saat wk başına 4 saat

4 hafta 8 Haziran – 3 Temmuz, 201 1695 $ USD
4 hafta 06-31 Temmuz, 2015 1695 $ USD
4 hafta 03-27 Ağustos, 2015 1695 $ USD
4 hafta 01-25 Eylül, 2015 1695 $ USD

* Oturumları birleştirmek ve indirimli fiyatı alabilir miyim.

GÜZ DÖNEMİ 2015
gün / 20 saat wk başına 4 saat

1 Eylül – 18 Aralık, 2015 4495 $ USD


GÜZ ÇEYREK 2015

4 saat gün / 20 saat wk başına

1 Eylül-20 Kasım, 2015 3495 $ USD
28 Eylül-18 Aralık, 2015 3495 $ USD


KIŞ ÇEYREK 2016

4 saat gün / 20 saat wk başına

11 Ocak-31 Mart, 2016 3595 $ USD


BAHAR ÇEYREK 2016

4 saat gün / 20 saat wk başına

8 Şubat – 6 Mayıs, 2016 3595 $ USD
7 Mart – 3 Haziran, 2016 3595 $ USD


BAHAR DÖNEMİ 2016

gün / 20 saat wk başına 4 saat

8 Şubat – 3 Haziran, 2016 4595 $ USD

* Paskalya molası: 2015 yılında benzer tarihleri

​​YAZ SESSIONS 2016

* 2015 yılında olduğu gibi benzer tarihleri ​​ve fiyatları

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Gelenler

Konut başlamak için tarih başlamadan önce 1 gün gelmesi. CSA geliş ve yön (ulaşım) için herhangi bir ek bilgi sağlayacaktır.

Viyana’da Yoğun Alman Dili

Programı

 

Program modern öğretim ekipmanları ile yüksek kalitede bir öğrenme ortamı sağlayarak dünya çapında bir üne sahiptir.Ders ikinci dil olarak Almanca öğretmek için eğitilmiş üniversite vardır, ve Avusturya bulunmaktadır. Avusturya’da konuşulan dil Almancadır – saf, doğru Almanca. Birçok uzman, en iyi, en melodik Alman Avusturya’da konuşulmaktadır inanıyoruz. Yoğun sınıflar sınıf başına 8-12 küçük gruplar halinde, yıl civarında sunulmaktadır. Konut dahil. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

Viyana veya Wien (eski Vindobona), kuzeydoğu Avusturya, sermaye ve ülkenin en büyük kenti kent, Viyana (Wien) İl ile ortak olan. Viyana
batıda Doğu Alplerin eteklerinde ve doğusundaki Tuna havzası ovaları ile, Tuna Nehri’nin her iki yakasında yer almaktadır.Viyana asırlar Habsburg ailesi altında Avusturya İmparatorluğu’nun siyasi ve ekonomik merkezi oldu. Bugün şehir Avusturya ekonomik ve kültürel hayatı hakim ve ülke nüfusunun yaklaşık beşte birini içeriyor.

Daha önemli yapılar arasında burada belediye binası (Rathaus, 1872-1883) vardır, Burgtheater (1874-1888), Üniversite (1873-1883), TBMM (1883), ve Devlet Opera (1861-1869), hangi 1945 yılında yanmış ve yeniden 1955 yılında da burada Hofburg, eski imparatorluk sarayı, eski parçası olan
13. yüzyılda inşa edilmiş olan. Inner City merkezinde Gotik Aziz Stephen Katedrali (yeniden 13. 15. yüzyıl) Viyana her yerinden görülebilen bir 113-m (370 ft) çan kulesi vardır.Dalları güneyinde Tuna Nehri, 1880’lerde tamamlanan Tuna Kanalı,. Innere Stadt güneyde kanalı sınırları ve Viyana’nın en önemli ikinci bölge kanal ve Tuna arasında yer almaktadır. Tuna genelinde yeni ilçeleri; yeni uluslararası bir merkez inşa edildiğini burada.

Kurslar

Günde 4 saat, MF, haftada 20 saat. Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Herhangi Pazartesi başlayabilir miyim.

Alman Dili 7 seviyeleri: Gelişmiş aracılığıyla Acemi. Günde 4 saat. Sınıf başına 8-12 küçük gruplar.Tüm öğrenciler bir yerleştirme sınavına ve uygun seviye kursu yerleştirilir. Herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir. Mutlak başlayanlar ayda bir kez … tarihlerini görmek başlar. Tüm seviyeler yıl civarında, öğretti.

Ana vurgu iletişim becerilerini geliştirmeye yerleştirilir. Dilbilgisi ve konuşma dersleri sözdizimi ve kelime binası ile size yardımcı. Sen resmi ve gayri resmi mektup yazma pratiği ve dinlediğini ve okuduğunu anlama üzerinde çalışmak. Bir kültür programı ayrıca her hafta dahildir.

 • Seviye 1 – Başlangıç: tam bir acemi veya Almanca çok az bilgiye sahip. Bu düzeyde size günlük yaşamda karşısında basit mesajlar almanıza yardımcı temel cümle yapılarını ve kelime öğrenirler.
 • Seviye 2 – İlköğretim 1: Sen Almanca küçük bir bilgiye sahip. Sen konuşma ve yazma basit soruşturma yapmak için, ve talimatları vermek öğrenirler. Eğer temel dilbilgisi becerileri üzerine inşa ve kelime bilginizi artırmak.
 • Seviye 3 – İlköğretim 2: Almanca bilgisine sahip. Siz, tanıdık yeterince kendinizi ifade everday durumlar ve basit metinleri okuyup anlamak için nasıl öğrenirler.
 • Seviye 4 – 3 İlköğretim: Sizin temel Almanca bilgisi eksik. Sen pekiştirmek ve temel dilbilgisi yapılarını gözden ve ilginç konular üzerine tartışmalar yol öğrenirler.
 • Seviye 5 – Orta 1: Almanca temel bir komut var. Sen, okuma, yazma, ve daha karmaşık durumlarda zor konuları tartışırken pratik.
 • Seviye 6 – Orta 2: Almanca iyi bir komut var. Sen konuşma ve konularda çok sayıda yazılı ve hemen hemen tüm metinleri anlamak için hem açıkça kendinizi ifade etmeyi öğrenirler.
 • Seviye 7 – Advanced: Almanca akıcı kendinizi ifade edebilirsiniz. Sen, edebi sosyopolitik, kültürel ve bilimsel konularda çalışmak.

Not: Öğrenciler Seviye 3 (2 İlköğretim) tamamladıktan sonra “Zertifikat Deutsch” için sınava alabilir. Goethe Enstitüsü, WBT ve Fribourg Üniversitesi – Bu OSA (Avusturya devleti tarafından savunulan, Osterreichisches Sprachdiplom Deutsch) ortak belgedir.

Akademik Kredi

Bir aylık program (4 hafta) için 4 kontör – Öğrenciler 3 kazanmak.

Etkinlikler

Öğleden sonra aktiviteleri ve geziler program ücretine dahildir. Faaliyetleri ve gezi bir program geliş ve yönlendirme üzerine temin edilecektir.Avusturyalı müzik, sanat, tarih, mutfak özel dersler içerir. Şehir Viyana’nın turistik vurgulamaktadır yürür. Salzburg Organize geziler. Ünlü kahvehane ziyaretleri. Ve daha fazlası …

Not: Internet erişimi mevcuttur. Alma ve e-posta gönderebilirsiniz.

Konut – Dahil (+ yemek)

Konut öğrenci tipi konutunda, ya da yerel bir aile olarak. Hem okula yakın.

* Öğrenci Yurdu – tek kişilik oda (veya ikiz), tamamen mobilyalı, artı 2 yemek günlük, telefon, TV, WiFi, ve küçük bir mutfak. Yakınlarda bulunan.

* Aile – tek kişilik oda (veya çift), hisse banyo ve mutfak, artı 2 yemek günde (kahvaltı / akşam yemeği).

 

İsterseniz sadece bize bildirin, kendi konut sağlayabilir.

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu
dahil * Konut ve yemekler
* Herhangi Pazartesi (non-yeni başlayanlar) başlayabilir miyim
* Mutlak başlayanlar (hiçbir önceki ders) önerilen tarihlerde başlamak gerekir

Başlat Kalan 2014 Tarihleri ​​Mutlak başlayanlar

3 Kasım 1 Aralık

2015 Mutlak Acemi Başlangıç ​​Tarihleri

5 Ocak 2 Şubat 2 Mart 6 Nisan
4 Mayıs / td> 1 Haziran, 29 27 Temmuz 24 Ağustos
28 Eylül 2 Kasım, 30

2016 Mutlak Acemi Başlangıç ​​Tarihleri

4 Ocak 1 Şubat, 29 28 Mart 25 Nisan
2 Mayıs, 30 6 Haziran, 27 25 Temmuz 22 Ağustos
26 Eylül 31 Ekim 28 Kasım

* Sigara başlayanlar herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir
* Pazar varıyoruz. Cumartesi kalkıyor.

2 hafta 2295 $ USD
3 hafta 3095 $
4 hafta 3895 $

* Ek_kayıtlar hafta ekstra haftada = $ 800 USD – konut ve yemek içerir.

 

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Varış

Sınıflar gün önce gelmeden Planı …… senin yuvaya check-check-in Pazar günü başlayacak. Daha önce gelirseniz, resmi check-in tarihine kadar kendi konut düzenlenmesi planlıyoruz. Eğer check-içine edebilirsiniz konut tarihinde gelmeden planlayın.

Viyana Üniversitesi

Programı

Viyana Üniversitesi 1365 yılında kurulmuş ve Almanca konuşan dünyanın en eski üniversitesidir.72.000 den fazla öğrenci 170’den fazla kurslarımıza kaydolan. Bu 6200 üzerinde bilim adamları ve akademisyenler ile Avusturya’nın en büyük eğitim ve araştırma kurumudur. Alman Dili ve Avrupa Çalışmaları geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır, ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek için harika bir atmosfer sağlar. Öğrenciler, yetişkinler ve öğretmenler Almanca öğrenmek için çeşitli ülkelerden gelen buraya gel, Avrupa Çalışmaları almak ve Avusturya zengin kültürünü ve yaşam Viyana şekilde yaşamaya. Erken kayıt tavsiye edilir – öncesinde 25 Nisan için

Yer

Viyana veya Wien (eski Vindobona), kuzeydoğu Avusturya, sermaye ve ülkenin en büyük kenti kent, Viyana (Wien) İl ile ortak olan. Viyana batıda Doğu Alplerin eteklerinde ve doğusundaki Tuna havzası ovaları ile, Tuna Nehri’nin her iki yakasında yer almaktadır. Viyana asırlar Habsburg ailesi altında Avusturya İmparatorluğu’nun siyasi ve ekonomik merkezi oldu. Bugün şehir Avusturya ekonomik ve kültürel hayatı hakim ve ülke nüfusunun yaklaşık beşte birini içeriyor.

Kurslar

Yaz Almanca dil kursları: Başlangıç, Orta ve İleri. Ayda 60 ders – Haftada 15 ders (her ders 45 dakika). Zamanlama ve maliyetler tarihleri ​​ve Ücretler bölümüne bakın. 12:00 öğlen, MF – Sınıflar 9:00 arasında gerçekleşecek.

ALMAN DİLİ: Viyana

* Küçük grup sınıfları:. Sınıf başına en fazla 16 öğrenci
Almanca öğretilen * Almanca dersleri. (Sabah / öğleden sonra).
* Viyana Minimum yaş:. 16
* Yerleştirme testi uygun seviyesini belirlemek için orada verilen.
* sınıfta kullanılan Ders Kitapları şunlardır: Intermdiate ve Gelişmiş için kullanılan Delfin (Elem) / Hauptkurs, Abschlusskurs, Dreyer-Schmitt, . 37 € – Ders kitapları 26 maliyet.

1 İlköğretim: Mutlak yeni başlayanlar ya da çok az bilgisi olan katılımcılar için, en temel ifadeler kullanarak konuşmaları ve sık sık Alman dilinde hemen iletişim için dilbilgisi kullanılır. Bu dersin tamamlanması Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesi “A1” seviyesine gelir.

İlköğretim 2: Günlük konuşmalarda temel bilgi, genişletilmiş ve geliştirilmiş kelime tarzı ile katılımcılar için günlük konularda cümleleri anlamak ve bir basit metinleri, yazılı iletişimin basit formlar, ilköğretim dilbilgisi anlamak okumak için.

İlköğretim 3: edebiyat ve gazeteler, yazılı tekrarlama egzersizleri ve raporlar basit nesir okuma günlük konularda (kültür, spor, seyahat, vb), hakkında Konuşma, sözdizimi morfolojisi, seçilen bölümler yoğunlaştı. Bu dersin tamamlanması Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesi “A2” seviyesine gelir.

İlköğretim 4: tüm temel kelime, genel çıkarlar ve işle ilgili konularda konularda kısa görüşmelerde, radyo haberleri anlamak çeşitli sorunlar üzerinde gazete ve edebiyat metinleri, kompozisyonlar okuma, sözdizimsel formların farklı üslup değerlerini tartışmaya dahil Dili bizi deyimler. Bu dersin tamamlanması Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesi “B” seviyesine gelir.

Ara madde 1: Almanca iyi komutu ile katılımcılar için, belirli konularda, doğru okuma ve dinleme anlama, böyle tartışma, raporlama gibi becerileri kazanıyor özetleme ve yorumlama yanı sıra gramer yapıları ve genişletilmiş kelime üzerine tartışmalar.

Ara madde 2: günlük durumlarda ötesinde Konuşma, daha spesifik konularda, fonksiyonel kullanım bilinci, kayıtların çeşitli kullanma yeteneği hakkında konuşurken, konu ile ilgili metinler ve konferanslar anlayışı, modern Alman dilinin üslup kullanımına egzersizleri. Bu dersin tamamlanması Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesi “B” seviyesine gelir.

Ara madde 3: Bilimsel konferanslar anlaşılması, diksiyon egzersizleri çalışmaları ve meslek öğrencinin kursları hakkında temel ve ileri kelime, yazılı metinleri, sözlü raporlar ve tartışmalar tamamlayarak, literatürden metinler ve seçilmiş teknik makaleler okuma, deyimsel ve üslup ifade yoğunlaştırmak için, kelime ve ücretsiz konuşma egzersizleri, modern dil kullanımı üzerine üslup matkaplar. Kültür, edebiyat, dilbilim, ekonomi ve: Bu seviyede, farklı ilgi alanları arasından seçim yapabilirsiniz.

Gelişmiş 1: Almanca çok iyi bilgisi, modern Alman edebiyatı ve farklı konularda makaleler okuma kelime egzersizleri, sözlü raporlar ve tartışmalar dil komutu mükemmelleştirmek ile katılımcılar için.Bu dersin tamamlanması Diller için Avrupa Ortak Referans Çerçevesi “C1” seviyeye gelir. Bu seviye aynı zamanda öğrenciler ve “yurtdışında Alman” öğretmen ve edebiyat ve dilbilim için tasarlanmıştır. Öğrenciler dersin başında bir röportajda vasıtasıyla seviyelere değerlendirilir.

Akademik Kredi

Bir aylık program (4 hafta) için 6 kredi – Öğrenciler 3 kazanmak. 57 – Ayda 60 saat (adet). Yaz 4 hafta = 4 AKTS kredisi.

Mali Yardım

Evet, bu programda Mali Yardımı kullanabilirsiniz. Senin yardım ofisi tamamlamak ve imzalamak için bize Konsorsiyum Anlaşması CSA bursları veya finansal yardım sunmuyor.

Etkinlikler

Viyana’da gezi ve çevresinde, hem de planlanan partiler içerebilir Özel Kurslar, Avusturya ile Anlatım, kendi kendine çalışma için Öğretici odalar, Alman filmleri Video Odaları ve Geziler: Viyana’da program içerebilir isteğe öğleden sonra aktiviteleri sunmaktadır öğrenciler. Tüm bu ekstra aktiviteler (isterseniz katılabilirsiniz) isteğe bağlıdır, ve ekstra maliyet – zaman Viyana’da “etkinlik takvimi” ve “fiyat” ile ilgili öğrenci ofiste personel sormak. 75 Euro – Geziler 20 fiyat değişir.

Konut

Viyana’da – öğrenci yurdu tipi konut mevcuttur. Tek veya İkiz odalar. Bazı odalarda özel banyo vardır. Yatak çarşafları sağladı. Çamaşırhane mevcuttur. Yemekler Üniversite çevresinde yakındaki restoranlar alınır. & Öğün başına 12 USD – Fiyatlar 7 $ arasında değişmektedir. Öğrenciler Pazar günü geçmek için izin verilir, bir gün önce sınıf başlar. Gerekli $ 500 USD Konut rezervasyon mevduat – konut maliyeti doğru yatırılır.

Ayda 900 $ USD – Konut yaklaşık 700 $ maliyeti. 12 $ USD – Yemekler 7 $ maliyeti.

Çıkış Programın son tarihte olduğunu.

Ek konut bilgileri ve onay dokümanlar ile sağlanan bağlantılar.

Tarihler ve Ücretler

* Erken kayıt tavsiye – öncesinde 25 Nisan için.
* depozito ödemeden önce kullanılabilirliği hakkında CSA değildir.


YAZ 2015

* Alman Dili – 57- 60 saat (adet) toplam Tüm seviyeler
* Erken kayıt tavsiye – 25 Nisan öncesinde
* Minimum yaş 16 yıl olduğunu

4 hafta 06-31 Temmuz, 2015 1095 $ USD
4 hafta 03-28 Ağustos, 2015 1095 $ USD


YAZ 2016

* Alman Dili – 57- 60 saat (adet) toplam Tüm seviyeler
* Erken kayıt tavsiye – 25 Nisan öncesinde
* Minimum yaş 16 yıl olduğunu

4 hafta 04-29 Temmuz, 2016 1095 $ USD
4 hafta 01-26 Ağustos, 2016 1095 $ USD

Gereksinimler

Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Erken kayıt tavsiye edilir – öncesinde 25 Nisan için.

Varış

Sınıflar gün önce gelmeden Planı …… senin yuvaya check-check-in Pazar günü başlayacak. Daha önce gelirseniz, resmi check-in tarihine kadar kendi konut düzenlenmesi planlıyoruz. Eğer check-içine edebilirsiniz konut tarihinde gelmeden planlayın.

Fez, Fas Yaz Çalışmaları

 

Programı

Fez, Fas Bu yaz çalışma Arapça ve İslam kültürü. Yaz programı 3 hafta ve 6 hafta olduğunu. Fez Üniversitesi, Al Akhawayn, Meknes Üniversitesi, yanı sıra Provence Amerikan Üniversitesi merkezi ile işbirliği içinde. Kurslar her düzeyde mevcuttur, ve nitelikli üniversite profesörleri tarafından öğretti. Konut Fez bir yerel bir ailenin yanında olduğunu ve faaliyetleri Arapça, İslam, cinsiyet, geçmişleri ve Orta Doğu’ya, Kuzey Afrika’dan alanın kültürleri odaklanmak. Genel olarak, program, öğrencileri daha iyi olması Fas Müslüman kültürleri anlamak için Arap dilini ve kültürünü öğretmek İslam istiyor. Geziler da dahildir öğrenciler Fas manzaralar, çöl, ve anıtlar keşfetmek için izin (eğitim rehberlik). Ek olarak. Bir “Kültür Kulübü” Arapça kültürleri paylaşmak ve Fas mirası kutlamak ve pratik bir gayri resmi bir şekilde bir araya almak için Fas ve yabancı öğrenciler için düzenlenmiştir. Kültürel çalıştaylar da Fas Music & Dance, Arapça Kaligrafi ve Konuk Konuşmacı seminerler verilmektedir.

Dil kursları Arapça öğretilir. Kültürel dersler İngilizce olarak verilmektedir.

Tesis, eski Medine prestijli yerleşim bölgesinde yer alan ve tamamen klima, kütüphane, kafeterya ve internet bilgisayar odası dahil donatılmıştır. 24 saat güvenlik.

Konut dahil, ve aile ile yemek. Havaalanı pick-up da dahil. Minimum yaş 18 yıl olduğunu.

 

Yer: Fez, Fas

Fez kenti, dünya çapında binlerce ziyaretçinin çeken, modern ve ortaçağ özellikleri bir kombinasyonudur. Antik anıtlar, çarşılar, kafeler, çeşmeler, restoranlar ve festivaller var olan Fez, Ortaçağ’da oyalanmak gibi görünüyor. Arapça ve Müslüman kültürel çalışmalar için bir daldırma programı için mükemmel bir yerdir.Herhangi bir büyük Batılı kent daha güvenli olduğu söyleniyor, Fez Arap dünyasında eşsiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır.

. Program Eski Medine’de bulunan, yaklaşık 10 dakika Batha Meydanı’na yürümek ve 30 dakika Fez Saiss havaalanına götürmek
şehir merkezinin karmaşasından uzakta – güvenli ve keyifli bir bölgede yer alan, sessiz çalışma için bol var .
Tesiste 24 saat güvenlik.

Kurslar

Minimum yaş 18 yıl olduğunu. Tüm dünya çapında açın.

Yoğun sınıflar – günde 4 saat, MF, haftada 20 saat.

Kültürel dersler İngilizce olarak verilmektedir.

Yaz kursları 3 hafta ve 6 hafta vardır.

Küçük sınıflar – 15 öğrenci sınıf başına en fazla.
Sınıflar genellikle 09:00 ‘da başlayacak.

Öğretmenler yüksek nitelikli, anadili, yanı sıra üniversite profesörleri vardır.

: Haftalık Arapça kursları için ders kitapları Çekirdek: Alif Baa & Al-Kitaab, Ciltler 1, 2, 3 (Georgetown University Press), Fas Arapça Ders Kitabı: Fas Arapça temel Kursu, Richard Harrell ve Muhammed Ebu Taleb tarafından (Georgetown University Press)

Arapça dil derslerine ek olarak, program aynı zamanda İslam Kültür Kursları ve eğitim turları sunmaktadır.

Colloquial Fas Arapçası (Darija) Fas konuşulan Arapça lehçesi olduğunu, ve Modern Standart Arapça kursları ile birlikte alınabilir.

Örnek Kültür Ders Konuları:

 • Arap-İslam Dünyasında Toplumsal Cinsiyet İlişkileri
 • Fas Derneği Çağdaş Sorunlar
 • İslam Din, Siyaset ve Kültür
 • Modern Arap Edebiyatı Giriş
 • Arap-İslam Mimarisi

Not: Fez Üniversitesi, Al Akhawayn Üniversitesi, Meknes Üniversitesi ve Amerikan Üniversitesi Merkezi ile işbirliği içinde.

Akademik Kredi

Transkript – Yaz kursundan sonra verilen sertifika. 3 haftalık dönem için 3 kredi, 4 – – 6 hafta 6 kredilik Öğrenciler genellikle 1 kazanmak. Kurslar haftada 20 saat (günde 4 saat), ve Fez Üniversitesi, Al Akhawayn Üniversitesi, Meknes Üniversitesi, yanı sıra Amerikan Üniversitesi Merkezi ile işbirliği yok.

 

Etkinlikler

Fez ve Taza Mağaraları, Azrou Halı pazarları ve Khenifra gibi yakın sitelerin Turlar genellikle düzenlenmektedir. Diğer şehirlere geziler de düzenlenmektedir ve aşağıdaki yerleri içerebilir: Meknes, Errachidia, Erfoud, Marakeş, Tetouan ve Chefchaouen. Genel olarak, turlar ve geziler öğrencilerin ülkenin Güney ve Kuzey bölgelerinde Fas hayatın yönlerini keşfetmek yardımcı olmak için.

Kültürel etkinlikler de organize ve genellikle içerir: Arapça Hat Sanatı, Geleneksel Müzik ve Dans ve Fas Yemek. Fas öğrenciler kültürleri paylaşmak ve birbirleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, yabancı öğrenciler ile etkileşim sağlayan bir Culture Club “da vardır.

Öğrencilerin kullanabileceği internet bilgisayar odası.

Konut – Dahil (+ yemek)

Konut Fez özenle seçilmiş ev sahibi aileler tarafından sağlanmaktadır. Günlük Tek kişilik oda, artı 2 yemek (kahvaltı ve akşam yemeği). Onay belgeleri ile verilen aile bilgileri barındırın. Tüm ev sahibi aileler Fez orada personel tarafından tarandı ve yabancı öğrencilere birkaç kez ev sahipliği yapmıştır yüksek gelirli hane olma eğilimindedir.

Genel olarak, ev sahibi aile konut yüksek, sizin Arapça pratik Fas kültürünü ve yeni kültürler arası arkadaşlıklar kazanmak için tavsiye edilir.

Eğer bir akrabası ile kendi konut gibi düzenlemek, ya da yakındaki bir otelde kalmak isterseniz.

Tarihler ve Ücretler

* Minimum yaş 18 yıl
* Konut dahil (+ yemek)
* Havaalanı pick-up içerir
haftada 20 saat: * Yoğun ders
Kültürel dersler İngilizce olarak verilmektedir *

YAZ OTURUMU 2015
* Başlat Mayıs 25, veya 6 Temmuz

3 Hafta 25 Mayıs – 12 Haziran, 2015 1595 $ USD
6 hafta 25 Mayıs – 3 Temmuz, 2015 2595 $ USD
3 hafta 06-24 Temmuz, 2015 1595 $ USD
6 hafta 6 Temmuz-14 Ağustos, 2015 2595 $ USD


YAZ OTURUMU 2016

* Başlat Mayıs 23, ya da 4 Temmuz

3 hafta 23 Mayıs – 10 Haziran, 2016 1595 $ USD
6 hafta 23 Mayıs – 1 Temmuz, 2016 2595 $ USD
3 hafta 04-22 Temmuz, 2016 1595 $ USD
6 hafta 4 Temmuz – 12 Ağustos, 2016 2595 $ USD

Varış

Check-in başlangıç ​​tarihine göre. 1 gün önce başlangıç ​​tarihi tercih edilir. Daha önce gelenler check-in kadar otelde kalmak düzenlemek isteyebilir. Havaalanı pick-up dahil – Fez Saiss Havaalanı.

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Minimum yaş 18 yıl olduğunu.

La Ceiba İspanyol Dili ve Kültürü

Programı

Özel dersler öğretim ile (1-1), ya da küçük bir grup başına 3 öğrenci kadar. Odak konuşma uygulamada, gramer, kelime bilgisi, okuma ve üzerinde. Haftada 20 saat, günde Pazartesi başına 4 saat – Cuma. Sabah ve öğleden sonra oturumları. Tüm öğretim üniversite mezunu ve ikinci dil olarak İspanyolca öğretmek için sertifikalı, yanı sıra iki dilli. Program her düzeyde açık – başlayanlar, orta, ve çok gelişmiş. Her öğrenci girişte test edilir. Program, kültürel ve ekstra müfredat faaliyetleri içerir. Konut yerel bir ailenin, artı yemek ile. Okul tesis merkezi bir konumda bulunan ve güvenlidir. İnternet okulda mevcuttur. Havaalanı pick-up mevcuttur. Genel olarak, harika bir yoldur Honduras yaşamaya!Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

 

Konum

La Ceiba Honduras 3. büyük şehridir, ama küçük bir kasaba cazibesi vardır. Karayip Denizi, ve dağ yağmur ormanlarının mavi-yeşil ormanlarda sınırındaki kuzey kıyısında yer alır. Genel olarak, onun Latin, Karayip ve Afro-Antil kültürünün ritmine atıyor büyüleyici bir liman kentidir. Honduras “ağ geçidi” olarak bilinen, La Ceiba halkı dostu ve kolay oluyor.Bu plajlar Karayipler iyi bazıları var, ve güzel Körfezi Adaları onun kısa bir feribot yolculuğu. Genel olarak, hayat pahalılığı bol restoranlar, gece kulüpleri ve alışveriş, çok ucuz. Ayrıca San Pedro Sula ile ABD ve Avrupa’ya kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Ders – Özel Ders

Yoğun İspanyolca dil, bire-bir, özel dersler, günde 4 saat, MF, haftada 20 saat. Tüm seviyeler sunulan: acemi, orta ve ileri. Sınıflar sabah ve öğleden sonra okulda yapılır. Tam program check-in ve yerleştirme testi alarak üzerine düzenlenmiş. Sınıf süresi 50 dakika / saat’tir.

Dilbilgisi ders kitabı ve sınıf okuma materyalleri dahildir. Katılım Transkript (sertifika) kursu bitirme üzerine sağlanır.

Akademik Kredi

Haftada 2 kredilik – Öğrenciler 1 kazanabilirsiniz. Günde 4 saat, MF, sağlanan İspanyol eğitim haftada 20 saat.

 

Etkinlikler

Çeşitli kültürel etkinlikler öğrencilerin deneyimlerini genişletmek yardımcı olmak için sponsor.

Ekstra müfredat faaliyetleri küçük bir ücret karşılığında isteğe bağlı are. Bunlar arasında aşağıdakiler vardır:

 • White Water Rafting – Cangrejal Nehri sınıfı 1,2,3, ve 4 rapids sunuyor
 • Yürüyüş – Pico Bonito Cloud Forest / Rio Maria Yürüyüş
 • Garifuna Köyler + Helens Beach Resort Ziyaret
 • Amaras Kuş Koruma Projesi
 • Cayos Cochinos Bay Island – dünyalar 2 büyük Barrier Reef (Şnorkel)
 • Dağ Bisikleti

Konut – Dahil (+ yemek)

Aile yanında konut yerel İspanyolca konuşan aile ile sağlanır. Tek kişilik oda, özel banyo ve 3 öğün günlük sağlanır. Yakınlardaki okul. Evin bir anahtarı kolaylık sağlanır. 2 gün önce başlangıç ​​tarihi ailenin yanında yerleşmiş olsun … tavsiye edilir kadar gelmesi.

 

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu
* sınıfları her pazartesi başlatın
* Havaalanı pick-up dahil
* Aile yanında konut ve invcluded yemekler
* 4 saat günde özel ders, haftada 20 saat

* Ek_kayıtlar hafta haftada fazladan = $ 400 USD. Konut ve yemek içerir.

 

Varış

2 gün önce başlangıç ​​tarihini – 1 varıyoruz.Havaalanı pick-up dahildir. Uçuş varış bilgilerinizi e-posta.

Miami, New Orleans ve Houston: ABD Uçuşlar bulunabilir. Amerikan havayolları deneyin veya Continental ve Avrupa’dan Taca havayolları ya Iberia deneyin.

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Hiçbir vizeler ilk 30 gün için gerekli. 30 gün sonra, kolayca kasabasında göçmenlik ofisinde küçük bir ücret karşılığında konaklama uzatabilirsiniz. Personel size orada yardımcı olacaktır.

Tropea İtalyan Dili

Sadece “Venedik Körfezi” nin önünde bulunan büyüleyici, zarif şehir – Le Venezie Trieste yer almaktadır. Edebi bir atmosfer ve çok kültürlü bir ortam – Burada tipik İtalyan Rivierası “yetenek” bulmak. Mimari, tiyatro, tarihi kahvehane, sayısız müzeleri, kaleleri, sarayları ve çeşitli stilleri cephe heybetli Majestic “Palazzi” Bu etkileyici konumu tarihini anlatmak. Venedik sadece 1,5 saat uzaklıkta olan ve okul düzenli geziler “gondol City” keşfetmek için düzenlemektedir. Trieste Programı merkezi tüm yıl boyunca yer alan ve açıktır.

Tropea sık sık “Calabria incisi” olarak anılacaktır, güney İtalya’da olduğunu. Kasaba okul binasının sadece birkaç dakika uzaklıkta ince kumlu plajları ile, berrak denizi ile çevrili yüksek bir kayanın üzerine oturur. Ayrıca güzel kumlu koylar “Costa boyunca rastlanmaktadır Dei degli … Tanrıların Coast. 19. yüzyıllar – Tropea 17. tipik Palazzi tarafından çevrili şirin küçük bir kasabadır. Okul bu tarihi binalarından birinde yer almaktadır. Tropea yakın yerlerde sözde Capo Vaticano çevresinde, birçok kumsalları ve berrak denizi ile, Calabria sahil keşfetmek isteyen ziyaretçiler arasında da popülerdir. Tropea nüfusu sadece yaklaşık 7000 ve iklim, sıcak, çok güneşli ve Akdeniz. Programı tüm yıl boyunca açıktır. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Kurslar – İtalyan Dili ve Kültürü

İtalyan dil kursları – günde 4 saat, MF, haftada 20 saat. Tüm seviyeler sundu. Dil yeterlilik 15 farklı düzeyleri – Yerleştirme teste seviyesini belirlemek için ilk gün verilen. Sınıf başına en az 10 öğrenci Küçük grup sınıfları. Sınıflar sabah ve öğleden sonra erken (09:00-1:00) öğretilir, ya da 4-8 civarı.Kurs 55 dakika her 4 ders birimlerine ayrılmıştır.

Dersin içeriği, çeşitli İtalyan kültürel konularda metin okuma rulo oynama ve farklı iletişim yöntemleri, kelime, deyim genişleyen yapısı ve gramer, pratik cümle oluşumu kurallarına odaklanmıştır. Orta ve ileri aktif gazete okumaları, dilbilgisi 2 saat ve konuşma 2 saat meşgul olan öğrenciler seviyeleri ve çeşitli konularda tartışmalar, 4 alanda öğrenci batırmak için bir çaba, tüm: okuma, anlama, konuşma ve yazma.

Genel hedefler şunlardır:

 • Bir tartışma anlama becerisini geliştirmek.
 • Bir tartışma etkileşim yeteneğini geliştirin.
 • Okuma ve yazma yeterliliğini geliştirmek.

Kültürel Atölyeler – Tropea kullanılabilir. Boyama ve Pişirme. . Varış Check-in sırasında Sormak
ekstra Maliyet – haftada 300 $ USD (sarf içerir). Orada ödeyin.

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Herhangi Pazartesi yıl civarında başlayın. Erken kayıt tavsiye.

Akademik Kredi
 • 2 hafta 40 ders saati =. 4 hafta 80 saat =.
 • 4 hafta başına 4 kredisi – Öğrenciler genellikle 3 kazanmak.

Etkinlikler – Geziler

Kültürel geziler iki yerde (opsiyonel) olarak düzenlenmektedir. Küçük katılım ücreti ulaşım ve herhangi bir giriş ücretleri ödemek için. Katılım isteğe bağlıdır. Varış check-in sırasında Sormak ve ilgi varsa geziler için kaydolun.

Rüzgar Sörfü, Katamaran yelken, tüplü dalış, ve dağ bisikleti: Tropea gibi mevcut spor dersleri de vardır. Bu derslerin her ..inquire varış check-in ilgilenen varsa üzerine … Bir ücret maliyeti. Örneğin, tam bir kurs için Rüzgar Sörfü dersleri yaklaşık 360 $ USD mal olacak. Orada ödeyin.

Konut

Konut paylaşılan dairelerde sağlanır. Tek kişilik oda. CSA bunu kitap.
Check-in sırasında orada öderler. Bu program için geçerli değil aileyi ev sahipliği.
haftada yaklaşık 350 $ dolara mal olacak.

Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut CSA tamam kitap.

 

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yıl olduğunu
* İtalyan Dili ve Kültürü: günde 4 saat, MF
* herhangi bir Pazartesi yıl civarında başlayın

2 Hafta (40 saat) 895 $ USD
3 Hafta (80 saat) 1195 $ USD
4 Hafta (120 saat) 1495 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 300 USD ekstra. Konut dahil değildir.

Varış

Havaalanı hem yerler için mevcut transfer hizmeti.
Eğer havaalanı transferi isterseniz bize önceden bildirin.

Gereksinimler

Tüm öğrenci ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16’dır.

Salerno İtalyan Dili

Programı

Akdeniz kıyısında İtalyan inceleyin. Haftada 20 saat, günlük MF başına 4 saat. Küçük sınıf boyutu.2 hafta minimum kalış. Tüm seviyeler sundu. Aşağıda listelenen başlangıç ​​tarihleri ​​başlayın. Asgari yaş 16’dır.

 

Konum

Salerno, İtalya. Çevre Amalfi Coast, Pompei, Positano, Sorrento, Capri, Ischia ve Cilento bulunur.

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

İtalyan Dili – Haftada 20 saat, günlük MF başına 4 saat. Küçük sınıflar. Tüm seviyeleri mevcuttur.Her 2 hafta başlatın. En az 2 hafta. Aşağıda listelenen Başlangıç ​​tarihleri:

2014 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) başlangıç ​​tarihleri

27 Ekim 10 Kasım, 24 9 Aralık, 29

2015 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) başlangıç ​​tarihleri

12 Ocak, 26 Şubat 9. 23 9 Mart, 23
13 Nisan, 27 11 Mayıs 25 8 Haziran, 22
6 Temmuz, 20 3 Ağu 17, 31 14 Eylül, 28
12 Ekim, 26 9 Kasım, 23 7 Aralık, 28

2016 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) başlangıç ​​tarihleri

11 Ocak, 25 8 Şubat, 22 7 Mar, 21
11 Nisan, 25 9 Mayıs 23 6 Haziran, 20
4 Temmuz, 18 1 Ağustos, 15, 29 12 Eylül, 26
10 Ekim, 24 7 Kasım, 21 5 Aralık, 26

* Sigara başlayanlar herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir.

İtalyan Sanat ve Kültür Dersleri: dil kursları ile kombine ve yıl civarında teklif etti.

Her 2 hafta genellikle başlayın. Öğleden sonra Öğretti. Varış check-in yönlendirme üzerine zamanlamayı edinin.

Dersler içerebilir: İş için İtalyan Edebiyatı, Sanat Tarihi, İtalyanca Opera, Seramik, İtalyan Yemek ve Kuyumcu için.

Etkinlikler

Program dersleri maliyeti .included .cultural ve eğlence etkinlikleri … çeşitli … sunmaktadır. Giriş ücretleri ve ulaşım için gerekli küçük bir ücret olabilir.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel bir İtalyan aile sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Ev sahibi aile ile kahvaltı. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz. İsterseniz aile akşam yemeği için ayarlayabilir miyiz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut CSA tamam kitap.

 

ÜCRET: ABD Doları (USD)

2 Hafta 895 $ USD
3 Hafta 1195 $ USD
4 hafta 1495 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 300 USD ekstra. Konut dahil değildir.

Gereksinimler: Minimum yaş ebeveyn ile 16. 15 yıldır.

Milan İtalyan Dili

Programı

Milano’da İtalyan dili inceleyin. Haftada 20 saat, günde 4 saat. Küçük sınıf boyutu. Haftalık – Aylık programları. Herhangi Pazartesi olmayan yeni başlayanlar için üzerine başlayın. Okul tarafından verilen Transkript (sertifika). Merkezi bir güzel art nouveau binada yer. Asgari yaş 16 yıl.

Yer

Milan, İtalya. İtalya’nın ekonomik ve mali sermaye. Milan da İtalya “tarzı” merkezidir. Bir uyarıcı, 2 milyon insanın daha hızlı tempolu İtalyan şehir – En önemlisi, Milan genç bir şehir.

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

Sigara başlayanlar herhangi bir Pazartesi günü sınıf başlayabilir.

İtalyanca dil – günde 4 saat / haftada 20 saat. Küçük sınıflar.
Yerleştirme testi check-in sırasında verilen ve uygun seviyeye yerleştirilir.

Hiçbir önceki dersler ile – – Bir “mutlak acemi” iseniz o zaman her ayın 1. ve 3. Pazartesi günü başlayacak lütfen.

Ulusal tatillerde kapalıdır ve erken Ocak (Noel / yeni yıl) içine Aralık ayının son 2 hafta: Tatil.

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Etkinlikler

Geziler okul tarafından düzenlenmiş olabilir.İsteğe bağlı ve herhangi bir giriş ücreti veya ulaşım karşılamak için küçük bir ücret mal olabilir. Varış check-in (yönlendirme) üzerine zamanlamayı edinin.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel bir İtalyan aile sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Ev sahibi aile ile kahvaltı. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz.İsterseniz aile akşam yemeği için ayarlayabilir miyiz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut kitap CSA tamam

.

Tarihler ve Ücretler

* En küçük yaş 16 yaş
* Sigara başlayanlar her pazartesi başlanabilir

2 hafta 795 $ USD
3 hafta 1195 $ USD
4 hafta 1495 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 300 USD ekstra. Konut dahil değildir.

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl.

Varış

Önce konut başlamak için tarih (Pazar) başlayan 1 gün geliyor.

Programı

Lingua Arte E Cultura Italiana programı İtalya’nın dilini ve kültürünü öğretmek konusunda uzmanlaşmıştır. Program yıl boyunca açık olan ve dünyanın en güzel şehirlerinden birinde İtalyan öğrenme fırsatı sunuyor. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

Siena, İtalya. Lizza bahçelerle, ortaçağ şehrin kalbinde bir muhteşem fresklerle 17. yüzyıl palazzo yer almaktadır. Sınıflar da bizim Kültürel tutulan
sanat onun değerli eserleri için ünlü San Domenico Bazilikası bağlı bir 13. yüzyıl manastır, Merkezi. Program etrafında yıl açık ve dünyanın en güzel şehirlerinden birinde İtalyan öğrenme fırsatı sunuyor.

Siena, uzakta İtalya’nın büyük şehirlerde çılgın tempoda kaldırılır kasaba, Siena, bozulmamış onun sanat hazineleri koruma ve devam kendi kentçi boyut korumuştur, Rönesans tipik bir atmosferde onu en değerli şenlik, Palio, kutlamak için .

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

9 seviyeleri – orta Başlangıç, gelişmiş. Dersler sunulmaktadır
yıl ve çevresinde nitelikli öğretmenler tarafından öğretti. Tüm dersler MF, 4 saat, günlük, küçük gruplar halinde haftada 20 saat öğretilir. Girişte Tam program. Asgari yaş 16 yıl.

Her seviye dokuz ay okul kadar katılma imkanı ile, 4 hafta en az sürer. Her ders 60 dakikadır ve her sınıftaki öğrenci sayısı 12 okul öğrencilere İtalyan Sanat ve Edebiyat başyapıtlarından için yararlı bir giriş vermek kültürel kurslar geniş bir yelpazede sunuyor. Öğretmenler öğretim yabancıların özel eğitim ile nitelikli üniversite mezunu.Ayrıca, İtalyan Yemek yanı sıra Sanat ve El Sanatları sınıflar İtalyan öğretilen mevcuttur.

Bir yerleşim testi girişte tüm öğrencilere verilir. Yeni başlayanlar sınıflarının birinci gününde hemen kursa başlayın.

Mutlak başlayanlar (hiçbir önceki ders) – Her ayın 1. ve 3. Pazartesi başlamalıdır.

Akademik Kredi

Öğrenciler ayda 3-4 kredi kazanmak. Böylece, haftada yaklaşık 1 kredi. Sınıf 4 saat, günlük haftada 20 saat öğretti.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis bize tamamlamak ve imzalamak için bir “Konsorsiyum Anlaşması”  CSA biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir, herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel bir İtalyan aile sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Ev sahibi aile ile kahvaltı. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz.İsterseniz aile akşam yemeği için ayarlayabilir miyiz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut CSA tamam kitap.

Yine, çevrimiçi kayıt formunda konut türünü seçin.

Tarihler ve Ücretler

* Minimum yaş 16 yıl olan
günde, haftada / 20 saat başı * 4 saat
* Küçük sınıflar: 5-10 öğrenci
* Sigara başlayanlar herhangi Pazartesi başlayabilir
* Mutlak başlayanlar her ayın 1 veya 3 Pazartesi başlayacak.

2 hafta 895 $ USD
3 hafta 1195 $ USD
4 hafta 1495 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 300 USD ekstra. Konut dahil değildir.

: Tatiller ulusal tatillerde kapalıdır ve Aralık ayının son 2 hafta – erken Ocak (Noel / yeni yıl).

Gereksinimler

 

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Giriş Gereksinimleri
Geçerli pasaport gereklidir. Vize 3 aya kadar kalmak turist için gerekli değildir. Uzun konaklamalar, istihdam veya çalışma vizesi için, önceden uygulamak emin olun. CSA okula olacağını göstermek için “Kabul Mektubu” sağlayacaktır.

Varış

Önce konut başlamak için tarih (Pazar) başlayan 1 gün geliyor.

Floransa İtalyan Dili

Programı

“Firenze” sanayi ve zanaat, ticaret ve kültür, sanat ve bilim ile bustles bir şehir. Bu elverişli program çevredeki alanları keşfetmek ve kentin kültürünü absorbe, İtalyan yaşam yaşamak için fırsat verir. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

“Rönesans Beşiği” olarak bilinen Floransa Şehir, yaklaşık 500.000 nüfusu vardır ve tren veya araba ile ulaşmak kolaydır. Bu sanatsal ve kültürel etkinlikler yıl civarında ziyaretçi sunuyor. merkezi İtalya’da kentin konumu öğrencileri Venedik, Roma, ya da denize gezilere katılmak için izin verir. Program Duomo ve Uffizi Galerisi arasında, Floransa’nın kalbinde yer almaktadır.

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

İtalyan Dili: 6 düzeyleri – orta başlangıç, ileri. Dersler yıl civarında sunulan ve nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir. Tüm dersler küçük gruplar halinde öğretilir. Dersler Ocak tutulur – Kasım. Dört saat, günlük, MF. 2-hafta Minimum. herhangi bir Pazartesi. başlayacak Mayıs yaşı alt sınırı 16 yıl olduğunu.

Diğer Kurslar: Sanat Tarihi, İtalyan Edebiyatı, Opera, İş İtalyan şarap ve yemek. Bu kurslara Kabul İtalyanca bir orta seviye gerektirir. Oryantasyon sırasında kullanılabilir ders çizelgesi. (Ekstra maliyet).

Herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir miyim. Mutlak başlayanlar (hiçbir önceki ders) adayı tarihleri ​​(tarihleri ​​bölümüne bakınız) başlamalıdır.

Seviye 1: Temel gramer ve cümle yapısı. Temel kelime. Fonetik. Anlama egzersizleri Dinleme.Konuşma. Dictations. Bu ders, temel durumlarda bağımsızlık giden bir öz-güvence konuşma temelini oluşturur.

Seviye 2: Temel gramer geliştirilmesi. Kelime bina. Fonetik. Dictations. Oral özetleme alıştırmalar.Konuşma. İlköğretim okumalar.

Seviye 3: Temel dilbilgisi ve uygulaması tamamlandı. Kelime bina. Yazılı kompozisyon. Çağdaş yazarlar (örneğin Calvino ve Pratolini) okumalar. Bu derste, öğrenci yeterlilik iyi bir seviyeye ulaşır ve bir İtalyan ortamda normal durumlarla başa çıkma yeteneğine sahiptir.

Seviye 4: Sentaktik yapıları ve bunların kullanımı. Deyimsel ifadeler.
Yazılı kompozisyon. Konuşma ve tartışma. Çağdaş yazarlar (örneğin Moravia ve Montale) okumalar. Gazete ve dergilerden okumalar. İfade iyi bir seviyede, bu derste elde edilir.

Seviye 5: Özel sözdizimsel yapılar. Kelimeler ve everydayspeech de deyimsel ifadeler. Dilbilgisi morfolojisi özel konular. Güncel konularda Konuşma ve tartışma.Çağdaş yazarlardan okumalar. Okuma ve gazete ve dergi makaleleri analizi. Bu derste, akıcılık elde edilir.

Seviye 6: Analiz, asimilasyon ve dil daha karmaşık yapıların kullanılması. Sınıfa ilgi konular. Çağdaş okumalar. Bu ders, üst düzey (Superior), ve genel mükemmellik amaçlamaktadır.

Akademik Kredi

Öğrenciler, her 4 haftada 3-4 kredi kazanmak. Böylece, haftada yaklaşık 1 kredi. Sınıf 4 saat, günlük haftada 20 saat öğretilir.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis Lütfen tamamlamak için bize “Konsorsiyum Anlaşması” e-posta ve sign.CSA herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor, biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Etkinlikler

Çeşitli etkinlikler düzenlenir: turlar ve geziler. İsteğe bağlı ve ekstra maliyet (en az). Ayrıntılar girişte sağladı.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel bir İtalyan aile sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Ev sahibi aile ile kahvaltı. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz.İsterseniz aile akşam yemeği için ayarlayabilir miyiz.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut CSA tamam kitap.

Yine, çevrimiçi kayıt formunda konut türünü seçin.

Tarihler ve Ücretler

* Günde 4 saat haftada / 20 saat
Olmayan mutlak başlayanlar herhangi Pazartesi başlayabilir *

2014 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

27 Ekim 24 Kasım

2015 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

5 Ocak 2 Şubat 2 Mart 30
27 Nisan 25 Mayıs 8 Haziran, 22
6 Temmuz, 20 3 Ağustos, 17, 31 14 Eylül, 28
12 Ekim, 26 24 Kasım

2016 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

4 Ocak 1 Şubat, 29 28 Mart
25 Nisan 23 Mayıs 6 Haziran, 27
11 Temmuz, 25 8 Ağustos, 22 5 Eylül, 19
24 Ekim 21 Kasım

Kapalı: Milli Bayramlar, ve son 2 hafta Aralık info Ocak (X-Mas / yeni yıl).

2 hafta 795 $ USD
4 hafta 1395 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 250 USD ekstra. Konut dahil değildir.

Gereksinimler

Dünya çapında tüm öğrencilere ve yetişkinlere Açık. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Varış

Önce konut başlatmak için tarih (Pazar) başlayan 1 gün geliyor.

Roma’da İtalyan Dili

Programı

Program merkezi Roma, yakın “La Sapienza” Roma Üniversitesi, tarihi “Villa Torlonia” park ve ana tren istasyonu “Termini” zarif Art Nouveau semtinde yer almaktadır. Roma bu alanda birçok park ve ağaç kaplı sokakları ve sadece birkaç dakika uzaklıkta olan barlar, kafeler, restoranlar, pizzacılar bir canlı gece hayatı iyi Roma’da bilinmektedir. Popüler öğrenci çeyrek “San Lorenzo”, dan “okul kaplar Zarif, Art Nouveau Villa iki büyük katlı, tamamen eğitim, yanı sıra Roma kenti tadını çıkarmak için ideal, sakin bir ortam sunan, geniş bir bahçe ile çevrili, klimalı. Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Yer

Roma onun güzelliği, tarihi ve yaşam tarzı için sonsuz olanaklar sunan bir şehir. Antik çağlardan Roma yan yana ziyaretçilerini memnun etmek manzaraları ve eğlence geniş bir yelpazesi ile modern ve canlı bir metropol. Öğrencilerin şehir aşina yardımcı olmak için, kurslar çeşitli ders dışı etkinlikler tamamlanır.

Dersler – Herhangi Pazartesi Başlangıç

İtalyan Dili: Tüm seviyeler – başlangıç, orta, ileri.Dersler yıl civarında sunulan ve nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir. Sınıflar küçük öğretilir
4 saat, gruplar. Günlük (MF). Elbette başlamadan önce, her öğrenci İtalyanca dil yeteneğinin düzeyini belirlemek için bir yerleştirme testi verilir. Pazar (1 gün önce) gelmesi.

Seviye 1: Temel gramer ve cümle yapısı. Temel kelime.Fonetik. Anlama egzersizleri Dinleme. Konuşma.Dictations. Bu ders, temel durumlarda bağımsızlık giden bir öz-güvence konuşma temelini oluşturur.

Seviye 2: Temel gramer geliştirilmesi. Kelime bina.Fonetik. Dictations. Oral özetleme alıştırmalar. Konuşma. İlköğretim okumalar.

Seviye 3: Temel dilbilgisi ve uygulaması tamamlandı. Kelime bina. Yazılı kompozisyon. Çağdaş yazarlar (örneğin Calvino ve Pratolini) okumalar. Bu derste, öğrenci yeterlilik iyi bir seviyeye ulaşır ve bir İtalyan ortamda normal durumlarla başa çıkma yeteneğine sahiptir.

Seviye 4: Sentaktik yapıları ve bunların kullanımı. Deyimsel ifadeler. Yazılı kompozisyon. Konuşma ve tartışma. Çağdaş yazarlar (örneğin Moravia ve Montale) okumalar. Gazete ve dergilerden okumalar. İfade iyi bir seviyede, bu derste elde edilir.

Seviye 5: Özel sözdizimsel yapılar. Kelimeler ve günlük konuşma deyimsel ifadeler. Dilbilgisi morfolojisi özel konular. Güncel konularda Konuşma ve tartışma. Çağdaş yazarlardan okumalar.Okuma ve gazete ve dergi makaleleri analizi. Bu derste, akıcılık elde edilir.

Seviye 6: Analiz, asimilasyon ve dil daha karmaşık yapıların kullanılması. Sınıfa ilgi konular. Çağdaş okumalar. Bu ders, üst düzey (Superior), ve genel mükemmellik amaçlamaktadır.

Istek üzerine İtalyan Ders içerikleri

İtalyan Yemek Kursları: İtalyan gıda seviyorum ve isteyenler geleneksel yemekleri (meze, makarna, et, balık, sebze, pizza, tatlılar, vb) hazırlamak için öğrenmek için, programın pişirme öğretim evinde bireysel uygulamalı dersler sunar . Bu kurslar dil kursları ile kombine edilebilir. Ağustos hariç Mevcut yıl civarında. (Oturumu pişirme) Her ders sabah ve öğleden sonra sunulan 3 saat içindir, ve maliyet değişir – eğer ilgi CSA isteyin. Her derste tam bir menü … apertif, meze, birinci ve ikinci kursları, sebze ve tatlı (öğle veya akşam yemeği) hazırlanır. ve yemiş. Peşin rezervasyon tavsiye edilir, sadece CSA bilgilendirmek kaç seans (pişirme dersleri) istediğiniz.

Akademik Kredi

Öğrenciler ayda 3-4 kredi kazanmak. Böylece, haftada yaklaşık 1 kredi. Sınıf 4 saat, günlük haftada 20 saat öğretilir. Istek üzerine İtalyan Ders içerikleri.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis bize tamamlamak ve imzalamak için bir “Konsorsiyum Anlaşması” e-posta Lütfen. CSA biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir, herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Etkinlikler

Çeşitli etkinlikler hangi tüm öğrencilerin her ders sırasında ücretsiz katılabilir düzenlenmektedir.Rehberli Roma turları, sanat tarihi, İtalya bölgeleri ve İtalyan şarapları içerir. Mevcut internet erişimi.

Konut

Konut öğrenci yurdu, yakın daire (daire), ya da yerel İtalyan ev ikamet sağlanır. Kayıt formunda konut türünü seçin. CSA bunu kitap. Check-in sırasında orada öderler.

Öğrenci yurdu ya da düz (daire) ve İtalyan ev haftada yaklaşık $ 250 USD mal olacak. Hiçbir yemek. Kendi yemek pişirmek ya da okul kafeteryasında veya yerel yerlerde yiyebilirsiniz. Yaklaşık 20 € (yaklaşık 28 $ USD) için bir İtalyan ev yemekleri için ayarlayabilir miyiz. Günde (kahvaltı ve akşam yemeği). Check-in sırasında orada ödeyin.

İsterseniz Ayrıca, kendi konut sağlayabilir. Bir akraba, arkadaş kalmak, ya da kendi konut

Yine, çevrimiçi kayıt formunda konut türünü seçin.

Tarihler ve Ücretler

* Günde 4 saat haftada / 20 saat
Olmayan mutlak başlayanlar herhangi Pazartesi başlayabilir *

2 hafta 895 $ USD
3 hafta 1395 $ USD
4 hafta 1895 $ USD

Ek_kayıtlar hafta haftada = $ 500 USD ekstra. Konut dahil değildir.

2014 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

27 Ekim 10 Kasım, 24 9 Ara

2015 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

5 Ocak, 19 2 Şubat, 16 2 Mar, 16 13 Nisan, 27
11 Mayıs 25 8 Haziran, 22, 30 6 Temmuz, 20 3 Ağu 17, 31
14 Eylül, 28 12 Ekim, 26 9 Kasım, 23 7 Aralık

2016 Mutlak Acemi (hiçbir önceki ders) Başlangıç ​​Tarihleri

4 Ocak, 18 1 Şubat, 15, 29 14 Mar, 28 11 Nisan, 25
9 Mayıs 23 6 Haziran, 13, 20 4 Temmuz, 18 1 Ağustos, 15, 29
5 Eylül, 19, 26 10 Ekim, 24 7 Kasım, 21 5 Aralık

Tatil: Ocak içine Milli Bayramlar ve Aralık ayının son 2 hafta (Noel / yeni yıl).

Gereksinimler

Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Dünya çapında öğrencilere ve yetişkinlere Açık.

Giriş Koşulları

Geçerli pasaport gereklidir. Vize 3 aya kadar kalmak turist için gerekli değildir. Uzun kalır, istihdam veya çalışma için, önceden vize almak.

Varış

Önce (Pazar) check-in konut için başlangıç ​​tarihi 1 gün geliyor. Rome Airport Pick-up maliyeti 85 $ için kullanılabilir hizmet – 100 $ USD (tahmini)

Chiang Mai Üniversitesi

Programı

Chiang Mai Üniversitesi Tay dili ve kültürünü öğrenin – tam donanımlı derslik modern bir tesis.3 hafta acemi (hayatta kalma) ders yılı civarında, aylık sunulmaktadır. İsterseniz birden fazla oturuma katılabilir miyim. Kentin en yüksek dağ – Dersler Doi Suthep dibinde bulunan ana kampüsünde profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Doğal zeminler ve göl, atletizm pisti ve futbol sahaları, tenis kortları, fitness merkezi, kütüphane ve çeşitli kahve / çerez dükkanları: Chiang Mai Üniversitesi içeren çok güzel bir kampüse sahiptir. Genel olarak, kampüs kursları devam ederken kasaba ve öğrencilerin en iyi olanaklardan bazılarıdır tüm bunlara erişimi sunmaktadır. Ayrıca, derslik ve tesisler klima ve ücretsiz WiFi mevcuttur.

* Tüm dünya çapında açın. Asgari yaş 16 yıl olduğunu. Konut dahil. İsterseniz birden fazla oturuma katılabilir miyim.

 

Yer: Chiang Mai, Tayland

Chiang Mai Tayland’ın ikinci büyük şehridir.”Kuzeyin Gül” Denilen, bu ülkenin en cazip kültürel bölgelerinden biri var – tepe-kabile köyleri ve beyaz su-Rafting nehirleri ile birçok altın wats (tapınak), tik ağacı evleri, ejderha heykeller, ve doğal, orman dağları. Tik ağacı, fil çalışma kampları arazi ve bir milyon pirinç tarlalarının – Bu Lanna eski krallığı olduğunu.Chiang Mai kumaşlar, parça mobilya, gümüş-smithing ve metal işleri, yanı sıra ahşap oyma, lacquerware, kağıt yapımı ve seramik görülüyordu ayrıca Tayland “sanat ve el sanatları” Onun eliyle merkezidir. Ayrıca şehir çok iyi fiyatlarla için mal geniş bir yelpazede sunan toptancılar puanları çekiyor sayede onun büyük “Night Bazaar”, bilinen.Genel olarak, yaşam maliyeti burada düşüktür ve Bangkok 1 saatlik uçuş içinde Chiang Mai ulaşabilirsiniz. Chiang Mai adı “yeni şehir” olarak çevirir ve Kuzey Tayland Tay öğrenmek ve yaşamak için harika bir yerdir.

 

Dersler: Tayland Dili ve Kültürü

 • 3 hafta, acemi Tay dili kursu (sağkalım Tay) – Günde 3 saat – konuşma ve dinleme becerileri, Tay komut ve dil edinimi güçlendiren bir etkinlik tabanlı yaklaşım kullanarak vurgu. Her gün dil kullanımı eğitmenler tarafından tanıtıldı odak, yanı sıra Tay kültür konular olduğunu – vb Budizm, Wai, Sosyal görgü, deneyimli eğitmenler tarafından Öğretti, program, Chiang Mai Üniversitesi Yönetim Kurulu tarafından onaylanmıştır. Sertifika transkript Bu kursu tamamladıktan sonra verilir.
 • Tüm oturumlar Pazartesi günü başlayacak ve Cuma günü sona. Check-in 1-2 gün önce (Cumartesi / Pazar – hafta sonu).
 • İsterseniz dersi tekrar edebilir – İstediğiniz gibi birçok kayıt. Her zaman başlayın.
 • Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Not: Tekrar kayıt (birden fazla 3 hafta oturumu) için verilen% 10 indirim.

Akademik Kredi

2-4 kredi. Günde 3 saat, haftada 15 saat, 45 saat toplam. Chiang Mai Üniversitesi tarafından yayınlanan Transkript Belgesi.

 

Konut: Dahil

Yakın kampüs (arkasında) – Öğrenci tipi daireler – Tek kişilik oda -. ​​Başka bir öğrenci ile paylaşmak mutfak ve banyo
Yatak Odası (ayrı) özeldir. Ortak oturma odası, mutfak, banyo ve.

Konut maliyetine dahil edilir. Yemekler dahil değildir – düşük maliyetle yerel elde veya öğrenci konut hazırlamak.

Tarihler ve Ücretler

 • * 3 hafta oturumları yıl civarında, aylık sundu.
 • * Günde 3 saat, haftada 15 saat – 45 saat toplam.
 • * Herhangi bir oturum başlat – Sürekli kayıt izin – istenirse dersi tekrar edebilir.
 • * Konut program ücretine dahildir. Yemekler dahil değildir.
 • * En küçük yaş 16 yıl olduğunu. Tüm dünya çapında açın.

3 HAFTA DERS …… .. 995 $ USD – Konut Dahil

Not: Tekrar kayıt (birden fazla 3 hafta oturumu) için verilen% 10 indirim.

 

2015 OTURUM TARİHLERİ

05-23 Ocak 2015
02-20 Şubat 2015
02-20 Mart 2015
04-22 Mayıs 2015
01-19 Haziran 2015
06-24 Temmuz 2015
03-21 Ağustos 2015
07-25 Eylül, 2015
5 Ekim – 23, 2015
02-20 Kasım 2015
30 Kasım-18 Aralık, 2015

2016 OTURUM TARİHLERİ

04-22 Ocak, 2016
1-19 Şubat, 2016
07-25 Mart 2016
02-20 Mayıs, 2016
06-24 Haziran, 2016
04-22 Temmuz, 2016
01-19 Ağustos, 2016
05-23 Eylül, 2016
3 Ekim – 21., 2016
07-25 Kasım, 2016
05-23 Aralık, 2016

İsterseniz * Birden fazla oturuma katılabilir miyim.

 

Varış

Bangkok Kısa uçuş (est 1 saat). / Terrible 1 -2 gün önce (- hafta sonu Cumartesi / Güneş) varıyoruz. Konut check-in Havaalanı ulaşım.
check-in tarihi kadar diğer konut düzenlenmesi üzerine daha önce, planı gelirseniz.

Gereksinimler

Kısa süreli turist tipi Visa edinin. Tayland Büyükelçiliği (Konsolosluk)

 

Paris Sorbonne Üniversitesi

Ne çalışma ve kaynağında daha Fransız dili yaşamaya daha iyi bir yer – Paris, Sorbonne Üniversitesi’nde.Program amacı ne olursa olsun seviye, Paris’te Fransız Dili ve Kültürü dersleri katılma fırsatı tüm yabancı öğrencilere vermektir. Elbette, acemi açık, orta ve ileri seviyeler olduğunu. Tamamlama (transkript) belgesi kursu tamamladıktan sonra her öğrenciye verilir.Öğrenciler tamamlandığında bu “belgesi” (transkript) istemesi gerekir. Yine, bu program yabancı öğrencilere Fransız Dili ve Kültürü öğretir. Sorbonne Üniversitesi, bugün Paris, Sorbonne Üniversitesi Sanat ve İnsan Bilimleri fakülteleri içerir.

Tüm dersler Fransızca öğretilir. Dünyanın dört bir yanından 150.000 öğrenci bu programa katılmıştır. Latin Mahallesi yer almaktadır. Tüm yetişkinler için açın. Yeteneği Tüm seviyeler.

Kurslar

Fransız Dili – Tüm seviyeler – başlangıç, orta, ileri. Tüm dersler Fransızca öğretilir. Yerleştirme testleri yetenek düzeyini belirlemek için girişte verilir (niveaux, Niveau Moyen, Superieur), ve öğrencileri uygun seviye kursu yerleştirilir. “Mutlak başlayanlar”, hem de çok ileri seviyedeki öğrenciler için kurslar da vardır.

Tüm dersler referans Avrupa çerçeveye göre yapılandırılmıştır.

 • Pratik Dersler: tüm bileşenleri (morfoloji, konjugasyon, imla, sözdizimi, vb) Fransızca bir ilerici komutu elde etmelerini sağlayan küçük grup dersleri. Fransız Medeniyetlerine ilgili bazı İzler, özellikle Literatürde de sağlanmaktadır.
 • Fonetik (laboratuar) ile: Öğrencilerin anadil adapte Özel dersler. Sınıfta bir sunum ve hazırlıktan sonra, uygulanan dilsel öğretmen öğrencilerin dil laboratuvarında bireysel iş yapar.
 • Dersler: Fransız toplumu ve kültürü hakkında konferanslar, seçkin uzmanları (Fakülte) tarafından okunan, sözlü anlama mükemmel, aynı zamanda, Fransız Medeniyeti kendi bilgisini geliştirmek için öğrencilere ve. Tüm dersler bir konferans salonunda gerçekleşecek.

Kültürel Etkinlikler – dersler Fransızca öğretilir için (konferanslar) Güz dahildir, Kış ve Bahar Dönemi yanı sıra Yaz oturumları … .ama onlar, sadece “orta yüksek” ve “ileri” düzey öğrenciler için mevcuttur.

Bir yerleşim testi girişte orada verilir ve “yüksek orta” veya “gelişmiş” düzeyde yeteneği dikkate alınan daha sonra 1- 2 kültür seçmeli kayıt olabilirsiniz.

Başlangıç ​​- Düşük ara öğrencilerin Fonetik ve dil laboratuarı alır. Kültürel kurs listeleri her dönem (oturum) değişir, ve check-in üzerine mevcuttur. Ders konuları şunlardır: Tarih, siyaset, edebiyat, felsefe, sosyoloji, müzik, sanat ve coğrafya. Seçmeli Ders açıklamaları Check-in sırasında elde edilir.

Tüm dersler Paris Sorbonne Üniversitesi’nde Fransız profesör (eğitmenleri) tarafından verilmektedir. Dersi (vadeli) tamamladıktan sonra, tüm öğrencilerin Paris-Sorbonne Üniversitesi’nden tamamlama “transkript” (Sertifika) alırsınız. Sınıf mevcudu yaklaşık 20 öğrenci olmak büyük sınıflar (başlangıç ​​seviyesi) ile, seviyesine göre değişir.

Fransız 101 (İlköğretim):

İlköğretim Fransız

Yer: Paris Üniversitesi – Sorbonne (Paris, Fransa)

Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar, Yaz Koşulları

Bu ders Fransız lise iki yıla kadar ya da Fransızca üniversite bir yıllık yeni başlayanlar ve öğrenciler için Fransızca dilbilgisi ve yazma uygulamada ilk yıl üniversite “Cours Pratiques” dir. Bu Fransızca kelime, dilbilgisi, okuma, fonetik, konuşma ve laboratuvar uygulamaları temel bir temel vermek için tasarlanmıştır. Bir Fonetik laboratuarı bulunmaktadır.

Fransız 201 (Orta Düzey):

Orta Düzeyde Fransızca

Yer: Paris-Sorbonne Üniversitesi (Paris, Fransa)

Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar, Yaz Koşulları

Bu “Cours Pratiques” talimat Fransız 101 bir contination ve kelime, dilbilgisi, kompozisyon, ve metinsel analizini kapsar. Vurgu kompozisyonda, okuma becerileri, konuşma yeteneği ve alınır.Genel olarak, bu ders Fransız dili daha gelişmiş alanlarını destekler. Fonetik laboratuar dahil.

Fransız 301 (İleri):

Gelişmiş Fransız 1

Yer: Paris-Sorbonne Üniversitesi (Paris, Fransa)

Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar, Yaz Koşulları

Bu ders, sözlü akıcılık ve yazılı kompozisyon iyileştirmeye odaklanmaktadır. Daha vurgu Zamanları, ruh halleri, sözdizimi ve dil türleri kullanımı (gayri, argo bir rafine) üzerine yerleştirilir. Odak ayrıca kelime, dilbilgisi, kompozisyon, ve metinsel analizi iyileştirilmesi yerleştirilir. Fransa’da Güncel olaylar da konuşma dahil edilecektir. Fonetik laboratuarı içerir.

Fransız 401 (Superior):

İleri Düzey 2

Yer: Paris-Sorbonne Üniversitesi

Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar, Yaz

Bu ders çok ileri düzey öğrenciler için, ve mükemmel gramer becerilerini kazandırmanın yanı sıra Fransız Dili sözdizimi, anlambilim ve nüansları mükemmelleştirmek üzerinde duruluyor. Çağdaş kültürel konular, siyaset, ekonomi ve iş öğrencilerin modern Fransız Derneği hakkında daha fazla anlamak için sınıfta tartışılır.

Fransız 120/220/320/420 – Ses Bilgisi

Yer: Paris-Sorbonne Üniversitesi

Oturumlar: Sonbahar, Kış, İlkbahar, Yaz

Bu ders konuşma ve Fransız fonetik olduğunu ve günlük Fransız dili pratik bir çalışma bilgi vurguluyor. Odak uygulama ve Fransızca telaffuz, tonlama, cümle yapısı ve eklem teorisi üzerinde.Bu ders aynı düzeyde diğer derslerle birlikte alınır. Böylece, tüm seviye kursları “Fonetik Kursu” onunla gitmek içerir.

Orta ve İleri Düzeyleri için ek Kurslar:

 • Sanat Tarihi (Fransa Sanat Tarihi) (300-400 Düzeyleri)
 • Fransa’da Ekonomi ve Toplum: 17., 18., 19., ve 20. Yüzyıl (300-400 Düzeyleri)
 • Paris 1 & 2 Tarihi (300 Düzeyleri)
 • Fransa (18. Yüzyılda Orta Çağ’da) 400 Seviye Tarihi
 • 400 Seviye – Fransa (20. Yüzyıl 18.) Tarihi
 • Edebiyat: 17., 18., 19. ve 20. Yüzyıl (300-400 Düzeyleri)
 • Felsefe – 18. yüzyıla kadar Fikirler Tarihi – 400 Seviye
 • Felsefe – Çağdaş Fransız Düşüncesi – 400 Seviye
 • Siyaset Bilimi – Fransızca Siyaset – 400 Seviye
 • Sosyoloji – Fransızca Toplum – 400 Seviye

NOT: Kültürel üstünde (ekstra) ders yüksek, orta ve ileri seviyeler için yerleştirme sınavı geçmek isterler. Tüm dersler Fransızca öğretti. Bu ekstra derslerden herhangi birini almak kabul edildiği takdirde bu dersler seçmeli ve maliyet ek ücret vardır. Tüm öğrenciler yerleştirme sınavına gerekir.

NOT: Tüm dersler üniversite düzeyinde ve nitelikli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir vardır.Ders içerikleri orada eğitmen elde edilir.

Akademik Kredi

Haftada sınıfın 20 saat – Öğrenciler Bahar Semesters Fall, Winter tamamlanması için 12-15 dönem kredi kazanmak ve. 3 – Yaz kursları sırasında ayda 4 kredi.

Mali Yardım

Evet, bu programda mali yardım kullanabilirsiniz. Senin Mali Yardım ofis bize “Konsorsiyum Anlaşması” e-posta Lütfen. CSA biz sadece bu programda ev okulun mali yardım kullanarak size yardımcı olabilir, herhangi bir burs veya mali yardım sunmuyor.

işlemek için zaman alır, çünkü daha iyi erken. Genel olarak, CSA biz sadece elde etmek ve bu programların sizin okuldan eve gelen yardım ile size yardımcı olabilir, herhangi bir mali yardım sunmuyor.

Etkinlikler

Bazı yerel geziler ve kültürel aktiviteler yıl boyunca yapılmaktadır. Öğrenciler destinasyonlarda, zamanlama ve fiyatlar orada öğrenci ofisi ile kontrol etmelisiniz. Bunlar ekstra maliyet, isteğe bağlıdır ve garanti edilmez. Birçok öğrenci sınıf arkadaşları ile kendi geziler ve alan gezileri düzenliyoruz.

Konut

Sorbonne hiçbir yurtta yoktur. Tüm öğrenciler kendi konut düzenlemek. CSA onayları Paris öğrenci konut sitesi bağlantıları geniş bir listesini sağlar. Üniversite kafeteryalar tüm öğrencilere özel indirimli fiyatlarda yemek sağlamak. Yaklaşık 10 kafeteryalar Sorbonne yakınında bulunan ve Pazar günleri hariç, her gün, genellikle açık olan.

Tarihler ve Ücretler

 

BAHAR DÖNEMİ 2015

11 Şubat – 30 Mayıs, 2015
Fransız Dili ve Kültürü: 20 saat, haftada
Yerleştirme Testi: 27 Ocak-4 Şubat
3195 $ USD

 

BAHAR 8 HAFTA OTURUM 2015

16 Şubat – 10 Nisan, 2015
Fransız Dili ve Fonetik: 18 saat, haftada
Yerleştirme Testi: 23 Ocak-11 Şubat
2795 $ USD

Geçen hafta boyunca final sınavları. Sınav sonrası verilen Sertifikası (Diploma).

 

2015 – YAZ OTURUM

4 hafta 01-26 Haziran, 2015 Fransız Dili 12 saat / hafta *
Yerleştirme Sınavı: 25-29 Mayıs
1395 $ USD
4 hafta 02-31 Temmuz, 2015 Fransız dili ve Kültürü 20 saat / hafta *
Yerleştirme Sınavı: 22-30 Haziran
1595 $ USD
6 hafta 2 Temmuz – 13 Ağustos, 2015 Fransız Dili ve Kültürü 20 saat / hafta *
Yerleştirme Sınavı: 22-30 Haziran
2095 $ USD
8 hafta 2 Temmuz – 28 Ağustos, 2015 Fransız Dili ve Kültürü 20 saat / hafta *
Yerleştirme Sınavı: 22-30 Haziran
2595 $ USD
4 hafta 01-28 Ağustos, 2015 .French Dil ve Kültür 20 saat / hafta *
Yerleştirme Sınavı: 27-30 Temmuz
1595 $ USD
4 hafta 01-30 Eylül, 2015 Fransız Dili 12 saat / hafta *
Yerleştirme Sınavı: 25-28 Ağustos
1395 $ USD
4 hafta Yoğun Temmuz, Ağustos, Eylül veya – Aynı tarih Yoğun 25 saat / hafta *
Yerleştirme Testleri: Yoğun oturumları … Yukarıda sıralanan için aynı tarihler.
1995 $ USD
6 hafta Yoğun 2 Temmuz – 13 Ağustos, 2015 Yoğun 25 saat / hafta *
Yerleştirme Testleri: Yoğun oturumları … Yukarıda sıralanan için aynı tarihler.
2695 $ USD
8 hafta Yoğun 2 Temmuz – 28 Ağustos, 2015 Yoğun 25 saat / hafta *
Yerleştirme Testleri: Yoğun oturumları … Yukarıda sıralanan için aynı tarihler.
3395 $ USD

Not: Yerleşim testi tarihinden önce varıyoruz.

2016 yılında benzer yaz tarihleri

GÜZ ÇEYREK 2015

3 Eylül – 3 Aralık, 2015
Fransız Dili ve Kültürü: Haftada 15 saatYerleştirme Testi: 27 Ağustos-1 Eylül
2995 $ USD

 

SONBAHAR / KIŞ DÖNEMİ 2015

8 Ekim 2015 – 22 Ocak 2016
Fransız Dili ve Kültürü: Haftada 20 saatYerleştirme Testi: 18-30 Eylül
3295 $ USD

 

GÜZ 8 HAFTA OTURUM 2015

15 Ekim-18 Aralık, 2015
Fransız Dili ve Fonetik: Haftada 18 saatYerleştirme Testi: 18 Eylül – 9 Ekim
2895 $ USD

 

AKADEMİK YILI 2015 – 2016

8 Ekim 2015 – 31 Mayıs 2016
Fransız Dili ve Kültürü: Haftada 20 saatYerleştirme Testi: 18-30 Eylül
5995 $ USD

 

BAHAR DÖNEMİ 2016

10 Şubat – 31 Mayıs, 2016
Fransız Dili ve Kültürü: Haftada 20 saatYerleştirme Testi: 26 Ocak – 3 Şubat
3295 $ USD

BAHAR 8 HAFTA OTURUM 2016

15 Şubat – 8 Nisan, 2016
Fransız Dili ve Fonetik: Haftada 18 saatYerleştirme Testi: 22 Ocak-9 Şubat
2895 $ USD

Geçen hafta boyunca verilen * Dönem sonu sınavları. Sınav sonrası verilen Sertifikası (Diploma).

Gereksinimler

Pasaport gerekli. Vize 3 aya kadar kalmak turist için gerekli değildir. Öğrenciler önceden vize almaları gerekmektedir. “Kayıt Mektubu” öğrenci vizesi almak için gereklidir. CSA kayıt ve ödeme üzerine bu “mektup” ile her başvuru sahibine verecektir. Yine, Visa Dönemi programları için gereklidir. Bu yakın Fransız Konsolosluğu’nda Vize başvurusu için öğrencinin sorumluluğundadır.Yaklaşık vize ücreti. 60 $.

Bir kaç gün önce başlangıç ​​tarihini gelmeden planlayın – daha önce eğer.

Vize: Vize gerekli. CSA vizesi için “Kabul Mektubu” sağlayacaktır.

Asgari Yaş: 18. 17 yıl Yaz oturumları katılabilir. Herhangi bir özel istisnalar

Havaalanı Pick-up Servisi

Hiçbir Havaalanı Pick-up Hizmeti: Bu program için mevcut değildir. Paris’in merkezine doğru havaalanından ulaşım almak kolay. Paris Metro kullanımı kolaydır.

Belgrano Üniversitesi

Buenos Aires Universidad de Belgrano de İspanyolca dili, Arjantin çalışmaları ve Latin Amerika çalışmaları inceleyin. 1964 yılında kurulan, Belgrano Üniversitesi Arjantin yüksek öğrenim önemli bir kurumdur. Öğrenciler sadece İspanyolca dil eğitimi, ya da birlikte dil ve kültürel seçmeli birleştirebilirsiniz. Genel olarak, Buenos Aires kalbinde çok kapsamlı bir program. Asgari yaş 16 yıl olduğunu. İngilizce ve İspanyolca öğretilen dersler.

Yer

Buenos Aires, Arjantin.

Kurslar

İspanyol Dili. 4, 8, 12, 14 haftalık dönemler. Haftada 25 saat, günde 5 saat (MF).

Ocak, Şubat, Mart, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Açılan. Üniversite düzeyinde dersler ve Üniversitesi’nde öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Üniversite tarafından verilen transkript. Tüm seviyelere açın: orta acemi, gelişmiş.

 • Temel İspanyolca 121: temel dil becerileri sağlar Acemi kursu. Öğrenciler kazanmak ve tanıdık bir bağlamda iletişim [İspanyolca temel bilgilerini geliştirmek. Sınıflar iletişimsel durumlarda üretim ve anlayış vurgulamak. Kursundan öğrenciler, temel talimatları anlamak bir üzerine gerçek konuşmalarda yer almak
  öngörülebilir konu ve şimdiki, geçmiş ve gelecek hakkında basit görüşler ifade eder.
 • Orta Düzey İspanyolca 151: Bu ders, zaten temel iletişim becerilerine sahip olanlar içindir. Bu dersin genel amacı konuları daha geniş bir yelpazede görüşmek üzere öğrencinin yeteneğini genişletmek için. Vurgu gramer yapıları ve kelime aktif edinimi üzerinde. Kursundan öğrenciler konularda geniş bir yelpazede bir konuşma tutmak ve kısa konuşmalar vermek veya harfleri ve tanıdık konularda diğer metin yazmak mümkün olacak.
 • Intermediate İspanyolca 2-181: Zaten dilin temel gramer özelliklerini hakim olması, ve konular, resmi ve gayrı resmi durumlarda geniş bir yelpazede iletişim kurabilir öğrenciler için … sözlü ve yazılı. Vurgu bağlamında hassas ve uygun kelime kullanımına açıktır. Özel dikkat akıcılık ve telaffuz verilir
  yanı sıra üretim iyi organize ve dilbilgisi açısından doğru yazılı metinler. Tamamlanmasından sonra, öğrenciler dilin tüm önemli dilbilgisi formları hakim olurdu, ve yapıların iyi bir dizi kullanarak, tutumlar, şüphe ve tavsiyeler, farklı ifade edebilecektir.
 • Gelişmiş İspanyol 221: Ders dilinin tüm önemli dilbilgisi formları hakim öğrenciler için tasarlanmıştır, ve formal ve informal durumlarda geniş bir yelpazede göreli akıcılık ile iletişim kurabilir. Bu aşamada, öğrenciler, sözlü ve yazılı, pekiştirmek ve onların iletişim stratejileri mükemmelleştirmek için teşvik edilir. Öğrenciler için gerekli olan
  kamu konuşurken onların akıcılık ve doğruluğunu ispat etmek amacıyla sözlü sunumlar. Ayrıca, açıklayıcı ve argumentive nesir üretmek için öğrenme. Bu dersi tamamlayan öğrenciler, konuşmak ve uygun ve karmaşık bir dil kullanarak karmaşık konular hakkında yazmak mümkün olacak.

Arjantin ve Latin Amerika Konularda seçmeli (İngilizce ve İspanyolca öğretilen); Dönem Süresi

 • 19. – 20. Yüzyıl Latin Amerika Tarihi
 • Latin Amerika’da Siyasal Sistemler – karşılaştırmalı bir yaklaşım
 • Latin Amerika’da toplumsal Ekonomi
 • Siyasal ve Toplumsal Değişim
 • ABD – Latin Amerika İlişkileri
 • Latin Amerika’da Toplumsal Cinsiyet
 • Arjantin ve Latin Amerika Küresel Ekonomi bakan
 • Arjantin İktisat Tarihi / Politika
 • Arjantinli Ve Iberoamerican Edebiyatı 1 & 2
 • Arjantin – Açık Toplum
 • Çağdaş Arjantinli Sanat
 • Arjantin Kültür ve Gelenekler
 • Genişletilmiş İspanyolca
 • Gelişmiş İspanyolca

Asgari yaş 16 yıl olduğunu.

Akademik Kredi

İspanyolca Dil Kursu: Haftada 25 saat, günde 5 saat. 4, 8, 12, 14 haftalık dönemler. Kültürel Seçmeli Dersler: ders başına 45 saat. Yarıyıl Sessions sırasında kullanılabilir. Yarıyıl başına 20 kredi – 15 kazanabilirsiniz. 4 – Aylık İspanyolca dil seans başına 6 kredi. Belgrano Üniversitesi tarafından verilen transkript.

Mali Yardım

Evet, bu üniversite tabanlı program için mali yardım kullanabilirsiniz.

Etkinlikler

Organize alan gezileri yakın yerlere yerel tarihi yerleri geziler, yanı sıra müzeleri, parkları, ve günlük geziler içerebilir. İsteğe bağlı. Varış check-in üzerinde kayıt olabilirsiniz örgütlü geziler hakkında üzerine personel ile kontrol edin. Maliyet ekstra. Ayrıca, çok sayıda öğrenci, diğer öğrenciler ile kendi yerel geziler düzenlemek.

 

Konut

Konut öğrenci tipi ikamet sağlanır, daire (düz), ya da yerel bir aile olarak. sağlanan tüm konut Üniversitesi tarafından denetlenir ve personel tüm kalmak sırasında yardımcı olmaktır.

Öğrenci Yurdu / Daire (yassı): – Tek kişilik oda, tamamen mobilyalı, temel telefon hattı, kamu dahil, ve temizlik hizmeti haftalık. Haftada yaklaşık 200 $ YTL mal. Yemekler kampüs kafeteryasında haftada ortalama 100 YTL mal olacak.Orada ödeyin.

Sunucu Aileler – özel oda, 2 yemek günde (kahvaltı ve akşam yemeği), oda haftalık temizlik, nevresim ve havlu ev ve yakındaki kampüse, haftalık tuşlarını değiştirmek. Haftada yaklaşık 200 $ YTL mal. Orada ödeyin.

CSA konut ayıracağı, ancak ayrı ayrı orada bunun için ödeme yaparsınız.

CSA size onay ek konut bilgileri sağlayacaktır
belgeler.

Tercih, sadece bize bildirin eğer Ayrıca, kendi konut sağlayabilir.

Tarihler ve Ücretler

* Minimum yaş 16 yıl * Yoğun İspanyolca Dili olan – Günde 5 saat, MF *
Dönemi kültür dersleri İngilizce ve İspanyolca öğretti

2015 YOĞUN İSPANYOL DERSLER
günde 5 saat, haftada 25 saat *
14 haftalık kurs günde 3 saat olduğunu *

4 hafta 05-30 Ocak 2015 1995 $ USD
4 hafta 02-27 Şubat, 2015 1995 $ USD
4 hafta 25 Mayıs – 19 Haziran, 2015 1995 $ USD
4 hafta 22 Haziran-17 Temmuz, 2015 1995 $ USD
4 hafta 27 Temmuz-21 Ağustos, 2015 1995 $ USD
14 Hafta
(Güz Çeyrek)
31 Ağustos – 4 Aralık, 2015 3795 $ USD

2015 YARIYIL DERSLERİ * Arjantin ve Latin Amerika Çalışmaları
İngilizce ve İspanyolca olarak öğretilen * Kültürel kurslar
* Asgari yaş 16 yıl olduğunu

BİRİNCİ DÖNEM 2015

4 Mart-19 Haziran, 2015 5295 $ USD

İKİNCİ YARIYIL 2015

20 Temmuz – 5 Kasım, 2015 5295 $ USD

2016 YOĞUN İSPANYOL DERSLER
günde 5 saat, haftada 25 saat *
14 haftalık kurs günde 3 saat olduğunu *

4 hafta 04-29 Ocak, 2016 1995 $ USD
4 hafta 01-26 Şubat, 2016 1995 $ USD
4 hafta 23 Mayıs – 17 Haziran, 2016 1995 $ USD
4 hafta 20 Haziran-15 Temmuz, 2016 1995 $ USD
4 hafta 25 Temmuz-19 Ağustos, 2016 1995 $ USD
14 Hafta
(Güz Çeyrek)
29 Ağustos – 2 Aralık, 2016 3795 $ USD

2016 YARIYIL DERSLERİ * Arjantin ve Latin Amerika Çalışmaları
İngilizce ve İspanyolca olarak öğretilen * Kültürel kurslar
* Asgari yaş 16 yıl olduğunu

BİRİNCİ DÖNEM 2016

2 Mart-17 Haziran, 2016 5295 $ USD

İKİNCİ YARIYIL 2016

18 Temmuz – 3 Kasım, 2016 5295 $ USD

Varış

Başlangıç ​​tarihi için bir kaç gün önce gelen Plan konut içine kontrol etmek ve yerleşmiş. Havaalanı pick-up Buenos Aires Uluslararası Havaalanı mevcuttur – yaklaşık 45 dakika – kampüs önemli bir mesafe için, havaalanı pick-up talebinde önerir Ezeiza .. CSA. Diğer taksiler aynı ..about … yaklaşık 60 $ USD’dir. kullanılan havaalanı pick-up şirketi Üniversitesi ile bir sözleşme vardır ve bu havaalanında diğer taksi şirketleri daha güvenli ve daha iyi.

Wuhan Teknoloji Üniversitesi

Wuhan Teknoloji Üniversitesi merkezi Çin’de 267 hektar kaplar. Doğrudan Eğitim Bakanlığı tarafından yönetilen, ülkedeki araştırma standartlarını yükseltmek amacı devlet Proje 211, altında inşa ilk üniversitelerden biri oldu. Bu 62 doktora, 135 yüksek lisans ve 50.000 ‘den fazla öğrenciye 79 lisans programları sunan 21 akademik okullar vardır. Ayrıca 24 araştırma merkezleri sahiptir.

Western Sydney Üniversitesi

2014 yılında 25. yılını kutlayan, Western Sydney Üniversitesi (UWS) Greater Western Sydney birden öğretim kampüsleri üzerinde çalışan bir araştırma liderliğindeki büyükşehir üniversitesidir.

UWS dünyanın en biri olarak sıralanır 50 yaş altındaki en iyi 100 üniversitesi etkili olarak Times Higher Education sıralamasında. Genç üniversite olmasına rağmen, UWS bizim selefi kurumları aracılığıyla 200 yıldır yüksek eğitim veren köklü bir geleneğe sahiptir. Bugün, UWS 42.000 öğrenci ile Avustralya’daki en büyük üniversitelerinden biridir.

UWS anda, biz onlar seçtiği alan kişisel ve mesleki başarı için öğrencileri hazırlamak, heyecan verici ve zenginleştirici bir çalışma deneyimi sunuyor.

Öğrenciler kimin çığır açan çalışmaları ulusal ve dünya çapında, ve kimin tutku öğretim ve mükemmellik öğrenme öğretim den tanınan araştırmacılar öğrenirler.

Başarı dereceleri

UWS sunulan Dereceler başarı için tasarlanmıştır. Öğrenciler kariyer hazır mezunlar olmak için Onlar esneklik, pratik beceri geliştirme ve teorik bilgiler sunuyoruz. Biz de öğrencilerin başarı daha yüksek seviyelere ulaşmak yardımcı olmak için, gelişmiş ve kombine derece bir yelpazesi sunuyoruz.

Öğretim mükemmellik

Western Sydney Üniversitesi öğretim ve mükemmellik öğrenmek için bir üne sahiptir.

UWS akademisyenler Prof. Roy Tasker ve Profesör James Arvanitakis sırasıyla 2011 ve 2012 yılında ödülü alma ile, iki yıl üst üste Yılın Avustralya Üniversitesi Öğretmeni için prestijli Başbakanlık Ödülü dışarı almış.

2013 yılında, Tıp Okulu’ndan Dr. Joanne Lind, öğretim onu ​​sürekli bağlılık ve katkılarından dolayı Öğretimi Mükemmellik (NSW) için prestijli Avustralya Hükümeti ödülü layık görüldü.

Öğrenci merkezli öğrenme

UWS anda, eğitim, sadece öğretmek ne değildir bunu öğretmek nasıl da olduğunu farkındayız. Öğrenci eğitim deneyimi kalitesini önemli ölçüde öğrenme çıktılarını etkileyebilir kritik bir faktördür.

Biz yenilik değer ve öğrenci merkezli öğrenme stratejisi, podcast dersler, bir çevrimiçi öğrenme portalı ve interaktif sınıflar erişim gibi kurslarımız içine esnek ve yenilikçi öğrenme teknikleri, dahil etmek bizim öğretmenleri teşvik eder. Bu öğrencilerin bizimle geçirmek zaman yeni dijital dünyada iş için onları hazırlar sağlar.

Pratik deneyim kazanmak mezuniyet sonrası işyerinde başarı için bir başka önemli madde olduğunu, ve çoğu lisans programlarının bir parçasını oluşturmaktadır.

Uluslararası araştırma

Öğrencilerimiz dünya çapında çağdaş yaşamın bir fark yaratacak, yüksek darbe araştırma taahhütname olanlardan öğrenirler. Bizim uluslararası araştırma programları katkıda bulunmak ve bizim bölgenin kültürel, ekonomik, çevresel ve eğitsel gelişimini arttırmak, bizim topluluklar odaklanmak.

Ulusal, araştırma mükemmellik için itibar Avusturalya (ERA) ulusal rapor için Araştırma Mükemmellik Üniversitesi araştırma kalitesi ve derinliği fazla kanıt sunmuştur Avustralya Araştırma Konseyi (ARC) finansman üst 20. bizi altına aldı.

Bu son ulusal karnesinde, üniversitenin değerlendirilen araştırma üzerinde 70 yüzde araştırma üniversitelerinin ilk 20 (18) içine Uws koyarak, dünya standardında veya daha iyi sıralanır olmuştur. UWS araştırma gücü, araştırma tesisleri ve yüksek kaliteli araştırma eğitim alanlarında yatırımı akan, şimdi Avustralya’da bir teyit araştırma lideridir.

Uzmanlık alanlarımızda (bitki biyolojisi, ormancılık bilimleri ve tamamlayıcı tıp) Üç ‘de dünya standardı üzerinde üstün performans delil ile karakterize’ olarak değerlendirilmiş ve ‘beş’ mümkün olan en yüksek rütbeli aldık. UWS tamamlayıcı tıp alanında yeterli kalitede araştırma değerlendirilmelidir zorunda sadece Avustralya üniversite oldu.

UWS ayrıca uygulamalı matematik, makromoleküler ve malzeme kimyası, toprak bilimleri, ekoloji, makine mühendisliği, sahne sanatları ve yaratıcı yazma, kültürel çalışmalar ve edebiyat çalışmaları için ‘dünya üzerindeki standart’ için, beş üzerinden dört bir rütbesi.

Profesyonel akreditasyon Yüksek seviyede

UWS çok dersler sanayi ve meslek kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış profesyonel akreditasyon ve tanıma, güçlü bir vurgu yerleştirir.

Sanayi deneyimi öğrenim görürken

UWS başarıyla staj programı ile Batı Sydney kuruluşlarla öğrencilere bağlar. Her yıl, UWS Kariyer sanayi geniş bir yelpazede öğrencilere 200 yerleşimleri sunmaktadır. Son yıllarda, öğrencilerin web sitesi tasarımı, pazarlama, kimyasal test, yağmur suyu yönetimi, veritabanı geliştirme ve sosyal araştırma dahil olmak üzere, çeşitli alanlarda yerleşimleri üstlendik.

UWSCollege – UWS için yolu

UWSCollege UWS tarafından tamamına sahip olduğu ve İngilizce dil, Üniversiteye Hazırlık Çalışmaları ve Diploma programları Üniversitesi tercih sağlayıcısıdır. Öğrencilerin UWS bir öğrenci olan bir UWSCollege yolu programına kayıt ve eğitim, eğlence ve sosyal etkinlikler Üniversitesi geniş erişimi varsa, bu demektir.

UWSCollege programları, akademik bilgi ve İngilizce dil becerilerini öğrencilere üniversitede çalışmayı taahhüt gerekir sağlar. Kolej ayrıca öğrencilerin odaklı kalmak ve kendi hedeflerine ulaşmak için gereken kişisel, kültürel ve sosyal desteğe sahip olmasını sağlamak için yardımcı olur.

Washington State University

WSU, 1890 yılında kurulmuş, beş Washington State kampüsleri sınırlı değildir: sekiz lisans kursları sunmaktadır, profesyonel bir bilim master ve WSU Online aracılığıyla dünya çapında öğrencilere bir MBS. Geri fiziksel dünyada bazı 1.300 fakülte destek çalışmanın 200 alanlarında yaklaşık 26.000 öğrenci.

Waseda Üniversitesi

Samuray alimi, Batı yanlısı Meiji dönemi çağdaşlaştırıcı ve sonraki başbakanı Okuma Shigenobu tarafından kurulan, Waseda İnsanların “doğal” ömrü 125 yıl olduğunu, çünkü Shigenobu teorisini 2007 yılında 125. yıldönümü büyük bir şey yaptı. Waseda kampüsü İkinci Dünya Savaşı sırasında tahrip, ancak 1949 Bugün yeniden açıldı, 6.000 öğretim üyesi fazla 54.000 öğrenciye hizmet vermektedir.

Waikato Üniversitesi

1964 yılında kurulan ve çağdaş Genel Vali Sir Bernard Fergusson (daha sonra Lord Ballantrae) tarafından açılan, üniversite 65 hektarlık kampüsünde yer almaktadır. Bugün, Waikato fazla 13,500 öğrenci ve 1.500 personel ev sahipliği yapmaktadır. 2008 yılı itibariyle, kütüphane 1 milyondan fazla kitap ve dizi, artı 90.514 elektronik başlıkları içeren bir koleksiyon değerinde NZ $ 24.000.000 vardı.

Vermont Üniversitesi

Vermont 1791 yılında kiralamış ve çevresinde 10.500 lisans, 1.500 yüksek lisans öğrencileri, 450 tıp öğrencileri ve 1.500 tam ve yarı zamanlı öğretim ev oldu. Adirondack ve Yeşil dağ arasında Lake Champlain kıyısında bir vadide yer alan, onun ayarı güzelliği ile ünlüdür.

Umea Üniversitesi

Umea Üniversitesi 1965 yılında kurulmuş ve İsveç’in en eski beşinci üniversitesidir edildi. Bugün, üniversite 37.000 öğrenci ve tüm dünyadan 1.600 tam zamanlı öğretim üyeleri ve araştırmacılar ile güçlü uluslararası ve çok kültürlü bir varlığı vardır. Milletin önde gelen kapsamlı üniversitelerden biri olarak, bu coşku, yaratıcılık ve taze fikirlerle yaşıyor.

Turku Üniversitesi

Doksan yıl önce, bağımsızlık ilk fışkırma, milliyetçiler ülkenin ikinci büyük kentinde gerçekten Fin üniversite için 22.040 bağışçılardan fon kaldırdı. Onların cömertlik “22040” vaftiz (cloudberry, Rowan ve deniz topalak yapılmış) üniversitenin kendi likör oluşturma, anılmaktadır. Bu 18,000 öğrenci 2000 lisansüstü içerir.

Norveç UIT Arctic Üniversitesi

Bu profili birleşmesinin ardından, Norveç UIT Arctic Üniversitesi hale Tromsø önceki Üniversitesi ilgilidir.

Dünyanın en kuzey üniversitede araştırma gibi aurora borealis, Sami kültürü ve teletıp gibi Arktik ve alt Arctic temalar üzerinde duruluyor. Onun 6,500 öğrenci ve 1.700 personel beşeri ve sosyal bilimler, fen bilimleri, hukuk ve balıkçılık olmak üzere altı fakülte ve yüksekokullar, arasında dağıtılır. Bu Desmond Tutu, Salman Rüşdi ve Mordehay Vanunu üzerinde fahri doktora ihsan etmiştir.

Bilim ve Teknoloji Ulusal Tayvan Üniversitesi

Bilim ve Teknoloji Ulusal Tayvan Üniversitesi Teknoloji Ulusal Tayvan Enstitüsü (ettiğine dikkat ediniz) gibi, 1 Ağustos 1974 tarihinde kuruldu. Bu bizim milletimizin teknoloji eğitim sistemi içinde kendi türünün ilk yüksek öğretim kurumu oldu. Olarak da bilinen “, Bilim ve Teknoloji Ulusal Tayvan Üniversitesi” 1 Ağustos 1997 tarihinde, ettiğine dikkat ediniz üniversite statüsüne yükseltildi ve adını değiştirdi “Tayvan Tech.” O zaman, okul mühendisliği beş kolej kendisini yeniden , elektrik ve bilgisayar mühendisliği, yönetim, tasarım ve liberal sanat ve sosyal bilimler.

Tu-Cheng, Keelung, Gong-Guan ve Chupei ana Taipei kampüs ve şube kampüsleri, 29.44 hektarlık bir kombine toplam alana sahip: Tayvan Tech beş kampüsü vardır. rahat ulaşım ve güzel çevresi ile Taipei bir semtinde ana kampüs, yaklaşık 10 hektarlık bir alanı kaplamaktadır.

Vizyonumuz, böylece milletimizin ve toplumun gelecekteki büyümeyi destekleyen, küresel düzeyde rekabet yeteneğine sahip, yüksek teknoloji ve yönetim personeli üreten uluslararası bir uygulamalı araştırma üniversitesi haline Tayvan Tech inşa etmektir.

Bizim genel hedefleri uluslararası ünlü profesör işe ederken bizim öğretim tüm yönleriyle üstün atılımlar ulaşmanıza yardımcı olmak için, çok yönlü mükemmellik, yenilikçi uzmanlık, teknoloji entegrasyonu ve akıllı yeşil bina teknolojisi ve yaratıcı tasarım platformlarında bütünsel eğitim istihdam vardır ve araştırma.

Bu küresel sahnede rekabet bizim ulusal yetenek yükseltme akademisyeni ve araştırma kurumları, yerel sanayi komşu, tüm üniversitenin gelişimini ilham kaynağı olacak.

Swinburne University of Technology

George Swinburne, bir işadamı ve sivil lideri, ilk Doğu Banliyö Teknik Koleji olarak bilinen 1908 yılında Melbourne kurum kurdu. 1992 yılında üniversite statüsü elde ve beş kampüsü vardır: Croydon, Alıç, Lilydale, Prahran’den ve Wantirna, artı Sarawak bir yurtdışı karakol, Doğu Malezya. Bu, dünya çapında en fazla 81,000 yetiştiren.

Ulusal Sun Yat-Sen Üniversitesi

1980 yılında Kaohsiung, Tayvan’ın en büyük ikinci kenti ve onun büyük liman, Set up, NSYSU 10.000’den fazla yedi kolej öğrencileri var 1923 Bugünkü üniversitede kurulan Canton önceki bir adaşı, bir yeniden icadı olan: Liberal sanatlar; bilim; Mühendislik; yönetimi; deniz bilimleri; sosyal bilimler; ve genel eğitim.

La Cite Collégiale

La Cité Ontario, Kanada’nın en kalabalık eyaleti büyük Fransızca dil uygulamalı sanatlar ve teknoloji okulu olduğunu. 1989 yılında düzenlendi, bu Ottawa, Kanada’nın başkenti yer almaktadır.

Pratik eğitimler için Tanınan, La Cité Ontario bazı 4700 tam zamanlı frankofon öğrencilere fazla 90 programları sunmaktadır, Kanada diğer parça ve birçok yabancı ülkede Fransızca konuşan topluluklar.

Misyon
açılışından bu yana Ontario bir azınlık Fransız ortamda çalışmak, La Cité misyonu iki yönlüdür. İlk olarak, öğrencilere vererek işçilerin okul trenler gelecek nesillere Fransızca kaliteli lise sonrası eğitim (gerekli Uluslararası denklik Avrupa / Afrika = Minimum kayıt, tamamlanan lisans), kendi müşteri ve işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılayan birine erişmek.

İkincisi, eğitim vererek, la Cité Fransızca konuşan toplumda lider olmanın ve toplumun ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmayı destekleyerek, bir frankofon yaşam ortamı yaratarak toplumun gelişimine katkıda bulunmaktadır.

La Citécollégiale kampüsProgramlar
La Cité daima emek eğitim olanaklarını sunan bir çoğunluğu, 1-3 yıl, uygulamalı eğitim programları sunmak için çabalamaktadır etti. Bu La Cité lisans programları sunmaktadır olduğunu bilmek de önemlidir, Bakalorya ve çıraklık programları bütün bir dizi, inşaat, Fransızca uygulanan.

90’dan fazla eğitim programları ile, La Cité gibi Sağlık bilimleri, Medya, Konukseverlik, İdare ve İnşaat gibi eğitim alanları, onun aralığı için uluslararası ünlüdür.

M John Wills, officer.com sitesinde, La Cité Acil enstitüsü (911) ile ilgili FBI Akademisi’nde eski antrenörü, yorum,:

“Ben kamu hizmeti / kolluk bir kariyer için insanları hazırlamak için gereken ne iyi bir fikrim var, altı yıldır FBI Akademisi’nde ders olması. La collégiale bir ifade olacaktır Cite ile etkilendim söylemek için. La Citécollégiale karşılar ve ben öğrencilere mümkün olan en iyi eğitimi vermek için gerektirecek standartları geçti. ”

Ottawa
La Cité aşağıdaki alanlarda lise sonrası eğitim sunmaktadır:

Yönetim
Çıraklık programları
Sanat ve tasarım
İletişim
Bilgisayar bilimleri
İnşaat ve mekaniği
Elektronik
Estetik ve kuaförlük
Ormancılık ve çevre
Sağlık bilimleri
Misafirperverlik
Konut ve iç tasarım
Medya
Hazırlık programları
Güvenlik
Sosyal bilimler
Turizm ve seyahat
Lisansüstü Programı
ARRIMAGE anlaşması
La Cité Kanada genelinde üniversiteler ile çok sayıda eklem anlaşmaları imzalamıştır. Bu anlaşmalar, La Cité mezunları lisans sürdürmeye veya yönetim, makine mühendisliği, bilgisayar bilimleri, gazetecilik, ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli alanlarda, üniversite çalışmaları mezun sağlar.

Kampüsler
ana kampüsü La Cité fazla 125 yabancı Büyükelçilikleri yakın, Ottawa yer almaktadır. Bu evin 251 öğrenci bu bir konut içeren arazi 60 dönüm üzerine inşa bazı on binalar içerir.

Eylül 2010 yılında Alphonse-Desjardins kampüsü Ottawa ana kampüs, Orleans 15 dakika açıldı. Bu Centre des Métiers Minto evler; inşaat esnaf uzmanlaşmış benzersiz bir eğitim merkezi.

La Cité şimdi ilin doğu bölgesinde Toronto programları ve uydu kampüsleri az sayıda sunmaktadır.

Golf Keiser University College

Keiser Üniversitesi Golf Koleji ve nerede “Öğrenciler İlk” bir tutum ve bir çekirdek inanç hem 16 ay içinde Associates derecesi kazanın. Size hayallerini gerçekleştirmek yardımcı olmak için buradayız.
Bu tropikal değil, sizin atamaları dünyanın en prestijli golf sahaları bazı ve PGA öğretmenler, araçlar ve teknolojiler emrinde olan en elit golf bazı yürütülmektedir güneşli, hedef Florida.

Tıklayın Çal bizim Video Tour görüntülemek için

Oynat VideoGolf İş ve Kariyer Golf gol var! Dünya genelinde büyüyen bir $ 76000000000 sanayi – Size burada golf bir kariyer keşfetmek çünkü yaşam ile ne yapmak istediğinizi biliyor zaten söyleyebilirim. Ve, Golf Eğitimi … sadece 16 ay Golf Yönetimi Bilim Derecesi bir Associates kazanabilirsiniz bir üniversite golf üniversitede en heyecan verici yeni bir gelişme parçası olmak bakıyoruz.

Biz tipik bir golf akademisi değil! Golf College biz burada size kariyer amaçlarını ve hedeflerini karşılamak sağlayacak profesyonel ve akademik temel sağlayarak başarılı yardımcı olur. Golf sektöründe kariyer konusunda ciddi iseniz, bu başlamak için bir yerdir. Golf Keiser University College Hoşgeldiniz!

Amerikan Uluslararası Üniversitesi

Richmond, Londra Amerikan Uluslararası Üniversitesi
Amerikan Eğitim, bir İngiliz Ayar, Küresel Gelecek.

İngiliz ve Amerikan derecesini kazanın.
Richmond Üniversitesi hem ABD’de akredite ve İngiltere’de doğrulanan bir diploma programına ï benzersiz bir şey sunuyor. Bu öğrencilerin bir anlamda uluslararası üniversite deneyimi sağlayarak, bir İngiliz bir ortamda Amerikan eğitimden yararlanabilir anlamına gelir.

Zengin ve çeşitli çalışma programı.
Richmond lisans programları Amerikan Liberal Sanatlar Çekirdek Müfredat modeli etrafında dayanır. Bu konularda geniş bir yelpazede geniş bir temel sunmaktadır ve ardından yıllar üç ya da dört uzman olmak onların çalışmaları için sağlam bir temel oluşturmak için öğrencilere olanak sağlar. Richmond aktif sınıfta katılabilir, yani 17 ila 30 öğrenci ortalama ile küçük ve odaklı sınıflar vardır. Bu, kişisel ve esnek bir yaklaşım başarılı bir kariyer başlatmak için hangi mükemmel bir platform Richmond öğrencilere sağlar.

‘Iş günü’ deneyim.
Bir gelişen staj programı işyerinde değerli ‘gerçek-dünya’ deneyim kazanıyor öğrencilerin akademik kredi kazanmak için izin verir. Bu denetimli yerleşimler akademik bilgi, bir çalışma ortamında doğrudan uygulanabilir olduğu anlamına gelir. Londra’da ya da Çin ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere diğer ülkelerde çalışmak için fırsat bugünün global pazarda çok değerli bir farklı kültürel bakış açısı, kazanmak için bir fırsat sunuyoruz.

Uluslararası bir bakış açısı.
Üniversite sloganı “Çeşitlilik içinde Birlik ‘ve enternasyonalizm Üniversitesi kalbinde geçiyor. Richmond öğrencileri 100’den fazla ülkeden gelen, dünyanın her köşesinden gelen. Richmond öğrencilerin çevrelerindeki dünyayı değiştirme ve yaşam boyu küresel ağlar geliştirme hakkında tutkulu kişilerdir.

Londra konumu.
Richmond adlı kampüsleri Londra, Kensington uğultu Londra’nın merkezinde hub biri, Richmond-upon Thames yapraklı parkları arasında güzel bir konumda diğer ikisi de. Öğrenciler çalışmalarını atılmak ve sonra genellikle nihai yıl ve lisansüstü çalışmalarını sürdürmeye Kensington taşınmaya nerede Richmond Hill kampüsü. Yanı sıra fırsat Londra gibi kültürel açıdan zengin ve çeşitli olduğu bir şehirde çalışma gibi, öğrencilerin Richmond en iyi kurulmuş ‘Study Abroad’ İtalya’da (Floransa ve Roma) çalışma fırsatları sunmaktadır programı, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri yararlanabilirsiniz.

Bir Richmond öğrenci neye benzediğini öğrenin burada .

Richmond adlı Lisans programları.

Bölümleri: Çift Akreditasyon (İngiliz ve Amerikan)

Lisans Derecesi Programları:

BA Sanat, Tasarım ve Medya
BA İşletme: Finans
BA İşletme: Uluslararası İşletme
BA İşletme: Pazarlama
BA İletişim
BA Ekonomi
BA Tarihi
BA Uluslararası Gazetecilik ve Medya
BA Uluslararası İlişkiler
BA Siyaset Bilimi
BA Psikoloji
Bölümleri: Sadece ABD Akreditasyon

BA İşletme: Girişimcilik
BA Kalkınma Çalışmaları
BA Finansal Ekonomi
BA Uluslararası ve Kalkınma Ekonomisi

Stratford Üniversitesi

Stratford Üniversitesi kendi hedeflerine ulaşmak ve uluslararası bir kariyer için hazırlamak için kendi becerilerini genişletmek için öğrencileri teşvik heyecan verici bir öğrenme ortamı yaratır.

Daha fazla bilgi için: www.stratford.edu

Stratford Üniversitesi avantajları:

Küçük sınıflar
Öğrenci merkezli çevre
Büyük öğrenci destek hizmetleri
Washington’dan Dakika. DC
Dünya iş ve teknoloji merkezi
Satın alınabilir
Hızlandırılmış zaman çizelgesi
Beceri temelli müfredat
Yüksek akademik standartlar
Çalışmanın İngilizce dil
Vize destek hizmetleri
TOEFL Test Merkezi
Kültür merkezlerine yakın
Rahat ve konforlu konut
Çeşitli öğrenci vücut ve öğretim
İdeal seyahat tabanı
Lisansüstü Derece
İşletme (MBA) Yüksek Lisans
İşletme (IMBA) Uluslararası Usta
Bilgi Sistemleri Bilim (MS) Lisans
Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans (MS)

Lisans Dereceleri
İşletme (BS)
Bilgi Teknolojisi (BS)
Otelcilik (BA)

Ortak Derece
Dijital Tasarım (AAS)
Ağ Yönetimi Güvenlik AAS
İşletme (AAS)
Otel & Restoran Yönetimi (AAS)
Müttefik Sağlık Uygulamalı Sahnelere İştirakler (AAS)

Wilfrid Laurier Üniversitesi

Kanada Yüksek yaşam standardı ve dünyanın en etnik çeşitliliği nüfus biriyle bir dost, güvenli bir ülkedir. Hiç merak 130.000 öğrenci her yıl Kanada’da okumak için gelip seçin.

Kanada’da okumak için karar verdikten sonra, biz sonra katılmak için karar umuyoruz Wilfrid Laurier Üniversitesi , Kanada’nın en iyi ve en hızlı büyüyen orta ölçekli üniversitelerinden biri. Bizim kayıt bizim programlarının birçoğu bizim kabul standartları arasında en yüksek olsa bile, beş yıl içinde neredeyse yüzde 50 büyüdü. Biz fazla 14.000 tam zamanlı lisans ve lisansüstü öğrencileri Waterloo, Kitchener ve Brantford, Ontario kampüslerinde okuyan var, ve liberal sanatlar, İşletme, Eğitim, Bilim, Sosyal çalışma ve Müzik büyük lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz.

Bizim çevre büyüyor olsa da, bizim üniversite kampüslerinde hala tüm onun dostu ve topluluk duygusu için olduğunu belirtti. Laurier öğrencilerine kişisel ilgi sunmak için mükemmel programlar ve seçkin öğretim ve henüz yeterince küçük sunmak için yeterince büyük.

Bizim İtibar

Wilfrid Laurier Üniversitesi Kanada’nın en iyi lisans üniversitelerinden biridir.

Laurier’in% 96.6, altı ay mezuniyet sonrası istihdam güvenli mezunları.

: Globe & Mail’in Üniversitesi Raporunda, öğrencilerimiz Laurier verdi eğitimde Kalite “A” öğretme ve öğrenme “A +” Mükemmellik genel üniversite atmosferi için “A”

Kanada Üniversiteleri 2013 Maclean’ın Oylamaya yılında Laurier genel itibar, yüksek kalitede, en yenilikçi ve yarının liderleri için kendi kategorisinde ilk 4 yerleştirilir.

University of West London

Batı Londra Üniversitesi’ne hoş geldiniz
Biz sıcak Batı Londra Üniversitesi hoşgeldiniz. Şu anda yurtdışında bizimle okuyan 3000 öğrenciye sahip olmaktan gurur duyuyoruz.
Bizim güzel West London yerde dayanarak, biz üstün akademik başarıları, mükemmel işveren bağlantıları, ve dünya çapında araştırma merkezleri var. Biz teşvik ve başarı için bütün öğrencilerimizi destekliyoruz.
Akademik okullar
Biz Batı Londra Üniversitesi’ni oluşturan sekiz uzman Okullar var.
Sanat, Tasarım ve Medya Ealing Okulu
West London Business School
Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu
Ealing Hukuk Fakültesi
Konukseverlik ve Turizm London School
Londra Müzik Koleji
Hemşirelik, Ebelik ve Sağlık Yüksekokulu
Psikoloji, Sosyal Hizmet ve İnsan Bilimleri Fakültesi
Biz bir yelpazesi sunuyoruz lisans ve lisansüstü programlarında.
Neden bizimle çalışmak
HEMEN BAŞVURÇeşitli öğrenci nüfusu Biz Batı Londra Üniversitesi’nde okuyan 12.000 tam zamanlı öğrenciler var. Bizimle çalışmak 3000 yurtdışı öğrenci (AB ve AB dışı) vardır.
Uluslararası tanınan nitelikler
Biz HEFCE (hükümet) tarafından finanse edilen kurum vardır. Bizim nitelikleri uluslararası tanınan ve biz İngiltere’de Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından bu sağlamak için denetlenir.
Üniversite Yüksek UKBA (UK Boarders Ajansı) ile Sponsorluk durumunu Trusted etti.
Bizim güvenli ve merkezi konumu
Biz Batı Londra’nın güvenli ve güzel bir bölgede dayanır. Öğrencilerimiz rahat çevresi, özellikle komşu caf� kültürü, parklar, günübirlik geziler, ve Londra’nın merkezinde yakın heyecan � seviyorum.
Bizim dünya çapında araştırma Okullarımız akademik camiada tanınmış bir araştırma yürütmek. Örneğin, bizim Richard Wells Merkezi metisilin dirençli Staphylococcus aureus (MRSA) gibi sağlık ilişkili enfeksiyonların önlenmesi için delil ve araçları ile sağlık personeli sağlamak için araştırma çığır yapmıştır. Bu rapor ‘Gelecek için büyük Fikirler’ modern zamanların en önemli araştırma projelerinden biri olarak seçilmiştir.
Bir tarihsel üniversite Biz geri üzerinde 150 yıl bizim kökleri izleyebilirsiniz, henüz bizim kursları bugün 21. yüzyıl için hazırlamak için tasarlanmıştır.
Bizim mükemmel tesisler
Sen harika bir ortamda eğitim göreceksiniz. Her ders öğretim stilleri bir dizi kendisi verir, ve biz de dahil endüstri standardı tesisleri övünme:
Mac laboratuarları
Kayıt stüdyoları
Eğitim restoranlar
Çeşitli sanayi mutfaklar
Mezun olduktan sonra öğrencilerimiz ne yapmak
Biz mükemmel mezunu istihdam oranları gurur duyuyoruz. İngiltere Yükseköğretim İstatistik Kurumu (HESA) Mezunlarımızın% 91.1 ya çalışan ya da 2009/2010 yılında mezun olduktan sonra altı ay eğitim olduğunu bildiriyor.
Bizim mükemmel bir öğrenci desteği
Bizim dost Uluslararası Ofis yardımcı ve başvuru süreci gibi konularda, bir dizi önerilerde bulunmaktan mutluluk duyarız.
HEMEN BAŞVUR
Bize Ulaşın
Bizim uluslararası ofis mevcut ve potansiyel tüm öğrenciler, ofis saatlerinde sorularınız için kullanılabilir.

Portsmouth Üniversitesi

Öğrenci deneyim Yatırım
Portsmouth Üniversitesi uluslararası ve birçok 80 farklı ülkeden gelen 2.500 kişiden yaklaşık 20.000 öğrenciye sahiptir. Geçtiğimiz 10 yılda Üniversitesi yeni ikamet salonları, spor tesisleri, student�s Birliği ve birçok yeni öğretim binaları dahil olmak üzere bina ve tesisleri, iyileştirilmesi �100 milyon harcadı. Yeni �6.2 milyon Students� Birliği yaklaşık 125 kulüpleri ve toplumlar için bir üs olarak görür. Kütüphaneye büyük bir uzantısı şu anda sürekli öğrenci ve para için teklif değeri için iyi sağlamak için 2006 Üniversite çaba içinde açılacak şekilde, altında.

Konum

Portsmouth kendisi England�s Güney sahil merkezinde bir ada kenti ve önemli bir denizcilik merkezi olarak uzun ve ilginç bir geçmişi bir referans ï �England�s Flagship City� olarak tarif edilmiştir. Üniversite Langstone ve Guildhall ï deniz yoluyla iki kampüsü vardır. Üniversite öğretim binaların çoğu Guildhall kampüsünde ve birbirinden yürüme mesafesinde 10 dakika içinde bulunmaktadır. Yol ve demiryolu bağlantıları Londra Heathrow ve Gatwick uluslararası havaalanlarına iyi erişim sağlayan, mükemmel. Düzenli feribot seferleri Fransa ve İspanya’ya Portsmouth bağlantı. şehir eğlence merkezleri, tenis kortları, golf sahaları ve yelken ve rüzgar sörfü gibi birçok mükemmel özellikler sahiptir.

Tesisler

Sanat bilgisayar tesislerinin durumuna yepyeni bir spor salonu, üniversite sizin çalışma ve burada bir kez zaman zevk için gereken her şeye sahiptir. Üniversite fakülte ve bölümler içinde geniş bilgisayar imkanları ile kampus birçok yerinde bilgisayarların büyük bir numarası vardır. Bu yüksek şartname PC’ler ve MACs uzmanı ve genel bilgisayar kullanımı için son yazılımı çalıştırmak. Ayrıca Üniversite kablosuz yerel alan ağı (LAN) ile kendi dizüstü kullanarak kampüs üniversite ağına erişebilirsiniz. Kendi müzikal yeteneklerini devam istekli olan öğrenciler için müzik ve drama olanakları vardır. Iki spor yakın zamanda yenilenmiş olan Guildhall kampüsünde biri üzerinde salon ve sadece merkezleri, kapalı ve açık tüm farklı spor hitap 2003 yılında açılan bir vardır. Öğrenciler, yerel liglerde Üniversitesi katılabilir ve temsil edebilir spor kulüpleri vardır. Öğrenciler için çalışma alanları ile kitap ve dergi Üniversite kütüphanesi evleri binlerce dizüstü bilgisayar kullanmak ya da sessizce çalışma. Öğrenciler ayrıca elektronik veritabanı ve bir konu kütüphaneci erişebilirsiniz.

Destek Ağı
Portsmouth Üniversitesi’nde anda misafirperver ve destekleyen tüm öğrencilerimiz gurur duyuyoruz. Uluslararası İşe Alım Ofisi ekibi University�s Uluslararası Öğrenci tutarlı bakım sağlamaya adamıştır. Bizim uluslararası Öğrenci Danışmanları Uluslararası ve AB öğrencilerinin pastoral özen ve öğrenciler görüşmek istediğiniz herhangi bir konuda önerilerde bulunurlar. University�s destek ağı Öğrenci Konut, Kariyer ve Gelişim Hizmetleri, Öğrenci Finans Merkezi, Akademik Kayıt, Maliye Bakanlığı ve Student�s Birliği içerir. Öğrenciler ikamet, özel konaklama ve pansiyon salonlarında üzerinde konuları tartışmak için öğrenci konut bulunmaktadır. Üniversite aynı zamanda manevi inançlar ve dinlemek ve tavsiye isteyen olursa olsun saygı ve değeri her öğrencinin Din Görevlileriyle, bir ekibe sahiptir.

Öğrenci Profili başarıyla Eylül 2001 (aynı zamanda Dijital Medya Yüksek Lisans olarak da bilinir) Multimedya Bilgi Sistemleri benim yüksek lisans tamamlamış ve şu anda benim departmanı içinde benim part-time doktora yapıyorum Temmuz 2002 yılında mezun oldu. Ben Kasım 2000 Üniversitesi’nde ekipman beri Portsmouth Üniversitesi çalışanı ve öğrencisi çok modern ve iyi durumda olduğunu var.

Olması hem çalışma ve Portsmouth Üniversitesi’nde okuyan bir deneyim. Eğer seçtiğiniz alanda çalışıyoruz eğer ben size başarıyı garanti edemez. Şu anda Yaratıcı Teknolojileri, Portsmouth Üniversitesi Bölümü için bir Programcı / Öğretim Görevlisi / Araştırmacı olarak çalışıyorum.

Ben Portsmouth yaşayan ve denize yakın olmak mutluyum. Çok rahatlatıcı. Portsmouth sessiz şehir çok sessiz ve huzurlu � olduğunu. Ben burada mutlu bir hayat var.

Kurslar
Portsmouth Üniversitesi beş fakülte genelinde, birçok farklı düzeylerde geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Üniversite sürekli gözden öğrencilerin ve işverenlerin taleplerini karşılamak için kurslar portföyünü güncelliyor. Üniversiteler portföyü içindeki dersler umutlarını artırarak işlere yol dersler ile yaşam ve tedarik öğrencilere becerileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Lojistik & Optimizasyon, Bilgisayar, Mühendislik, Ağ Sistemleri, İş, Finans, Hukuk, MBA, Dilbilim ve TEFL ve Yaratıcı Teknolojiler: dahil seçmek için birçok dersler vardır. Eğer biz arıyoruz kursu varsa öğrenmek istiyorsanız, web sitesi ziyaret www.port.ac.uk/ kursları .

Finansal Fırsat

Portsmouth Üniversitesi akademik mükemmellik dayalı, 2005 için prestijli burs ödül bir dizi başlatılması olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Nasıl başvurulur

Uluslararası Şubesine talep edilebilir veya web indirebilirsiniz bizim bilgi paketlerinden birine dahil başvuru formunu tamamlayarak, öğrenciler Üniversiteye direkt uygulayabilirsiniz Portsmouth Üniversitesi başvuran iki yolu vardır ( www.port.ac.uk/international/apply). Alternatif olarak, Öğrenci dünyanın (kendi parçası bizim çok saygın ajanların biri aracılığıyla uygulamak isteyebilirsiniz

Nevada, Reno Üniversitesi

1874 yılında kurulan, Nevada, Reno Üniversitesi (UNR) bir orta ölçekli Tier 1 kamu kurumu (18.000 öğrenci vücut) lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde sunulan 145’ten fazla lisans programları ile. Gazetecilik gösterdiği başarı toprak bilimleri uzmanlığından, Nevada olağanüstü fırsatlar dünyasının kapısını açmak derece. Klinik psikoloji, çevre mühendisliği, yer bilimleri, mühendislik ve konuşma patolojisi de Nevada’da programları US News & World Report ilk 100 “en iyi okullar” olarak sıralanır. Tarım, çevre bilimleri, fizik ve biyoloji Nevada’da araştırma programları Ulusal Bilim Vakfı’nın 400 en iyi programlar üst 100 sıralanır. Gazetecilik Reynolds Okulu altı Pulitzer Ödülü kazananlar üretti. İşletme lisans programının Üniversitesi Yüksek Lisans BusinessWeek dergisi tarafından ulusal ilk 25 sırada yer alıyor. Ilk 25 arasında, aynı zamanda en uygun fiyatlı. Üniversitenin en büyük güçlerinden biri olan deprem uzmanlığı olduğunu. Nevada ulusal sismoloji, jeoloji, jeodezi ve inşaat mühendisliği uzmanları bilinen yapar sadece, Üniversite ayrıca ev büyük deprem simülasyon laboratuarları birine değildir. Belirli disiplin, Nevada eğitim bilgi, içgörü ile donatmak olacaktır, ve know-how seçtiğiniz alanda rekabetçi olmak için.

Nevada Üniversitesi, Reno Kolejler ve Üniversiteler, artı 20 profesyonel akredite programlar Kuzeybatı Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Bu Eğitim Geliştirme Carnegie Vakfı tarafından kapsamlı bir Doktora / Araştırma Üniversitesi olarak sıralanır. 66.000.000 $ anda, üniversitenin dışarıdan finanse edilen araştırma portföyü Yükseköğretim kurumlarının Nevada Sistemi arasındaki tüm araştırma neredeyse yarısını oluşturmaktadır.

Nevada uzun anlamlı, eller-araştırma öğrencileri dahil ulusal eğilimin ön planda olmuştur. Bu öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki ilişkileri danışmanlık içerir; 1 ve 8: 1 lisans düzeyinde lisans düzeyinde bildirilen öğrenci-öğretim oranı 26 olduğunu. ortalama sınıf büyüklüğü 32 altında ve laboratuvar ortalama Princeton Review çeşitliliği ve toplantı öğrenci ihtiyaçlarını kendi sıralamasında en 296 okullar arasında Nevada programları dahil 15 olduğunu.

UNR kampüsü civarında 450,000 kişilik bir nüfusa sahip, Reno güzel dağlık kenti yer alır. Sadece 40 Lake Tahoe dakika ve San Francisco dört saatlik mesafededir. Reno ideal zevk ve Batı’yı keşfetmek için yer almaktadır. Üniversite kapsamlı bir yemek planı ile mevcut kampüs gövdeye sahiptir ve öğrenciler zenginleştirme deneyimleri meşgul için birçok fırsat vardır. Ne olursa olsun çalışma alanının, öğrenciler fakülte ile bağlamak mümkün ve kampüs topluluğu, samimi, destekleyici ve sevecen bir atmosfer sunuyor hissediyorum bildirmektedir.

Nevada, Reno Üniversitesi öğrencileri
Nedenleri, uluslararası öğrencilerin okulumuzu seçin:

Güçlü Akademik İtibar. US News & World Report tarafından Amerika’nın En İyi Ulusal Üniversiteler arasında Tier 1 olarak sırada. Hands-Araştırma. Doktora profesörler düzenli lisans öğrencilerine öğretmek ve laboratuvarları veya staj araştırma onları davet ediyoruz. Çeşitlilik. Büyük bir uluslararası öğrenci nüfusu ile, UNR kampüsü öğrencilere zengin bir kültürel deneyim sunuyor. Yıl boyunca etkinlikler tutun birçok kültürel kulüpleri vardır. Rakipsiz Karşılanabilirlik. Birçok öğrenci kalitesi ve uygun fiyatta arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Öğrenciler burada ortalama Tier 1 kurumda daha az yüzde 80 ödeme both- Nevada, sahip olabilir. Şartlı Kabul. Şartlı kabul akademik nitelikli ama kabul için İngilizce gereksinimi karşılamak değil, uluslararası lisans öğrencilerine sunulmaktadır.

Burs Koşulları Maç Özetleri:

Nevada Üniversitesi, Reno finansman fırsatları çeşitli rekabetçi fiyata kaliteli eğitim verilmektedir. Lisans ve lisansüstü burslar asistanlık (öğretim veya araştırma) liyakat dayanmaktadır.

Yeni / F-1 veya J-1 statüsünde tam zamanlı uluslararası lisans öğrencilerine sunulmaktadır Öğrenci Bursları ve Uluslararası Ödüller transfer

Uluslararası Öğrenci Bursları Uluslararası Öğrenci ve Akademisyen Ofisi (edinilebilir www.unr.edu/oiss )

Lisansüstü Asistanlığı üzerinde 33.600 $ değerinde ve 1550 $ aylık maaş, eğitim amaçlı bir kredi hibe-in-yardım, sağlık sigortası başına ve devlet ikamet statüsü içerir

Üstün Uluslararası Yüksek Lisans Öğrencisi Bursu olağanüstü, tam zamanlı uluslararası lisans öğrencilerine verilen

Lisansüstü Öğrenci Derneği (GSA) mesleki konferanslara katılmak üzere öğrenciler için seyahat hibe sunar

Derby Üniversitesi

? Incelemek için daha esnek bir şekilde hazır

University of Derby Mezunlar olan bir İngiliz derecesi online Çalışma Derby Çevrimiçi Öğrenme Üniversitesi , online uzaktan eğitim derece kursları lider sağlayıcısı. Biz 20 var online uzaktan eğitim derece kursları sizi bir sunan seçmek için kullanılabilir daha esnek ve çalışmak için uygun bir yol. Bizim online dersler sizin ülkenizden ayrılmadan bir İngiliz yeterlilik kazanmak için olanak sağlar. Esnek olmak için tasarlanan, onlar iş hayatı taahhütleri etrafında çalışmaları yönetmek sağlayacak. Derby Üniversitesi ile online öğrenme size beklemeye hayatınızı koymadan önde kariyer almak için gerekli nitelikleri kazanmak için izin verir. online uzaktan eğitim avantajları

Seyahat ve yurtdışı yaşam maliyetleri kaçının
Esneklik çalışma yerde ve seçtiğiniz zaman
İngiltere University ödülü – online okudu hiçbir ayrım
Uzman online öğrenme hocalardan profesyonel eğitim
Senin taahhütleri etrafında çalışmalar uyacak yeteneği
Ekonomik ücretler ve ödeme planları
Adanmış çevrimiçi uzaktan eğitim destek ekibi
Geliştirilmiş kariyer fırsatlarının ve istihdam

Nasıl çalışma olacak?

Çevrimiçi öğrenme bizim tutkumuz ve biz öğrenme deneyimi, değerli uyarıcı ve ödüllendirici sağlamak için kararlıyız. Sen iyi olsun sağlamak için proaktif rehberlik sağlayacak deneyimli çevrimiçi hocalardan ders uzman alacaksınız sizin çalışmaları. Ayrıca, bizim özel müşteri destek ekibi. Daha fazla tavsiye ve destek var sunmak için vardır Sen ilgi çekici yeteneklerinizi uygulamak ve test etmek için teşvik ve yol düşündürücü edilir. Bizim yenilikçi ve interaktif teknoloji tam programlarda toplumun gerçek anlamda gelişmekte, dünyanın her yerinden ders materyali, öğretmenler ve diğer öğrenciler ile meşgul sağlar. Ayrıca e-kütüphane tesisleri, orada online erişim olacaktır Araştırma malzeme ve kaynakların geniş bir yelpazesi mevcuttur. kullanılabilir nelerdir kurslar? Biz 20 lisans ve lisansüstü üzerinde teklif online dersler de dahil olmak üzere konu alanlarında bir dizi genelinde;

Çevrimiçi Eğitim

Yönetim
Muhasebe ve Finans
Hukuk
BT
Psikoloji
Ağırlama Yönetimi
Hemşirelik
Klinik Beceriler
Çevre Sağlığı / Yönetim
Ergonomi

Kurs tamamlanmasıyla Derby Üniversitesi’nden İngiltere derecesi verilecektir – online okudu söylemek hiçbir ayrım yoktur. Ayrıca Derby Üniversitesi mezuniyet törenine katılmak üzere davet edeceğiz. Ne kadar? mal olacak rekabetçi kurs ücretlerini ve teklif, daha uygun derecesi için eğitim yapmak için esnek ödeme seçeneklerini sizin çalışmaların maliyetini yaymak için izin vermek. Ben? başlayabilirsiniz zaman yılda üç girişleri ile, sizin için en uygun zamanda başlayabilirsiniz. (Seyrine bağlı olarak) Eylül, Ocak veya Mayıs ayında başlayacak seçin. Sonraki adımlar?

Bowling Green State University

Bowling Green State University içinde ve öğrencileri, akademik ve idari personel hayatını geliştirmek sınıf dışında eğitim deneyimleri sağlar. Öğrenciler küresel toplumda, yaşam boyu kariyer gelişimi için uğraşan vatandaşlık ve liderlik hayatını hazırlanır. Bizim öğrenme topluluğu içinde, hepimiz yaratıcı fikirler ve başarıları Ohio, ulus ve dünya çapında başkalarının yararına bir, hoş, güvenli ve farklı bir ortam oluşturmak.

Öğrenme Çıktıları

Fikri ve Pratik Beceriler
Eleştirel Düşünme ve Sorgulama Yapıcı, incelenmesi Değerler, SolvingProblems Yaratıcı
İletişim-Yazma, sunulması
Içinde Diğerleri çekici Lider, Eylem-Katılımcı
Genel ve Özel Bilgi
Kişisel ve Sosyal Sorumluluk
, Entegre Uygula ve Reflect

Kampüs ve Yer

Öğretmen yetiştirmek için 1910 yılında kurulan, BGSU ülkedeki öğretmenlerin 14. büyük üreticisi
Bir park benzeri ortamda In-town konut kampüs
Bowling Green (nüfus 29.600) kolay içinde sürüş mesafesi büyük Midwest şehirlerin ve Toledo havaalanında
Öğrenci ve Öğretim

Neredeyse 20.000 öğrenci
20: Fakülte oranı 1 öğrenci
50 eyalet ve 70 diğer ülkelerden gelen öğrenciler
Çaylak girmek için ortalama ACT 22 olduğunu; Ortalama lise not ortalaması 3.27 olduğunu
Etnik ve ırksal azınlık öğrencileri giren sonbahar 2010 sınıfın yaklaşık 19 yüzde yapılmış
900 tam zamanlı öğretim (kendi alanında en yüksek derecesi ile yaklaşık yüzde 80)
Öğrenci Yaşam

Yaklaşık 6.400 öğrenci ikamet 2011 sonbaharında açılan iki yeni salonları ve 31 evler de dahil olmak üzere, 15 yurtlarda
Yaklaşık 325 öğrenci örgütleri 43 olmak üzere, fraternities ve kız öğrenci dernekleri
Geniş hizmet öğrenme fırsatları, kültürel ve özel etkinlikler
Öğrenci Rekreasyon Merkezi ve Perry Field House açılan-in ve planlanan spor faaliyetleri
Lisans Programları ve Öğrenme Kaynakları

200’den fazla lisans binbaşı ve programların ana kampüs
Kütüphane sistemi dünya çapında araştırma malzemelerine 6 milyon öğeler ve elektronik erişim
30 öğretim işlem laboratuvarları kampüste; Her rezidans kompleksinin bir bilgisayar laboratuarı; için kablolu yurtta odalar yüksek hızda internet erişimi

Aberdeen Üniversitesi

Çalışma Hukuku @ Aberdeen Aberdeen Üniversitesi’nde öğrenciler
Hukuk Fakültesi de Aberdeen Üniversitesi Aberdeen Üniversitesi kuruluşundan disiplinlerinden biri olarak yasa ile kurulmuştur geri 1495 kadar uzanan Avrupa’nın en eski hukuk fakültelerinin biridir. Tüm dünyadan Bugün öğrenciler tercih Hukuk Okulu daha fazla çalışma ve araştırma, uzun ve şanlı tarihinin tarafından çizilmiş, çağdaş lisans ve lisansüstü dersler, değerli uzmanlık alanıyla ve heyecan verici araştırma fırsatları için. Okul sürekli İngiltere Üniversite Lig Tablolar yanı sıra yüksek bir mertebeye Ulusal Öğrenci Anketi . Aberdeen @ Neden Kanunu?

Aberdeen Hukuk Fakültesi büyük olan akademik personel mükemmel bir akademik üne sahip topluluk.
Öğrenciler dünyanın her yerinden gelen yaklaşık 1200 öğrenci gelişen bir topluluk katılacak.
Öğretim modüler, kredi-tabanlı desen üzerinde. Bu esnek yapı ihtiyaçlarını ve çalışmanın belirli bir alanı uygun dersleri birleştirmek için öğrencilere olanak sağlar.
Öğrenciler School�s olağanüstü kullanmak mümkün olacak hukuk kütüphanesi Hukuk Fakültesi binası içinde yer almaktadır.
Hukuk Cemiyeti, Hukuk Mooting Toplum ve akademik ve sosyal etkinlikler düzenlemek her ikisi de Hukuk Araştırmaları Derneği,: Hukuk Fakültesi içinde birkaç mükemmel öğrenci toplulukları vardır.
Hukuk Fakültesi öğrencileri de çalışacak Hukuk Kliniği ve Öğrenci Hukuk Yorum
Aberdeen , zengin bir kültürel yaşam ile güzel, kozmopolit bir şehir, hala toplumun bir anlamda korumak için yeterince küçük.
Lisans Dereceleri
Bu okul bir sunan lisans derecelerini geniş yelpazesi . Lisans öğrencileri de yabancı Çalışma Programları. Biri aracılığıyla yurtdışında hukuk kredi kazanabilirsiniz Kanunlar Lisans (Lisans Derecesi ) LLB, tamamlamak için sırasında öğrencilerin hukuk konularında geniş bir seçimi tatmin edici bir performans vermek zorundadır üç yıl gerektirir. LLB da tamamlanabilir mezunları tarafından iki yıl , diğer disiplinlerin. Başarılar ile LLB derecesi Başarıları ile LLB bir tez tamamlanmasını gerektirir dört yıllık bir programdır. Bu derece bir olan BA Liberal Sanatlar derecede mükemmel bir alternatif onların Lisans çalışmalarından sonra Hukuk Fakültesi girerken planı Kuzey Amerikalılar için. Aberdeen LLB bazı Kuzey Amerika üniversitelerinde sunulan ön-hukuk diploması daha fazladır; o İngiltere. kendi başına bir yasal yeterlilik Kombine LLB Dereceler hukuk müfredatta olmayan konularda eğitim isteyen öğrencilerin Kanun bunu, ve özel LLB veya LLB (Başarılar) almak için teşvik edilir. Hukuk derecesi başka bir ülkenin veya İktisat veya Müzik gibi başka bir disiplin ile hukuk çalışması ile kombine edilebilir.

Lisansüstü Dereceleri Verdiği
Hukuk Fakültesi Ocak ve Eylül aylarında giriş-noktaları ile bir öğretti, bir yıllık program olarak Kanunlar (LLM) derecesi Master sunuyor. Öğrenciler tercih edebilir çalışmanın birkaç farklı alanlarda uzmanlaşmak Petrol & Gaz Hukuku, Uluslararası Hukuk, İnsan Hakları ve İklim Değişikliği Kanunu ve Sürdürülebilir Kalkınma dahil.

Aberdeen Üniversitesi kemerler
Öğretti Lisansüstü öğrenciler dünyanın her yerinden yaklaşık 200 Yüksek Lisans öğrencileri gelişen topluluğuna katılmak. Yüksek Lisans toplumun çeşitli nüfus uluslararası ağ için mükemmel fırsatlar sunar. Bizim LLM öğrencileri antik üniversitede okuyan ve İngilizce konuşulan bir ülkede yurtdışında yaşayan, kişisel, kültürel ve eğitsel avantajlar elde

Araştırma Dereceleri
Lisansüstü araştırma Okulu’nda ticaret hukuku özel vurgu, ceza hukuku, enerji hukuku, çevre hukuku, uluslararası hukuk ve karşılaştırmalı hukuk ile, hukukun tüm alanlarını kapsamaktadır. Hukuk Fakültesi programlarında araştırma ve Felsefe (PhD) Doktor tarafından Yasaları hem Master sunuyor. Hukuk Fakültesi tüm dünyada araştırma öğrencilerin gelişen bir topluluk vardır. akademik personel , kamu, profesyonel ve özel kuruluşlar, komisyonlar ve toplumların danışmanları, araştırmacılar, yönetmenler, ve üye olarak yasal dünya ile yoğun temaslarda var. Tüm araştırma ve yazma ve akademik ve mesleki dernekler ve konferanslara katkıda katılmaktadırlar. tıklayınız rehberlik Okulu’nda mevcut olabilir hangi araştırma çıkarlarını listesi için. Okul, hukuk iki araştırma merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır Merkezi Enerji Hukuku ve Medeni Hukuk Merkezi , yanı sıra aktif bir Kırsal Hukuku Araştırma Grubu .

Tomsk Politeknik Üniversitesi

Ulusal Araştırma Tomsk Politeknik Üniversitesi Rusya, Batı Sibirya, Tomsk şehir

Sıralaması:
Tüm Rus teknik üniversitelerin dışında ikinci bir yer
QS Dünya Üniversite Oylamaya 600 en iyi üniversiteleri arasında
Dünya Üniversiteleri Sıralaması Web 1,000 iyi üniversiteleri arasında

Uluslararası işbirliği:
EUA, CESAER, KÜMELENMESİNDE, SEFI, WFEO ve diğer uluslararası derneklerin Üyesi
Kalite Yönetim Sistemi Ulusal Kalite Güvence Ltd. tarafından onaylı (NQA, İngiltere, www.nqa.com )
Dünyada 40’tan fazla üniversite ve eğitim kurumlarının ortağı

Tesisler:
Daha fazla 220 lisans, lisansüstü, Rusça ve İngilizce mühendislik, ekonomi, beşeri, dilbilim doktora lisans programları. Kısa süreli dil kursları, çift diploma programları, akademik değişim programları
Uluslararası Eğitim ve Dil İletişim Enstitüsü – 40 ülkeden 2100’den fazla uluslararası öğrenciler için eğitim ve müfredat dışı hizmetler sunmayı amaçlayan bir özel bölüm
Modern tesisleri ile onbeş rahat öğrenci yurtları
Güzel Tomsk çok kültürlü ortamda Zengin öğrenci yaşamı
Tomsk Politeknik Üniversitesi’nde kütüphanede öğrenciler
Prospektif eğitim için Rusya Federasyonu! Gelmek

Rusya, zengin doğal kaynaklara ve tarihinin köklü renkli gelenekleri ile dünyanın en büyük ülke. Rusya 100 farklı milletten bir vatan olduğunu ve yüzyıllardır diğer kültürler ve milletler için saygı ve hoşgörü geliştirdi. yüzyıllar yüksek zeka, sanat ve bilimlerin bir ülke olarak bilinmektedir Rusya sahiptir. Çok uluslu şirketlerin (Microsoft, Hewlett-Packard, Samsung Electronics, Vietsopetro, Intel, General Electric, British Petroleum, Shell vb) tarafından istihdam edilmektedir, Rusya’da eğitim almak çok yetenekli mühendisler ve uzmanlar, bir yıl binlerce. Neden Tomsk seçin Politeknik Üniversitesi Tomsk Politeknik Üniversitesi haline gelmiştir bir Ulusal Araştırma Üniversitesi kategorisini ulaşmak için Rusya’da ilk teknik üniversiteler . üniversitede kurulan asırlık gelenekleri yüksek öğrenim elit bir kurum haline döndü ve tüm dünyada çalışan üniversite mezunu elit bir mühendislik topluluk oluşturmuşlardır. . Üniversite, uluslararası öğrencilere eğitim ve başarılı eğitim için altyapı sağlayarak büyük bir tecrübeye sahiptir için TPU seçin Yardım ve Rehberlik Uluslararası Eğitim Enstitüsü ve Dil iletişim farklı hizmetler ile uluslararası öğrencilere sunmayı amaçlayan TPU özel bir bölümdür:

Konaklama
Akademik danışmanlık
Kabul ve vize desteği
Tıbbi sigortası ve tıbbi bakım
Oryantasyon programı
Ekstra curricul ar faaliyetleri
Pick-up hizmeti

Yaklaşık 40 ülke üniversitede temsil edilmektedir: İtalya, İspanya, Fransa, Kanada, Gana, Kore, Hindistan, Mısır, Vietnam, Kolombiya, Çin, Nijerya, İran, Almanya, Avustralya, Tayland, Türkiye, Brezilya, Moğolistan, Irak, Ekvador vb Kongo, Endonezya, için TPU seçin Yenilikçi Programlar sizin için en iyi bulmak için gelişmiş akademik programların geniş bilgi kaynakları:

Doktora Programları ( Lisans , Yüksek Lisans , Doktora programları)
Rusça ve İngilizce mühendislik, ekonomi, beşeri, dilbilim fazla 220 program.
Bir tek yıllık üniversite öncesi, Ön Lisans, Ön-Doktora dersleri
Hedef: derece kurs için Rus dili. Alanlar: Mühendislik, Tıp / Biyoloji, Edebiyat, Ekonomi. Başarılı Üniversite öncesi elbette tamamladıktan Rusya’nın herhangi Üniversitesi girmek için ilk adımdır.
Tüm yıl boyunca kapsamlı Rusça dil kursları
dil düzeyleri ilköğretim itibaren. Yabancı Dil olarak Rusça Devlet Testi için eğitim kursu (TORFL 1- 3)
Yaz Okulu , Kış Okulu , Kısa süreli kurslar
Üniversite İngilizce Rusça dil kursları ve kısa süreli kurslar grup veya ayrı ayrı tüm yuvarlak-yıl sunuyor.
Akademik değişim
, akademik değişim programlarına yer alarak, uluslararası araştırma ekipleri iş deneyimi ve iletişim becerileri kazanmaları için mükemmel bir şans. Bizim hakkında bilgi edinin ortak üniversiteler .

Için TPU seçin Rahat Konaklama

Üniversite rahat bir konaklama uluslararası öğrencilere sağlar ve up-to-date pansiyon. Ortak / paylaşılmamış banyo ile tek ve çift kişilik odalar yatak, masa, dolap, komidin-tablolar ve merkezi ısıtma ile donatılmıştır. Her katta ortak iyi donanımlı bir mutfak, çamaşır ve salon bulunmaktadır. Bir TV seti, buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı, en konforlu odalarda sağlanmaktadır. pansiyon destek personeli hayatınızı keyifli hale, ve güvenlik personeli günün her saati güvenliğinizi tutar. için TPU seçin Fun ve Unutulmaz Anılar öğrencilerimiz burada sıkılmış hale izin vermez yabancı gelenekleri ve kültürleri ile spor etkinlikleri, geziler, festivaller, tanıdık. Uluslararası yurtta kalan, size uzun zaman arkadaşlıklar kurmak ve çok kültürlü ortamın keyfini parlak bir şans verecektir. Incelenmesi ile birlikte yaşayan gelen öğrenciler 30 ülkede kesinlikle sizin için eşsiz bir öğrenme deneyimi yaratacak. için TPU seç “Öğrenci şehir” Life sahip Tomsk her zaman bir öğrenci şehri olmuştur. Altı üniversite, 15 araştırma enstitüleri ve altı iş kuluçka şehir Rusya’nın eğitim yenilikçi merkezlerinden biri haline. Gerçek yaşına rağmen, Tomsk ruhu çok genç bir şehir. Her altıncı oturan bir öğrenci. Şehir çok liberal ve hoşgörülü bir yerdir. Daha fazla insan Rus öğrenmek ve Rusya’nın eğitim merkezinde bir derece kazanmak için Batı ve Doğu hem Tomsk geliyor. Tomsk çok kültürlü ve çok dinli kent yabancı kültürlere ve geleneklere karşı toleranslı ediliyor. Avrasya kıtasının merkezinde bir yararlı bir yer, gelişmiş ulaşım durumu, gelişmiş otel hizmeti ve yüksek sınıf hizmet sektörleri Tomsk bir yer için yapmak büyük ölçekli uluslararası etkinlikler -. Batı ve Doğu arasında bir köprü için TPU seçin . gerçekten şaşırtıcı Sibirya deneyimi orada hiç olanlar, şehirler için, Sibirya tayga, nehirler, göller, bataklıklar ve geleneksel kalıplaşmış içine birleştirme . Kar, don, vahşi, ve muazzam mesafeler Sibirya açık ve samimi insanlarla sıcak güneşin altında nefes kesen manzaralar, bir yerdir -. Rus gelenek ve Sibirya misafirperverliği taşıyıcıları (kışın ortalama sıcaklık ne yapmak -15 ° C )

Tomsk Geleneksel hediyeler

En Rusça öğrenin TPU kış dil okulu
Isıtmalı modern bir üniversite hostel Rus klasik edebiyatı Oku
Kayak ve snowboard
Bir Banya git (sauna)
Sledging deneyin
Kış yüzme gitmek

Yaz (ortalama sıcaklık 19 ne yapmak ° C):
En Rusça öğrenin TPU yaz dil okulu
Ülkeye çık
Futbol, ​​tenis ya da kum hokey oynamak

Burada harcamak zaman., bilgilendirici TPU okuyan unutulmaz, her şeyden önce, büyüleyici ve yapacak bir gerçek macera olabilir

Thompson Rivers University

TRU AT KENDİ DENEYİMİ CREATE!

TRU üniversitenin farklı bir türüdür. Bu master ve lisans dereceleri diploma, sertifika, diploma ve lisansüstü için öğrencilere programların tam yelpazesi sunan farklı avantajı ile öncelikle lisans, öğretim odaklı bir kurumdur. Bir üniversite, iki yıllık diploma programları mezunları üniversite mezunu içine “merdiven” için izin seçenekleri de dahil çeşitli ve programlarının entegrasyonu, olduğu gibi Ne TRU gerçekten farklı kılan. ÇALIŞMA SEÇENEKLERİ
Thompson Rivers University öğrenciler

master dereceleri
post-bakalorya diploması
lisans dereceleri
ön lisans
üniversite transfer
sertifikalar ve diplomalar
İkinci Dil olarak İngilizce (ESL)
Üniversite hazırlık

TRU AVANTAJLARI
yaşam düşük maliyetli
kalite programlarının seçimi
TOEFL ve IELTS puanları kabul ama gerekli değildir
Sanat, İş ve Bilim açık kabul
ESL ve akademik dersler birleştirmek
atletik ve çeşitlilik burs
co-op eğitim programları
Uluslararası öğrenciler için ödüllü destek hizmetleri
bireysel ilgi ve destek
Küçük sınıf boyutları ve öğretmenleri ile doğrudan temas
Mükemmel konut seçenekleri
Muhteşem doğal çevre
milletlerden farklı karışımı ile çok kültürlü ayarı
açık, kentin geniş ve kampüs tabanlı faaliyetlerdir
BC altı araştırma üniversitelerinden biri

Thompson Rivers University Kampüs
Kanada Çalışması
KAMPÜS TESİSLERİ
Olimpik yüzme havuzu ve dinlenme tesisi
gymnasium (fitness center, squash, masa tenisi)
tiyatro, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı
sağlık kliniği ve öğrenci aktivite merkezi
Birden kafeteryalar, snack bar, pub ve “Heroes”

KAMLOOPS VE ALAN
Nüfus 88,000 üzerinde modern şehir
Vancouver 365kms (Vancouver, Okanagan Vadisi arabayla birkaç saat, ve Rocky Dağları)
Güvenli, samimi ve rahat bir ortam
olağanüstü iklim
üç alışveriş merkezleri, spor ve eğlence kompleksi
Sun Peaks Kayak-dünya standartlarında kayak / snowboard
Ata binme, golf, balıkçılık, yürüyüş ve su sporları
alanında birçok göller

Thompson Rivers University Kampüs
PROGRAM ALANLARI

Arts & Humanities, İş, Bilgisayar Bilim ve Teknoloji, Eğitim, Sağlık Bilimleri, Gazetecilik, Hukuk, Bilim ve Çevre, Sosyal Çalışma, Turizm, Ticaret ve Teknoloji

Windsor Üniversitesi

Kanada Top 10 kapsamlı üniversitelerden biri olarak, Windsor Üniversitesi küresel vatandaşlar beslenmesi kararlıdır. Yerel toplum gerçek bir fark yaratmak isteyen ve ötesinde. Düşünce, arka plan ve deneyim, bir çeşitlilik öğrencilere çeken Her dönem, yaklaşık 100 ülkeden gelen yüzlerce öğrenci eğitim kalitesi, araştırma tarafından çizilmiş, Üniversitesinde eğitim mükemmellik, hands-deneyim, zengin kampüs yaşamı, destekleyici akademik ve idari personel ve çok daha fazlası. Güvenli ve konuksever toplum ile Kanada’da en kültürlü şehirlerinden birinde konumu da çok arzu yapar.

Windsor Üniversitesi – ileri düşünme
Windsor Üniversitesi sunmaktadır:
Sanat ve Sosyal Bilimler, İşletme, Eğitim, Mühendislik, Lisansüstü Eğitim, İnsan Kinetikte, Hukuk, Hemşirelik ve Bilim Fakülteleri
Değerli, hands-deneyim ödenmiş, kooperatif eğitim yerleşimler dahil olmak üzere çeşitli programlar aracılığıyla kullanılabilir
Önemli araştırma ve öğrencilerimize akıl hocası Dünya standartlarında fakülte
Şimdi yeni includesthe bir sürekli genişleyen kampüs, 112 $ milyon Mühendislik Yenilik Ed Lumley Merkezi ve şehir kampüsü 2014 yılında açılması
Benzersiz çalışma, araştırma ve iş deneyimi fırsatlarına erişim sağlar Kanada-ABD sınırındaki bir eşsiz konumu
Bizim kampüs tüm yönleriyle önemli ölçüde katkıda Kanada’da en uluslararasılaşmıştır öğrenci organlarının biri
Burs uluslararası kooperatif eğitim ve değişim yerleşimlerle ilgili giderleri ofset yardımcı
Yüzde 95,1 mezunu yerleştirme oranı
Uluslararası Öğrenciler için altlıklar

Uluslararası Öğrenci Merkezi (ISC) uluslararası öğrenciler için evden ev. Bizim dost, özel ve deneyimli personel uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere başarılı yardımcı olmak için sürekli destek sağlar:
Dünya çapında Kanadalı Konsolosluklar, Büyükelçilikler ve Yüksek Komisyonu ofisleri ile irtibat
Akademik ve kişisel kaygıları için destek ve danışmanlık
Çalışma izni yenileme ve off-kampüs çalışma izni başvuruları ile yardım
Kültürler arası iletişim eğitimi
Kabul ve transfer kredisi rehberlik
Üniversitenin döviz parçası olarak yurt dışında uluslararası deneyimler ve yurt dışı fırsatları eğitim
Sağlık ve sağlık sigortası yardımı

Essex Üniversitesi

Çevrimiçi Tabii Essex bir üniversite inceleyerek, bir üst sıralarda İngiltere’de üniversite sizin lisans veya yüksek lisans derecesini almaya ve tüm destek ve kampüste almak için beklediğiniz tesislerine erişim var. Eğer bir öğrenci geliştirmek isteyen olsanız sizin . Profesyonel kariyeri ya da gelir ve bir derecesi için eğitim görürken değerli iş deneyimi tercih bir okul terk, online çalışma maliyet-etkin, rahat ve bunu yapmak için esnek bir yoludur herhangi derslere katılmakla seyahat etmek gerekmez; okuyan tamamen online yapılır ve çalışma programınız işinizi ve kişisel taahhütleri etrafında sığabilir. Ayrıca hemen düzenli ders ile başlangıç ​​tarihleri ​​başlayabilirsiniz. senin derece başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, Essex Üniversitesi tarafından onaylanmış bir yeterlilik alacaksınız ve Essex, Colchester Kampüsü Üniversitesi’nde mezuniyet törenine katılmak üzere davet edilecek.

Teknoloji İngilizce Dil Merkezi

Teknoloji İngilizce Dil Merkezi Rochester Institute Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversite eğitiminin niyet öğrenciler için Akademik Amaçlı İngilizce kapsamlı bir program sunuyor. İngilizce Dil Merkezi geç Ağustos ve geç Ocak başlangıç ​​15 haftalık programları yürütmektedir ve Haziran ayında başlayan bir 8 haftalık programını yürütmektedir. İngilizce Dil Merkezi, Rochester Institute of Technology, görüntüleme bilim, fotoğraf, baskı, bilgisayar bilimi, mühendislik, mikroelektronik, otelcilik yönetimi gibi alanlarda uluslararası üne üniversite sunan yenilikçi programlar 1.300 dönümlük kampüs merkezinde yer almaktadır sağlık bilimleri, işletme, ve ince ve uygulamalı sanatlar. Akademik Amaçlı İngilizce

Her düzeyde Dersler öğrencilerin bir Amerikan üniversitesinde akademik çalışma için hazırlamak yardımcı Her düzeyde İngilizce Dil Merkezi’nin kursları öğrencileri bir Amerikan üniversitesinde akademik çalışma için hazırlamak yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Beş seviyeleri: başlayan, orta, yüksek, orta, ileri ve akademik.
Üst iki düzey RIT part-time akademik çalışma kayıt için uygun olabilir.
Okuma ve yazma, dinleme ve tartışma, dil analizi ve sorgulamaya dayalı dil öğrenme odaklanan temel dersler.
Sınıf dışında Öğrenme
İngilizce Dil Merkezi öğrencileri fırsatları İngiliz gerçek hayattan çeşitli sınıflarda öğrenilen kullanmak ve samimi bir ortamda Amerikan kültürünü yaşamaya sağlar.
Bir günlük dil laboratuarında Bireyselleştirilmiş öğretim
Haftalık faaliyetleri ve diğer RIT öğrenci ve Rochester toplum grupları ile düzenli işbirliği barındırılan olaylar.
Tek-tek veya farklı dil ve kültürlerden öğrenciler için küçük grup deneyimleri sağlayan Konuşma Partneri programı.
Niagara Şelalesi, Finger Lakes, Ontario Gölü ve diğer turistik yanı sıra müzeler, okullar ve spor etkinlikleri için Gezileri.
Öğrenci-Odaklılık
İngilizce Dil Merkezi bizim temel değer olarak öğrenci-merkezlilik almakla Rochester Institute of Technology takip değil, sadece sınıfta, ama dışarıda.
sağlığını, göç, akademisyenler ve kültürel adaptasyon kapsayan Oryantasyon programı.
Danışmanlar, akademik ve kişisel kaygılar, konut ve üniversite kabul öğrencilere yardımcı olmak için.
Öğrenciler için kullanılabilir kampüs öğrenci sağlık merkezi ve danışmanlık hizmetleri üzerinde.
Dünyanın en büyük inançlara için dua alanı ve din görevlileri ile Diyanet Yaşam Merkezi.
Etnik, kültürel, sosyal yakınlıkları odaklanan 200’den fazla öğrenci organizasyonu.
Rochester, New York
Rochester birçok kültürel ve sosyal konumlar için yüksek eğitimli nüfusu ve ev ile orta ölçekli bir şehir.
Amerika Birleşik Devletleri’nde on “akıllı şehirler” biri sırada.
New York Eyaleti’nin batı kesiminde bulunan bir milyon kişinin metropol alanı.
3 saat Toronto New York, Kanada 6 saat, Niagara Şelalesi 1 1/2 saat.
Görüntüleme bilim, inovasyon ve teknoloji Dünyaca ünlü lider.
sanatlar, fotoğraf ve müzik uluslararası tanınmış merkezi.
Böyle Uluslararası Fotoğraf Müzesi ve Film, Rochester Müzesi ve Bilim Merkezi, Memorial Sanat Galerisi, Strasenburgh Planetarium, Rochester Filarmoni Orkestrası ve çeşitli performans tiyatro grupları gibi kültürel mekanlar.

Bilim ve Teknoloji Kral Abdullah Üniversitesi

Bilim, Teknoloji, Rekabetçi Arkadaş
ve Mühendislik

Bilim ve Teknoloji Kral Abdullah Üniversitesi (KAUST) dünyanın en acil bilimsel ve teknolojik sorunları çözmek için temel ve amaç odaklı araştırma yapmak için üst düzey uluslararası fakülte, bilim adamları, mühendisler ve lisansüstü öğrencileri çekiyor. Üniversite hesaplamalı bilim güçlü bir vurgu ile su, gıda, enerji, ve (Kızıldeniz dahil) çevre alanlarını researchin kesme kenarına kararlıdır.

KAUST, bölgesel ve küresel öneme işbirlikçi sorgulama yoluyla bilim ve teknoloji ilerleyen öğrencileri, araştırmacılar, öğretim ve yürütmektedir. Üniversitenin eşsiz matris yapısı ötesinde Suudi Arabistan ve yarar hem temel ve hedef odaklı araştırmaları destekler.

KAUST onun öğrencilere öğrenme, keşif ve araştırma için zengin fırsatlar sunmaktadır. 72 ülkeyi temsil eden bir öğrenci vücut ile, Üniversite çeken ve dünyanın en yetenekli ve ilham bilim adamlarını yetiştirmek kararlıdır. Öğrenciler, öğretim, ve araştırmacılar cesur Bilimsel Araştırmanın ve yenilik dinamik ve işbirliği ortamı yetiştirmek. Bu maceracı ve yaratıcı bireyler, zihinsel ve kültürel keşif yolculuğuna meşgul bir yerdir.

Programlar şunlardır:
Uygulamalı Matematik ve Hesaplamalı Bilim
Bioscience
Kimya ve Biyoloji Mühendisliği
Kimyasal Bilim
Bilgisayar Bilimi
Yer Bilimleri

Elektrik mühendisliği
Çevre Bilimi ve Mühendisliği
Deniz Bilimleri
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Makine Mühendisliği

Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri içeren burs paketinden yararlanacak:
Tam Öğrenim
Rekabetçi Aylık Geçim İndirimi
Konut
Taşınma Desteği
Tıp ve Diş Kapsama

Mohawk College

Uygulamalı Sanatlar ve Teknoloji Mohawk College
35 yılı aşkın bir süredir, Mohawk College dünyanın her yerinden öğrenciler için akademik seçim olmuştur, şu anda biz, 4.000 çıraklık 12.500 üzerinde tam zaman var, ve. Mohawk College yılda 70’den fazla ülkeyi temsil eden 1.100’den fazla uluslararası öğrencileri, ağırlamaktadır. Öğrencilerimiz deneyim zenginliği ve bizim sınıfa küresel bir bakış açısı getirmek. Öğrenciler bizim devlet-of-the-art tesisleri-o kendi çalışmaları ile ilgili, hem de yaşam kalitesini artırmak olanlar tadını çıkarın.
Mohawk College Yer haritasıYER
Mohawk College Ontario Gölü kıyısında, Hamilton, Ontario kentinde yer almaktadır. Yarım milyon sakinleri ile, Hamilton küçük bir kasaba dünya standartlarında olanaklarla hissediyorum sunuyor. Şehir aynı zamanda ev, dünyanın dört bir yanından gelen göçmenlerin çeşitli nüfus sunuyor. Toronto ve Niagara Şelalesi arasında yer alan orta yolu ek olanaklar bir saat mesafededir. Daha fazla bilgi için İl Hamilton sitesinde . PROGRAMLARI Koleji 100 Post-Ortaöğretim ve Lisans belgesi ve diploma programları sunmaktadır. Popüler programları şunlardır; İşletme Yönetimi, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği Teknolojisi, Erken Çocukluk Eğitimi, Turizm ve Seyahat, Uluslararası İşletme Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi. Daha fazla bilgi için Uluslararası Programlar sitesi . öğrenim görürken çalışma programları birlikte-op staj, saha yerleşimleri ve staj dahil kolejler çoğu. Co-op çalışma koşulları değerli eller akademik çalışma tamamlar ve maddi tazminat sağlayan tecrübe kazanmalarını sağlamak. Kanada Göçmenlik kuralları tam zamanlı altında uluslararası öğrenci haftada 20 saate kadar Kanada’da çalışabilir okurken – kampüs hem ve off-kampüs. Öğrenciler zaman akademik bir oturumda tam zamanlı çalışabilir. Mezun olduktan sonra bir öğrenci onları 3 yıla kadar up Kanada’da çalışmak için izin, ve Kanada’da kaldıktan uzanan bir Yüksek Lisans Çalışma izni için başvuruda bulunabilirler. Daha fazla bilgi için Kanada sitesinde Hükümeti . DERECE BİTİŞ Mohawk College sizin diploma programı tamamlayın ve diğer kurumlarla birlikte bizim birçok transfer anlaşmaları birinin yararlanmak. Mohawk Eğer üniversite kimlik kazanmak sağlayan lisans programları içine ayakta Gelişmiş ödülünü kurumları ile resmi transferi anlaşmaları vardır. Daha fazla bilgi için Aktarım Kredi sitesi . DİL VE KÜLTÜR INSITITUE Mohawk College İkinci Dil programları ve uzman grup özel dersler İngilizce olarak bir lider olarak ün kurmuştur. Ortaöğretim sonrası programlar ya da sadece daha da programlar Üniversite seviyesine Temel gitmek dil becerilerini geliştirmek isteyenler kayıt olmak için sınıflandırma Dil gereksinim duyan öğrenciler için. Öğrenciler için büyük esneklik sağlayan * Sınıflar, her 7 hafta başlayacak. BAŞVURU NASIL Mohawk College Uluslararası Ortaklık ve İşe Alım ofisine doğrudan başvurabilirler Uluslararası başvuru. Tamamlanan uygulamalar posta, faks veya e-posta yoluyla gönderilebilir. Zaten ülkede yakınları veya başvuranların Fennell Kampüsü’nde oda J107 bizzat kendi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üzerinde nasıl uygulanacağı hakkında daha fazla bilgi için Uluslararası Ortaklık sitesinde. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ HİZMETLERİ Uluslararası Öğrenci Hizmetleri destek ve Mohawk College katılan uluslararası öğrencilerin rehberlik adanmış bir çok disiplinli bölümdür. Bölümün rolü uluslararası öğrenciler, mezuniyetlerini kadar Mohawk College geldiğiniz andan itibaren desteklenen sağlamaktır. hizmet alanı Kanada’da kaldıkları süre boyunca öğrencilere yardımcı olmak, üniversiteye ve topluma uluslararası öğrencilerin doğrudan bağlantı olduğunu.

Kansas City Sanat Enstitüsü

Kansas City Sanat Enstitüsü (KCAI) ilave Uluslararası derecesi almak isteyen öğrenci başvuru davet etmek istiyorum

BİZİM DİSİPLİNLERİ
• Animasyon
• Sanat tarihi
Seramik •
Yaratıcı yazma •
Dijital filmi • yapım
• Dijital medya
• Fiber
• Grafik tasarım
• Çizim
• Boyama
• Fotoğrafçılık
• Baskıresim
• Sculpture
KCAI sanat ve tasarım. Excel arıyoruz, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır ABD’de kalbinde yer alan, KCAI kurulmuş bir kampüs kaliteli öğretim 125 yıllık geleneği ile gerçek Amerikan deneyimini birleştirir. KCAI A derecesi, bir Dünya çapında tanınan ve sanatsal ve profesyonel, sen akademik büyümeye izin gelecekteki kariyer için kapılarını açıyor. Uluslararası derecesi almak isteyen öğrenciler sanat ve tasarım disiplinleri çeşitli bir derece için eğitim alabilirler. KCAI var üreten istisnai mezunlar bir geçmişe sahiptir sayısız diğerleri arasında Nick Cave ve Ming Fay dahil olmak üzere sanat mükemmel. KCAI olağanüstü bazı mezunlar keşfedin burada

Öğrenci hayatı
KCAI okuyan sadece sınıfları daha hakkında daha fazla bilgi – bu hayat deneyimleri hakkında da bulunuyor. KCAI okuyan öğrencilerle çeşitli bir grup ile bağlanmak ve yaşam için arkadaş olmak için izin verecektir. KCAI öğrenci konut

Kendi stüdyolarında geceye geç çalışırken KCAI öğrenciler genellikle mutlu görünüyor, ama fırsatlar akademik yıl boyunca deneyimlerini diğer türleri için boldur. Çok sayıda öğrenci grupları ve faaliyetleri dikkatle düzenlenmiş kampüs konut ve yemek, KCAI kampüsünde hayat sessiz ya da sıkıcı asla.
Kansas Yaşam
Amerika Birleşik Devletleri kalbinde yer alan, Kansas öğrenci sanatçılar için samimi bir yerdir.

Kansas City Art Institute sanat eseri Birkaç diğer şehirler öğrenci çalışma sergiler hoş geldiniz galeri mekanlarından böyle bir sayıda sunuyoruz; fırsatlar KCAI öğrencilerinin türlü profesyonel sanatçılarla işbirliği ve işlerini New York, Chicago ve Los Angeles, gibi şehirlerde duyulmamış sergilemek zorunda. Kansas City şehir ünlü olduğu caz dahil sanat, dans, tiyatro, eklektik turistik, uluslararası etkinlikler ve müzik geniş bir yelpazede ile yaşıyor. Görsel sanatlar faaliyet bir hub, şehir Kansas Crossroads Arts District vardır şehir enerji ve görsel ve sahne sanatları merkezi olarak Kansas için ulusal tanıma topladı. Crossroads ve galeriler bir küme daha şehir, Kent Kültürü Projesi kapsamında, çağdaş ve deneysel sanat gösterir.

Ben KCAI okumak için hak mı?
Kansas City Art Institute Kampüs KCAI adresinden uluslararası çalışma macera başlatmak için aşağıdaki sağlamanız gerekmektedir:
İki referans mektubu
Resmi transkript
Standardize test puanları – anadili İngilizce Yabancı Dil Sınavı (TOEFL) ya da International English Language Testing System olarak İngilizce Testi gelen resmi sonuçlarını sunmaları gerekmektedir edilen tüm öğrenciler.
Amaç tablosu.
Portföy.
Ayrıca uluslararası öğrenciler mali destek ve pasaport fotokopisi kanıtlamak gerekir. kesin gereksinimleri ve uygulama detayları hakkında daha fazla ziyaret edinmek için: www.kcai.edu/admissions/prospective-students/applying-kcai-international-student

Bizim App indirin

Kansas City Sanat Enstitüsü (KCAI) Uygulama öğrencileri, canlı ABD’de iş sanat ve tasarım eğitimi ve gelişmek olduğunu size dünyaya bir belirti verir. Bu App sayesinde, KCAI en yenilikçi ve heyecan verici onüç ilgili ayrıntıları öğreneceksiniz (13) kurslar (ya da binbaşı, bölümler, ya da programları) ve derste öğrenciler yapıyoruz sanat galerisi ile tokatlamak mümkün.

Fontys Uluslararası İşletme Okulu

Hollanda’da Eğitim İş ve Ekonomi

Fontys Uluslararası İşletme Okulu İşletme ve Ekonomi alanında Hollanda’da Uygulamalı Bilimler lider üniversite ve 3700 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilerin yaklaşık yüzde 70’i Hollanda’da en uluslararası üniversitelerden biri yapar, yurt dışından vardır. Fontys Uluslararası İşletme Okulu öğrencileri ve öğretim elemanları arasında kişisel temas çok küçük sınıflar ile karakterizedir. . Üniversite Hollanda, Almanya ve Belçika arasında Güney-Doğu sınır bölgesinde Venlo kentinde bulunan Fontys International Business School, aşağıdaki İngilizce eğitim programları sunmaktadır:

Uluslararası Pazarlama
Uluslararası İşletme ve Yönetim Araştırmaları
Uluslararası İşletme Ekonomisi
Gıda ve Çiçek Yönetimi
Çalışma programları, içerikleri ve öğrenci nüfusu hem de uluslararası odak ile karakterizedir. Uluslararası içerik ve kültürlerarası yeterlikleri birleştirerek, Fontys Uluslararası İşletme Okulu profesyonel uluslararası iş kariyer için gerekli becerileri sağlar. Sadece iş teorik bilgi sahibi olacak, aynı zamanda gelecekteki işverenler için hayati önem taşıyan pratik becerilerini geliştirmek olacaktır. Fontys Uluslararası İş Okulu’nda okuyan Avantajları

Aslında işletmeler tarafından nelerin gerekli olduğunu öğreneceksiniz Uygulama odaklı eğitim programları
Uluslararası bir ortamda çalışma ve küçük sınıflar iş
Müfredatın bir parçası olarak kendi uluslararası öğrenci Şirket başlayın
Kendi seçtiğiniz şirketler adresinden staj yapın, ya da BMW, Coca-Cola, Hugo Boss, KPMG, L’Oreal, Philips, Unilever, PricewaterhouseCooper, Vodafone ve diğerleri gibi ortaklarımızdan biri
Dünya çapında 60 üzerinde ortak üniversitelerde bir dönem yurtdışında Eğitim
Sen çalışmaların ilk yıl sonra iş programları arasında geçiş mümkün olacaktır

Central Michigan Üniversitesi

Keşfedin CMU!
Central Michigan Üniversitesi (CMU) bir doktora araştırma üniversitesidir ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük 100 kamu üniversiteleri arasında yer almaktadır. Carnegie Mellon Üniversitesi’nin 480 dönümlük kampüs, uzlaşmacı, samimi ve elverişli bir klasik Amerikan üniversite şehrin kalbinde yer olduğunu. Öğrenciler doğal kampüs peyzaj, uygun otobüs durakları takdir ve kullanışlı yürüyüş yolları ve bisiklet paths.Students spor etkinlikleri, konserler, tiyatro ve üretim katılıyor, kampüs çevresinde yürüyüş ve yakındaki alışveriş, yemek, ve dinlenme tesisleri ziyaret zevk.

1892 yılında kurulan, CMU kendi ana kampüsünde 21.000 öğrenci ile dinamik bir üniversite haline geldi Mt. Hoş , Michigan. Üniversite ayrıca online programlar sunmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika genelinde 50’den fazla yerde Öğrenme Merkezleri ağı çalışır.

Kampüste öğrenciler 150’den fazla seçim olabilir lisans programlarına . lisansüstü düzeyinde, CMU 70’den fazla lisans programları, 12 doktora, 2 uzman derece ve üzerinde 20 yüksek lisans sertifikaları sunmaktadır. Tüm lisans programları bireysel akademik başarı sağlamak için güçlü bir bağlılık paylaşan başarılı fakülte rehberlere tarafından verilmektedir.

Central Michigan Üniversitesi, birçok yaygın yayınlanan ve ünlü profesörler ile kaliteli bir üniversite olduğunu ve araştırma olanakları hem lisans ve lisansüstü students.New binalar için kullanılabilir, devlet-of-the-art tesisleri ve öğrenci odaklı öğretim rehberlere kaliteli bir eğitim sağlamaya yardımcı Küçük sınıf boyutları ve bireyselleştirilmiş akademik bir program planları ile.

Kampüs merkezinde ikamet eden, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin olağanüstü Park Kütüphanesi , 1.3 milyon kitap, yeni, açık erişim bilgisayarlar, hem kablolu hem de kablosuz internet hizmeti, rahat çalışma alanları ve öğrenci toplantı odaları ve hatta bir yüzlerce içeren Java Şehir kahve dükkanı. kampüs merkezinde bulunan ve Carnegie Mellon Üniversitesi’nin yanında University Center , Park Kütüphanesi, tüm akademik binalar bir beş dakikalık yürüme mesafesindedir.

Akademik Programlar

Central Michigan Üniversitesi, her öğrenci ve işverenler tarafından talep, geleneksel ve ileri teknoloji programlarının çeşitli sunan, sekiz kolej oluşmaktadır.

İş İdaresi Koleji
İşletme Koleji İşletme Advance Collegiate Schools Derneği – (CBA) profesyonel AACSB International tarafından akredite edilmiştir lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır.

Central Michigan Üniversitesi SAP ile ortak ilk biriydi, ve dahil olmak üzere, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin önde gelen lisansüstü programları, MBA (10 konsantrasyonlarda) ve MSIs , müfredat içine SAP entegre. Ayrıca, CBA dinamik bir girişimci merkezi çalışır ve son derece değerli vermekteyiz büyük şirketler ve küçük işletmeler ile yakından çalışır, fakülte de son derece için saygı gerçek dünya iş partners.CMU danışmanlık hizmeti açtı Ekonomi MA , ve mezunları doğrudan pazar girin ya da Amerika Birleşik Devletleri boyunca prestijli doktora programlarına devam.

Kolej sürekli yeni programlar ve öğrenciler günümüzün hızla değişen ve her zaman zorlu iş ortamında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri ile ayrılmak sağlamak için mevcut olanları değiştirir geliştirir.

İletişim ve Güzel Sanatlar Fakültesi
İletişim Koleji ve Güzel Sanatlar (CCFA) evler, beş akademik departmanlar ve okullar lisans ve lisansüstü programlarının büyük bir çeşitlilik sunmaktadır.

Central Michigan Üniversitesi büyük faaliyet Kamu Yayıncılığı Ağı Amerika Birleşik Devletleri’nde , hands-iki kursları üniversite için son derece ünlüdür, herhangi bir diğerinden daha geniş bir coğrafi alanı kapsayan ve CCFA yüksek etki için mükemmel fırsatlar sunar televizyon ve radyo istasyonları faaliyet onun yüksek lisans programları Yayıncılık ve İletişim haber, spor, eğlence ve industries.The dahil olmak üzere ABD genelinde önde gelen pozisyonlarda, mezunlar ile Müzik Okulu , çok, kompozisyon içine giden öğrenciler, iletken, müzik eğitimi, ve performans için mükemmel bir seçenektir .
CMU CCFA öğrencileri interaktif bir ortamda öğrenmek, ve en son teknoloji ve öğrenme yöntemleri ile değerli pratik deneyim ve entegre bilgi sahibi.

Eğitim ve İnsan Hizmetleri Koleji
1892 yılında bir öğretmen okulu olarak kökeni itibaren, CMU beri Michigan içinde ve ABD genelinde nitelikli öğretmenler için talep dolum, ülkedeki önde gelen öğretim kurumlarından biri haline gelmiştir Eğitim ve İnsan Hizmetleri College (CEHS) ayrıca yerel, eyalet profesyonel organizasyonlarda birçok öğrenci geniş katılımı ve ulusal düzeyde takdir edilir.

Ek Öğretmen Eğitimi ve Mesleki Gelişim ve Eğitim Liderlik , CEHS kesme kenarı olmak üzere ünlü lisansüstü programlara çeşitli sağlar Giyim Ürün Geliştirme ve Tasarım Mağazacılık , son derece alakalı Beslenme ve Diyetetik , giderek daha popüler İnsan Gelişimi ve Aile Araştırmaları , lisansüstü sertifika Gerontoloji ve klinik odaklı MA Profesyonel Danışmanlık programları.

Bu lisans programları günümüzün hızla değişen dünyasında ihtiyaç duyulan en kaliteli eğitim ve öğretim sağlamak için, özellikle CMU gibi işverenler kombine mesleki beceri ve akademik kimlik bilgileri mezunları.

Lisansüstü Çalışmalar Koleji
Lisansüstü Eğitim Koleji CMU lisansüstü eğitim için savunucusudur. Birçok öğrenci odaklı hizmetleri ile, CMU lisansüstü öğrencileri, özellikle memnuniyetle hissediyorum ve ilk temas mezuniyet yoluyla ve ötesinde tüm yol takdir.

Lisansüstü Çalışmalar Koleji da yöneten İdaresi Bilim Master (MSA) .The MSA iş bir lisans derecesine sahip ama şimdi istemiyorum concentration.It birçok alanda başlangıçta öğrenciler için tasarlanmıştır ile yönetimde disiplinlerarası bir lisans programı yönetiminde yüksek lisans, ve şimdi tüm akademik kökenden gelen öğrencileri kabul etmektedir.

4.000 ‘den fazla öğrenci her year.Most online ya da 50 birinde kayıt dışı kampüs öğrenci kayıtlı olan CMU MSA Olağanüstü başarılı bir programdır CMU Küresel Kampüsü Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika ve genelinde bulunan merkezlerde. Aynı zamanda en büyük kampüs programı ve öğrenciler Sağlık Hizmetleri İdaresi, İnsan Kaynakları, Kamu Yönetimi, Uluslararası İdaresi, artı Liderlik, Spor Yönetimi ve diğer konsantrasyon alanları dahil on yoğunlaştığı alanlara, seçin.

Sağlık Meslek Koleji

Saygın akademik programlar, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin tanımlamak gelen sınıflar, laboratuarlar ve yenilikçi, disiplinlerarası klinikler evler ve devlet-of-the-art, teknoloji-zengin bina yararlanan öğrenciler Sağlık Meslek Koleji (CHP). Uluslararası bilinen fakülte rehberlere bir, enerjik zorlu ve canlı öğrenme community.The öğrenci odaklı bir yaklaşım içine öğrencileri ağırlamaktan sınıf öğrenme, klinik deneyimler, staj, araştırma ve toplum hizmetleri olanaklarının belirgindir.

Lisans düzeyinde, tüm programlar seçici ve en CHP’nin lisansüstü programları için yüksek not ortalaması, tavsiye mükemmel mektupları, ve bol gerçek dünya experience.A temel amacı ile en iyi performans gösteren öğrencileri çekmek orta ve kuzey Michigan içinde sağlık promosyonlar geliştirmek için, ama elit olmayan Michigan öğrencileri kabul verilebilir.

Lisansüstü programları şunlardır Odyoloji Doktor , Sağlık İdaresi Doktor tamamen çevrimiçi / off-kampüs lisans programı), ve Fizik Tedavi ve Doktor dahil .Ayrıca beğenilen olan Dil ve Konuşma Patolojisi Master of Arts , Doktor Bilim Master Yardımcısı , Sanat Beden Eğitimi Yüksek Lisans , yeni revize Egzersiz Bilimi Yüksek Lisans ve ulusal tanınmış spor İdaresi Master of Arts .

Sağlık Meslek Carnegie Mellon Üniversitesi’nin Koleji yüksek teknoloji, interaktif derslikli bir state-of-the-art tesis ve Carnegie Mellon Üniversitesi’nin marka yeni bağlanır Tıp Koleji .

İnsan ve Davranış Bilimleri Koleji
İnsan ve Sosyal ve Davranış Bilimleri Koleji (CHSBS) sekiz akademik bölümler vardır ve Central Michigan Üniversitesi’nde büyük üniversitesidir. Bu ulusal bilinen yazarlar, tarihçiler, filozoflar, psikologlar ve sosyal bilimciler de dahil olmak üzere 250’den fazla öğretim üyesi bulunmaktadır.

Kolej gibi mükemmel fırsatlar ek eğitim ve öğrenim alanlarında değerli deneyim kazanmak için başarılı fakülte rehberlere ile çalışmak, öğrencilere her biri pek çok akademik ve profesyonel odaklı merkezler ve enstitüler, ve birçok mükemmel araştırma tesisleri, ev Uygulamalı Araştırma ve Kırsal Araştırmalar Merkezi , Sürdürülebilir Sistemleri Great Lakes Enstitüsü ve Beyin Araştırmaları ve Bütünleştirici Nörobilim Merkezi .

CHSBS üst düzey öğrenciler için çok sayıda lisans programları ve birçok lisansüstü programı fırsatları sunmaktadır.

Birkaç lisansüstü seçenekleri İngilizce yaygın olarak tanınmış olmak üzere, mevcut TESOL programı, İngiliz Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans ve Çocuk ve Genç Yetişkin Edebiyatı MA , artı Yaratıcı Yazma MA ve Kompozisyon ve İletişim: İngilizce MA .

Ayrıca mevcut ulusal ünlü olan Siyaset Bilimi Yüksek Lisans ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans (MPA), artı İspanyolca MA ve disiplinler arası Beşeri MA . onun lisans sertifikaları, CMU Tarih onun saygın MA için bilinen Tarih ve onun dünyaca ünlü Doktora Tarih içinde de lisans tamamlama için yurtdışında çalışma gerektirir İskoçya, Hollanda, Almanya ve Meksika’da, ortak üniversiteler ile karşılaştırmalı, ulus ötesi tarihinin programı.

Ayrıca, CMU bir fenomen haline gelen başarılı olan Psikoloji doktora programları ile departmanı, Uygulamalı Deneysel Psikoloji , Klinik Psikoloji , Endüstri ve Örgüt Psikolojisi , ve Okul Psikolojisi. Ayrıca mevcut olan Deneysel Psikoloji Yüksek Lisans , Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans , ve Uzmanı Okul Psikoloji .

Tıp Of Koleji
, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin yeni Tıp Koleji çok ihtiyaç duyulan birincil bakım hekimleri yetiştiren, yanı sıra özellikle Midwest region.For bilgileri görmek etkileyen hastalıklar üzerinde sağlıkla ilgili araştırmaları teşvik www.cmich.edu/cmed .

Bilim ve Teknoloji Koleji
Fen ve Teknoloji Koleji (CST) sekiz akademik bölümler vardır ve 59 lisans ve 12 yüksek lisans programları sunmaktadır. Bu programlar Peru’da bir bulut orman haritalama için nehirlerde midye türlerinin araştırma her şeyi öğrencileri meşgul, ve gelen Öğretimi Koleji Matematik gelişmiş son nüansları Malzeme Bilimi . Öğrencilerin Hangisini seçerseniz seçin programları, onlar gelişmiş ekipman kullanımı ve saygın fakülte ile yakından çalışacak öğrenci merkezli eğitime adamış rehberlere.

Biyoloji , Kimya , Bilgisayar Bilimleri , Matematik , Fizik CST köşe taşları mevcut ileri çalışmalar vardır experience.Also kalır Veri Madenciliği , ve Coğrafi Bilgi Bilimi (CBS), yanı sıra İleri Malzeme Bilimi .

CMU Bilim ve teknoloji öğrencilere çalışmanın heyecan verici seçenekler vermek ve öğrencilerin akademik programlar, yeni ve yükseltilmiş tesisleri ve öğrenci araştırma imkanları hakkında özel bilgiler için bölüm web sitelerine göz atmak için teşvik edilir.

Uluslararası Öğrenci Destek
Uluslararası öğrenciler onları Amerika Birleşik Devletleri’nde ve kampüs yaşamına uyum yardımcı olmak için kullanılabilir kaynakların bir bolluk var. Uluslararası İlişkiler Ofisi CMU (OSB) çok özel hizmetleri sunmaktadır ve Amerikalı öğrencilerle birlikte ve ABD’de hayata alışık koyulmak için etkileşim yardımcı uluslararası öğrenciler için sosyal ve kültürel faaliyetlerini koordine

Dil Becerileri Destek
İngilizce Dil Enstitüsü anadili olan kabul için asgari İngilizce yeterlilik şartları (genellikle 79 IBT TOEFL, IELTS 6.5), uymayan English.Graduate öğrenciler Koşullu Kabul verilir ve olabilir değil öğrencilere dil becerileri ile yardım sunmaktadır tam olarak kabul edilmeden önce ELI ders almalarına izin

Üniversite Rekreasyon ve Etkinlikler
s; Öğrenciler, Carnegie Mellon Üniversitesi’nin seviyorum Üniversitesi Rekreasyon (ureC) ve Öğrenci Aktivite Merkezi’nde ayrıca kampüs rekreasyon, eğlence büyük bir çeşitlilik keyfini America.Students bulacaksınız iyi üniversite dinlenme tesislerinden biri olan ve, wellness programları, hizmetleri ve facilities.Additionally, CMU 500’den fazla çeşitli ev sahipliği Üniversite Olaylar büyük ölçekli kamu konserler dahil ziyaret ünlüler (için samimi müzikal performanslar itibaren her yıl, CMU Mezunlar .

Neden CMU?
Central Michigan Üniversitesi rahat ve olumlu bir öğrenme ortamında öğrencileri bir araya getirip, sosyal, kültürel ve eğlence faaliyetleri yapan öğrenciler tutan bir öğrenci odaklı, yüksek kalitede akademik bir üniversite.

İş ve Teknoloji

Başbakan Miami konumu ve dünya standartlarında fakülte ile, İşletme ve Teknoloji (TCMB College) College sizin eğitim için mükemmel bir seçimdir.
TCMB College personeli
İş ve Teknoloji College, uluslararası işletme, girişimcilik, veya e-ticaret dahil olmak üzere özel programları seçme seçeneği ile, İşletme Lisans programına kayıt olabilirler. Ayrıca az dört yıl İşletme Lisans programı bitirmek için izin verecek hızlandırılmış program seçebilirsiniz.

TCMB üniversitede bir öğrenciTCMB Koleji da dahil olmak üzere küresel talep diğer kariyerlerinde önlisans programları sunmaktadır:

Grafik Tasarım
Ağ Yönetim
Sağlık Bilgi Yönetimi
Elektrik Teknolojisi
Klima Soğutma ve Isıtma Teknolojileri
ESL (İkinci Dil olarak İngilizce)
Güzel Miami SİZİN LİSANS DERECE GET – Florida
Öğrencilerimizin başarılı bir kariyer kazanıyor doğru okurken TCMB Koleji, öğrencilerimizin, öğretim üyeleri ve personel birlikte bir birleşik uluslararası aile, çünkü onların bütün Koleji eğitim boyunca yönlendirilir.

TCMB Koleji Uluslararası
TCMB Koleji Büyükşehir Miami alanı boyunca beş kampüsleri, Florida en kalabalık kenti olan Miami, Florida merkezli bir ulusal akredite ve uluslararası üne sahip akademik kurumdur. Koleji kampüslerinde Her sadece birkaç dakika uzaklıkta olan güzel kumsalları da dahil olmak üzere bölgenin en ünlü turistik mekanlarından bulunmaktadır.

East Anglia Üniversitesi

“Ben düşünmek, soru ve En Ben bir yaşam arttırıcı zaman vardı, bir kişisel veya profesyonel düzeyde olsun., Sırayla umarım başkalarına ilham bana yardımcı oldu UEA en ilham öğrendim.”

Tamara Ingram
Başkan Yardımcısı ve Yönetmen (Gri Küresel), eski Başkanı (Londra ziyaret) ve eski Genel Başkanı Yönetme (Saatchi & Saatchi)

Mükemmel bir gelenek

1963 yılında kurulan, East Anglia Üniversitesi (UEA) konu alan geniş bir yelpazede birinci sınıf kaliteli öğretim ve araştırma için uluslararası bir üne sahip, İngiltere’nin önde gelen üniversitelerinden biridir.

East Anglia Üniversitesi 1.15,000 Ev / AB ve Uluslararası öğrenciler, biz entelektüel uyarıcı bizim geniş mükemmellik gurur duyuyoruz üzerinde ev Lisans , Yüksek Lisans Öğretti ve Araştırma kursları olağanüstü araştırma kaynaklarına ve lider akademik uzmanları ile, destekleyici bir ortam sunmayı hedefliyoruz, ve erişim .

UEA ile Çalışma

Dört Fakülteler, çalışmanın 24 Okulları toplam içeren araştırma liderliğindeki genelinde çeşitli konularda akademik titizlik ile öğretim sağlamak Bilimler , Sanat ve Beşeri Bilimler , Sosyal Bilimler ve Tıp ve Sağlık Bilimleri .

Lisans ve Lisansüstü dereceleri tam zamanlı ve yarı zamanlı seçenekleri olarak sunulan ve aynı zamanda profesyonel gibi öğretim, tıp, hukuk ve işletme gibi çalışmalar yanı sıra, bir dizi içerir olabilir kısa süreli mesleki gelişim fırsatları .

Fen Fakültesi

Öğretti: Beng, (Hons), MChem, MComp, MMath, MSci, Lisans Diploması, MRES, MSc Araştırma: MSc, MPhil, Doktora

Bizim araştırma kalitesi bize İngiltere’de bilim için ilk on araştırma üniversitelerinden biri olarak ün kazanmıştır. Biz Norwich Araştırma Park bizim bağlı enstitü ile işbirliği, yenilikçilik, mükemmellik ve disiplinler arası bir yaklaşım için güçlü bir üne sahiptir. Çalışma alanları şunlardır:

Biyolojik Bilimler Yüksekokulu
Çevre Bilimleri Yüksekokulu
Kimya Okulu
Matematik Okulu
Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Norwich Research Park

Bitki ve Mikrobiyal Bilim John Innes Merkezi
Gıda Araştırmaları Enstitüsü
Sainsbury Laboratuvarı
BBSRC Genom Analiz hizmetleri
David Moore MChem, Biyolojik ve Tıbbi Kimya “Geçenlerde bir büyü bir STK için bir İsviçreli bölge ofisi kurduktan sonra Kaliforniya’ya döndü. Ben tüm dünyada hükümetlerin adına kaynak kıtlığı ve ekonomik ve kalkınma sonuçları arasındaki bağlantıları geliştirme, uygulamalı araştırma yöneten. Tıbbi teknoloji bir ilgi sayesinde Kimya ve Biyoloji Bilimleri okullar arasında benim çalışmaları bölmek için mantıklı. Şimdi evimi – – Kuzey Amerika’da bir yıl geçirmek için bir fırsat ve mükemmel öğretim bağımsız araştırma analitik kimyada tatmin edici bir kariyer için beni açmıştır “.

East Anglia Üniversitesi Sanat ve Beşeri BilimlerSanat ve Beşeri Bilimler Fakültesi

Öğretti: BA (Hons), Yüksek Lisans Diploması, MRES, MA Araştırma: MRES, MPhil, Doktora

Bizim erken itibar Sanat ve Beşeri Bilimler bizim gücü ile kurulmuş ve bu dahil çeşitli bölümleri ile geliştirilmiştir:

Amerikan Araştırmaları Okulu
Tarih Okulu
Siyasal, Sosyal ve Uluslararası Çalışmalar Okulu
Felsefe Okulu
Dil ve İletişim Çalışmaları Okulu
Edebiyat, Drama ve Yaratıcı Yazarlık Okulu
Film, Televizyon ve Medya Çalışmaları Okulu
Sanat Tarihi ve Dünya Sanat Araştırmaları Okulu
Jyoti Bhojani, BA Siyaset “bir parlamenter staj fırsatı UEA’deki siyaset çalışma benim karar için anahtar oldu. Benim özel çıkarlarına odaklanmak başardı. Ben şimdi bir üst düzey İngiltere İşçi MP bir Parlamenter Yardımcısı duyuyorum. ”

UEA Sosyal BilimlerSosyal Bilimler Fakültesi

Öğretti: BA (Hons), LLB, PG Cert, PG Diploma, PGCE, Lisans Diploması, MRES, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Araştırma: MRES, kısraklar, Yüksek Lisans, MPhil, Doktora

Fakülte akademik ve mesleki gelişim ön planda çalışır ve özgünlük ve işbirliği için güçlü bir üne sahiptir. Çalışmanın alanları şunlardır:

Ekonomi Okulu
Norwich İş Okulu
Hukuk Fakültesi
Uluslararası Kalkınma Okulu
Eğitim ve Hayat Boyu Öğrenme Okulu
Sosyal Hizmetler Yüksekokulu
Psikoloji Okulu
Neil Coxhead, LLB Hukuk “büyük bir uluslararası yasal uygulama içinde Benim görevim büyük şirketler ve altyapı projelerine bankaların kredi danışmanlık içerir. Ben Doğu Avrupa’da büyük altyapı projelerini finanse üzerinde çalışıyordu nerede Geçenlerde bizim Budapeşte ofisine bu geçici döndü. UEA azından ben avukatların tarafından öğretildi ve yerel uygulamalarla deneyim için fırsat vardı. UEA lisans ders de potansiyel eğitim sözleşmeleri içine benim yol hafifletti hangi saygı. ”

UEA FenTıp ve Sağlık Bilimleri Fakültesi

Öğretti: (Hons), MBBS, PG Cert, PG Diploma, MRES, MCE, MSc Araştırma: MPhil, Doktora

Fakülte araştırma ve eğitim yenilik ve vizyonu güçlü bir geleneği üzerine inşa ve yerel sağlık hizmeti sağlayıcıları ile yakın bir ortaklık vardır. Etkinlikler hastalar, nüfus ve sağlık politika yapıcıları ihtiyaçlarına laboratuvar bilimi bağlayan disiplinlerarası araştırma yoluyla milletin sağlığını iyileştirmek için arzu yansıtmaktadır. Ile yakın işbirliği içinde çalışan Norfolk & Norwich Üniversitesi Hastanesi , Fakültesi bünyesinde Bölümler şunlardır:

Rehabilitasyon Bilimleri Fakültesi
Hemşirelik Bilimleri Yüksekokulu
Norwich Tıp Fakültesi
Niamh Rogers, Tıp öğrencisi . “Ben İngiltere’de en ileri düşünme tıbbi derslerin birinde öğrenim ayrıcalıklı hissediyorum benim ilk hafta tıbbi her şeyi dalmış, derin ucunu düz atıldı – ve ben olmazdı bunu başka bir yol vardı. Benim ikinci basamak yerleştirme yardımcı geçirdim , ameliyatlar danışmanları gölgeleme ve tedavi gören hastaları danışmanlık. ”

Öğrenim Finansman

Için Fon lisans ve lisansüstü eğitim Üniversitesi ve dış şemaları bir dizi hem kullanılabilir. Üniversite tarafından sunulan Burslar, burs ve Studentships normalde akademik liyakat veya gelir yardımı temelinde öğrencilere verilen ve çalışma süresi boyunca genellikle vardır.

Kariyer geliştirme

UEA ile Etki olun . Üniversite aktif girdikleri hangisi istihdam alanı başarılı olmak için gerekli nitelikleri ile donatmaktır için çabalamaktadır. Uzman Kariyer Geliştirme Danışmanları kendilerini ve istihdam piyasasını anlamak ve uygun kariyer ile ilgili bilgi ve becerileri geliştirmek için öğrencilere yardım, tarafsız bilgi, tavsiye ve rehberlik sağlayacaktır.

Araştırma üstlenen tüm öğrenciler de erişmek ve geniş kapsamlı ağa bağlı etkinliklere katılmak mümkün olacak Araştırma Merkezleri ve Enstitüleri East Anglia Üniversitesi ile ilişkili.

Üniversite ayrıca ayrılmaz bir parçasını oluşturan Norwich Araştırma Park John Innes Merkezi, Gıda Araştırmaları, Sainsbury Laboratuvarı, BBSRC Genom Analizi Merkezi’nin Enstitüsü ve Norfolk gibi dünya sırada kurumlarda, çalışan 10.000’in üzerinde kişiye ev Norwich Üniversitesi Hastanesi &.

Edward Johnson, Lisans İşletme Bilgi Sistemleri “Ben BRANDBANK Uluslararası Program Müdürü, büyük uluslararası perakendecilere dijital içerik kaynağı bir şirket duyuyorum. rolü, teknik bilgi ve iş becerileri, üniversite derecesine giren tüm disiplinleri gerektirir. Benim kursu yapılan modüller gerekli beceri seti oluşturmak için iyi bağlantılı. Benim öğretim doğrudan sanayi deneyimi ve Kariyer Merkezi’nin tavsiye potansiyel kariyer yolu seçerek bir proje yönetim danışmanlığı ile benim ilk rolünü almak çok yararlı.

Sir Paul Nurse, Doktora Biyoloji ve 2011 Nobel Ödülü “UEA benim araştırma hayatında önemli bir zamanda benim için çok önemliydi. Ben kariyerinin geri kalanı için iyi yerine beni durdu bir araştırma öğrencisi olarak parlak bir eğitim aldı. Ve, elbette, ben gerçekten kendimi zevk. ”

Kaynakları ve imkanları ÖğrenmeKaynakları ve imkanları Öğrenme

Bizim öğrencilerimiz çalışmalarını yardımcı olmak için kaynakların ve tesislerin geniş bir erişime sahip. Profesyonel ağımız Öğrenci Hizmetleri kendilerine sunulan fırsatlardan tam olarak yararlanmak için, tüm öğrencilerin bilgi, tavsiye, pratik yardım ve uzman kaynaklar sunmaktadır.

Üniversitenin Kütüphane dönem boyunca haftanın 7 günü açıktır. İmkanlar 800.000’den fazla kitap ve dergi hacimleri, büyük bibliyografik ve atıf veri tabanları, geniş bir görsel-işitsel koleksiyon ve arası kredilendirme ve belge temini hizmeti de dahil olmak üzere elektronik kaynakların bir yelpazede yer alıyor. BT tesisleri Kütüphane’de 24 saat erişim alanı, BT kampüste hub, tüm üniversite kampüsü ve dizüstü bilgisayar ve mobil erişim için bir kablosuz ağ bağlayan yüksek hızlı bir ağ.

Bizim Yabancı Dil öğrenme desteği de ileri seviyelere Başlangıçtan sınıfları ile, başka bir dil konuşmayı öğrenmek için fırsat öğrencilere sağlar. Sunulan Diller Japonca, İtalyanca, Rusça ve İspanyolca Almanca Arapça, İngiliz İşaret Dili, Mandarin Çincesi, Fransızca, Yunanca, içerir.

Uzman olanakları da, devlet-of-the-art bilimsel laboratuvarlar, psikoloji araştırma bakla ve gözlem suit, dram ve elektro-akustik müzik stüdyoları, telekomünikasyon suit ve amaç liderliğindeki klinik çalışmalar kolaylaştırmak için kaynaklar, araştırmacı deney, analiz ve amaca dahil modelleme.

Senin Kariyer ve İstihdam ile Yardım
Sosyal Yaşam ve Öğrenci Birliği
Üniversite kampüsü ve NorwichÜniversite kampüsü ve Norwich

Sanal Tur: Campus bir tura çıkın

Norwich eteklerinde güzel park 200 hektarlık alan, üniversite kampüsü tek bir eşsiz konumu ödüllü konaklama, spor, sosyal ve kültürel hizmetleri sunmaktadır. Üniversite sürekli, yeni öğretim alanı ile, kendi tesislerinin geliştirilmesi yatırım destek ve kariyer öğrenme kaynakları genişletilmiş ve son birkaç yıldır gelişmeler arasında genişletilmiş bir kütüphane hizmeti vardır.

Hepimiz merkezi ısıtmalı, tamamen mobilyalı ve ortak mutfak yuvarlak gruplandırılmış., 3.500 öğrenci odaları mevcut olması Konaklama self-catering , ama kendiniz için yemek bir değişiklik gibi hissediyorum, yemek ve içmek için yerler bol kampüs. Tüm 1. yıl lisans öğrencilerine konaklama garantilidir. Üniversiteye yeni uluslararası lisansüstü de, ilk yılında konaklama garantili belirli gereksinimleri karşılamak kaydıyla edilmiştir.

Spor tesisleri multi-milyon-poundluk kapsayacak Sportspark olimpik yüzme havuzu, fitness merkezi, atletizm pisti, jimnastik salonu ve tırmanma duvarı içerir ve sürekli İngiltere’de en iyi öğrenci spor tesisleri sahip olarak sıralanır. Üniversite ayrıca yılda iki kez ev sahipliği yapan Uluslararası Edebiyat Festivali (her ikisi de UEA’nın Yaratıcı Yazarlık elbette Mezunları) gibi Ian McEwan ve Kazuo Ishiguro gibi ünlü isimler yer verdi ve dünyanın ünlü ev Görsel Sanatlar Sainsbury Centre Robert ve Lisa Sainsbury evler, Koleksiyon – Yirminci yüzyılın en büyük sanat koleksiyonlarından biri.

NorwichNorwich – mükemmel konumu

Yaşamak bir kolay olacak, dost ve güvenli bir yer, Norwich kalabalık merkezi Üniversitesi’nden otobüsle sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Tarihi kent İngiltere ve sinemalar, tiyatrolar, barlar ve kulüplerde ilk on alışveriş mekanlarından biri teklif canlı bir sosyal hayat.

Norwich bir ‘üniversite kenti’ tüm özelliklere sahiptir. Bir büyük ticari ve gelişen kültür merkezi, tarihin batmış ve kendine özgü karakterini korur. Şehir oldukça ortaçağ çakıl taşlı yolları ve sokakları bir labirent ortasında yer bağımsız mağazalar, küçük dükkanlar uzman, büyük yüksek sokak zincirleri ve ülkenin en büyük altı gün açık hava pazarı canlı karışımı sahiptir. Ayrıca İngiltere geri kalanı iyi otobüs ve tren bağlantıları vardır ve kendi havaalanı olan dünya çapında 200 şehirlere bağlantıları ile Kıta kolay erişim sağlar.

Üniversite Kampüsü ve Norwich Araştırma Park havadan görünümü

Üniversite Kampüsü ve Norwich Araştırma Park havadan görünümü

Üniversite tarafından en son öğretim kalitesi denetim en yüksek rütbeli alınan Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı ve sürekli öğrenci memnuniyeti için en iyi üniversitelerinden biri olarak sıralanır olmuştur İngiltere Ulusal Öğrenci Anketi . Biz Guardian Üniversite Rehberi 2015 ve Komple Üniversite Rehberi 2015 yılında İngiltere’nin en iyi 15 üniversiteden biri olarak sıralanır.

En son hükümet Araştırma Değerlendirme Egzersiz uluslararası ayakta sayılır ve dünyanın önde gelen uluslararası veya mükemmel olarak yüzde 50 üzerinde Üniversitenin araştırma faaliyetinin neredeyse 90 yüzde ile, İngiltere’de en iyi araştırma üniversiteleri arasında yer UEA.

Ljiljana Harding, Doktora İlaç Malzeme Bilimi “: Bu zorlu olduğunu ödüllendirici ve çok eğlenceli olduğunu Dost insanlar ve Norwich güzel şehir bu herkese tavsiye ederim harika bir deneyim haline UEA bir öğrenci olmak harika.”.

Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji

Burada Kayropraktik elektronik broşür Avrupa Koleji – Anglo Oku
İngiltere’de Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji için 2013/14 prospektüs görüntüle
Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji (AECC) kas-iskelet sağlık ve eğitim alanında bir dünya lideridir. Amerika Birleşik Devletleri dışında Kayropraktik eğitiminin ilk sağlayıcılarından biri, bu özel kurum, eğitim, araştırma ve klinik bakım yoluyla sağlıklı topluma katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bizim İzle Video , ya da okumaya:

Bournemouth Resimleri ve Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji
1965 yılında kurulan yenilikçi öğretim, klinik mükemmellik ve araştırma yoluyla bilginin sınırlarını zorlayan müthiş bir üne sahip. Fakültemiz kendi alanında en iyi öğretmenlerin bazı sahiptir. Öğrencilerimiz kararlı ve aldığınız eğitim ve deneyim hakkında çok olumlu. Bizim personel ve öğrenciler dünyanın her yerinden gelen ve bizim çok isim, Kayropraktik Anglo-Avrupa Koleji, bizim çok uluslu bir bakış açısı vurguluyor.

Eylül 2005 yılından bu yana, bizim kursları tarafından onaylanmıştır Bournemouth University . Bizim yerel Üniversitesi ile işbirliği içinde çalışarak, biz geliştirmek ve küçük bir uzman kurumun yakın üniversite atmosferini korurken, hem bizim öğretim ve araştırma faaliyetlerini zenginleştirmek.

AECC kampüs ormanlık arazi üzerinde ödüllü, yedi kilometre uzunluğunda altın kumlarına birkaç dakika duruyor Bournemouth plaj ve çarpıcı bir mimariye sahip. Büyük tarihi yapılar yüz üzerinde ve yirmi yıl boyunca eğitim koltuk olmuş ve 2009 yılında açılan yeni devlet-of-the-art öğretim kliniğine hoş bir kontrast sağlar var.

hi-tech kliniği – Avrupa’nın en büyüklerinden biri – 34 Kayropraktik tedavi odaları, sofistike bir rezervasyon sistemi, dijital röntgen, floroskopi, ultrason tanı ve fonksiyonel bir rehabilitasyon merkezi oluşur. Öğrenciler Kayropraktik öğretmenler gözetiminde klinikte içinde stajyer olarak çalışma son iki yıl geçirmek. Bu yerel topluluk için değerli bir hizmet, hem de gerçek hastaların tedavisinde eller deneyimi sağlar.

Lisans-Yüksek Lisans Kayropraktik ders AECC sunulan bir 5 yıllık süre içinde çalışan bir tam zamanlı bir programdır. Yenilikçi, entegre ve güçlü mesleki ders tren ve modern toplumda birinci basamak sağlık kuruluşları gibi profesyonel uygulamalar için yüksek lisans chiropractors hazırlamak için tasarlanmıştır. Program uluslararası kabul görmüş bir yeterlilik Kayropraktik Bilim Master bir ödül yol açar. Bir Kayropraktik kariyer büyük memnuniyet insanlar sağlık sorunları aşmak yardımcı dayanmasına rağmen, maddi ödüllendirme olduğunu. Son yıllarda tüm AECC mezunlarının neredeyse% 100 bir masör olarak iş bulmak için gitti ve birçok kendi özel klinikler kurdunuz.

Ekonomi Erasmus Okulu

Rotterdam Erasmus Üniversitesi Ekonomi Erasmus Okulu güçlü bir uluslararası boyut ile bir üst sınıf bir kurumdur. Rotterdam, Avrupa’nın ekonomik ve lojistik merkezinde bulunan, bir yüzyılı aşkın bir süredir mükemmel bir eğitim ve üretilen mükemmel bir araştırma sağladı. Birçok başarılı kariyer burada başladı. . Ekonomi Erasmus Okulu mezunları ideal dünyanın her yerinde iş dünyasında başarı, hükümet pozisyonları ve araştırma için donatılmıştır Biz disiplinde en iyi olmak için çalışıyoruz; Ekonomi, Ekonometri ve İşletme Ekonomisi. Ve biz mükemmellik hem researchand öğretim ulaşmak için çalışırlar. Bu sağda görüldüğü gibi sıralamada bizim performansı ile ölçülebilir. lisans düzeyinde biz 3 İngilizce öğretti uluslararası lisans programları sunuyoruz:

Ekonomi ve İş Ekonomisi Lisans
Ekonometri ve Yöneylem Araştırması Lisans
Çift Diploma: BSc² Ekonometri / İktisat

Uygulamalı Bilimler Macromedia Üniversitesi

Medya, iletişim ve yönetimi Almanya’nın 1 numaralı özel üniversite

bizim toplumumuzda Gelişmeler küreselleşme ve medyatikleşmesi temel taşlarından arasında, teknolojik ilerleme ritmini izleyin. Macromedia Üniversitesi, bir üniversite sıfatıyla bu gelişmeleri takip ve medya toplumun tüm yönleriyle yansıtan bir yer olarak kendini kavrar. Macromedia Üniversitesi programları gibi gazetecilik gibi yönetim ve içerik işlerden modern medya kariyerlerinin geniş bir yelpaze, kapak tasarım ve oyun yaratıcı alanlar. Beş Lisans programları, Gazetecilik, Medya Yönetimi, Medya ve İletişim Tasarımı ve Yönetimi, üniversite çalışmanın fazla yirmi alanlarda toplam uzmanlık sunmaktadır. Bunlar medyanın tüm spektrumunu kapsar. Macromedia Enstitüsü çalışmanın çeşitli alanlarda üç yüksek lisans programları, her sunuyor. Çeşitli programlar tamamen İngilizce öğretilir. Öğretim her öğrenci için en iyi desteği sunuyor Bizim öğretim profesyonelce en üst düzeyde eğitim öğrencilerin temel fikri tarafından bilgilendirilir, aynı zamanda onlara kişisel gelişim bireysel destek vererek. 80’den fazla profesörlük ve Münih, Stuttgart, Köln, Hamburg, Berlin ve Milan üzerinde 2000 öğrenci ile üniversite uluslararası medya toplumun medya yetenekleri nesil yetiştirmektedir. Sınıflar ve çalışma grupları genellikle küçük ve kişisel bulunmaktadır. Öğrencilere teori ve pratiğin yakın zincirlemeyi sunmak amacıyla, üniversitenin profesörlük doldurmak için medya işletmeler, üniversiteler ve iletişim ajansları gelen akademisyenleri ve uzmanları atamıştır. nonprofessional akademik personel sürekli gelişim ve genişleme altında. Onlar teorik konu bilgi edinmelerine ve onların sosyal ve yaratıcı kişilikleri. Geliştirmek gibi farklı programlarda öğrenciler oldukça bireyselleştirilmiş destek almak yüksek itibar ve medya işletmeler ve sanayi mükemmel rehber ile ünlü üniversite Macromedia Üniversitesi Fen Araştırma Bavyera Devlet Bakanlığı devlet akreditasyon vardır Baden-Württemberg, Kuzey Ren-Vestfalya, Hamburg ve Berlin: Sanat ve ayrıca Almanya genelinde yerlerde akredite edilmiştir. Tüm mezunlar bir Bavyera üniversite diploması almak. Macromedia Üniversitesi Mezunlar Servis öğrencileri, mezunları, öğretim üyeleri ve işletmeler için iletişim forumdur. Etkinlikler düzenleyerek ve deneyimlerini paylaşma platformu, “eV bağlamak MHMK” 2009 yılında kurulmuş. Kariyer Hizmet, tüm medya ve yönetim disiplinleri öğrenciler ve şirketler arasındaki diyalogu teşvik temas yetkili noktasıdır. Ayrıca potansiyel çalışanları işe onlara yardımcı olmak üzere şirketler, hizmet sağlayıcı olarak görür. Kariyer Servisi temel amacı iletişim hatlarını açarak ilgili tüm yararına öğrencileri ve mezunları, fakülte ve şirketler arasında uzun süreli işbirliği kurmaktır. uluslararası kariyer odaklanın Macromedia Üniversitesi trenler küresel pazarda çalışabilir kişilikleri ve ulusötesi ve kültürlerarası projelerde çalışmak. öğretim ve araştırma kültürlerarası alışverişi yoluyla ve projeler: uluslararası yönelim nedenle iki düzeyde teşvik edilmektedir. Onlar eğitim gibi öğrencilerin karşılaştıkları Uluslararası projeler ve vaka çalışmaları bölgesel düzeyde kurulan haline nasıl küresel standartları göstermektedir. Bir TV formatı, örneğin, ya da bir video oyunu, Almanya’da daha Japonya’da farklı çalışır.

Yaşar Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi, Türkiye’nin Akdeniz sahil şeridi üzerinde İzmir güzel şehir merkezinde bulunan bir İngilizce-orta üniversitedir. Samimi bir atmosfer için bilinen, üniversite 2001 yılında kurulan ve kaliteli sağlanması ve onların üniversite yıllarında en iyi isteyen öğrencilere, eğitim yerine yöneliktir. Iş sektörü ve küresel üniversitelerle Üniversitesi bağlantılar kampüsü uluslararası bir boyut ile kişisel gelişim ve öğrenme için ideal bir ortam sunuyor. Ortak anlaşmaları ülkelerin geniş bir yelpazede 221 üniversite ile imzalanmıştır. Üniversite İzmir ve Ege Bölgesi’nde yerel nişan doğrultusunda, uluslararası rolünü geliştirmeye önem vermektedir.
Yaşar Üniversitesi Kampüsü
Önemli Notlar
Amerikan CEA akreditasyonu ile Kalite İngiliz orta öğretim
Yedi Fakülte, iki Enstitüler (Sosyal ve Uygulamalı Bilimler), bir Lisansüstü Araştırma Merkezi, Meslek Yüksekokulu, Müzik Bölümü ve Medya Merkezi oluşan
Uluslararası öğrencilere sunulan burs Bir dizi
Erasmus ve küresel ISEP ortak üniversiteler ile dünya çapında değişim fırsatları
Öğrenim Türk ve uluslararası akademik personel lider tarafından verilen
Tüm Avrupa transfer kredisi ile seçmeli derslerin bir dizi (AKTS)
Fakülte için dil seviyesine ulaşmak gerek öğrenciler için İngilizce hazırlık yılı
Sunulan ikinci dil seçeneklerinin yanı sıra Türk destek sınıfları
Akademik Programlar
Yaşar Üniversitesi Binaİletişim, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Mimarlık, Fen Edebiyat, Sanat ve Tasarım, Hukuk ve: Üniversite 60 lisans ve lisansüstü diploma programlarına, aşağıdaki Fakültelerinde Avrupa transfer kredisi ile tüm ve mevcut üzerinden sunuyor. Lisansüstü programlar. Lisansüstü Araştırma Merkezi’nde yanı sıra, Yüksek Lisans Enstitüleri sunulmaktadır , Ek Türkçe dersleri yanı sıra ikinci dil seçenekleri ve seçmeli derslerin bir dizi uluslararası öğrencilere sunulmaktadır. Bir İngilizce hazırlık sınıfı da kendi seçtiği Fakültesi çalışması için gerekli olan İngilizce dil seviyesine ulaşmak isteyen öğrenciler için kullanılabilir.

Kampüste Yaşam
Yaşar Üniversitesi binme Üniversitenin modern kampüsü 24 saat dahili amaç ve öğrenciler için erişilebilir. Bu kapsamlı BT, kütüphane ve spor tesisleri, yanı sıra yüksek teknoloji Medya Merkezi ve Cambridge sınavları merkezi sunmaktadır. ikamet modern salonları kampüs birkaç dakika yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Üniversite, öğrenci kulüpleri ve yerel sosyal sorumluluk projelerine tam bir yelpazesi sunmaktadır. Üniversitenin kendi Oda Orkestrası’nın da dahil olmak üzere, aylık konserler, yanı sıra akademik konferanslar ve sergiler, kampüs yaşamının düzenli bir özelliği vardır.
Nasıl başvurulur
Sağdaki formu doldurun ve biz yakında temas olacak lütfen. Sonra uygulama mümkün olduğunca çabuk ilerledi edilebilir
Başvuru Tarihleri
Güz Dönemi için 25 Ağustos
Bahar Dönemi 26 Ocak
Öğrenim Ücretleri
Lisans programı
Lisansüstü programı
İngilizce hazırlık sınıfıYılda 10500 USD
komple bir program için 10500 YTL
yılda 10500 USD

Airlangga Üniversitesi

Airlangga Üniversitesi 1042’de Üniversitesi sembolü dev bir kartal varlığın resmini gösteren kraliyet mühür alınmıştır için 1019 den Endonezya archipelagoes doğu kısmını yöneten ünlü Kral Airlangga sonra seçildi, Tanrı Vişnu bir binicilik hayvan, “sonsuz yaşam ruhu” simgeleyen su, “Amrta” içeren bir kavanoz tutan.

sembolü Airlangga Üniversitesi ebedi bilim kaynağı olduğunu göstermektedir. Üniversitenin bayrağı eşit sıralar sarı ve mavi çizgiler vardır. Sarı heybet sembolize ve mavi asalet ve hikmet içindir. Renkler Endonezya Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı tarafından 10 Kasım 1954 tarihinde Airlangga Üniversitesi başlangıç ​​töreninde Vishnu heykelini kaplı peçe elde edilmiştir.

Üniversite temel bilim, tıp ve sosyal bilimler arasında değişen, 11 fakülte ve 1 yüksek lisans programı vardır 1954 Bugün kurulmuştur. Onun vizyonu hem bölgesel ve küresel bir bağımsız, yenilikçi, ve en önemlisi Üniversitesi olmaktır, ahlaki ve dine dayalı bilim geliştirme, teknoloji, beşeri ve sanat bir öncüsüdür.

Yıl sonra, bir eğitim kurumu olarak, Airlangga Üniversitesi her zaman en iyi mezunları oluşturmak için Airlangga Üniversitesi ?? s vizyona ulaşmak için eğitimin kalitesinin ve destek imkanlarını iyileştirmeye çalışın. Airlangga Üniversitesi Surabaya, Endonezya stratejik konumlarda bulunan 3 kampüsü vardır.

Eylül 2006 tarihinde hükümet kural dayanarak, PP No 30 yıl 2006, Airlangga Üniversitesi statüsü haline Devleti Kendi Tüzel Kişiliği değişti.

Airlangga Üniversitesi Bunlardan 14,50% doktora ve 63,50% yüksek lisans ve uzmanlık sahipleri olan 2105 öğretim üyesi tarafından desteklenmektedir. Üniversite ayrıca 167 aktif profesörler tarafından desteklenen ve yaklaşık 24.600 öğrencisi vardır.

Diş Hekimliği Tıp Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi oluşmaktadır Kampüs A, güzel eski binaların diziler ve Surabaya Central Hospital yakınında.

Kampüs B esas olarak Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, Sosyal Fakültesi ve Siyasal Bilgiler, Psikoloji Fakültesi ve Kültür Fen Fakültesi olarak sosyal bilim-temelli fakültelerin, oluşan iken. Bunların rağmen, bu alanda yer alan Eczacılık Fakültesi vardır. Kampüs B, birçok ana Eğitim Çalışmaları ve Kalkınma Merkez Kütüphanesi, Yüksek Lisans Programları, Sağlık Merkezi’ni, Kalite Güvence Merkezi, Enstitüsü olan üniversite için kurumsal destek sistemi / birimler, yanı sıra din tesis vardır .

Yönetim Merkez Ofis Kampüs C, Airlangga Üniversitesi ?? s sitenin son gelişme yer almaktadır. Temel bilimler fakülteleri de bu kampüste bulunan, Veteriner ve Tıp, Fen ve Teknoloji, Halk Sağlığı Fakültesi, ve bu Tropikal Hastalık Enstitüsü, Planlama ve Geliştirme Kurulu, Araştırma ve Topluma Hizmet Enstitüsü gibi çeşitli merkezlerde, Fakültesi yani Fakültesi, İç Denetçi Komitesi ve Airlangga Üniversitesi Yayınları.

Hong Kong Politeknik Üniversitesi

, Şehrin kalbinde, Hong Kong Politeknik Üniversitesi (POLYU) Asya-Pasifik bölgesinde önde gelen üniversitelerinden biridir. Onun toplum ve ülkenin pratik ihtiyaçlarına yakın olurken 32.000 üzerinde mevcut öğrenciler, 3.600 personeli ve 330,000 mezunları güçlü bir ağ ile, POLYU akademik gücü vardır. Sloganı “öğrenmek ve insanlığın yararına, uygulamak için” göz önünde bulundurarak, üniversite hangi yetiştirme günümüz toplumunda ihtiyaç duyulan profesyoneller ve liderleri her türlü saygın akademik programlar geniş bir yelpazede sunan büyük gurur duymaktadır.

POLYU İşletme Fakültesi Asya-Pasifik bölgesinde en iyi işletme okullarından biridir. Bizim temel değeri Yenilik odaklı Eğitim ve Burs Bulma, Tasarım ve Teslim 3D odaklı (FİKİRLER) ‘dir. Biz iyi tasarlanmış akademik programlar ve üstün uygulama odaklı araştırma yoluyla bilgi ve teknoloji transferini gerçekleştirmek.

AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından akredite üçlü, biz muhasebe, finans, lojistik, yönetim, pazarlama ve ulaşım alanlarında lisans ve lisansüstü programlarının kapsamlı bir portföy sunuyoruz.

Bizim araştırma dünyada 68 sıralanır olmuştur (Araştırma Katkı 2009 tabanlı İşletme Okulları UTD Top 100 Dünya Sıralaması – 2013).

Limerick Üniversitesi

Üniversite ve Limerick 11,600 üzerinde öğrenci ile 1972 UL İrlanda Hükümeti tarafından kurulan bir devlet üniversitesidir ve 1.300 personel araştırma ve burs eğitim ve mükemmellik yenilik bir gurur rekor bir genç, enerjik ve girişimci bir üniversite. UL birleştirici odak noktası olarak Shannon Nehri ile 300 dönümlük muhteşem bir nehir kenarındaki kampüsünde yer almaktadır. Üstün eğlence, kültür ve spor tesisleri daha bu olağanüstü bir öğrenme ortamı geliştirmek. : UL Üniversitesi altı kolej lisans ve lisansüstü düzeyinde fırsat geniş bir seçki sunuyor İşletme, Eğitim, Mühendislik, Beşeri Bilimler, Enformatik & Elektronik, Bilim ve.

Yokohama Ulusal Üniversitesi

Yokohama Ulusal Üniversitesi (YNU) 1949 yılında kurulmuş, Yokohama Normal School birleşti (est. 1876 yılında), Tamamlayıcı Mesleki Eğitim Öğretmenleri için Kanagawa Prefectural Eğitim Kurumu (est. 1920 yılında), est Ticaret (Yokohama Yüksekokulu. 1923 yılında ) ve Teknoloji Yokohama Yüksek Okulu (est. 1920 yılında). Şu anda, üniversite dört lisans öğrencileri (Eğitim ve İnsan Bilimleri, İktisat, İşletme, Mühendislik) ve dört yüksek lisans okulları (Eğitim, Sosyal Bilimler, Mühendislik, Çevre ve Bilişim Bilimleri) oluşur ve 1000’den fazla öğretim üyeleri ile bir üniversite haline gelmiştir 10.000 öğrenci. 2004 yılından bu yana, YNU. Ulusal Üniversitesi Corporation gibi yeni bir başlangıç ​​yaptı
onu saygı ve toplumun ihtiyaçlarına cevap için çaba olarak tarih ve geleneği daha elli yıl dayanarak, YNU, son derece uluslararasılaştırılmıştır. Üniversite öğrencilerine etkili bilgi sağlamak için belirlenmiş ve toplum ve yeni zorlukları karşılamaya istekli. açık bir üniversiteye haline amacıyla araştırma ve eğitim idare edilir
Yokohama tarihsel, uluslararası şehrinde bulunan YNU, son derece adanmış olmuştur küresel perspektif ve 30 ülke ve bölgelerde yaklaşık 80 üniversite ile Uluslararası Değişim Anlaşmaları imzalamıştır. 60 ülkeden yaklaşık 900 uluslararası öğrenci halen YNU kayıt yaptırmaktadır.

Universitat Abat Oliba CEU

Ne Akademik Teklif bulabilirsiniz:
Universitat Abat Oliba CEU Barcelona Hukuk en deneyimli özel okul. Bu olağanüstü sonuçlar ile 1973 yılından bu yana hukukçular eğitim olmuştur. Bu deneyim, üniversite eğitim kalitesi ve mükemmellik temel olduğu bir eğitim projesi sunuyor.
Ayrıca, UAO CEU fazla üç yıl için İktisadi ve Ticari Bilimler alanında eğitim vermektedir. Öğrenciler sadece ama aynı zamanda yurt dışında şirketler için, bu ülkede şirketler için hazırlıklı edilmemelidir Uluslararasılaşma, bizim çalışmaların temel özelliklerinden biridir. Ayrıca, hedefimiz, ulusal ve uluslararası düzeyde gelecekteki iletişimcilerin en iyi ve en rekabetçi akademik ve pratik eğitim, elde etmektir. Ancak bu şekilde onların güvenle onlar İletişim Bilimleri derecesi elde zaman onlardan önce açılan mesleki zorlukla karşı karşıya mümkün olacaktır.
Son ama en az, Psikoloji titiz bir eğitim, Pedagoji ve Didaktik sunulmaktadır. Amacımız onları mükemmel öğretmen olmasını sağlayan bir akademik, pedagojik ve eğitim eğitim bir hümanist ve kapsamlı oluşumunu bağlayabilen amansız psikolog ve umutlu öğretmen, yetiştirmektir.

Teknoloji Varşova Üniversitesi

Varşova Teknoloji Üniversitesi mühendislik ve uygulamalı bilimler neredeyse sadece lisans ve lisansüstü programlarında odaklanmış bir araştırma, yoğun, doktora düzeyinde akademik kurumdur. Otuz bin öğrenci iki bin profesör ve eğitmenler üzerinde hizmet sayesinde, Varşova Teknoloji Üniversitesi büyük ve Polonya’da en yüksek rütbeli mühendislik üniversitesidir.
Politechnika Warszawska kökenleri – Varşova Teknoloji Üniversitesi – Tarih geri 1826 kadar, resmi başlama Bizim kurumda mühendislik eğitim programları. Orada mühendislik hemen hemen tüm alanlarını kapsayan yedi bölümler / fakülteler ve uygulamalı bilim. Bu fakültelerin Onaltı Varşova başkenti iki kent kampüslerinde ve kuzey-orta Polonya Płock antik kentinde bir fakülte dayanmaktadır.

Sidney Üniversitesi

University of Technology, Sydney (UTS ) dünya çapında tesislerinde uygulama-tabanlı öğrenme sunan, çağdaş ve yenilikçi bir üniversite olduğunu. UTS sürekli araştırma ve teknolojideki gelişmeleri yansıtacak şekilde güncellenir kursları ile kariyer ile ilgili bir eğitim sunmaktadır.

UTS içinde 20. sıradadır QS Top 50 50 altında yeni üniversitelerin küresel indeksi ve uluslararası yüksek araştırma performansı, yüksek lisans istihdam için UTS tanıma kalitesini ve altyapı öğretim, QS Stars ™ rating sistemi çok oy alan beş yıldız.

Yaratıcı endüstriler semt içinde UTS, Sydney kültürel çeşitlilik ve canlı şehir merkezinde yer almaktadır. Bu uygun Merkez İstasyonu yakınlarında yer almaktadır.

UTS uluslararası öğrencilere kapsamlı destek hizmetleri bir dizi sağlar.

UTS aşağıdaki alanlarda lisans ders programları sunmaktadır:

Iletişim

Yaratıcı Zeka ve Yenilik

Tasarım, Mimarlık ve Yapı

Eğitim

Mühendislik

Sağlık

Bilgi Teknolojisi

Uluslararası Çalışmalar

Hukuk

Bilim

UTS içerir:

Uygulama odaklı öğrenme – Kurslar gerçek dünya bağlamında öğrencilerin bilgilerini yerleştirerek büyük projeler, gerçek hayat vaka çalışmaları, yoğun grup çalışması ve saha gezileri içerir. Profesyonel yerleştirme ve iş deneyimi konular da pratik beceriler kazandırmak.

İşbirlikçi ağlar – UTS ile 150’den fazla şirket ortağı, kendi kaynaklarını ve uzmanlıklarını paylaşarak.

IE Üniversitesi

IE Üniversitesi bir yaşam biçimi olarak öğrenme yaklaşımı öğrenciler için, ve dünyaya ve yüksek öğrenim dönüştürücü rolü açık kim. Siz öğrenci ve öğretim öğrenme sürecinde birlikte etkileşim destekleyici topluluğa katılacak.

IE Üniversitesi’nde eşsiz bir öğrenme ortamı bireylerin, fikir ve yaklaşımların zengin bir çeşitliliği kucaklayan bir açık ortamda, kişiselleştirilmiş, öğrenci-merkezli toplumun bir araya getirerek üzerine inşa edilmiştir. Her yıl 80 farklı ülkeden ortalama öğrencilerinin 65 üzerinde% İspanya dışından geliyor, Segovia ve Madrid kendi kampüslerinde temsil edilmektedir.

Akademik titizlik üzerinde bir hümanist bir yaklaşımla, girişimci ruhu, yenilikçi vizyonu ve odak grubu, IE Üniversitesi toplumda bir fark yaratacak profesyoneller ve uzmanlar yetiştirmek kararlıdır.

IE Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri arasında sayar öğretme ve öğrenme kalitesi için kabul edilir. Buna ek olarak, onun lisans programları kendi alanlarında en prestijli kuruluşlar tarafından tanınır.

Ürdün Üniversitesi

Lisans düzeyinde, öğrenciler Sanat, İşletme, Bilim, Şeriat (İslam Araştırmaları), Tıp, Hemşirelik, Tarım, Eğitim Bilimleri, Mühendislik ve Teknoloji, Hukuk, Beden Eğitimi 89 farklı programlar arasında seçim yapmak için seçim var En son, Eczane, Diş Hekimliği, Edebiyat ve Sosyal Bilimler, Rehabilitasyon Bilimleri, Bilişim Teknolojileri ve, Sanat ve Tasarım.

Canberra Üniversitesi

Canberra Üniversitesi uzmanlaşmış profesyonel hazırlık profesyonel kişiler için ve dereceleri ve nitelikleri saygı ve edilir uluslararası kabul görmüş . Doğal Üniversitesi disiplinlerden bir dizi kariyer artırıcı seçmeli ve çift derece zengin bir portföy sunmaktadır.

Akademik standartlar var, güçlü, akademik, profesyonel ve kişisel, yüksek destek sistemleri ve gerçek dünya için hazırlanması Üniversitesi odak en disiplinlerde öğrencilerin zevk anlamına gelir uygulamalı iş deneyimi mezun çok önce.

Amaç kendine güvenen, bilgili uzmanları, entelektüel ve duygusal donanımlı üretmektir. Tüm seçtikleri kariyer çalışan yere vurmak için mezunları hazırlar değerli rekabet avantajı kadar ekler.

Canberra Üniversitesi öğrencileri Avustralya’da ve dünyada işverenler ile talep çok ve en yüksek parantez içinde başlangıç ​​maaşları oranı. Üniversitenin 60,000+ mezunlarının çoğu Avustralya ve diğer ülkelerde meslek, iş dünyasında ve devlet hizmetinde üst düzey mevkilere.

Bükreş Üniversitesi

Bükreş Üniversitesi Romanya ve Avrupa Güney-Doğu en önemli üniversitelerinden biridir. Varoluş 148 yıl boyunca, Bükreş Üniversitesi dünyanın en iyi 600 üniversitenin birinci Romen akademik kurum olmak, katı ulusal ve uluslararası prestij kazanmıştır.
Bükreş Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri, Mühendislik ve Teknoloji alanlarını kapsar , Yaşam Bilimleri, Doğa Bilimleri. UB profesyonel yeniden dönüşüm ve geliştirme için tüm döngüleri ve organize üniversite eğitimi formları için çok sayıda çalışma programları, yanı sıra çok sayıda diğer yüksek lisans programları ve programları sunmaktadır. Böyle ERASMUS, Leonardo da Vinci, Comenius ve uluslararası programlar, 300 sabit ortaklıklar eğitim standartlarının sürekli büyüyen ve birçok FP7 projeleri ve ‘Hayat Boyu Öğrenme’ katkıda bulunmuştur. Tüm programlar akredite veya yetkilidir. Bükreş Üniversitesi tarafından verilen derece. Dünyadaki birçok ülkede tanınan
kurumsal gelişim önceliklerini yeniden tanımlıyor, yüksek öğretim alanını yeniden düzenlemek, 1990’lardan bu yana, Bükreş Üniversitesi yeni fakülte kurma, canlanma karmaşık bir süreç geçirmiştir , ulusal düzeyde ve uluslararası biri hem. 2000 yılında, Bükreş Üniversitesi 18 fakülte ve üstü 20.000 öğrenciye oluşmaktadır. Şu anda, Bükreş Üniversitesi 19 fakülte ve 2 özerk bölümler ve yaklaşık% 35 yüksek lisans ve doktora programlarına kayıtlı olan üzerinde 30.000 öğrencilerden oluşmaktadır. Bükreş Üniversitesi şu anda 50’den fazla enstitüleri, bölümler, araştırma merkezleri ve 5 araştırma platformları kapsayan bir ülkede, en önemli araştırma merkezlerinden biridir.
2000 yılında, Bükreş Üniversitesi Eğitim Bakanlığı tarafından Mükemmellik Diploması verildi . 2007 yılında, anket gazetesi “Times Higher Education Supplement” kendi TOP 500 Bükreş Üniversitesi yerleştirilen tarafından yürütülen, ülkedeki tek üniversite olma UB bu sınıflandırmaya dahil.
Üniversitelerin sıralamasında süreci, oluşturulan Bir sonraki aşama, çalışma programlarının sıralaması. aşağıdaki gibidir: Bükreş Üniversitesi ana çalışma alanları 2011 yılında sıralanmıştır
• Kategori A: İşletme, Sosyal Bakım, Biyokimya, Biyoloji, Kimya, Hukuk, Filoloji, Felsefe, Fizik, Coğrafya, Jeoloji, Jeoloji Mühendisliği, Bilgisayar Acience, Tarih, Matematik, Sosyoloji, Kültürel Çalışmalar, Eğitim Bilimleri, İletişim Bilimleri, Çevre Bilimleri, Siyaset Bilimi, İlahiyat;
• Kategori B: İdari Bilimler, Psikoloji, Pazarlama.
Temmuz 2011 yılında onaylanan Üniversite Beyannamesi, içinde, Bükreş Üniversitesi declaired edilir gelişmiş bir araştırma ve eğitim kurumu, eğitim kimin misyonu, araştırma ve toplumsal gelişme, ulusal ve Avrupa bağlamında kurumsal işlevlerini tanımlar. eğitim, bilimsel araştırma, yönetim, idare ve altyapı, sosyal kalkınma programları: UB misyonu bileşenleri boyunca analiz edilecektir.

Universiti Teknologi TKB

UiTM 1999 UiTM bileşenleri Yönetim Kurulu, Senato, Yönetim Kurulu oluşmaktadır kendi tüzük tarafından yönetilir ve yönetim tarafından takip edilmektedir beri derecesi ve lisansüstü programları sunmaya başladı. Geliştirilmesi ve işletilmesi için bütçe Hükümeti kanalize edilmektedir. Fon destekleyen araştırma ve yenilikler hükümet ve sanayi hem de geliyor. Bilim ve Teknoloji, İş ve Yönetim ve Sosyal Bilimler: Her üç nexus olarak kategorize edilebilir nerede program sayısı 138’e yükselmiştir. 250.000 Söz konusu lisans mezunu bugüne kadar milletin toplam 11 milyon işgücüne katkıda bulunmuştur. Tanıtılmasından bu yana, tüm programlar Malezya Yeterlilik Akreditasyon (MQA) ihtiyacını karşılamak için üç kez gözden olmuştu. Buna ek olarak, lisans programları (Mühendislik, Tıp Sağlık Bilimleri ve Yapılı Çevre) bir dizi onun ortalama geçerli süresi 5 yıldır yayılan yerel ve uluslararası mesleki kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir.

Université de Nantes

XV yüzyılda kurulan, daha sonra, yaklaşık 200 yıldır, 1962 yılında yeniden açıldı Université de Nantes kapalı ve üst Fransız üniversitelerinden biri haline geldi.

Tarihi ve dinamizmi ile, Üniversitesi, uluslararası rekabet sorunuyla karşı karşıya hazır.

Bugün, Université de Nantes Fransa’nın en disiplinli üniversitelerinden biridir. Geçtiğimiz iki yılda güçlü ekonomik ve demografik büyüme övünme çekici bir bölgede yer almaktadır.

Üniversite Nantes, Saint-Nazaire ve La Roche-sur-Yon kampüsleri vardır. Otuz mil Atlantik kıyısında ve Paris’e iki saat Loire Haliç üzerinde bulunan Nantes, Fransa 6. büyük kenti kampüsünde öğrenciler çalışmanın, yaklaşık% 90.

Montevideo Üniversitesi

Montevideo Üniversitesi (UM) Montevideo, Uruguay bulunan bir öncü üniversitedir. Kuruluşundan bu yana, UM akademik mükemmellik, araştırma, teknolojik yenilik ve sosyal sorumluluk olan bağlılığını için ulusal ve uluslararası üne geliştirdi.

UM beş fakülteleri bünyesinde lisans ve lisansüstü dersleri sunmaktadır: İş İdaresi ve İktisat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Beşeri Bilimler, İşletme Okulu (IEEM), ve Biyomedikal Merkezi Bilim.

UM, endüstriyel kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerde ile yakın ilişkiler geliştirir. 2000 yılından bu yana, öğrenciler 1.500 şirket ve kuruluşlarda staj tamamlamış. Uluslararası öğrenciler kredili Staj Programı veya Service- Öğrenme Semineri, Montevideo topluma hizmet için bir fırsat sınıf zamanı birleştiren bir ders katılabilir.

Dünyada kurumları ve üniversiteler ile UM ortakları. Uluslararası İlişkiler Ofisi, uluslararası öğrenci sayısı son 12 yılda% 130 artan, başarılı bir öğrenci değişim programı koordine etmektedir.
Uruguay Güney Amerika Güney Koni parçasını oluşturur. Uruguay, Montevideo başkenti, River Plate boyunca yer almaktadır. Montevideo, Latin Amerika, Avrupa karakter atmosferi ile birleştirir. UM’s kampüsleri şehir merkezine yakın sakin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır.

Alcala Üniversitesi

Alcala Üniversitesi (uah) bilginin bütün alanlarında derece geniş bir yelpazede sunan modern bir kurumdur. Aynı zamanda tamamen Avrupa Yükseköğretim Alanı adapte edilmesi İspanya’da ilk üniversitelerden biridir.

Öğrenciler 900’den fazla denek için mevcut öğretim malzemelerini yapan On-Line Üniversitesi olarak up-to-date tesislerine erişimi vardır. Alcalá de 26 tam donanımlı bilgisayar odaları evler ve bir dizüstü bilgisayar kredi hizmeti ile birlikte, tüm binalarda WIFI ağları sağlar. Üniversite 2.700 okuyucuları ve 16.000 üzerinde farklı e-dergi içeren geniş bir dijital koleksiyonu oturma 16 kütüphane bulunmaktadır. üniversitenin kütüphane hizmet kalitesi Avrupa Mükemmellik Seal 400 + onu kazanmıştır.

Sumy Devlet Üniversitesi

Sumy Devlet Üniversitesi şu anda bilgi tam zamanlı hem de yarı zamanlı 23 alanda 40 yönlere göre 60 dalda ön lisans, lisans ve yüksek lisans derecelerini devam ediyor 16.000 ‘den fazla öğrenciye hizmet vermektedir. Şu anda, SSU yaklaşık 1400 yabancı öğrenci, dünya çapında 50’den fazla ülkeyi temsil etmektedir. SSU Hazırlık Bölümü yabancı öğrenciler başarılı olabilmeleri için Rus ve Ukrayna dili kursları sunmaktadır. Ayrıca, Tıp, Bilgisayar Bilimi, Yönetim ve diğerleri gibi binbaşı İngilizce tamamen öğretilir. Uzun vadeli ve kısa vadeli eğitim, staj ve ABD, Almanya, Polonya, Belçika, Bulgaristan ve diğerleri gibi ülkelerde yerleştirme programları: SSU öğrencileri aktif olarak çeşitli uluslararası akademik hareketlilik programlarına katılmak.

Gelişmiş kütüphane sistemi sabit kopya ve e-kopya hem yaklaşık 3 milyon öğeleri içeren ve dünyanın en ünlü elektronik veri tabanlarına erişim sağlar.

Bağlı UNESCO şube, kaynak ve MICROSOFT, CISCO, PortaOne, Delcam, NETCRACKER, 1С, SIEMENS ve diğer şirketlerin eğitim merkezleri SSU çalışır.

Spor 32 çeşit ve 60 spor grupları Üniversitesi’nde bulunmaktadır. Spor takımları premier lig düzeyde gerçekleştirmek. 22 öğrenci kayıt kesiciler ve Olimpiyat Oyunları, Dünya ve Avrupa Şampiyonası ödül kazananlar.

Pontificia Universidade Católica

1948 yılında kurulan, Pontifícia Universidade Católica Rio Grande do Sul do – PUCRS Brezilya’nın en büyük ve en seçkin yüksek öğretim kurumlarından biridir. Güney Brezilya en iyi özel üniversitesi olarak tanınan, PUCRS misyonu insan hakları üzerine kurulmuştur, Hıristiyanlık ve geleneksel Marist eğitim ilkeleri. PUCRS adil ve kardeşçe bir toplum geliştirmek amacı ile, üretmek ve bilgiyi yaymak ve kalite ve alaka rehberliğinde insani ve mesleki gelişim, teşvik etmek için kullanılır.

Yaklaşık 30.000 öğrenci ile, kendi kampüs Rio Grande do Sul yer almaktadır. Beşeri Bilimler, Uygulamalı Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri, Fen ve Teknoloji: PUCRS 48 lisans programları, 23 yüksek lisans derecesi ve 21 Doktora programları çalışmanın aşağıdaki alanlarda sunuyor.

Merkez Kampüs diğerleri arasında Ana Auditorium, Üniversite Hastanesi, Bilim ve Teknoloji Müzesi, Uzaktan Eğitim Birimi, Sürekli Eğitim Birimi, Teknoloji Parkı, Olaylar Merkezi, Spor Merkezi ve Futbol Stadyumu, akademik topluluk için birçok bina var.

PUCRS uluslararasılaşması, Kurumsal Stratejik Planı 2011-2015 önemli bir hedeftir dünya ilişkileri güçlendirmek amacıyla, yurtdışında ortakları ile geliştirdiği programlar için üs olarak entegre teorik ve pratik prosedürler üzerinde duruluyor.

Fundada em 1948, bir Pontifícia Universidade Católica Rio Grande do Sul (PUCRS) é uma das maiores e mais renomadas instituições de educação üstün hiçbir do Brasil yapmak. Reconhecida como bir melhor Universidade privada Brasil, bir PUCRS tem sua Missão fundamentada nos direitos humanos, nos princípios cristianismo e do Sul do na tradição Educativa marista, produzindo e difundindo conhecimento e promovendo bir Formaçao humana e profissional, orientada pela qualidade e relevância, visando ao Desenvolvimento de uma SOCIEDADE justa e Fraterna.

Com aproximadamente 30.000 alunos, tem seus campi no Rio Grande do Sul localizados. 48 cursos de graduação, 23 de Mestrado e 21 de Doutorado oferece bir PUCRS, em alanlarda como Humanidades, Ciencias Sociais Aplicadas, Ciencias da Saúde e Ciência e Tecnologia.

O Kampüs Merkez tem VARIAS ESTRUTURAS para bir comunidade Academica, como Salão de Atos, Auditórios, Hastane Universitário, Museu de Ciencias e Tecnologia, Centro de Educação bir Uzaklık, Centro de Educação Continuada Parque Tecnológico (contando com empresas como Dell, HP, Microsoft, e, entre outras), Centro de Eventos, Parque Esportivo e Estádio de Futebol, entre outros.

Bir internacionalização da PUCRS é um importante objetivo Plano Estratégico Institucional 2011-2015 yapmak, enfocando PROCESSOS práticos e teóricos INTEGRADOS como taban para Programas desenvolvidos com parceiros hiçbir Dış com em nível Mundial relações gibi bir reforçar ufuklar.

Osaka Üniversitesi

Osaka Üniversitesi, Osaka Kadın Üniversitesi ve Hemşirelik Osaka Koleji, bir üniversite entegre dahil ve Osaka Üniversitesi, Kamu Üniversitesi Corporation gibi yeniden ortaya çıktı bu yana dört yıl geçti.

Yeni üniversite yedi okullar, kendi enstitü ile her oluşmaktadır:. Mühendislik, Yaşam ve Çevre Bilimleri, Fen, Ekonomi, Edebiyat ve Sosyal Bilimler, Hemşirelik, ve Kapsamlı Rehabilitasyon
Biz bu kadar çok lisans sunmak için kamu üniversitelerinin seçilmiş bir grup arasında ve lisansüstü okullar. Bizim tam teşekküllü bir üniversite araştırma ve eğitim hem de yüksek bir standart belirlemiştir. Yaklaşık 6.500 lisans ve 1.500 lisansüstü öğrencileri ile okulumuz tüm aktif akademisyenler, araştırma ve ders dışı etkinliklere katılan, 8.000 üzerinde öğrenci bir kayıt bulunmaktadır. Bizim 750 öğretim üyesi, diğer kamu üniversiteleri göreceli olarak daha yüksektir bir 10,7-1 öğrenci / öğretim oranı ile kayda değer bir eğitim ve araştırma ortamı sağlamak.

Kuruluş sırasında, biz 2010 Mali Yılları 2005 süre kapalı ve 211 eylem öğeleri ortaya koydu bizim ilk, orta vadeli hedefleri ve planlama belgesini, yukarı çekti. Ayrıca çok sayıda nicel hedefleri kurdu. En önemli hedefler ve sonuçları izleyin:

Biz çok hızlı bir şekilde yalnız 2005 yılında% 30,9 ile finansman artış gözlemlendiği gibi elde edilmiştir 2010.This beklenen golü öncesi birleşme rakamlar üzerinde% 30 oranında dış araştırma fonu artan duyurmuştu. Finansman 2006 yılında 80.6% öncesi birleşme rakamlar ötesinde tekrar büyüdü ve 2007.In ek olarak% 63.7, 143 yeni projeler hibe-in-yardım, bilimsel research.There 340 ortak araştırma ve sözleşmeli araştırma projeleri vardı seçilen ve 156 patenti alındı başvuruları. Japonya’da 756 üniversiteler arasında, bu sayılar 76 devlet üniversitesi category.Among her perspektiften 25., 17. ve 14. rütbesiyle bizim üniversitemizi yerleştirin, hepimiz üç categories.This bir numara rütbe entegrasyon projesi güçlü bir göstergesidir ve kuruluş Osaka Üniversitesi için büyük gelişmelere yol açmıştır.

Niigata Üniversitesi

Niigata anda, araştırma eğitimi ile entegre edilmiştir. Biz hem saf yapmak ve uygulamalı araştırma ve sonuçları yurtiçinde ve yurtdışında yayınlandı. Biz üniversitede araştırma ve eğitim daha da gelişmesine önemli olarak lisansüstü çalışmalar görüyoruz. Bu amaçla şu anda araştırma ve eğitim daha enstitüler etrafında merkezli olacak bunun sonucunda, bir reform programı başlattık.

Biz aktif yurtdışı kurumlarla çalışmak ve uluslararası değişim programlarına katılmaya teşvik eder. 350’den fazla uluslararası öğrenci bazı kişiler borsada burada, Niigata eğitim. Japon Denizi yalan, Niigata konumlandırma Kuzey Doğu Asya bölgesinde uluslararası değişim önemli merkezlerinden biri yapar.

Niigata, bazı 1,200 akademisyen 2,000 mezunları katıldığı araştırma ve eğitim yapan. Yıllar geçtikçe, biz araştırma ve eğitim kaynaklarının zenginliği birikmiş ve genel kamuoyuna fikri mülkiyet fuar artırmak için en istekli. Herkesin, çocuklar dahil, bu fırsat sayesinde akademik çıkarlarını derinleştirmek umuyoruz. Kurumsal yatırımcılar için, bu fırsatı gelecekteki kar uyarmak için emin.

Bizim iki kampüsleri, Ikarashi ve Asahimachi, Shinano Nehri ve Japon Denizi yakınında, Echigo düzlüğünde yer almaktadır. Sado Adası, sadece bir tekne gezisi uzaklıktadır. Her iki kampüs güzel doğal ortamda ayarlanır. Biz akademik personel işlerini kendilerini adamak ve öğrenci oyalama olmadan ders çalışabilir bir ortam yarattık.

Middlesex University

Bizim kemer altında fazla 130 yıllık tecrübesi ile, eğitim, araştırma ve beceri tabanlı öğrenme için dünya standartlarında bir merkez kalır. Buraya almak için, sürekli kendimizi meydan icat ve gelişmeye yaşadım. Ve uzmanlık ve uzman öğretim aktif katılımı sayesinde, yenilikçi ve ilham verici hem de bulunuyor eğitim alırsınız.

Middlesex Üniversitesi’nde bir lisans olarak, yetenekli ve hırslı bir öğrenci canlı öğrenci topluluğunun bir parçası olacak. Personelimiz yüksek kaliteli öğretim kararlıyız, sanayi eğilimleri yakın tutmak ve uluslararası önemli araştırmalar üretmek. Biz şahsen ve akademik geliştirmeye yardımcı yanı sıra rekabetçi iş piyasası için hazırlık taahhüt ediyoruz.

Öğrencilerimiz dünyanın her köşesinden gelen; Bizim akademisyenlerin birçoğu gibi – öğrencilerin üçte İngiltere dışından gelmektedir. Bu size, küresel iş piyasasında rekabet için gereken uluslararası bilgi, anlayış ve kültürel anlayış verir çeşitli öğrenme ortamı yaratır.

Yanı sıra Londra’da bizim üs olarak, size bir veya daha fazla ülkede çalışma fırsatı vererek, Dubai, Mauritius ve Malta’da kampüsleri var. Bizim uluslararası ulaşmak çok bizim kampüsleri ötesine uzanır. Biz dünya çapında prestijli akademik ortakları ağı var ve ilk İngiltere üniversite Kalite Güvence Ajansı küresel işbirlikçi sağlanması için en yüksek puanı elde gitmek vardı. Biz de İngiltere Üniversiteleri uluslararası ofisleri büyük ağ biri var.

Bizim Londra Kampüsü
Biz devlet-of-the-art tesislerinde 200.000.000 £ yatırım yaptık. Hendon, kuzey Londra’da, Bizim kampüs biridir en büyük ve en geniş başkenti ve bizim öğrencileri bir kampüs altında ihtiyacınız olan her şey var demektir – 24/7 destek dahil. Uzak Londra’nın merkezine sadece kısa bir metro yolculuğu, kampüs 140 ülkeden öğrenciler ile gerçek anlamda uluslararası bir havası vardır. kampüs tam yemek, içmek ve arkadaşları ile dinlenmek için kaynak ve yerlerde bol öğrenme, konaklama kendine yer alıyor. Biz aynı zamanda aktif bir spor toplumu ve mükemmel spor tesisleri var.

Bizim Lisans Dersleri
Biz ilham ve öğrencileri ile gerçek yaşam deneyimlerini paylaşmak yüzden de araştırmacılar ya da kendi alanında uygulayıcıları olan akademisyenler tarafından öğretilen derslerin geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Bizim derece istihdam odaklanmak ve onların ilgili sektörlerde çalışan içine öğrencilerimiz gerçek bir fikir vermek için iş yerleştirme fırsatları sağlamak. Biz de giderek daha rekabetçi küresel iş piyasasında başarılı olmak için yerleştirilen konum, yani lisans maaşları için İngiltere’deki en iyi üniversiteleri arasında yer oldum.

: Biz lisans aşağıdaki alanlarda kurslar
• İş ve Yönetim derece
• Bilgisayar derece
Bilgisayar Vakfı programları •
• Lisans Ekonomi
• Film derece
Kanunu derece •
• Medya derece
• Sosyoloji derece
• Televizyon üretimi derece
• Tiyatro Sanatları derece

Ücretleri ve giriş şartları,

Çalışma Seçenekleri
derslerin çoğu Eylül yanı sıra Ocak ayında başlamış olabilir •
• Küresel çalışma imkanları bizim değişim programı aracılığıyla kullanılabilen, ya da uluslararası kampüslerinden birinde sizin derece kısmını incelemek için seçerek
mevcut Akredite öncesi İngilizce dil kursları • Eğer İngilizce geliştirmek gerekiyorsa bizimle çalışmaya hazırlamak için
İngiltere’de bir üniversite ile çalışma hazırlamak için • Yıl boyu Uluslararası Hazırlık Programı mevcut
online öğrenme ortamı, UniHub için • Öğrenci erişimi tüm öğrenci sistemlerine 24 saat erişim,
birçok kurs mevcuttur • Ücretsiz yerleşim yıl
zaten niteliklere sahip öğrenciler yıl iki ya da bazı derslerin üçe doğrudan giriş için uygun olabilir •
• Size ilgili bir lisans girmek için izin verir Sanat ve Tasarım yoğun bir 12 haftalık temel kursu sunuyoruz başarıyla tamamladıktan sonra ders.

Güney Kazakistan Devlet Üniversitesi

SKSU Kazakistan en büyük bölgesel üniversite ve geleneksel Kazakistan Yüksek Öğretim Kurumları değerlendirmesi lider biridir.
Üniversite eğitimi, hukuk, sosyal bilimler, işletme bilimi, insani, mühendislik ve teknolojik özellikleri, sanat ve kültürde 85 lisans programları sunmaktadır. Şimdi daha fazla 17600 (tam, yarım ve uzak) öğrencileri, Çin, Rusya Federasyonu, Türkiye, Güney Kore, Suriye, Özbekistan, Türkmenistan uyruklu adayların da dahil olmak üzere, üniversite okumak. talimat 1675 kalifiye akademik personel tarafından üç dilde Kazakça, Rusça ve İngilizce yapılır.
Eğitim süreci eğitim, programlarda seçmeli dersler ve çeşitli bir sürü bireysel stratejisi ile öğrencilere sağlayan kredi teknolojisi esasına göre yapılır . Sonuç kesinlikle harika: SKSU tüm mezunları yüksek işgücü piyasasında talep edilmektedir. SKSU personeli etkin bir öğretim süreci yenilik yaklaşımları, yeni yollar ve öğretim yöntemleri içine tanıttı. SKSU insan kaynakları gerçekten yetkin.
mühendislik Çeşitli eğitim programları Mühendislik, Bilişim, Doğa Bilimleri ve Matematik çalışma programları için Avrupa Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiştir: ASIIN. Sonuç olarak, akredite programlar mezunları özel kalite İşarete Eurobachelor etiketi ile diploma almak.
Üniversitemiz inorganik maddeler teknoloji yetkili bilimsel okullar, kimya ve gıda teknolojisi süreçleri ve cihazların, oilchemistry, biyoteknoloji, Tarımsal Teknoloji ile büyük bilimsel-araştırma merkezi , polimerler ve kauçuk işleme, metalurji, plasmachemistry, elektrokimya, Geoecology, kataliz, yapı malzemeleri, ekonomi, sosyal-insani bilimler ve teknoloji teknoloji.
Araştırma faaliyeti Üniversitesi önceliklerinden biridir ve çeşitli alanlarda yapılır: Petrol arıtma , plasmachemistry, etnik eğitim kültürü sadece birkaç isim. Bunu yapmak için Üniversitesi Araştırma merkezleri, Bölgesel laboratuvarları, bilimsel araştırma enstitüleri vardır. Yıllık ulusal ve uluslararası konferanslar ve çalıştaylar SKSU düzenlenmektedir. Ilk dersten başlayarak öğrenciler SKSU kaynaklarını kullanan tüm araştırma projeleri katılabilirsiniz. Onlar düzenli uluslararası toplantılarda Üniversitesi’ni temsil.
M.Auezov SKSU 80’den fazla yüksek öğrenim kurumları ile işbirliği ve bilimsel-araştırma kurumları ile ilgili anlaşmalar imzaladı. Bu İngiltere, Yunanistan, Almanya, Rusya, Avrupa İNTAŞ şirketlerde ve yüksek öğrenim kurumları ile işbirliği. Ayrıca British Council’ın INSPIRE programı çerçevesinde SKSU tekstil sektörünün dallarında Manchester Metropolitan University (MMU) ile yakın bağlantısı yoktur. SKSU ve MMU arasındaki personel değişimi zaten yerini almıştır ve üniversite öğrencileri MMU kendi eğitimine devam edeceği planlanmaktadır.
Güney Kazakistan Devlet Üniversitesi ülkede ve bölgede büyük bir sosyal sorumluluk bilincindedir. Bu nedenle üniversite öğrencileri ve gençlik dernekleri sosyal anlamlı etkinliklere aktif rol almak ve böylece öğrencilerin bina ekipleri büyük olan upclassing aracılığıyla bölgenin sosyal koşullarının iyileştirilmesi içine katkı, yeşil alanların düzenlenmesi ve iş yapmak.

Kazak-İngiliz Teknik Üniversitesi

Kazak-İngiliz Teknik Üniversitesi KBTU

Hakkımızda

10 yıl dönümü Kazak-İngiliz Teknik Üniversitesi (KBTU) başarılı bir örneği Kazakistan’da yüksek İngiliz eğitim standartlarını yerleşmiş olarak özetlenebilir çarpıcı sonuçlar ile tamamladı. KBTU şimdi ülkede 1 sıralama teknik üniversitedir. Petrol, gaz ve petrokimya sektörlerinde mühendislik özellikleri önümüzdeki beş yıl için Kraliyet Mühendislik Konseyi altında IMarEST kurumu tarafından akredite edilmiştir. Bilişim Mühendisliği ve Bilgisayar profesyonelce ABET Bilgisayar Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Ciddi başarılarından biri London School of Economics, Londra Üniversitesi ile çift diploma projesidir. İktisat Uluslararası Okulu’nda lisans programları nedeniyle yüksek standartta ve yönetim kalitesi, hem de İngiliz üniversitelerin en iyi akademik personelin katılımı şüphesiz yüksek bir işareti hak.

Böyle Herriot-Watt University, Lancaster Üniversitesi’nde, Robert Gordon Üniversitesi, Birmingham Üniversitesi, Dundee Üniversitesi, İngiliz üniversiteleri ile geniş işbirliği petrol ve gaz çift diploma yüksek lisans programları ile gidiyor ve BT alanlar, akademik ve öğrenci mobiliteleri, ortak bilimsel rehber, Doktora altında denetlenmesi çift programları vb Geçen yıl KBTU Kazak Kültür & Tarih Introduction to yoluyla temel Kazak dili, Kazakistan Ekonomi ve Kültürlerarası İletişim sunan yabancı öğrenciler için yaz okulu programı başlatır beri.

Yüksek geliştirilen bilgin ortaklık öğrencilerimiz Prince Edward York ve birkaç İngiliz şirketleri tarafından verilen öğrenci ücretleri için çeşitli finansal hibe almak sağlar. KBTU benzersiz bir kurum Danışma Kurulu ortak profesyonel ve eğitim yazılımları ve eğitim ekipmanları, proses kontrol, öğrenci burs ve staj yeri sistemleri için sponsorluk kurumu olarak Kazakistan’da faaliyet gösteren tüm uluslu şirketler.

Eğitim uluslararasılaşma en iyi örneklerinden biri Kazakistan’da British Council tarafından verilen Inspire Bir programı kapsamında KBTU Birmingham Üniversitesi arasında ortak araştırma rehber olduğunu. Program dilbilimsel doktora fazla öğrenci değişimi ve bizim üniversiteler arasında karşılıklı akademik dersler, ortak araştırma çalışmaları ve denetlemek çift içerir diploma çalışması.
KBTU gibi kısa vadede genç Kazak nesil için en iyi mühendislik eğitiminin büyük bir fırsat vermek için Kazakistan Cumhuriyeti en iyi İngiliz eğitim standartlarının bir yer haline gelmiştir. Derin teorik ve İngiliz bileşenler ile onun uluslararasılaşma dayalı Sovyet eğitim Olağanüstü füzyon başarısı için tasarlanmıştır.

Sadece o tadı. Nitekim Yükseköğretim!

Pedagoji Üniversitesi

İlk Kazak yüksek öğretim kurumu 1 Eylül 1928 tarihinde başlatılan ve Kazak Devlet Üniversitesi denirdi. Doğa bilimleri ve dil çalışmaları, fiziksel ve matematiksel: Üç bölümden oluşan tek Pedagojik Fakültesi vardı. Tarım ve tıbbi pedagojik: Başlangıçta üç Üniversite içinde fakülte açılması planlandı. Onlar 1932-1933 öğretim yılında çalışmaya başlamak zorunda kaldı. Ancak, yoğun halklar eğitim çıkarları, bağımsız bir pedagojik kurum olarak yeni açılan üniversite gelişmeye karar verildi. Bu nedenle 1930 yılında Üniversite Kazak Pedagojik Üniversitesi (KazPI) olarak değiştirildi ve 1935 yılında büyük Abay. Ismini elde
başlangıçta eski Verny kadın kolej küçük tek katlı binada bulunan KazPI.
Beş aylık hazırlık kursları için aday öğrenciler Enstitüsü bünyesinde faaliyete başlamıştır. Ayrıca pedagojik kolej, pedagojik okullar ve işçiler fakülte kapılarını açtı. Bu kurumlar hiçbir anne ile yetiştirme yurtlarında büyüdüm çoğunlukla gençleri, yoksul işçilerin çocukları ve orta-sınıfın bazı sınırlı sayıda ve memurun çocukları alındı.
İlk kayıt üzerinde, Eylül ve Ekim 1928 yılında iki aşamada yapılmıştır Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tahsis temeli cumhuriyetin bölgeler arasında yaptı. Sonuç olarak 28 kadın olmak üzere 124 öğrenci kayıt yaptırmıştır. Öğrencilerin kompozisyon çok ırklı ve 76 Kazak, 42 Rus, ve diğer etnik 6 temsilcileri dahil. Çevresi öğrencilerin yüzde 75’i maaş verilmiştir. En çok talep yurtta ağırladı. Öğrencilerin bir kısmı arka plan seviyesi Rusça ek dersler, nispeten zayıf olduğu göz önüne alındığında. Kazak, matematik ve fizik yapılmıştır. Birinci sınıf öğrencileri için dersler. 3 profesör, 5 doçent ve 1 asistan olmak üzere sadece 9 eğitmen tarafından yapılmıştır
erken KazPI mezunu Sayın T.Musakulov anılarına göre, bilgi için çaba 20-40 yaşındaki yetişkinler okudu Enstitüde o zaman.
Aynı zamanda Enstitüsü halk arasında bilimsel-eğitsel çalışmaları açtı. 190 katılımcı ile Pazar Enstitüsü KazPI himayesinde kuruldu. Öğretmenler ders yapılan ve işçiler için bilimsel raporlar okundu. Okuma yazma bilmeyenlerin eliminasyon okul Enstitüsü bünyesinde başlatıldı. Şehir sakinleri için topikal toplantılar, anlaşmazlıklar, okuyucuların konferanslar ve diğer eğitim faaliyetleri düzenli olarak başladı.
ciddi bir sorun KazPI için o zaman nitelikli bilimsel ve eğitsel personelin cazibe oldu. Bu görev iki şekilde çözüldü: Bazı uzmanlar, merkezi yükseköğretim kurumlarından davet edildi; geri kalanı yerel personel kuruldu. Enstitüler gelişiminde önemli rol komşu cumhuriyetlere, özellikle Moskova ve Leningrad üniversiteler tarafından oynandı. Onlar cömertçe kendi kütüphanelerini ve eğitim donanımları paylaştı. Meraklıları ve edebi bilgini NN Fatov, matematikçi BL Kruglyak, hekim VF Litvinov’un, biyolog SV Loginov, embriyolog AA Zahvatkin gibi ünlü bilim adamları ve diğerleri bu yıl KazPI pedagojik çalışma için geldi. Seçkin Kazak yazar ve vb Oraz Djandosov, Saken Seifullin, Baimen Almanov, Ahmet Baitursynov, Halel Dosmuhamedov, İlyas Kabulov, Temirbek Zhurgenov gibi bilim adamları Enstitüsü o zaman dersleri ve pedagojik aktivite gerçekleştirdi. . 1930’larda KazPI çalıştı K. Zhubanov, S. Amanjolov, M. Zholdybaev ve diğer birçok gibi ünlü bilim adamları insan
Abay Kazak Milli Pedagoji Üniversitesi (KazNPU Abay sonra) ilk ve Kazakistan’ın en büyük yükseköğretim kurumlarından biridir. Sürekli eğitim sistemi tasarlanmış ve pratik Üniversitesi. uygulamaya konmuştur
KazNPU Bugün ve dalları 10 fakülte oluşmaktadır. 71 bölümler 54 uzmanlık üzerinden hazırlar.
25 bin aşkın öğrenci Üniversitesi’nde eğitim. Ayrıca, yaklaşık 1500 öğrenci üniversite öncesi hazırlık derslere katılmakla.
Abay Magna Charta Universitatum denilen Avrupa Üniversiteler Büyük Birliği’ne katıldı sonra KazNPU atadı. Magna Charta katılmadan üye uluslararası eğitim ve bilimsel standartlara uygun olduğunu ve Dünyalar en gelişmiş eğitim merkezleri arasında olduğu anlamına gelir.

Bilim ve Teknoloji Ürdün Üniversitesi

Bilim ve Teknoloji Ürdün Üniversitesi Üniversite çapında beş yıllık Stratejik Planlama girişimi devreye girer. Bu çabanın amacı, sürekli olarak program ve Üniversite hizmetlerini güçlendirmek fırsatları belirlemek, mükemmellik alanları geliştirmek ve en önemli sonuçlardan için kaynak yatırım yapmak. Bu girişim sayesinde, SADECE yüksek eğitimin kalitesi ve ülkenin eğitimli insan gücü için artan talebi nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olacak. Stratejik planlama süreci için hazırlık, Üniversite vizyonunu ve misyonunu tanımlanır. Üniversite vizyonu:
“Bir dünya standartlarında bir üniversite, yüksek kaliteli öğretim ve araştırma ayırt yılı 2012. ilk 500 uluslararası üniversiteler arasında zemin kazanmış Doğru”
Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Ürdün kaliteli vurgulayan bir ulusal kamu üniversitesidir öğretim ve öğrenci-merkezli eğitim deneyimi. Onun misyonu, geniş uyarıcı ve titiz eğitim lisans ve lisansüstü öğrencilere sağlamaktır; profesyonel yeterliliğe; temel ve uygulamalı araştırma olanakları; ve işgücü piyasasının ihtiyaçları ve etkinleştirmek mezunları bir araya eleştirel düşünme becerileri bölgesel ve uluslararası, ulusal rekabet.

Gunma Üniversitesi

Gunma Üniversitesi Bu Maebashi Medical College, Kiryu Technical College, Gunma Normal Okulu ve Gunma Gençlik Normal Okulu da dahil olmak üzere çeşitli eğitim kurumlarının birleşmesi, yaratıldı 1949 yılında ulusal bir üniversite olarak kuruldu. Bu kurumlardan, Eğitim Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fakülte ve oluşmuştur. Kuruluşundan bu yana, üniversite seçkin doktorlar, mühendisler ve öğretmenlerin teşvik için çabalamaktadır etti. Bir odak noktası olarak bilim ve teknoloji ile, üniversite savaş sonrası Japonya’nın gelişimine büyük katkılarda bulunmuştur. Şu anda, Gunma Üniversitesi Sosyal ve Bilgi Çalışmaları Fakültesi ve Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu olmak üzere dört fakülte, oluşan kapsamlı bir üniversitedir.

Gunma Üniversitesi pratikte uygulanması ve araştırma ve eğitim için hizmet bu doktrini gerçekleştirerek hem analitik ve sentetik toplumun ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam etmek çalışmıştır. Neyse ki, bu felsefe özellikle yerel toplum ile akademik işbirliği ve işbirliği bizim politikaları açısından, büyük beğeni aldı. Gunma Üniversitesi ise yüksek öğrenim akademik bir kurum olarak bizim varlık bizim derin bilincine hitap aynı zamanda toplumun görünür başarılarla felsefesini hayata kararlıdır.

Gifu Üniversitesi

Gifu Üniversitesi Gifu, Japonya merkezinde coğrafi bulunan tarihi bir kent merkezli orta ölçekli ulusal üniversite kuruluştur. Bu iki fakülte ile 1949 yılında başlamış olmasına karşın ?? Eğitim Fakültesi ve Ziraat Fakültesi ?? Mühendislik Fakültesi Tıp Okulu ve Bölgesel Çalışmalar Fakültesi: Üniversite diğer üç fakülte kapsayacak şekilde genişletti. 2004 yılında Ziraat Fakültesi Uygulamalı Biyolojik Bilimler Fakültesine dönüştürülmesi yeniden yapılandırılmıştır.

Biz 294 profesör ve 800 tıbbi, teknik ve idari personel de dahil olmak üzere yaklaşık 800 öğretim elemanı var. 6.000 lisans ve 1.600 lisansüstü öğrencileri, yaklaşık vardır. Buna ek olarak, 62 uluslararası lisans ve 255 uluslararası lisansüstü öğrencileri şu anda bizim kampüsünde eğitim görmektedir.

De La Salle Üniversitesi

Vizyon

De La Salle Üniversitesi -. Manila 1911 yılında Hıristiyan Okulları Kardeşler tarafından kurulan bir uluslararası kabul görmüş Katolik üniversitesi olan
John the Baptist de La Salle karizmaları esinlenerek, Üniversite bir topluluk yetiştirmek için çağdaş bilgi ile inanç ve hayat uyumunu oluşturmak ve insan gelişimi ve toplumsal dönüşüm için yeni bilgi yaymak seçkin ve ahlaki dik alimleri.
Kilise ve milletinin bir kaynak olarak, kurum çabalar adil, barışçıl, istikrarlı ve ilerici bina yol açacaktır Tanrı ve Ülke Lasallian Achievers oluşturmak için Filipinli ulus.

Misyon

Bu Vision rehberliğinde, Üniversite Güneydoğu Asya’da önde gelen bir araştırma üniversitesi olacak. Hünerle vizyoner liderler ve teknoloji etkin profesyonel hizmetler tarafından desteklenen seçkin fakülte kendi kolordu ile, kurum mükemmel disiplinli programlar sunuyoruz ve öğrenciler ve Hıristiyan idealler ve değerler perspektifinde yeni bilginin peşinde değer alimlerin bir topluluk inşa edecek.
In mükemmellik ve burs ile nüfuz akademik çevre, kurum Filipin toplumunun yaşam kalitesini iyileştirmede aktif katılacak liderler, yetkili uzmanları, akademisyenleri, araştırmacıları ve girişimcileri, eğitecek.

Profil

Öğretim, araştırma ve topluma hizmet De La Salle Üniversitesi-Manila ana bindirmeler bulunmaktadır. Mükemmellik geleneği on (10) Mükemmeliyet Merkezleri ve Kalkınma ödül birden Merkezleri ödüllendirme ile Yükseköğretim Filipin Komisyonu (CHED) tarafından kabul edilmiştir.

Son zamanlarda, DLSU-Manila da yeni milenyumun başında Asya’daki içinde dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul edilmiş ve.
Ayrıca, Okullar Filipin Akreditasyon Derneği, Kolejler ve Üniversiteler (PAASCU) De La Salle ödüllendirildi Üniversite-Manila Seviye IV durumu. DLSU-Manila en yüksek akreditasyon verilen ilk üniversitedir.

Religio, Mores ve Cultura gelenekleri ile aşılanmış, öğrenciler Tanrı ve ülke için Hıristiyan achievers olmaya eğitimli bulunmaktadır. Üniversite ayrıldıktan sonra, onlar rafine becerileri ile birlikte ihtiyaç duyulan zihinsel esneklik sahip bilgi profesyonel dünya güvenli katılın. Bunlar. Iş piyasası ve lisansüstü çalışmalarda değerlendirilmek üzere üst faktörlerdir
DLSU-Manila lise mezunu, üniversite transfer edilen, ikinci lisans başvuru ve yüksek lisans başvuru ağırlıyor. Üniversite mali göremezlik rağmen yüksek ulaşmak öğrenciler için erişilebilir.

Clark Üniversitesi

Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk all-lisansüstü kurum olarak 1887 yılında kurulan, Clark küresel bağlamda sosyal zorunluluklar ele burs taahhüt özel, liberal sanat ve araştırma üniversitesidir. Merkezi Worcester bulunan, Massachusetts, Clark yaklaşık 2.300 lisans ve 1.100 lisansüstü öğrenci kayıtlıdır. Lisans öğrencileri eller araştırma, derinlemesine araştırma ve pratik problem çözme yoluyla dünyamızı karşı karşıya karmaşık bilimsel, sosyal ve iş sorunlarını çözmek için onları sağlayan geniş ve derin bir liberal sanat müfredatı sunulmaktadır. Araştırma mükemmellik Clark’ın odaklı alanlar kuvvetli Ph.D. desteklenmektedir ve toplulukları dönüşümleri, ilgili zorlu ve yenilikçi araştırma, dünyanın dört bir yanından gelen yüksek lisans öğrencileri meşgul yüksek lisans programları.

Groningen Üniversitesi

 • Groningen Üniversitesi’nde okuyan

  3.800 uluslararası olmak üzere – – ilham verici ve teşvik edici bir atmosferde karşıladı üniversite 30.000’in üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Öğretim geniş tartışma için oda, fikir üretimi ve bilginin yaratılması bırakarak, küçük gruplar ve öğrenci girişi teşvik ile karakterizedir. Kalite ve başarıyı ödüllendiren bir çalışma ortamında, üniversite bireysel yeteneklerini geliştirmek için herkesi teşvik etmek, yoğunluğu değişen dengeli bir çalışma ve araştırma yollarını sunuyor.

  Ne muhtemelen en çarpacak Groningen giren onun genç nüfusu olduğunda.  T güvenli bir toplum karakterini koruyarak o şehir, kalabalık bir üne sahiptir. Groningen Üniversitesi’nde okuyan sadece derslere katılıyor ve sınavları geçerek daha fazla. Groningen öğrenciler. Sayısız öğrenci dernekleri üyesi haline hangi zengin öğrenci hayatı vardır Groningen öğrencileri şehir genelinde ve yerliler ya da ‘Stadjers’ kendilerini aramak gibi yaşamak arasında ise. Gibi herhangi bir kampüs ya da kampüs konaklama var, ama uluslararası öğrenci konut bulmanıza yardımcı olmak için, Groningen Üniversitesi Konut Ofisi ile işbirliği.

Batı Avustralya Üniversitesi

 

Batı Avustralya Üniversitesi (UWA) öğretim, öğrenme ve araştırma mükemmellik için uluslararası bir üne sahip, Avustralya’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Küresel öneme burs hayati bir rol oynamaya devam, 2050 yılında dünyanın en iyi 50 üniversitesi arasında yer almayı hedeflemektedir.

; Mimarlık, Peyzaj ve Görsel Sanatlar – dinamik ve ilerici kurum, UWA sekiz fakültede 26.000 öğrenci ile Sekiz üyesi bir Grup, bir Sanat, Edebiyat ve Sosyal Bilimler; İş; Eğitim; Mühendislik, Bilgisayar ve Matematik; Hukuk;Tıp, Diş Hekimliği ve Sağlık Bilimleri; Bilim – Yerli ve Araştırmalar Okulu.

Mükemmellik ve işletme için bilinen, UWA en güçlü araştırma kültürü araştırma fonu ve seçkin personeli yüksek düzeyde çekiyor. Yüksek kaliteli öğretim, Batı Avustralya’nın en üst okul-ayrılanları çekiyor.

UWA deneyim sadece istihdam için eğitim daha fazladır. Perth merkezine Swan Nehri beş kilometre üzerinde yer alan, UWA onun mirası sayılan sebeplerden için alkışlanan. Kampüs canlı, sosyal, kültürel ve sportif yaşam ve güzelliği için bilinir. UWA öğrencileri üstün bilgi ve becerileri, hem de gelişmekte olan yaşam boyu arkadaşlar, değerli anılar, ve hayatlarının geri kalanı için onları güçlendirir başarı duygusu ile mezun.

Andrews Üniversitesi

Andrews İskoçya’nın ilk üniversite ve İngiltere’de üçüncü en eski. Neredeyse altı asır için, biz gururla dünyanın her yerinden gelen uluslararası üne akademisyenleri ve öğrencileri çekmek, akademik mükemmellik geleneğini onadı var.

Bugün, hepimiz süper güzel ortaçağ ortamında, öğretim ve araştırma en son sunmaya devam ediyor. St Andrews Üniversitesi kampüs olmasa, o büyüdü ve kasaba ile geliştirilen ve şimdi rahat entegre etti.

Üniversite personeli birbirleriyle ve diğer İngiltere’de meslektaşları ve yurtdışı üniversiteler ve araştırma kuruluşları ile yakın temas var olan bir canlandırıcı entelektüel iklime sağlar. Bilimler ve sanat hem de tüm okullar aktif bilginin sınırlarını geri iterek katılmaktadırlar.

Fiziksel Üniversite yakından kasaba ile entegre edilmiştir; Modern amaca kütüphane ve birçok akademik Okullar merkezi bulunmaktadır. Fiziksel ve matematiksel bilimler büyüme St Andrews kenarında Kuzey Haugh de ağırladı edilmiştir. Bitişik oyun alanları ve ikamet salonları ile modern spor merkezi de bu bölgede yer almaktadır.

Andrews temel nüfusu 20.000 yaklaşan bir “şehir”, olmasına rağmen, nispeten küçük. Üniversite nüfus (personel ve öğrenci) sayılar yaklaşık 9.000 yeni öğrenci toplumda hoş hissetmek için uzun sürmüyor bunun sonucunda.

Fen Pohang Üniversitesi

Bilim ve mühendislik adanmış Kore’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak, POSTECH 10 bölüm dört yıllık programlar sunmaktadır ve POSTECH en Enstitüsü 11 bölümlerinde programları sunmaktadır. Öğrenciler burada dünyanın en iyi profesör ve bilim adamlarının bazıları tarafından talimat. POSTECH da burada olduğu süre boyunca kullanmak için en iyi araştırma olanakları ve öğrenci ve öğretim için güzel ortaya koydu kampüste mevcuttur öğrenme kaynaklarının bazı sağlar.

POSTECH tüm dünya çapında 50 kardeş üniversiteler ile yerine uluslararası işbirliği anlaşmaları olduğu gibi üniversitenin mükemmelliği, çok kampüs ötesine uzanır. Her yıl, öğrencilerimizin daha çalışmak ve daha fazla uluslararası öğrenci de bizim üniversiteye kabul ederken yurtdışında staj almak için seçilir.

Onun kampüsünde 45 araştırma merkezleri destekler POSTECH aktif Ar-Ge yapan. Bütün bu sayesinde, POSTECH mükemmellik peşinde sürdürmekte ve yetenekli öğrenciler için mümkün olan en iyi eğitimi veren bütünlüğünü korur. POSTECH nihai hedefi sadece Kore iyileştirme olduğunu, ancak tüm küresel ailenin – 21. Yüzyılda ve ötesinde insan uygarlığının.

Teknoloji Delft Üniversitesi

Hollanda’da Delft Teknoloji Üniversitesi zengin bir geleneğe sahip modern bir üniversitedir. Onun sekiz fakülte ve 40 İngilizce Lisans programları toplumun çıkarları. Bilimsel ilerlemesine katkıda teknolojik gelişmenin ön planda olan
dünyada teknolojinin en iyi üniversiteleri arasında yer sırada, TU Delft mükemmel bir araştırma ve eğitim standartları ile desteklenir seçkin tesisleri, araştırma enstitüleri ve araştırma okullar. TU Delft (arası) ulusal sanayi, akademik programlar ve mezunları için kariyer umutları alaka katkıda stratejik ittifak ile yakın bağları korur.

Tüm eğitim programları problem çözme odaklı, yaratıcı ve bağımsız düşünmeyi teşvik eder. öğrencilerin beden 100 aşkın milletten oluşur. Üniversite tüm dünyada otuzdan fazla lider üniversiteler, işbirliği ve değişim yoluyla uluslararası deneyimini artırmak için öğrencilere ve araştırmacılara olanak ortaklıklar vardır. TU Delft, aynı zamanda Avrupa’da beş lider mühendislik üniversitelerinin prestijli IDEA ligde bir üyesidir.

Delft Üniversitesi yeri Hollanda ve Avrupa’nın diğer büyük şehirlerde içinde öğrenci faaliyetlerinin tam ve yakın mesafede pitoresk bir şehir güvenli ve ilginç biridir

Cenevre Üniversitesi

Sağ gezegenlerin Üniversitesi astrofizikçiler tarafından son keşif kadar Jean Calvin tarafından 1559 yılında yaratılış zaman, Cenevre Üniversitesi, uluslararası bir açı ile mükemmellik uzun zamandır devam eden geleneği koruyarak büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.

Cenevre Üniversitesi İsviçre’nin ikinci büyük üniversitesidir ve Cenevre Cumhuriyeti ve Kantonu bir kamu kuruluşudur. Bu üç görevi sürdürür: geniş topluma (sınıflar, genel olarak, Fransızca öğretilir), araştırma ve hizmet öğretilmesi.

Alberta Üniversitesi

 

Alberta Üniversitesi beşeri bilimler, fen bilimleri, yaratıcı sanatlar, iş, mühendislik ve sağlık bilimleri arasında mükemmellik için bir üne sahip, Kanada’nın en iyi üniversiteleri ve dünyanın önde gelen kamu araştırma-yoğun üniversiteler arasında biridir. Böyle Kanada’nın Nanoteknoloji için Ulusal Enstitüsü Viroloji ve Li Ka Shing Enstitüsü, A U dünyanın dört bir yanından en iyi ve en parlak zihinleri çekiyor gibi dünyanın önde gelen tesislerine ev.
Öğrencilerimiz 400 lisans, lisansüstü ve mesleki programlar arasından seçim 18 fakülte. Biz en 3M ulusal öğretim bursları (lisans öğretim mükemmellik için Kanada’nın en yüksek ödül) ile ülkeyi. Tarihinin 100 yılı aşkın ve 250.000 mezunları ile A U yarının liderleri olmak bilgisine sahip mezunlar ve becerileri donatılması için dünya çapında bilinen. ??
A U Edmonton, Alberta, bir milyon sakinleri ile bir dinamik kenti yer alır ve Alberta gelişen enerji sektöründe önemli bir merkez. Ana kampüs, Edmonton merkezinde, kentin içinden otobüs ve metro erişimi olan şehir dakikalarla.
Ev 152 ülkeden 7.000 ‘den fazla uluslararası öğrenci olmak üzere 39.000 üzerinde öğrenciye için, A U içinde bir destekleyici ve çok kültürlü bir atmosfer teşvik canlı bir araştırma ortamı.

Université de Montréal

Universite de Montreal – Universite de Montreal Seçimi dünya sahnesinde UDEM Kuzey Amerika’da en avrupa şehir merkezinde bulunan bir uluslararası üne akademik kurum katılıyor demektir. Küreselleşme ve küresel köyün bugünkü bağlamda, Universite de Montreal Kuzey Amerika ve Avrupa arasında bir bağlantıdır. İngilizce ve Fransızca dünyaların kesiştiği yer alan, yurtdışında eğitim almış birçoğu profesör ve araştırmacılar, bir uzman kadrosu ile, gelişmiş araştırma alanlarında küresel bir bakış açısı ile öğrencilere akademik eğitim sunmaktadır.Derinden Montreal ve Quebec köklü bir Frankofon üniversite, Universite de Montreal uluslararasılaşma tüm faaliyetlerinde öncelikli bir hale gelmiştir. Üniversite kurumları Kanada ve yurtdışında işbirliği bilimsel anlaşmalar imzalayarak yanı sıra, dünya çapında 50’den fazla ülke ile yakından çalışır ve yüzden fazla ülkeden 5.800 yabancı öğrenciler, her yıl alır. Uluslararası sahnede Universite de Montreal varlığı Kanada dışında birçok araştırma projelerine iştirak yol açmıştır. Onun uluslararası varlığı da yabancı profesörler UDEM kültürel ve entelektüel çeşitlilik besler ve dünya bilgisini zenginleştirmek Üniversitesi duvarları içinde açıktır. Universite de Montreal Times Higher Education Supplement göre dünya çapında en iyi 100 üniversitesi arasında yer alıyor.

KÜ Leuven

Belçika’da yer alan, Batı Avrupa’nın kalbinde, KU Leuven yaklaşık altı yüzyıl boyunca öğrenme merkezi olmuştur.Bugün, 1425 yılında kurulan Belçika’nın en büyük ve en yüksek sıralarda üniversite ve, Avrupa’nın en eski ve en ünlü üniversitelerinden biridir. Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği (LERU) bir Avrupa’nın önde gelen araştırma üniversitesi ve kurucularından olarak, KU Leuven, uluslararası lisans ve yüksek lisans programları, yüksek kaliteli, yenilikçi, disiplinler arası araştırma tarafından desteklenen tüm geniş bir yelpazede sunuyor.

Kuruluşundan bu yana, KU Leuven adını paylaşan şehir merkezli olmuştur. Leuven yüzyıllar-zengin tarihi üstün bilim karşılayan, güvenli, keyifli ve hareketli öğrenci şehridir. Üniversite ayrıca Brüksel, Ghent ve Antwerp dahil 11 Belçikalı şehirlerde kampüslerinde lisans programları sunmaktadır.

Uppsala Üniversitesi

İsveç Uppsala Üniversitesi ve hoş geldiniz

Uppsala Üniversitesi bilim ilerleyen, burs ve yüksek öğrenim adanmış kapsamlı bir uluslararası araştırma üniversitesidir. Dünyadaki en iyi 100 üniversitesi arasında yer almaktadır. Üniversitede sekiz bilim adamı Nobel Ödülü verildi. 500 yıldan fazla için, Uppsala Üniversitesi her düzeyde öğrenci ve araştırmacılar için zengin fırsatlar öğrenme seçkin bir koltuk olmuştur. Tarihimiz bizim bir parçası olan gücü ama bizim manzaraları geleceğe vardır.

Uppsala Üniversitesi İleri Araştırmalar
Uppsala Üniversitesi sıkı akademik taleplerle bir seçici üniversitedir. Bir Uppsala öğrenci olarak en son araştırma bulgularına yüksek kalitede eğitim ve erişim alacak. Aynı zamanda, geleneğin birkaç yüzyıl üzerine inşa canlı kültürel ortamda batırılır.

Biz İngilizce olarak okutulmaktadır lisansüstü programları sunuyoruz. Uppsala master derecesi
Üniversitesi uluslararası alanda tanınan ve hem de yüksek talep niteliklere sahip sağlayacaktır
İsveç ve uluslararası işgücü piyasalarında. Ayrıca doktora sürdürmeye iyi hazırlanmış olacak.

Öğretim Personel ve Öğrenci
Uppsala Üniversitesi çok çeşitli eğitim ortamı sağlamak için ünlüdür. Bizim öğretim uzmanları aktif eğitim yansır araştırma, katılmaktadırlar. Eğer dünyadaki diğer pek çok akademik kurumlara kıyasla daha rahat bir tavır bizim öğretmenler az resmi olduğunu bulmak ve olması muhtemel böylece Ancak, biz, açık bir diyaloğu teşvik. Biz mükemmel tesisler ile uluslararası bir ortam övünme; Modern laboratuarları, kablosuz ağ erişim, geniş kütüphane koleksiyonları ve rahat bir çalışma ortamı.

Uppsala ve İsveç
Uppsala kentinde üniversite merkezi İsveç’te yer almaktadır. Ulaşmak için trenle sadece 40 dakika sürer
başkenti, Stockholm, ve sadece 20 dakika Arlanda Havalimanı’na almak gerekmektedir. Uppsala sahiptir
185,000 nüfusu ve İsveç’te dördüncü büyük kentidir.

Bu mağazalar, restoranlar ve mutlaka yapılması gereken şeyler büyük bir şehir seçimi ile birlikte küçük kasaba cazibesini sunuyor. Ayrıca bulacaksınız
eşsiz kültürel hazineleri ve keşfetmek için heyecan verici bir geçmişi.

Nobel Ödülü
her yıl Nobel ödüllü öğrenciler ve personel için ücretsiz açık dersler tutmak için Uppsala Üniversitesi’ni ziyaret
katılmak. Uppsala Üniversitesi bilim adamları, sekiz Nobel ödülleri toplam kazanmış ve bu dünya çapında bilinen üniversite yapmak yardımcı oldu.

Öğrenci Yaşam
Uppsala sadece spor ve rekreasyon gelir ve ne zaman bir büyük şehir sunabilir her şeye sahiptir
kolayca bisikletle şehir genelinde seyahat edebilirsiniz. Orada şehir merkezinde bulunan 13 öğrenci kulüpleri (“milletler”). Olan
bu kulüpleri bir gelenek partner 17. yüzyıla ve bunlar odaları, kütüphaneler, restoranlar gazete de dahil olmak üzere ve okuma, sosyal ve eğlence etkinlikleri, birçok türde sunuyoruz, ve yıl düzenlenen büyük kutlamalar.

Konut
öncesinde Planı! Bu konut kuyruğunda bekleme süresi ile olağandışı değildir. Böylece varışta konut düzenlemek için bekleyemezsiniz. Üniversite konut garanti etmez, ancak bir yüksek lisans programına kabul Yabancı öğrenciler, konut bulmaya çalışırken bazı tavsiyeler almak mümkün olacak.

Uygunluk Gereksinimleri
programlarına kabul edilmek için genel şartlar, en azından kadar bir derece ile önceki çalışmalarını içermektedir
lisans yani yaklaşık eşdeğer bir İsveçli üniversitede çalışmanın üç yıl tekabül düzeyi,
bir İngiliz üniversitesinde derece. Buna ek olarak, çoğu yüksek lisans programı değişebilir özel gereksinimleri vardır
bir programdan diğerine.

Tüm adaylar aynı zamanda İsveç ortaöğretimde İngilizce B karşılık gelen bir seviyede İngilizce dil yeterlilik doğrulamak gerekir. Bu normalde bu tür TOEFL veya IELTS gibi uluslararası kabul görmüş bir test vasıtasıyla tasdik edilir. Ayrıntılar için web bakınız.

Seçim
Önceki akademik çalışmalar ve derece, niyet, iş deneyimi, derece projesinin tablosu: uygun başvuru arasından seçim örneğin, dayalı olabilir. seçim modu, bir programdan diğerine değişebilir; bakınız

Ayrıca, örneğin he üniversite yönetiminde öğrencileri temsil öğrenci birlikleri vardır.

Finansal yönleri

Bir öğrenci vizesi / oturma izni için başvuruda AB üyesi olmayan öğrenciler için, bir mali tablo gerekli olacaktır.AB / EAA dışında Misafir öğrenciler çalışmalar için bir oturma izni almak için 10 ay, bir yıl onların emrinde bir ayda en az 7 300 kron olması gerekir.

Utrecht Üniversitesi

Hollanda kalbinde 1636 yılında kurulan ve bulunan, Utrecht Üniversitesi, yüksek kaliteli, araştırma ve öğretim hem de yenilikçi bir yaklaşım için uluslararası kabul görmüş Avrupa’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden biridir.

Yüksek kaliteli programlar Geniş aralığı
Utrecht Üniversitesi, yüksek kaliteli Dutch- ve İngilizce öğretti programların ve derslerin geniş bir yelpazede sunuyor. İngilizce müfredat Lisans ve yüksek lisans lisans programları, sertifika kursları ve Yaz Okulu derslerden oluşmaktadır. Buna ek olarak, dünyanın en yetenekli öğrencilerinin bazıları doktora araştırma yapmak için Utrecht Üniversitesi’ne geliyor.

Sınıf Top
Araştırma hep üniversitenin lisans programlarında temel bir rol oynar. Ders içeriği yakından üst sınıf araştırma bağlantılıdır. Öğrenciler üst araştırmacılar ve öğretim, kendi alanında çoğunlukla uzmanlar tarafından küçük gruplar halinde öğretilir. Utrecht Üniversitesi disiplinlerarası bilgi gelişmelerin ön planda yer almaktadır. Bizim araştırma biyokimya ve biyofizik insan hakları ve kültür kadar birçok alanda etkisi devam etmektedir.

Talent için oda Flourish için
Bizim zorlu programları iddialı, özel uluslararası öğrencilere öğrenmek ve dünya standartlarında akademik bir ortamda büyümek için fırsat sağlamaktadır. Biz kendi içinde en iyi geliştirmelerini teşvik ediyoruz. Bu onur çalışmanın ekstra zorlukları üstlenmek için fırsatlar içerir.

Austin Texas Üniversitesi

Texas Üniversitesi. 1883 yılında kurulan, UT ülkedeki en büyük ve en saygın üniversitelerinden biridir. Times of London genel dünyanın en iyi 200 üniversitesi kendi sıralamasında ABD arasında kamu üniversiteleri ve 15 UT ikinci sırada yer aldı.

Bizimki 100’den fazla ülkeden gelen öğrenciler ve toplumun yüzünü yansıtan bir öğrenci vücut, çeşitli öğrenme topluluğudur. Afro-Amerikan, İspanyol, Asya ve Amerikalı öğrenciler kayıt fazla 32 yüzde makyaj ve yüzde 9 uluslararası öğrenciler.
UT fırsatlar.

Buna ek olarak, kampüs birçok kültürel hazineleri ev sahipliği yapmaktadır. Harry Ransom Beşeri Bilimler Araştırma Merkezi dünyanın en iyi kültür arşivlerinden biridir. Sanat evlerin ülkenin en önde gelen üniversite sanat koleksiyonlarından biri Jack S. Blanton Müzesi. American History Merkezi, diğer spesiyalleri arasında zengin Teksas koleksiyonları ve Güneybatı tarih, bir araştırma tesisidir. Texas Memorial Museum önde fen bilimleri merkezi. Lbj Kütüphane ve Müze Başkanı Lyndon B. Johnson idaresinden kağıtları ve eserler içerir.

Ben UT özel kılan ve neden Austin sürekli Amerika’nın en yaşanabilir şehirler arasında yer keşfetmek için bizzat bizim güzel kampüs ziyaret etmek için bir fırsat olacaktır umuyorum.

Nottingham Üniversitesi

“Nottingham İngiltere’de en cazip arasında bir karargahına modellenmiş Çin ve Malezya kampüsleri ile, gerçek anlamda küresel bir üniversiteye İngiltere sahiptir yakın olduğunu.” – 2013 Times Good University Guide

Nottingham Üniversitesi öğrenme ve dünya çapında araştırma olan bağlılığını için seçkin Dünyanın en iyi üniversitelerinden biridir.

University of Nottingham aşağıdaki Fakülteleri arasında öğretti (Lisans vb BA / MA / MSc) ve araştırma (MPhil, doktora) derecesi de dahil olmak üzere lisans ve lisansüstü düzeyde hem de 400’den fazla lisans programları sunmaktadır:

• Sanat
• Mühendislik
• Tıp ve Sağlık Bilimleri
• Bilimleri
(Business School dahil) • Sosyal Bilimler

Nottingham Üniversitesi’nde sunulan dersler hakkında daha fazla bilgi çevrimiçi lisans ve lisans prospektüsler bulunabilir.

Nottingham Üniversitesi dünyanın 72 bir sıralama ile, QS World University Oylamaya 2012/13 yılında dünya çapında tüm üniversitelerin üst% 1 yerleştirildi. Nottingham da kurulan Şanghay Jiao Tong Dünya Oylamaya 2013 Bu iki tablo, dünyanın en iyi 100 üniversitesi biri olarak University oranı ile İngiltere’de 9. yerleştirildi.

Ulusal Tayvan Üniversitesi

İlk başkanı Dr. Shidehara Tan Tairaka Hiroshi oldu. Taihoku Üniversitesi ilk kurulduğu zaman, bu iki kolej vardı: Liberal Sanatlar ve Hukuk Koleji ve Fen ve Tarım Koleji ve 60 öğrenci toplamda vardı. Tıp Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi, sırasıyla 1936 ve 1943 yılında eklenmiştir. Bilim kolej ve Tarım kolej: Fen ve Ziraat Fakültesi de 1943 yılında iki kolej bölündü. Tarım ve Orman Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Tropikal Tıp Enstitüsünde: Tarım üniversite üç bölüme ayrılmıştır.

Taihoku İmparatorluk Üniversitesi döneminde, her üniversite bir profesör tarafından yürütülen ve yardımcı doçent, asistanlar, öğretim ve ofis çalışanları dahil edildi “dersler”, oluşuyordu. 1945 yılında, beş yüksekokul 382 öğrenci ile 114 ders vardı. Liberal Sanatlar ve Hukuk Koleji 25 ders vardı, Tıp Fakültesi 24 vardı, Bilim Koleji 13’ünde, Ziraat Fakültesi 22 vardı ve Mühendislik Fakültesi 30 vardı.

Çin Egemenlik Dünya Savaşı II ve Tayvan’ın retrosesyon sonra, ROC hükümeti Lo Tsung-lo ilk cumhurbaşkanı olarak hizmet veren, Taihoku Üniversitesi yönetimini yeniden ve yeniden ve 15 Kasım 1945 tarihinde bu ‘Ulusal Tayvan Üniversitesi’ ‘olarak değiştirildi . Liberal Sanatlar Koleji ve Hukuk Koleji: Liberal Sanatlar ve Hukuk Koleji iki kolej bölündü. Üniversite Böylece altı kolejler (Liberal Sanatlar, Hukuk, Bilim, Tıp, Mühendislik, Ziraat ve) oluşuyordu ve 500 küsur öğrenciler ile yirmi iki departman vardı. Akşam Bölümü, Yönetim Koleji, Halk Sağlığı Koleji ve (Elektrik Mühendisliği ve 2000 yılında Bilgisayar Bilimleri Koleji olarak değiştirildi) Elektrik Mühendisliği Fakültesi, 1967 yılında sırasıyla 1993 1987 kurulan ve 1999 yılında 1997 edildi Sosyal Bilimler Koleji Hukuk Koleji yerini ve Hukuk Bölümü Hukuk Fakültesi olmak üzere yükseltildi. Akşam bölünme ve Sürekli Eğitim Merkezi de Sürekli Eğitim ve Mesleki Gelişim Bölümü birleştirildi. 2002 yılında, Ziraat Fakültesi Biyo-Kaynaklar ve Tarım Koleji olarak değiştirildi. 2003 yılında, Yaşam Bilimleri Koleji kuruldu. Nüfus ve Cinsiyet Çalışmaları Bölümü, Merkez için: 2004 akademik yılı itibariyle, üniversite ve dört araştırma merkezleri (96 Master programlarını ve 83 doktora programları sunan) onbir yüksekokul, 54 departmanlar, 96 enstitüler bir toplam Yoğun Madde Bilimler, Biyoteknoloji Merkezi, Japon Araştırma Merkezi ve Biyolojik Çeşitlilik Merkezi. öğrenci sayısı Sürekli Eğitim ve Mesleki gelişim bölümü öğrencileri de dahil olmak üzere, 2004 yılında 29.877 ulaşmıştır. Yeni bir kütüphane 1998 yılında inşa edilmiş ve artık kitap 3,000,000 üzerinde hacimleri içerir edildi.

Leiden Üniversitesi

1575 yılında kurulan, Leiden Üniversitesi Hollanda’nın en eski üniversitesidir. Sloganı ‘İcra Libertatis’ (Özgürlük Tabyası) tarafından yansıtılan, her zaman güçlü bir ruh, düşünce ve ifade özgürlüğü taahhüt edilmiştir. Yıllar geçtikçe, konuşma özgürlüğü bu atmosfer onların teorilerini geliştirmek için, örneğin Descartes, Boerhaave, Einstein ve birkaç Nobel Ödülü olarak ünlü ve seçkin bilim adamları için ideal bir ortam olduğunu kanıtlamıştır.

Leiden deneyimi güçlü meşgul ve talepleri ve bugünün küreselleşmiş toplumunun sorunlarına katkıda gücümüze ile karakterizedir. Bizim araştırma-tabanlı eğitim geleneksel yenilikçi ve disiplinli olduğunu.Öğrencilerimiz merak ve sürekli doğanın özünü, insan zihnini ve elemanları arasındaki karmaşık etkileşimler sorgulamaya motive. Bunlar akademik fırsatlar çeşitli bir yelpazede ile kendi yeteneklerini ve ilgilerini geliştirmek için şansı sunuluyor ve onur ve araştırma programlarına katılım yoluyla excel için teşvik edilir.

Olmak “[…] dünyanın en uluslararası üniversitelerden biri” OECD’ye göre, Leiden sınıfta dünyayı getiriyor: öğrencilerimiz caddeleri her yararlanmak için, öğrenim gördükleri derslerde küresel sorunlarla bağlamak için meydan kendi uluslararası anlayış yükseltmek için diğer dilleri öğrenmek ve dünya çapında en iyi ortak üniversiteler ya da kurumların birinde uluslararası bir deneyim için fırsatları keşfetmek için onlara açık.

Arkeoloji, Kampüs Lahey, Beşeri Bilimler, Hukuk, Tıp, Fen ve Sosyal Bilimler: 7 fakülte bulunmaktadır. Birlikte İngilizce olarak okutulmaktadır 5 olan 50’den fazla lisans programları sunuyoruz. Buna ek olarak, Leiden 160 uzmanlık ile yaklaşık 60 yüksek lisans programları, tüm İngilizce öğretti sunuyor. Hem disiplin ve disiplinli doktora araştırma yapmak için olanaklar bol da vardır. Bizim yurt dışında çalışma veya değişim programları, yaz okulları ve dil kursları birinde, olmayan bir derece öğrencisi olarak Leiden Üniversitesi’nde kayıt da mümkündür.